arrwstofovies - Page 4
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 46 to 57 of 57

Thread: arrwstofovies

  1. #46
    Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    32
    ξερει καποιος κατι για την εξεταση RNA για την ανιχνευση του ιου HIV.ξερω οτι γινεται 10 μερες μετα την πιθανη μολυνση.εγω πηγα ακριβως τη δεκατη μερα.πειραζει?

  2. #47
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    19
    17 χρονη ξέρεις πόσες αρρώστιες έχει φοβηθεί ή αναρωτηθεί μήπως έχει ο καθένας από εμάς εδώ μέσα??????? εγώ προσωπικά κάποτε είχα περάσει καρδιά, εγκεφαλικό, σκλήρυνση κατά πλάκα, aids, μυασθένειες και ότι άλλο διάβαζα σε βιβλία και διαδίκτυο και πάντα βέβαια ήταν κάτι θανατηφόρο
    εγώ το μόνο που έχω να σου πω είναι ότι οι εξετάσεις του σχολείου μπορεί να είναι κάτι τρομαχτικό και αγχώδες, αλλά δεν εξαρτάται και όλη η ζωή σου από αυτές... ό,τι και να γίνει θα βρεις την άκρη στο τέλος και μία πολύ βασική συμβουλή....... ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΕΙΣ ΟΣΟ ΕΙΣΑΙ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ, ΔΕΝ ΞΑΝΑΡΧΟΝΤΑΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ, ΜΗΝ ΤΑ ΧΑΣΕΙΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟΥΣ ΦΟΒΟΥΣ ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΣΟΥ ΛΗΨΟΥΝ

  3. #48
    Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    32
    μιλησα με εναν ψυχολογο και μου ειπε οτι αυτο με το aids σχετιζεται με το οτι φοβαμαι την αποτυχια.φοβαμαι οτι θα αποτυχω στις εξετασεις και ξεσπαω στο οτι θα με εμποδισει αυτο..........

  4. #49
    Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    32
    πειστικα απο τον ειδικο και μου εδωσε πολλες λυσεις αλλα μου ειναι δυσκολο οταν υπαρχουν αυτες οι ιδεες.μου καταστρεφουν ολο τον πολυτιμο χρονο μου.δεν το μπορω.ηδη σας ειπα εκανα μια εξεταση rna γινεται σε διαστημα 10 ημερων μετα την επικινδυνη πραξη.εγω την εκανα γυρω στον ενα μηνα μετα....... βγηκε αρνητικη.θα χρειαστει να επαναλαβω και την αλλη που γινεται μετα απο 2 μηνες η μπορω να ηρεμησω? αμα γνωριζετε κατι γραψτε μου please.

  5. #50
    Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    32
    δεν ξερει κανενας τιποτα για την εξεταση rna????

  6. #51
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    1,407
    den νομιζεις οτι του δινεις πολυ μεγαλη σημασια?για να μην σου απαντανε και οι αλλοι μαλλον δεν θα γνωριζουν.
    κανενας ποτε στα χρονικα δεν μολνθηκε ετσι απο αυτον τον ιο.εσυ αποτελεις εξαιρεση?

  7. #52
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    396
    ελα καλη μου....σαν τι θα ηθελες να ακουσεις?

  8. #53
    Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    32
    εχετε απολυτο δικιο αλλα.........ειμαι σε φαση που μου ειναι αδυνατο να ζω με τετοιες ιδεες.εχω μαθηματα στη μεση και η ιδεα δε λεει να φυγει οτι και αν κανω.τελος παντων αρκετα σας κουρασα απο οτι βλεπω.σας ευχαριστω παντως.

  9. #54
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    1,407
    esy κουραστηκες,οχι εμεις!
    σου εχω πει και εγω ειχα αντιστοιχο κολλημα αλλα υπηρχε λογος.εσυ δεν εχεις λογο να το σκεφτεσαι!

  10. #55
    Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    32
    απλως ηθελα να μαθω αν αυτη η εξεταση αρκει ωστε να ησυχασω............

  11. #56
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    396
    ειναι αξιοπιστη ναι.

  12. #57
    Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    32
    δεν πειραζει που πηγα γυρω στον ενα μηνα απο τοτε που κοπηκα ε?

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •