ασχημη διαθεση.
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 19
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Fairy land
    Posts
    1,041

    ασχημη διαθεση.

    μετα τον φιλο μου που τον εχω πρηξει αυτες τις μερες μπηκα εδω να ακουσω κατι καλο...εχασα ξαφνικα 80 ευρω που τα ηθελα για κατι για το σπιτι μου ..και εχει ξαναγινει με ενα εισητηριο..στην αρχη λεω να το δω λογικα δεν γινεται να πηγαινουν σε αλλη διασταση ,εε εψαχνα εψαχνα τιποτα..τωρα αυτο..κουραστηκα ομως..απλα ειμαι στεναχωρημενη γαιτι σε ενα μηνα δεν θα χω δουλεια και δεν με παιρνει να κανω βλακειες...αυριο μεθαυριο θα μαι και αδιαθετη εχω και τους δικους μου με γαστρορραγια στο νοσοκομειο εεε δνε ειμαι και στα καλυτερα μου..σας μαυριζω την ψυχη απλα ηθελα να σας ανοιξω την ψυχη μου παλι..

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    5,668
    sunset,

    λυπάμαι για τις δυσκολιες.

    Καταλαβαινω δυστυχως κ πώς ειναι να χανεις λεφτα κ πώς ειναι να χανεις τη δουλεια σου. Συντομα τελειωνει κ το δικο μου project και ειμαι κ εγω σε αναζητηση εργασιας. Δεν ειναι μικρο πράγμα η ανασφάλεια στην εργασια... Ελπιζω να εχουμε καλα νεα συντομα

    Επισης ελπιζω να εχεις διπλα σου φιλους, ανθρωπους στους οποιους μπορεις να μιλησεις κ να στηριχτεις!

    Κ φυσικα περαστικά στους γονεις
    πάρα πολλή ευφυϊα μπορεί να επενδυθεί στην άγνοια, οταν η αναγκη για ψευδαίσθηση ειναι βαθιά...

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Fairy land
    Posts
    1,041
    ειμαι σε stage..μενω και μονη εναμιση χρονο καταλαβαινεις οποτε..

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    5,668
    καταλαβα.εχεις αρχισει να βλεπεις πού μπορεις να ψαξεις?

    οταν λες οτι δεν σε παιρνει να κανεις βλακειες τί εννοεις?
    πάρα πολλή ευφυϊα μπορεί να επενδυθεί στην άγνοια, οταν η αναγκη για ψευδαίσθηση ειναι βαθιά...

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Fairy land
    Posts
    1,041
    ψαχνω αλλα οτι εχω δει ειναι του στυλ ιδωτικος τομεας αμα φυγει η αλλη θα σε παρω τηλ και τετεοια ειμαι και σε επαρχια...κατα τα αλλα τα εφοδια μ ειναι τα κλασικα...lower ,ecdl και λυκειο ,μπουρδες dhl se sxesh με τα παιδια που εχουν τελειωσει μεταπτυχιακα ..με εχει παρει απο κατω...οι δικοι μου ειναι μεσαιας ταξης που ποτε ομως δεν μου δωσαν παραπανω απο οσα επρεπε και καλα εκαναν..αλλα τωρα δνε μπορουν και να θελαν να με βοηθηοσυν γιατι λογω προβληματων υγειας εχουν χρεωθει πολυ.τωρα με δημοσιο ναι κοιταω προκυρηξεις για οταν φυγω...μακαρι να πανε ολα καλα γιατι τα βλεπω μαυρα ολα...

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Fairy land
    Posts
    1,041
    δεν με παιρνει εννοω εγω [που δεν αγχωνομουν ποτε και ολοι το ζηλευαν αυτο η και το κοροιδευαν εχω καταντησει μαυρη και αραχνη ωρες ωρες...δεν με παιρνει ειμαι 26 και νομιζω οτι μεχρι τα 30 πρεπει να γινει κατι...τα ονειρα μου δνε πραγματοποιηθηκαν ποτε με ταλεντο μου..και οικονομικα δεν ειμαι καλα..αρα δνε ειμαι για να χανω και λεφτα..πανως θα το γραψω στα ανεξηγητα αυτο.χανονται απο το σπιτι μ ετσι απο προσωπου γης πολλα.

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    5,668
    sunset,

    πιστεψε με: περισσοτερες θεσεις υπάρχουν για ατομα με τα δικα σου προσοντα παρα με παραπανω. Οπως κ να χει, δεν θα ανταγωνιστεις για την ιδια θεση με καποιον με μεταπτυχιακα...αλλα με καποιον με αντιστοιχα με τα δικα σου προσοντα. Ετσι πάει!

    Καλη επιτυχια κ καλο ψάξιμο
    πάρα πολλή ευφυϊα μπορεί να επενδυθεί στην άγνοια, οταν η αναγκη για ψευδαίσθηση ειναι βαθιά...

  8. #8
    Banned
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Fairy land
    Posts
    1,041
    ευχαριστω σοφια και για τις απαντησεις σου !ναι λογικο ειναι ο καθενας ψαχνει οτι του αντιστοιχει...

  9. #9
    Originally posted by sunset
    μετα τον φιλο μου που τον εχω πρηξει αυτες τις μερες μπηκα εδω να ακουσω κατι καλο...εχασα ξαφνικα 80 ευρω που τα ηθελα για κατι για το σπιτι μου ..και εχει ξαναγινει με ενα εισητηριο..στην αρχη λεω να το δω λογικα δεν γινεται να πηγαινουν σε αλλη διασταση ,εε εψαχνα εψαχνα τιποτα..τωρα αυτο..κουραστηκα ομως..απλα ειμαι στεναχωρημενη γαιτι σε ενα μηνα δεν θα χω δουλεια και δεν με παιρνει να κανω βλακειες...αυριο μεθαυριο θα μαι και αδιαθετη εχω και τους δικους μου με γαστρορραγια στο νοσοκομειο εεε δνε ειμαι και στα καλυτερα μου..σας μαυριζω την ψυχη απλα ηθελα να σας ανοιξω την ψυχη μου παλι..
    σανσετ εχεις υποψησου οτι αρκετες γυανικες παρουσιαζουν ελαφρα ψυχωτικα συνδρομα εν αναμονη της περιοδου τους?
    Μηπως θα επερεπε καποια στιγμη να μιλουσες με τον γυναικολογο σου η σε ενα νοσκομειο τελος παντων για να εκανες μια εξεταση στα οιστρογονα σου ?
    ολα οσα σε βασανιζουν μπορει να μπορουσαν να ρυθμιστουν με το χαπι αντισυληψης ! ειναι ακριβως η ιδια ορμονη που οταν για τον α η το β λογο δεν πιανει τα επιθυμητα ορια στο αιμα σου βγαζει αυτες τις αντιδρασεις !

  10. #10
    Banned
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Fairy land
    Posts
    1,041
    η αληθεια ειναι οτι τις μερες πριν την περιοδο μου μεταλλασομαι στο ειδος γυναικας που δεν θελουν πολλοι διπλα τους..οκ καμια φορα!
    αυτο θα το κοιταξω σε λιγες μερες πο θα ανεβω αθηνα ναι...αφηστε πο παντα εχω και καθυστερησεις..

  11. #11
    Banned
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Fairy land
    Posts
    1,041
    παντως αυτες τις μερες εχω ξεσκισεις τις σοκολατες!δυο την μερα αμα μ τελειωσει και ερθει με το καλο θα εχω παρει δεκα κιλα!λολ

  12. #12
    Originally posted by sunset
    παντως αυτες τις μερες εχω ξεσκισεις τις σοκολατες!δυο την μερα αμα μ τελειωσει και ερθει με το καλο θα εχω παρει δεκα κιλα!λολ
    η σοκολατα ειναι φυσικη αναγκη λογω της ηρεμιστικης και αντιαγχωτικης της δρασης ...
    ομως το γεγονος οτι αλλαζει η προσωπικοτητα σου
    με την περιοδο, μαλλον δειχνει αυτο ακριβως που σου εγραψα σανσετ !
    ζητα μια ορμονολογικη εξεταση στα οιστρογονα σου και ισως βρεις για παντα αυτο που σε αποσταθεροποιει και σε κανει χαλια
    πριν την περιοδο σου !

  13. #13
    Banned
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Fairy land
    Posts
    1,041
    και δεν ειναι τοσο οτι εχω νευρα οσο οτι με πιανει ενα πραγμα να βαριεμαι να σηκωθω απο το κρεβατι και μια μινι καταθλιψη αρκετες φορες..η κατι που συμβαινει συχνα να τωρα αυτο πχ μπορει πχ αυτα που εχασα να στεναχωριομουν για λιγο σε αλλη φαση και μετα απο σκεψη να μου περναγε και τωρα το εκανα ολοκληρο θεμα και εκλαψα λιγο.λες και εχασα το σπιτι μου και ολα μαζι.πανο λες οτι περναω με αγχος η με διαθεση να εχουν σχεση με οιστρογονα?παλια ειχα καποια σκαμπανεβασματα στην εφηβεια μου θυμαμαι σε μια τεοια εξεταση.επαιρνα αντισσυλπιτιια νομιζω και για μια κυστη που ειχε βγει στις ωοθηκες αλλα και για αυτο..

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    2,082
    θα σε συμβούλευα να χαλαρώσεις και να μην σκέφτεσαι \"είμαι 26 και δεν με παίρνει, γιατί μέχρι τα 30 πρέπει να...\" μέχρι τα 30 είναι 4 χρόνια, δεν ξέρεις τι γίνεται μέχρι τότε. επίσης μπορεί να φτάσεις 30 και να τα περάσεις και ακόμα να μην έχεις κατασταλαξει επαγγελματικά. τι θα κάνεις τότε? θα πέσεις σε κατάθλιψη? αν δηλαδή η επαγγελματική αποτάσταση έρθει στα 35? ή δεν έρθει ποτέ? μόνο στην ελλάδα, υπάρχει αυτή η νοοτροπία \"πρέπει μέχρι τα 30 να έχω φτιάξει όλη μου τη ζωή\" και νομίζω είναι καταστροφικό για την ψυχολογία μας (διοτί, η χώρα δεν είναι οτι δίνει ευκαιρίες στους νέους ανθρώπους....)

  15. #15
    Banned
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Fairy land
    Posts
    1,041
    η χωρα με εχει απογοτευσει αλλα θα μου περασιε δε μαρεσει η μιζερια γενικα...πρεπει να το σταματησω αυτο..αλλα δεν ειναι ευκολο..ειναι καμια φορα λες και σου ριχνουν μια κλωτσια και πας λιγο πισω παντα...και σηκωνεσαι και παλι τα ιδια...θελω να μεινω με τον ανθρωπο μ εννοεω ανεξαρτητοι οικονομικα και δυσκολευομαι..ντρεπομουν που εμενα μεχρι τα 25 με τους δικους μου και σηκωθηκα και εφυγα..και τωρα που θα μεινω χωρις δουλεια αρχικα θα παλεψω να βρω δουλεια δεν θελω και δεν πρεπει να γυρισω πισω.

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •