Πώς θα ξεπεράσει τις αναστολές της η παρθένα; - Page 13
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 13 of 13 FirstFirst ... 3111213
Results 181 to 190 of 190
  1. #181
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    738
    oxxx, alexandre χαιρομαι πολυ επιτελους ολοκληρωσατε....ειναι απιστευτο....αντε συνεχιστε και θα δημιουργησετε κατι πολυ ομορφο.....τουλαχιστον ετσι ευχομαι μετα απο τοσο προσπαθεια....αντε να ειστε ευτυχισμενοι...

  2. #182
    Originally posted by anoiksi
    oxxx, alexandre χαιρομαι πολυ επιτελους ολοκληρωσατε....ειναι απιστευτο....αντε συνεχιστε και θα δημιουργησετε κατι πολυ ομορφο.....τουλαχιστον ετσι ευχομαι μετα απο τοσο προσπαθεια....αντε να ειστε ευτυχισμενοι...
    προσπαθεια ολων μας !
    χαχαχαχαχα

  3. #183
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Στον αστερισμο του Ωριωνα
    Posts
    190
    Αλεξανδρε χαιρομαι παρα πολυ που τα πραγματα πανε καλα και εχετε ολοκληρωσει. Το θεμα ειναι καθε φορα να γινεται και καλυτερα!!! Οσο για την φραση free σχεση....απλα δεν υπαρχει...σχεδον συγκατοικειτε, εχετε πιασει μαζι δουλεια, περνατε ωρες μαζι, δεν μπορειτε χωρις ο ενας τον αλλον...κλασσικη περιπτωση ερωτα και σχεσης με ολη τη σημασια της λεξεως...αν ηταν free σχεση, δεν θα περναφατε ωρες μαζι να αναλυετε τα περι σχεσεων, ουτε θα βρισκατε μαζι δουλεια...θα ηταν μοναχα για περιστασιακο σεξ και μετα αντε γεια....δεν ειναι τπτ απο ολα αυτα επομενως μην το τριβελιζεις το κεφαλι σου με χαζα πραγματα...

    χαρειτε το γιατι ειναι ενας ερωτας που ανθιζει ομορφα!!!
    Some of us of fall some of us fly...most of us live to try, till the edge of forever.

  4. #184
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    103
    Triella ανοιξη και Πάνο, και όλοι οι φίλοι/-ες που συμμετέχετε, είστε οι αγαπημένοι μου!! Σας ευχαριστώ πολυ.
    Αλλά όπως λένε οι ufo στο πιό γνωστό τους τραγούδι, το οποίο ακούω τώρα, (\"belladonna\") \"out of reach, out of touch\"...
    Προσπαθώ να συνηθίσω στην ιδέα ότι απλά ζώ ένα όνειρο που θα κρατήσει λίγο.
    Εντελώς για το παρόν.
    Τις προάλλες συζητούσαμε για το πόσο βλέπουμε να κρατάει η σχέση μας. Οι απόψεις κυμαίνονταν μεταξύ διμήνου και τετραμήνου...
    Κατα τα λοιπά, χτές βράδυ κοιμηθήκαμε μαζί (χωρίς να το κάνουμε ολοκληρωμένα επειδή όποτε αρχίζουμε, το ξενυχτάμε και είχε δουλειά Σάββατο πρωϊ σε πρωϊνό promotion), με αγκάλιαζε το πρωϊ, με χαϊδευε, είναι πολύ τρυφερή μαζί μου...

    Αν το δούμε αλλιώς, εγώ προέρχομαι απο μια σχέση που με έκανε κάπως κομμάτια με την εντελώς απρόκλητη, απρόβλεπτη και αναιτιολόγητη, 180 μοιρών στροφή της πρώης κοπέλας μου, μετά απο 3,5 χρόνια σχέσης... η οποία απλά άρχισε να μου κάνει νερά και αναγκάστηκα να τη χωρίσω... στη φάση που είμαι, θα μου ήταν δύσκολο να μπώ σε μια σχέση \"μονιμότητας\" και σοβαρών προθέσεων και δεσμεύσεων. Ισως κάτι (που και οι δυό ορίζουμε αρχικά ώς) free, να ηταν η μονη δυνατή σχέση που θα μπορούσα να κάνω στην παρούσα ψυχολογική φάση.

    Καναμε και τεστ predictor επειδη την πρωτη φορα ημουν καπως ρομαντικος και ειπα να μη βάλουμε τίποτα αναμεσα μας, ευτυχώς δεν ηταν θετικό. Υποψην οτι και οι δυο ειχαμε δεσμευτει οτι αν ηταν εγκυος θα κρατουσαμε το παιδακι. Πολυ τη χαρηκα που εχει τετοιες αποψεις..! Φυσικά, απο εδώ και πέρα τα μέτρα προστασίας είναι δρακόντεια... το δις εξαμαρτείν ταυτόν, ουκ ανδρός σοφού!

  5. #185
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Στον αστερισμο του Ωριωνα
    Posts
    190
    Αχ αλεξανδρε καπου μου τα χαλασες....αν βαζετε απο τωρα ημερομηνια ληξης στη σχεση σας, και το συζητατε κιολας...δεν κανετε καλυτερα τα πραγματα...το θεμα ειναι να χαιρεσαι την καθε στιγμη που περναει, χωρις να σε αγχωνει το αυριο...
    μπορω να καταλαβω την πικρα που σου δημιουργησε η σχεση με την πρωην σου, αλλα μην αφηνεις αυτην την πικρα να γινει ανασταλτικος παραγοντας, για να κανεις κατι καλυτερο που εν τελει δεν ειναι ονειρο.

    Το ποσο θα διαρκεσει, μονο ο χρονος θα το δειξει....εισαι ευαισθητος ανθρωπος, αλλα μην αφηνεις τις ευαισθησιες σου να λειτουργουν εις βαρος σου και εις βαρος της σχεσης σου με την κοπελα.

    Σε πειραζει καθολου που συζητατε για το ποσο θα διαρκεσει? Αν ναι, τοτε ξεκαθαρισε της το. Πες της οτι θελεις να ζεις την καθε στιγμη μαζι της χωρις να νοιαζεσαι για το αυριο. Γιατι αφου σου αρεσει και περνας τοσο ομορφα, ειμαι σιγουρη πως εν τελει δεν θελεις να σκεφτεσαι το αυριο γιατι σε αγχωνει...

    Keep it up Alex και οτι και να κανεις να εισαι παντα ο εαυτος σου!!!
    Some of us of fall some of us fly...most of us live to try, till the edge of forever.

  6. #186
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,495
    Alexandre,ευτυχώς που δεν ήταν έγκυος.Θα ήταν κρίμα από μία ανεύθυνη και παρορμητική στάση και των δυο σας να μπαίνατε σε άλλα προβλήματα.Γιατί σε σχέσεις που ακόμη μπαλαντζάρουν,καλός ο ρομαντισμός,αλλά καλύτερος ο ρεαλισμός.Όσο για το ότι αποφασίσατε να κρατήσετε τη σχέση σας πάνω σε πιο ελεύθερη βάση,αυτό δεν απαραίτητα θετικό ή αρνητικό,προσωπικά πιστεύω πως οι απαιτήσεις μας ορίζονται από το στάδιο ζωής στο οποίο βρισκόμαστε,την εξέλιξη της προσωπικότητάς μας και του συντρόφου μας και τις συγκυρίες που προκύπτουν.Καλό είναι σε σχέσεις που η συλλογή δεδομένων μας για τον χαρακτήρα,τις ιδιότητες και την ποιότητα του συντρόφου μας δεν έχουν καθοριστεί,να κρατάμε μία επιφύλαξη,δίνοντας χρόνο και χώρο να εκφραστούν τα χαρακτηριστικά.
    "Δε με νοιάζει να έρθουν όλοι οι ξένοι στην Ελλάδα και οι Έλληνες να πάνε αλλού. Θεωρώ ότι πατρίδα μας είναι η γη. Από μικρό παιδί απέρριπτα τα σύνορα."
    Σπύρος Μπιμπίλας

  7. #187
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    home which home
    Posts
    2,326
    alexandergreek μια χαρα τα βλεπεις τα πραγματα, καλα κανεις και ειχες αναστολες!! που κρυβονται οι αντρες σαν εσενα και δεν τουσ βρισκω? :Ρ

  8. #188
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    peiraias
    Posts
    259
    Φωτια και τσεκουρι , 100% το μονο που θες ειναι να διαβεις ενα απατητο μονοπατι
    After the apocalypse they took your mind Abusing science deaf dumb and blind

  9. #189
    δε μ αρεσει καθολου ο τιτλος του ποστ! σα λιγουρης μ ακουγεσαι

  10. #190
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    Quote Originally Posted by Efi25 View Post
    δε μ αρεσει καθολου ο τιτλος του ποστ! σα λιγουρης μ ακουγεσαι
    χαχαχααχα ωραιο κονετ...

    παρολαυτα ειναι πριν 4 χρονια ..οποτε ο θεματοθετης δεν προκειται να σ απαντησει

Page 13 of 13 FirstFirst ... 3111213

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •