Για σας. Αυτο είναι το δευτερο τόπικ που κάνω. Έχω αντιμετωπίσει αρκετά προβλήματα. Μεγάλα έως μικρά. Τις τελευταίες μέρες προέκυψε ενα μεγάλο πρόβλημα. Στην δουλειά όπου δοκιμάζομαι (βοηθός μάγειρα) δεν μπορώ να συγκεντροθώ-αγχόνομαι-παγώνω και δεν μπορώ ουτε καν να θημυθώ πράγματα τα οποία ξέρω. Στην σχολή μου αυτό το φαινόμενο είναι λιγότερο εμφανές. Δεν μπορώ να καταλάβω τι γίνεται. Δεν ξέρψ τι να κάνω. Αυτό που με προβληματίζει πιο πολύ είναι πως δεν μπορώ να μάθω κάποια πράγματα και να τα θυμηθώ ανεξαρτήτως περιεχομένου και στιγμής. Αυτό γίνεται τις τελευταίες 5 μέρες. Ενώ έχω καταφέρει τόσα πολλά σε όλα τα επίπεδα νιώθω πολύ αδύναμος τελευταία. Σήμερα έδωσα μεγάλη μάχη για να πολεμήσω τον πονεκ\'εφαλο και όλη την κατάσταση μα απέτυχα τελείως. Το πάγωμα στο οποίο αναφέρομαι χτυπάει κόκκινο, όχι μόνο στην ικανότητα να αντιληφθώ κάτι αλλα και να το επαναφέρω στην μνήμη μου ενώ το διαβάζω όλη την μέρα. Αύριο κλείνω επείγον ραντεβού με τον ψυχίατρο μου. Η βοήθεια σας οστόσο είναι πάρα μα πάρα πολύ σημαντική. Σασ εκλιπαρώ και σας παρακαλώ να δώσετε μέγιστη βαρύτητα όσο πιο γρήγορα γίνεται. Νιώθω να καταρέω.

Ευχαριστώ πολύ![

b]Για σας. Αυτο είναι το δευτερο τόπικ που κάνω. Έχω αντιμετωπίσει αρκετά προβλήματα. Μεγάλα έως μικρά. Τις τελευταίες μέρες προέκυψε ενα μεγάλο πρόβλημα. Στην δουλειά όπου δοκιμάζομαι (βοηθός μάγειρα) δεν μπορώ να συγκεντροθώ-αγχόνομαι-παγώνω και δεν μπορώ ουτε καν να θημυθώ πράγματα τα οποία ξέρω. Στην σχολή μου αυτό το φαινόμενο είναι λιγότερο εμφανές. Δεν μπορώ να καταλάβω τι γίνεται. Δεν ξέρψ τι να κάνω. Αυτό που με προβληματίζει πιο πολύ είναι πως δεν μπορώ να μάθω κάποια πράγματα και να τα θυμηθώ ανεξαρτήτως περιεχομένου και στιγμής. Αυτό γίνεται τις τελευταίες 5 μέρες. Ενώ έχω καταφέρει τόσα πολλά σε όλα τα επίπεδα νιώθω πολύ αδύναμος τελευταία. Σήμερα έδωσα μεγάλη μάχη για να πολεμήσω τον πονεκ\'εφαλο και όλη την κατάσταση μα απέτυχα τελείως. Το πάγωμα στο οποίο αναφέρομαι χτυπάει κόκκινο, όχι μόνο στην ικανότητα να αντιληφθώ κάτι αλλα και να το επαναφέρω στην μνήμη μου ενώ το διαβάζω όλη την μέρα. Αύριο κλείνω επείγον ραντεβού με τον ψυχίατρο μου. Η βοήθεια σας οστόσο είναι πάρα μα πάρα πολύ σημαντική. Σασ εκλιπαρώ και σας παρακαλώ να δώσετε μέγιστη βαρύτητα όσο πιο γρήγορα γίνεται. Νιώθω να καταρέω. Ευχαριστώ πολύ![/b]