Σε τι μπορει να οφειλεται το οτι θελω παντα να ξεχωριζω??
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 7 of 7
  1. #1

    Σε τι μπορει να οφειλεται το οτι θελω παντα να ξεχωριζω??

    Ειναι πολυ περιεργο. Οταν ειμαι με κυριλεδες μ\'αρεσει να με βλεπουν σαν φρικιο και οταν ειμαι με φρικια μ\'αρεσει να με βλεπουν λιγο καθως πρεπει! Επισεις νιωθω υπερβολικα πιο ανετα οταν βρισκομαι σε μια ξενη πολη ή χωρα και γενικα οταν νιωθω οτι ανοικω σε ενα συνολο τρομαζω...
    Για π.χ. τωρα που γραφω σε ελληνικο site νιωθω αβολα!
    Νιωθει κανεις το ιδιο??

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,856
    κριπ καλωσηρθες :)
    βλεπω οτι με το καλημερα σας, ανοιξες δυο διαφορετικα ποστ μιλωντας μας ελαχιστα για σενα.
    αν θες, συγκεντρωσου σε ενα και εξηγησε μας τ σε απασχολει...τι ηλικια εχεις?

  3. #3
    thanks! 23 ειμαι

  4. #4
    Originally posted by positivecreep21
    Ειναι πολυ περιεργο. Οταν ειμαι με κυριλεδες μ\'αρεσει να με βλεπουν σαν φρικιο και οταν ειμαι με φρικια μ\'αρεσει να με βλεπουν λιγο καθως πρεπει! Επισεις νιωθω υπερβολικα πιο ανετα οταν βρισκομαι σε μια ξενη πολη ή χωρα και γενικα οταν νιωθω οτι ανοικω σε ενα συνολο τρομαζω...
    Για π.χ. τωρα που γραφω σε ελληνικο site νιωθω αβολα!
    Νιωθει κανεις το ιδιο??

    απαντω στον τιτλο του ποστ σου ...

    Στο οτι εχεις εχεις κακη εικονα του εαυτου σου !

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Aθηνα
    Posts
    1,334
    Εχεις απευθυνθεί σε ειδικό να σε βοηθήσει γιατί όλη αυτή η συμπεριφορά απο κάπου ξεκινάει και νομίζω ότι πρόκειται για θυμό που έχεις μέσα σου και χαμηλή αυτοεκτίμηση

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    1,407
    koiτα εν μερη θα μπορουσα να πω οτι και εμενα με χαρακτηριζει αυτο..οποτε μηπως εχεις σκεφτει οτι θες να τραβηξεις την προσοχη και αυτο επειδη θα εισαι διαφορετικος?προσπαθεις να ξεχωρισεις για να εισαι ισως στο επικεντρο...
    για εμενα στεκει αυτο,για εσενα?

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    168
    Μηπως δεν μπορεις να εκτιμίσεις και την διαφορετικότητα του καθένα; Ειναι σαν να περιμένεις αναγνώριση,αποδοχη καπως απο αυτό.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •