βαλεριανα again
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 45
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    117

    βαλεριανα again

    να ρωτησω εχει παρει κανεςι βαλεριανα σε βοτανο και το βραζει?
    και αν ναι ποσο βραζετε για μια κουπα?

  2. #2
    xa xa μολις θα ανοιγα ποστ με την ιδια απορια. πηρα βοτανο και θελω να κανω αλλα δεν ξερω ποσο το βραζω.επαιρνα τα χαπια βαλεριανας ομως ακουσα οτι το τσαι ειναι καλυτερο
    Οτι βλεπουμε γυρω μας ειναι μονο για αυτη τη φορα.Μην προσπερνας τιποτα,κοιταξε τα χρωματα των λουλουδιων και χαμογελα

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    117
    xaxaxa eides και εχω ενα καρω μικρες ριζουλες και δεν ξερω τι να τις κανωψ.......

  4. #4
    απο ποσοτητα βαζεις νομιζω μιση κουταλια νομιζω για μια φλιτζανα απο ωρα δεν θα θελει κανενα 15λεπτο?τι να πω οποιος ξερει να μας δωσει τα φωτα τ
    Οτι βλεπουμε γυρω μας ειναι μονο για αυτη τη φορα.Μην προσπερνας τιποτα,κοιταξε τα χρωματα των λουλουδιων και χαμογελα

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    117
    :O emena moy pe dio rizoulesss mia koytalia? poli den ine?

  6. #6
    oxi mia ,misi tou glikoy nomizw
    Οτι βλεπουμε γυρω μας ειναι μονο για αυτη τη φορα.Μην προσπερνας τιποτα,κοιταξε τα χρωματα των λουλουδιων και χαμογελα

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    539
    ολγα πηρα ταμπλετεςς βαλεριανα αλλα δεν περνω,.αυριο π εχω ραντευου με τον ψυχολογο μου θα τον ρωτησω.αν δεν ξερει αυτος θα ρωτησω τον ψυχιατρο μεθαυριο αν μπορω να περνω αντι ζαναξ,η να περνω νοργκεζιλ.

  8. #8
    rwta nai να σου πει στα σιγουραεμενα με βοηθησανε αρκετα ειναι οι ιδιες π παιρνεις κουαετ λαιφ
    Οτι βλεπουμε γυρω μας ειναι μονο για αυτη τη φορα.Μην προσπερνας τιποτα,κοιταξε τα χρωματα των λουλουδιων και χαμογελα

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    539
    ειναι αυτες που πηρα και ειχα τρομαξει.lines καπως ,ροζ στριγγιλα καψουλια γλυκα.
    αχ μου τελειωνουν τα ζαναξ τι να κανω?δεν μου τα γραφουν στο κεντρο ψυχικης υγειας και στο βενιζελιο το αποφευγουν ειπε ο ψυχιατρος γιατι δεν κανουν καλο.
    δεν ξερω εγω εδω και μηνα καθε μερα περνω ζαναξ και ειμαι ευτηχησμενη.οταν δεν τα περνω νιωθω απαισια.

  10. #10
    telika o ψυχολογος τι σου πε για την αγωγη ,να τα παιρνεις τα ζαναξ?
    Οτι βλεπουμε γυρω μας ειναι μονο για αυτη τη φορα.Μην προσπερνας τιποτα,κοιταξε τα χρωματα των λουλουδιων και χαμογελα

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    539
    αυριο το πρωι εχουμε ραντευου.
    θελει να με παρακολουθει στενα καθε βδομαδα.ειχε γραψει 5 σελιδες οταν μηλαγαμε.
    μακαρι να με βοηθησει ρε ολγα.αλλα δεν ξερω μου φενεται αντυπαθιτικη η φατσα του γιατι οταν πρωτοπηγα του ειπα οτι στησ 12 δουλευω να κανει σιντομα και μ απαντησε ειρωνικα \"ναι...τωρα ειναι 10 ομως\"
    αλλα μετα ηταν πολυ καλος μαζι μου.δεν μ αρεσει η φατσα του δεν ξερω τι να πω.οχι οτι ειναι ασχημος.υπουλος μου φενεται δεν ξερω.πολλες φορες τα φενομενα απατουν ομως.θα δουμε αυριο.
    θα του πω παλυ για τα σεξουαλικα μου ονειρα.ολα τα ονειρα μου σεξ περιεχουν.λολ.

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    539
    και αθ του εξηγησω οτι επειδη μου κανει ψυχοθεραπεια η πτι αλλο ειναι αυτο ,δεν πρεπει να κοψω ετσι αποτομα τα φαρμακα.μου ειπε να ακυροσω το ρανευτου της τεταρτης με τον ψυχιατρο αλλα δεν θελω.

  13. #13
    χαχαχαχ κ εγω ειδα χθες σεξουαλικο ονειρο με τον καραμερο-χαριτατο,χαχαχχα.
    δεν ξερω πως μ ρθε.
    ευχομαι να πανε ολα καλα με τον ψυχιατρο,οντως τα φαινομενα απατουν..
    Οτι βλεπουμε γυρω μας ειναι μονο για αυτη τη φορα.Μην προσπερνας τιποτα,κοιταξε τα χρωματα των λουλουδιων και χαμογελα

  14. #14
    τον ψθχολογο-μπερδευτηκα.
    Οτι βλεπουμε γυρω μας ειναι μονο για αυτη τη φορα.Μην προσπερνας τιποτα,κοιταξε τα χρωματα των λουλουδιων και χαμογελα

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    539
    και με αυτον ειδα τετιο ονειρο αλλα δεν το λεω με τπτ.
    μακαρι να πανε ολα καλα.θελω να κοψω τα παλιοφαρμακα.
    δεν νιωθω με την ιδια ενταση οπως πρωτα.το μονο εντονο π νιωθω ειναι ζηλεια και αυτη ισα-ισα ελαχιστη δλδ για διαφορα θεματα που ξεχναω την αλλη μερα.
    ακομα και χιλοπιτα π εφαγα δεν με ενοιαξε τοτε με τον Γιωργο που αποδειχτηκε παντρεμενος.
    θα του πω και για το λεξιλογιο μου π μου ρχοντε αισχρες λεξεις στο μυαλο συνεχεια π τελειωνουν σε αρα κλπ.νιωθω σιγα σιγα οτι ειμαι διεστραμενη σεξουαλικα η νυμφομανης κατι δεν παει καλα με τα σεξουαλικα μου.

Page 1 of 3 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •