Πώς θα ξεπεράσει τις αναστολές της η παρθένα; - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 13 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 16 to 30 of 190
  1. #16
    Αλεξ...εγώ νομίζω πως ο τίτλος του θέματος σου μπήκε περισσότερο από αμηχανία, παρά γιατί έτσι νιώθεις.
    Μην εστιάζεις στο σεξουαλικό κομμάτι, αν κολλήσετε εγκεφαλικά δεν υπάρχει περίπτωση να μη βρεθείτε στο κρεβάτι.
    Μη τη βλέπεις ως τρόπαιο, αλλά σαν μια κοπέλα που σου αρέσει και θες να είσαι μαζί της....

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Αιτωλ
    Posts
    1,390
    ΟΚ , Η ΚΟΠΕΛΑ ΑΠ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΣΟΥ, ΣΟΥ ΧΕΙ ΔΩΣΕΙ ΕΝΑ ΚΑΠΟΙΟ \'\'ΠΡΟΝΤΖΕΚΤ\'\',,,,,,,,,,ΑΛΛΑ ΕΣΥ ΔΕΝ ΕΛΑΒΕς ΤΟ \'\'ΜΥΝΗΜΑ\'\' ,,,ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΝΑ ΤΑ ΣΚ@ΤΩΣΕΙς ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΣΧΕΣΗ ,ΓΙΑΤΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΕΙΔΗ ΣΕΧΕΙ ΑΓΧΩΣΕΙ,,,,,,,,,,,,ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΘΑ ΣΟΥ ΜΕΙΝΕΙ ΤΟ ...ΜΑΘΗΜΑ

  3. #18
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    20
    χαχαχα Αλεξ φιλε μου είσαι μόνος εναντίον ολων των γυναικών. Οτι και να πεις και οσο ωραια και να το πεις θα εισαι παντα το σωβινιστικο γουρουνι που θελει να ριξει ακομα ενα θηλυκο στο κρεβατι του, να το πηδηξει και μετα να γυρισει απο την αλλη και να ροχαλιζει. Και την αλλη μερα παμε για αλλα.Δεν προκειται να σε καταλαβουν γιατι παντα ζουν ενα παραμυθι σκαρφαλωμένες σε ενα ροζ συννεφακι. Εγω λεω να προχωρησεις ακάθεκτος και μακαρι να καταληξετε καποια στιγμη στο κρεβατι. Δεν ειναι αναγκη να κάνεις κατι σοβαρο μαζι της για να της παρεις τη παρθενια. Αν ομως το καταφέρεις με ωραιο τροπο, της κερδισεις την εμπιστοσυνη και την κανεις να νιωσει ομορφα και ζεστα και εισαι τρυφερος μαζι της μετα την πραξη χωρις τις κλασικες φανφαρες και τους καγκουρικους πανηγυρισμους οτι την ξεσκισες και \"ποιος ειμαι τελος παντων\" που εξυπηρετούν τον αρρωστημένο ανδρισμο(;) καποιου, τοτε και εσυ θα εχεις βγει κερδισμενος και αυτή θα εχει βιώσει μια ιδανικη και ομορφη πρωτη φορα που θα την θυμαται για παντα. Ευχομαι καλη επιτυχια και μακάρι να καταλήξετε και ζευγάρι αφου λες οτι βλεπεις κατι παραπανω σε αυτη την κοπελα και σε ενδιαφερει καπως διαφορετικα. Αν οχι, τουλαχιστον θα εισαι ενας πολυ καλος τη φιλος και ισως και εραστης μεχρι να βρειτε κατι αλλο και να προχωρησετε.:cool:

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Aθηνα
    Posts
    1,334
    Εχει δικαιωμα οπως ολοι μας να ζησει μια φορα το ονειρο της.






    Αυτά ε\'ιναι λεπτομέρειες για πολλούς άνδρες.Αν είχε αισθήματα για το κορίτσι δεν θα ήταν τόσο ανυπόμονος.Απλά του αρέσει και θέλει τώρα να τον συμβουλεύσουμε πως να επιταχύνει την πράξη.

  5. #20
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    οποτε γιωτα,
    ας μην του δωσουμε οπλα για ενα τετοιο σκοπο ε?

    :P


    Ολοι οι ανθρωποι κανουμε λαθη γιωτα,
    οποτε ας μην παρεξηγουμε με την μια τους ανθρωπους.
    Θα ελεγα αν θες,
    το οτι το συζηταμε με το φιλο μας εδω ειναι μια πολυ καλη αρχη.
    Δεν θα βγαζαμε καμια ακρη, αν τον πιαναμε απο τα μουτρα και του
    ριχναμε 2-3 μπινελικια οπως δηθεν του αρμοζει.


    Η κατανοηση των οσων λεμε,
    ειναι το καλυτερο κερδος για το φιλο μας και την μελλοντικη του κοπελλα.

  6. #21
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    20
    Εγω κοριτσια τον καταλαβαινω τον φιλο οταν λεει οτι δεν θελει να χασει τον χρονο του σε ενα ανουσιο φλερτ στο οποιο ισως η κοπελα αν και παρθενα μπορει να παιζει μαζι του. Ειναι κατι στο οποιο οι γυναικες ειναι μανες και δεν χρειαζεται να εχουν καποια σχετικη εμπειρια. Ειναι στην φυση τους να επιβεβαιωνουν την φιλαρεσκεια τους με οποιοδηποτε κοστος. Εξαλλου σημερα ειναι πολυ δυσκολο για εναν αντρα να συνευρεθει με μια κοπελα. Θα πρεπει να ριξει πολυ τρεξιμο και ιδρωτα, να φαει πολυτιμο χρονο και μπολικες απορριψεις απο καθε ντιβα που του γ@μ@ν τη ψυχολογια κατι που δεν ειστε σε θεση να εκτιμησετε ουτε και να καταλαβετε. Και ΙΣΩΣ τοτε να ριξει και κανα φιρφιρικο. Αντιθετα η γυναικα μπορει να μεινει μονη κατ επιλογη της για οσο καιρο θελει, γιατι πολυ απλα αν αισθανθει την αναγκη μπορει να κανει σεξ με οποιον θελει και οποτε το θελει αυτη. Ας ειμαστε καλα τα χαϊβανια οι αντρες. Για αυτο σου λεω Αλεξ. Βάρα και δε θα παθει κανεις κακό. Σκοπός ειναι να περναμε καλα.

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Aθηνα
    Posts
    1,334
    Εσύ είσαι ακόμη καλύτερος.Να περνάς καλά όχι με την ψυχολογία του άλλου ή τις αναστολές που έχει η κοπέλα.Να κάτσει στο σπίτι η κοπέλα και αν της έλθει η όρεξη να βγεί για αναζήτηση τροφής.απ\'ότι φαίνεται δεν κουράζεις το μυαλουδάκι σου είσαι πανέξυπνος

  8. #23
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    20
    γιωτα μου η αληθεια ποναει. Την ιδια σπασμωδικη απαντηση θα εδινα στην θεση σου για να διασκεδασω τις εντυπωσεις.Εσυ που εισαι και γυναικα το ξερεις απο την καλη. Εγω απο την αναποδη. Το βλεπεις γυρω σου. Σε σενα. Στις φιλες σου. Δεν προκειται Να μου αλλαξεις γνωμη για κατι που γινεται αποδεδειγμενα. Οπως ειπες και εσυ ειμαι πανεξυπνος. Δυστυχως για σενα. Φιλικα παντα. Δεν παω να ανοιξω μετωπο μεταξυ γυναικων και αντρων. Παντως δεν καταλαβαινω ποιο ειναι το προβλημα στο να παρει ο φιλος την παρθενία της κορασιδος. Να το κανει αλλα να ειναι τζεντλεμαν. Οχι βουρ στον πατσα. Αυτά. Καλο βραδυ.

  9. #24
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    Originally posted by lost_world
    Εγω κοριτσια τον καταλαβαινω τον φιλο οταν λεει οτι δεν θελει να χασει τον χρονο του σε ενα ανουσιο φλερτ στο οποιο ισως η κοπελα αν και παρθενα μπορει να παιζει μαζι του.


    δεν το καταλαβαινω αυτο που λες....
    αν δεν θελει να χασει το καιρο του (και ειναι βασικο αυτο) γιατι δεν παει να βρει κατι πιο σιγουρο?
    Τι ψαχνει με το κουτσο αλογο?

    Ξερεις το χειροτερο προβλημα που εχουν οι αντρες,
    ειναι οτι περνανε τις γυναικες για ηλιθιες.
    Αλλη συζητηση αυτη ομως, θα βγουμε εκτος θεματος.



    Ειναι κατι στο οποιο οι γυναικες ειναι μανες και δεν χρειαζεται να εχουν καποια σχετικη εμπειρια.



    Εσυ που εισαι πατερας, σε τι ακριβως ειχες εμπειρια?




    Ειναι στην φυση τους να επιβεβαιωνουν την φιλαρεσκεια τους με οποιοδηποτε κοστος.



    θες να πεις, οτι επιβαλλεται με κοινωνικους ορους κατι τετοιο.
    Μην τα μπερδευεις τα πραγματα, αλλο το ενα και αλλο το αλλο.




    Εξαλλου σημερα ειναι πολυ δυσκολο για εναν αντρα να συνευρεθει με μια κοπελα.



    για σενα και ισως για καποιο πληθυσμο με βαση τα κριτήριά του.




    Θα πρεπει να ριξει πολυ τρεξιμο και ιδρωτα, να φαει πολυτιμο χρονο και μπολικες απορριψεις απο καθε ντιβα που του γ@μ@ν τη ψυχολογια κατι που δεν ειστε σε θεση να εκτιμησετε ουτε και να καταλαβετε.



    προσωπικα δεν εχω τρεξει ποτε και ουτε εχω ιδρωσει για καμια.
    Ποτε δεν την εχω πεσει σε γυναικα οπως το βαζεις.
    Ειχα το στυλ μου, και εκει που αρεσα με πλησιαζανε και μιλαγαμε και τελος.
    Επιπλεον δεν εχω φαει απορριψη απο καμια γυναικα με οσες ειχα προσεγγιση.
    Βεβαιως λαβε υποψη σου, οτι δεν μου ετρεχαν και τα σαλια....




    Και ΙΣΩΣ τοτε να ριξει και κανα φιρφιρικο.



    καλα δεν βαριεσαι να τα κανεις ολα αυτα,
    μηπως (!!!) ριξεις το φιρφιρφιρικι?
    Και μονο που το σκεφτηκα με κουρασες....




    Αντιθετα η γυναικα μπορει να μεινει μονη κατ επιλογη της για οσο καιρο θελει, γιατι πολυ απλα αν αισθανθει την αναγκη μπορει να κανει σεξ με οποιον θελει και οποτε το θελει αυτη.



    αυτο ειναι το κοινωνικο παραμυθι που υπαρχει και αν το εχεις αποδεχτει εχεις πεσει στη λουμπα.
    Σαφως υπαρχει μια δυσαρμονια, ωστοσο υπαρχουν γυναικες με ποιοτητα και μυαλο.
    Αν απο την αλλη δεν θες ουτε ποιοτητα αλλα ουτε και μυαλο,
    και σου εχει μεινει μονο η ... τρυπα, εκει δεν εχω αποψη.




    Ας ειμαστε καλα τα χαϊβανια οι αντρες.


    λυπαμαι που δεχεσαι να αυτουποβιβαστεις ως χαιβανι.
    Παρολα αυτα κρατα την ετικετα για παρτη σου.




    Για αυτο σου λεω Αλεξ. Βάρα και δε θα παθει κανεις κακό. Σκοπός ειναι να περναμε καλα.



    το προβλημα ομως ειναι οτι δεν ξερεις πως να περασεις καλα.
    Ισως αργοτερα αυτο που θα μεινει ειναι να βαραει το κεφαλι του....





  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,602
    αλεξ, εσυ τι ηλικια εχεις?
    την παρθενια της κοπελας την βλεπεις σαν ενα εμποδιο στην ολοκληρωση της σχεσης σας, η μαλλον στην τροπη της σε ερωτικη, η σαν προκληση?
    με λιγα λογια θα προτιμουσες να ηταν η ιδια κοπελα,απλα οχι παρθενα?

  11. #26
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    20
    κρινο απο εδω και περα θα σε λεω σερ λανσελοτ. ενα εχω να σου πω αδερφε. ξυπνα γιατι ακομα κοιμασαι τον υπνο του δικαιου. και κατι αλλο που μαλλον δε σου εχουν μαθει απο το σπιτι(αν βεβαια υπαρχει ακομα σπιτι). δεν επιτεθηκα με προσωπικο χαρακτηρισμο σε κανεναν εδω μεσα. παντα μιλαω γενικολογα.εσυ με λες χαιβανι και καποια αλλη με ειρωνευτηκε ως πανεξυπνο. εκτος του οτι η συμπεριφορα σου παραπεμπει σε κρυφογκεη δεν εχεις και στοιχειωδεις τροπους ευγενειας. απλα ξερεις να κανεις τον δικηγορο του διαβολου στο ωραιο φυλο(το οποιο λατρευω αλλα με ταλαιπωρει) μπας και ερθει παλι καμια απο μονη της και σου κατσει, αφου εσυ δεν κουνας ποτε το δαχτυλακι σου. Αυτο σε καθιστα εκτος απο υποπτο γκεη και 2 φορες χαιβανι απο μενα. μαθε να μιλας ομορφα λοιπον για να σου μιλανε και οι αλλοι αναλογα. οπως στρωνεις κοιμασαι κρινε. βεβαια υπαρχει και το ενδεχομενο πισω απο τον αντρακλα κρινο να υπαρχει και μια γυναικαρα. αλλα αυτο ειναι αλλουνου παπα...Καλα ξεπαρθενιασματα

  12. #27
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    20
    καλα ελεγε η γιαγια μου \"οσα δε φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια\" :cool:

  13. #28
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    Originally posted by lost_world


    εσυ με λες χαιβανι


    με συγχωρεις πολυ,
    αλλα εγω δεν σε ειπα τιποτα, ουτε χαιβανι,
    ουτε εξυπνο, ουτε καλο, ουτε κακο.
    Χρησιμοποιησα τον χαρακτηρισμο που εσυ εδωσες οτι σε καλυπτει.

    Το κειμενο σου ειναι λιγα ποστ πιο πανω.

    Θα ηταν κερδος σου να τον αποσυρεις και σαν φραση και σαν σκεψη συνολικα.




    εκτος του οτι η συμπεριφορα σου παραπεμπει σε κρυφογκεη δεν εχεις και στοιχειωδεις τροπους ευγενειας.



    τωρα να σου πω αν ειμαι κρυφογκει?
    Οσο για την ευγενια, σου εξηγησα πιο πανω.




    απλα ξερεις να κανεις τον δικηγορο του διαβολου στο ωραιο φυλο




    το να λες αληθειες, σημαινει οτι κανεις το δικηγορο του διαβολου?



    (το οποιο λατρευω αλλα με ταλαιπωρει)



    εμενα δεν με ταλαιπωρει παντως καθολου.




    μπας και ερθει παλι καμια απο μονη της και σου κατσει, αφου εσυ δεν κουνας ποτε το δαχτυλακι σου.



    παλι κανεις υποθεσεις.
    Δεν χρειαζομαι καμια να μου κατσει.
    Αυτη που καθεται στην θεση της εδω και χρονια, μου φτανει και μου περισευει.
    Εδω μεσα ο τελευταιος που ψαχνει για γυναικα, ειμαι εγω.
    Αλλωστε η συντροφος μου ειναι ηδη μελος εδω μεσα, και αυτο ειναι ηδη γνωστο.
    Οποτε το δηθεν κατσιμο που σκεφτεσαι δεν παιζει.




    Αυτο σε καθιστα εκτος απο υποπτο γκεη και 2 φορες χαιβανι απο μενα.



    σε ευχαριστω για τους χαρακτηρισμους σου.





    μαθε να μιλας ομορφα λοιπον για να σου μιλανε και οι αλλοι αναλογα.



    αν εχεις την καλη διαθεση, πες μου σε πιο σημειο σου μιλησα ασχημα....




    οπως στρωνεις κοιμασαι κρινε.



    αυτο ξαναπες το.
    Δεν μπορεις να φανταστεις ποσο ομορφα κοιμαμαι....
    Ακομα και τα πρωινα που ξυπναω, μερικες φορες ακουω γκρινια, εμενα μου φαινεται σαν συμφωνια του μπετοβεν....
    Σου εχει τυχει ποτε με γυναικα αυτο?
    Αν ναι, μην την αφησεις ποτε σου.




    βεβαια υπαρχει και το ενδεχομενο πισω απο τον αντρακλα κρινο να υπαρχει και μια γυναικαρα.




    τι να σου πω....
    απο εδω που ειμαστε δεν μπορουμε και να τσεκαρουμε και πολλα πολλα...
    Παντως αντρακλας οπως γραφεις δεν ημουν ποτε,
    αντρας ναι.




    αλλα αυτο ειναι αλλουνου παπα...Καλα ξεπαρθενιασματα



    δεν πιστευω στους παπαδες,
    επισης.



  14. #29
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    Originally posted by lost_world
    καλα ελεγε η γιαγια μου \"οσα δε φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια\" :cool:
    η δικια μου ελεγε,
    οτι οσα δεν φτανει η αλεπου,
    τα φτανει η καμηλοπαρδαλη....

    ;)

  15. #30
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    20
    κρινε οτι ναναι. μαλλον εγω δε θα πηγαινω καλα. τεσπα. δε ξερεις τιποτα για μενα, δε ξερω τιποτα για σενα. το πιο ευκολο πραγμα ειναι να αρχισουμε να γραφουμε εκθεσεις με επιχειρηματα που απο οτι βλεπω εισαι επιρρεπης σε αυτο. δε θα μπω στο τρυπακι ομως. οτι ειχα να πω για αυτο το ποστ το ειπα χωρις να σχολιασω κανεναν προσωπικα. αντιθετα δεχτηκα μπηχτες. οι αληθειες που λες ειναι οι αληθειες που συμφερουν εσενα να λες. και ακομα δεν καταλαβαινω γιατι απευθυνεσαι σε εμενα προσωπικα. εχεις εμμονες;δεκτον. παμε παρακατω λοιπον γιατι το χεσες το ποστ. παμε...(α ρε Γιωργαρα):)

Page 2 of 13 FirstFirst 123412 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •