Πώς θα ξεπεράσει τις αναστολές της η παρθένα;
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 13 12311 ... LastLast
Results 1 to 15 of 190
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    103

    Πώς θα ξεπεράσει τις αναστολές της η παρθένα;

    Πρόσφατα γνώρισα μια κοπέλα 21 ετών, η οποία είναι παρθένα, και δύσκολη, διότι όλοι της \"ξυνίζουν\"...

    Και ενώ κάνουμε πολλή παρέα, δε δίνει πολλά δικαιώματα, αλλά όλο στο τηλέφωνο και στις βόλτες είμαστε...

    Αν υποθετικά πρόκειται να γίνει κάτι μεταξύ μας, τι προτείνετε για να τη διευκολύνω να ξεπεράσει τις αναστολές της, χωρίς \"ευθεία επίθεση\", αφού εκεί συνήθως μαζεύεται και διστάζει... Μάλλον θέλει υπομονή, αλλά μη μας πάρουν και τα χρόνια!! Τι σκέφτεστε;

  2. #2
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    αν την κανεις να νιωσει ανετα, δεν θα καλογερεψεις.
    Δεν ειναι θεμα υπομονης,
    οσο σωστης συγκυριας και δημιουργια σωστου περιβαλλοντος.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    751
    Καλως το το παιδι,

    Αλεξανδρε απο τον τροπο και μονο που το εριξες το θεμα στην πλατεια, δεν νομιζω οτι εισαι ο καταλληλος τυπος για την παρθενα σου.
    Σορρυ που το λεω αλλα για να κραταει την παρθενια της καποιους σαν εσενα θα εχει γνωρισει.
    Μαλλον τυπος της Αλεξανδρατου εισαι.
    Αν κανω λαθος σορρυ και παλι!
    Μα τα δειλινα.... μια φωνη μου ψυθιριζει.... μυστικα .... δεν θα γυρισεις πια.....

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    103
    Originally posted by boubourina
    Καλως το το παιδι,

    Αλεξανδρε απο τον τροπο και μονο που το εριξες το θεμα στην πλατεια, δεν νομιζω οτι εισαι ο καταλληλος τυπος για την παρθενα σου.
    Σορρυ που το λεω αλλα για να κραταει την παρθενια της καποιους σαν εσενα θα εχει γνωρισει.
    Μαλλον τυπος της Αλεξανδρατου εισαι.
    Αν κανω λαθος σορρυ και παλι!
    Καταλαβα. Τσάμπα παιδεύομαι δηλαδη;

    Πάντως να ξέρεις ότι έχω αισθήματα για αυτό το κορίτσι. Πάρα πολλά μπορώ να πώ. Την έχω εκτιμήσει απεριόριστα. Πιό πολύ εκείνη φοβάμαι μην αναζητήσει... εμπειρίες μετά το σεξ, παρά τον εαυτό μου μη την παρατήσει.

    Δεν πέφτεις έξω, μέχρι τώρα είχα πιό πολύ σχέσεις με εμφανίσιμες + επιφανειακές γυναίκες. Η συγκεκριμένη διαφερει, εχει περιεχόμενο, ισως όμως εγώ να μην είμαι αξιος για εκεινη; Οπως το λές, αυτό σκέφτομαι...

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    103
    Originally posted by krino
    αν την κανεις να νιωσει ανετα, δεν θα καλογερεψεις.
    Δεν ειναι θεμα υπομονης,
    οσο σωστης συγκυριας και δημιουργια σωστου περιβαλλοντος.
    Συγκυρία... λοιπόν, μια βραδυά που μου ανοίχτηκε κάπως, τα χε πιεί, και ΗΘΕΛΕ ΠΟΥ ΗΠΙΕ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΒΑΖΑ ΕΓΩ.. ισως εχεις δικιο...

  6. #6
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    οκ το ποτο χαλαρωνει καπως τις αναστολες αλλα δεν λυνει ολα τα προβληματα.
    Το σεξ μεταξυ ανθρωπων, ειναι θεμα εμπιστοσυνης.
    Δεν γνωριζω σε ποια φαση εισαι σε αυτο το κομματι.

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    738
    Μηπως και αυτη αισθανεται πραγματα για σενα;;; Αλλα να σου πω την αληθεια απο το στυλ που ανοιξες το θεμα και μενα μου φαινεται οτι μονο για ξεπαρθενιασμα πας....μετα βεβαια μας τα αλλαζεις....δεν ξερω δεν μου πεφτει λογος...συμφωνω με κρινο...

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    103
    Ειμαστε στο σημείο που μου εκμυστηρεύεται τις σκέψεις τις, για το πώς ΦΑΝΤΑΖΕΤΑΙ το σεξ, κάτι απαλά φιλάκια έχουν πέσει, ουσιαστικά δεν τα\'χουμε, είναι κάτι μεταξύ φιλίας και φλέρτ...
    ...και δεν ξέρω τι σκέφτεται, χτές κουβεντιάζαμε ΥΠΟΘΕΤΙΚΑ ΠΑΝΤΑ οτι αμα τα φτιάχναμε, θα ξεκινούσαμε τη σχέση μας με ενα ΣΚ στο Ναύπλιο, σα \"ταξίδι του μέλιτος\", για να συμβολίσουμε τη μετάβαση απο τη φιλία στη σχέση... λόγια, λόγια.... μέχρι τις 2 μιλάγαμε... περί ανέμων, και περι σεξ ασφαλώς...

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    103
    Originally posted by anoiksi
    Μηπως και αυτη αισθανεται πραγματα για σενα;;; Αλλα να σου πω την αληθεια απο το στυλ που ανοιξες το θεμα και μενα μου φαινεται οτι μονο για ξεπαρθενιασμα πας....μετα βεβαια μας τα αλλαζεις....δεν ξερω δεν μου πεφτει λογος...συμφωνω με κρινο...
    Μπα, με έχει αγγίξει πολύ, είναι ευαίσθητη, διακριτική, ντροπαλή.. αλλοι ξενερώνουν με αυτά, εμένα μου αρέσουν. Και είναι και ξύπνια, δηλαδή κάνει για σχέση... την πάω πολύ, αλλά αν απλά ΠΑΙΖΕΙ και δε θέλει κάτι παραπάνω, μη χάσουμε και τα χρόνια μας σε ενα μακρόσυρτο φλέρτ...

    Εχεις δίκιο, εικάζω ότι νιώθει πράγματα για μένα, αν και είναι δύσκολη και δεν ανοίγεται, και δε θελω να κανω ευθεια επιθεση μη μου το στρίψει και βρεθώ ηττημένος... θέλει χειρισμό, παρθένα είπαμε!

  10. #10
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    Originally posted by anoiksi

    και μενα μου φαινεται οτι μονο για ξεπαρθενιασμα πας....

    αυτο ειναι σαφες.
    Τωρα βεβαια,
    θα σου ελεγα οτι θα ηταν ευγενικο εκ μερους σου να σεβαστεις την κοπελα και αν την θες μονο για ενα αντε δυο πηδηματα, να την αφησεις ησυχη.
    Δεν θα παθει ζημια βεβαια, αλλα ειναι σιγουρο οτι πλαθει διαφορα ονειρα για την πρωτη της φορα.
    Εχει δικαιωμα οπως ολοι μας να ζησει μια φορα το ονειρο της.

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,495
    Στην πυρά,lool.
    Το ότι ενδιαφέρεσαι πραγματικά γι αυτήν,πώς το δείχνει ένα τέτοιο thread;
    "Δε με νοιάζει να έρθουν όλοι οι ξένοι στην Ελλάδα και οι Έλληνες να πάνε αλλού. Θεωρώ ότι πατρίδα μας είναι η γη. Από μικρό παιδί απέρριπτα τα σύνορα."
    Σπύρος Μπιμπίλας

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    103
    Originally posted by RainAndWind
    Στην πυρά,lool.
    Το ότι ενδιαφέρεσαι πραγματικά γι αυτήν,πώς το δείχνει ένα τέτοιο thread;
    Τι λες τωρα ;;;

    Σημερα ολη μερα ειμαι χαλια, τη σκεφτομαι, αλλα δεν πρεπει να την πιεσω μη χαλασω τη συνταγη...

    Απλα φοβαμαι μη μεινει στο φιλικο η ολη ιστορια... και ΤΡΕΛΛΑΙΝΟΜΑΙ!

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,495
    Ίσως η συνταγή να χαλάσει γιατί ήδη έχεις θέσει χρονικά όρια,τι θα γίνει δηλαδή αν σου πάρει ένα μήνα παραπάνω,θα χαλάσει η μαγιονέζα;Αν όντως σε ενδιαφέρει για κάτι περισσότερο,δεν το δείχνει η βιασύνη αυτή,δείχνει απλά το κλασικό αρσενικό που θέλει να κάμψει τις αντιστάσεις του θηλυκού,ώστε να μη σπαταλήσει και πολύ φαιά ουσία στο δρόμο.
    "Δε με νοιάζει να έρθουν όλοι οι ξένοι στην Ελλάδα και οι Έλληνες να πάνε αλλού. Θεωρώ ότι πατρίδα μας είναι η γη. Από μικρό παιδί απέρριπτα τα σύνορα."
    Σπύρος Μπιμπίλας

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    103
    Originally posted by RainAndWind
    Ίσως η συνταγή να χαλάσει γιατί ήδη έχεις θέσει χρονικά όρια,τι θα γίνει δηλαδή αν σου πάρει ένα μήνα παραπάνω,θα χαλάσει η μαγιονέζα;Αν όντως σε ενδιαφέρει για κάτι περισσότερο,δεν το δείχνει η βιασύνη αυτή,δείχνει απλά το κλασικό αρσενικό που θέλει να κάμψει τις αντιστάσεις του θηλυκού,ώστε να μη σπαταλήσει και πολύ φαιά ουσία στο δρόμο.
    Αμφισβήτησέ με, μου αρέσει, με βάζεις να σκέφτομαι... διότι \"οταν ο ερωτας μπαίνει απο την πορτα, η λογικη βγαίνει απο το παραθυρο\". Λες το ενδιαφέρον μου να είναι μόνο σεξουαλικο; Πάντως τη θαυμάζω και με θαυμάζει... και με πηρε τηλ. και θα βρεθουμε τωρα και ΠΕΤΑΩ...

    ...αλλα ενταξει, και να μη το κανουμε αμεσα δε με νοιαζει, τουλαχιστον να ξεφυγουμε απο το φιλικο-φλερτ και να γινει σχεση να παρει η ευχη...

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,495
    Ωραία,τότε σου το εύχομαι να γίνει.:)
    "Δε με νοιάζει να έρθουν όλοι οι ξένοι στην Ελλάδα και οι Έλληνες να πάνε αλλού. Θεωρώ ότι πατρίδα μας είναι η γη. Από μικρό παιδί απέρριπτα τα σύνορα."
    Σπύρος Μπιμπίλας

Page 1 of 13 12311 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •