ΕΜΒΟΛΙΑ Η ΒΙΟΧΗΜΙΚΟΣ ΠΟΛΕΜΟΣ? - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 19 of 19
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Ελληνική Ζυθοποϊία
    Posts
    1,023
    Ειλικρινά, είσαι ανεκδιήγητος...

    \'... ισως ο αντιλογος και η παρακολουθηση της συζητησης να ειε πραγματικα ενδιαφερον αναμεσα σε ειδικους !...\'

    Αφού τίποτα δεν έχει ενδιαφέρον για σένα, όταν μπαίνει θέμα από \'μη ειδικούς\', γιατί γράφεις στο εδώ φόρουμ; Και ως πότε θα υποτιμάς τη νοημοσύνη του οποιουδήποτε; Ήθελα να πιστεύω ότι δεν υπάρχει - συνειδητά - κακή πρόθεση από μέρους σου. Αλλά μάλλον αρχίζω να αλλάζω γνώμη.

  2. #17
    Originally posted by Alobar
    Ειλικρινά, είσαι ανεκδιήγητος...

    \'... ισως ο αντιλογος και η παρακολουθηση της συζητησης να ειε πραγματικα ενδιαφερον αναμεσα σε ειδικους !...\'

    Αφού τίποτα δεν έχει ενδιαφέρον για σένα, όταν μπαίνει θέμα από \'μη ειδικούς\', γιατί γράφεις στο εδώ φόρουμ; Και ως πότε θα υποτιμάς τη νοημοσύνη του οποιουδήποτε; Ήθελα να πιστεύω ότι δεν υπάρχει - συνειδητά - κακή πρόθεση από μέρους σου. Αλλά μάλλον αρχίζω να αλλάζω γνώμη.
    για να προστατεψω οσους ερχονται εδω μεσα καιλογω αγνοιας πεφτουν θυματα σκοπιμης παραπληροφορησης εναντια στα συμφεροντα και τους νομου της πολιτειας !
    Το αν το εμβολιο ειναι η οχι επικινδυνο για την δημοσια υγεια δεν θα το αποφασισεις ουτε εσυ ουτε εγω ουτε η μαιρη
    αλλα το υπουργειο Υγειας της Ελλαδας !
    Εχεις την δυνατοτητα να αντοκρουσεις αυτα τα οποια γραφονται ?
    Εισαι γιατρος ?
    Εισαι μικροβιολογος οπως εγραψες αλλου ?
    Τοτε πες μας την αποψη σου
    ασεεμενα ησυχο να κανω την δικη μου υποστηριξη οπως μπορω και ξερω ...

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    157
    ΠΑΝΟ ΣΚΟΠΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΝΑ ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΗΣΩ Κ Α Ν Ε Ν Α Ν!!!!!ΠΑΝΕ ΛΙΓΟ ΨΑΞΤΟ ΓΙΑ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ Κ ΑΝ ΒΡΕΙΣ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΘΕΤΙΚΟ ΕΛΑ ΝΑ ΜΑΣ ΤΟ ΠΕΙΣ ΕΣΤΩ ΕΝΑ!!!!ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΠΑΙΔΙΑ ΑΛΛΑ Κ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΘΑ ΔΙΑΚΥΝΔΙΝΕΥΕΣ ΓΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΟΥ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ? ΘΑ ΕΠΑΙΡΝΕΣ ΤΟ ΡΙΣΚΟ? ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΙΔΙΟΙ ΔΕΝ ΔΕΧΟΝΤΑΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ Κ ΠΑΝΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΑ ΤΟΥΣ ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΝ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΜΕΤΑ ΠΟΙΟΣ ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΗΝ ΕΥΘΗΝΗ?? ΠΕΣ ΜΟΥ!!!ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΠΗΓΑ ΡΩΤΗΣΑ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΥΣ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΟΥΣ ΚΑΙ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝΕ??? ΟΤΙ ΟΛΟΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΡΙΣΚΑΡΟΥΜΕ!!ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΓΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ ΠΑΝΟ...ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΑΜΑΡΤΩΛΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΩΝ ΦΑΡΜΑΚΟΒΙΟΜΗΧΑΝΩΝ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΑ ΓΡΑΦΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΗΣΩ ΑΤΟΜΑ...ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΛΕΣ ΒΡΩΜΕΣ ΑΛΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΤΑ ΒΓΑΖΕΙ ΣΤΗΝ ΦΟΡΑ!!!!ΕΠΙΣΗΣ ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΕΧΕΙ ΒΡΕΘΕΙ Κ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΑΡΚΙΝΟ ΤΟ ΗΞΕΡΕΣ??? ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΣΥΜΦΕΡΕΙ ΝΑ ΒΓΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΦΘΗΝΟ ...ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΟΙ ΚΑΡΚΙΝΟΠΑΘΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΑΑΑΑΚΡΙΒΑΑΑ!!!!ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΝΟΙΑΖΕΙ ΠΟΣΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΧΑΝΕΙ ΤΗΝ ΖΩΗ ΤΟΥ Κ ΠΟΣΕΣ ΖΩΕΣ ΘΑ ΧΑΘΟΥΝ ΑΚΟΜΑ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ!!!!ΤΕΛΩΣ ΠΑΝΤΩΝ ΤΕΛΙΩΝΟΝΤΑΣ ΤΟΝΙΖΩ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΗΣΩ ΚΑΝΕΝΑΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ Κ ΝΑ ΠΡΟΦΥΛΑΞΩ ΤΩΡΑ ΟΠΟΙΟΣ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΠΩΣ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΣΚΟΠΙΜΗ ΠΑΡΑΠΛΗΡΟΦΟΡΙΣΗ ΑΣ ΜΗΝ ΤΑ ΔΩΣΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ!!!ΠΑΝΟ ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΟΤΙ Κ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΠΟΙΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΕΧΕΙΣ ΜΠΕΙ ΕΣΥ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΑΛΛΑ ΟΠΟΙΟΙ Κ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΓΩ.... ΤΕΛΟΣ!!!!ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ!!!!

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    157
    ....ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΕΝΑΣ ΙΟΣ ΑΛΛΑ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΚΑΠΟΙΟΙ ΕΧΟΥΝ ΦΤΙΑΞΕΙ ΣΤΑ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑ Κ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΚΙΝΗΣΟΥΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΝ ΛΕΦΤΑ..ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΤΑΠΕΙΝΗ ΜΟΥ ΑΠΟΨΗ!ΤΟΣΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΕΘΑΙΝΟΥΝ ΑΠΟ ΑΣΘΕΝΕΙΕΣ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ....ΑΥΤΗ ΤΟΥΣ ΠΕΙΡΑΞΕ?????

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •