Ποιοι και γιατι θελουν να κλεισει το φορουμ? - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 9 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 122
  1. #16
    Δικαίωμα ψήφου στις γενικές βουλευτικές εκλογές έχουν οι Έλληνες και Ελληνίδες πολίτες που έχουν συμπληρώσει το 18ο έτος της ηλικίας τους, είναι εγγεγραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους των δήμων και κοινοτήτων του Κράτους και δεν έχουν στερηθεί το δικαίωμα του εκλέγειν.
    Στερούνται του δικαιώματος του εκλέγειν:
    α) Όσοι βρίσκονται, σύμφωνα με τις διατάξεις του Αστικού Κώδικα, σε πλήρη στερητική δικαστική συμπαράσταση.
    β) Όσοι στερήθηκαν το δικαίωμα αυτό, λόγω αμετάκλητης ποινικής καταδίκης, σε κάποιο από τα εγκλήματα που ορίζονται από τον ποινικό και στρατιωτικό ποινικό κώδικα, για όσο χρόνο διαρκεί αυτή η στέρηση.
    αυτα βρηκα εγω

  2. #17
    Originally posted by Orion
    Περιμένεις απάντηση σε αυτά που έγραψες;
    Θα μπορούσα να απαντήσω σε όλα αλλα κανένα νοημα δεν έχει.
    Πρώτα απο ολα θελω να ξερω πως χαρακτηρίζεις εσυ τον ευατό σου.Ψυχικά ασθενή η όχι;
    Νομίζω πως έχεις παγιωμένες αντιλήψεις και αναχρονιστικές.

    Μερικα πράγμα ειναι πολυ αστεία πάντως που γράφεις.. Οπως για συσταση συμμορίας... Θα έπρεπε ολοι να ηταν στη φυλακή με αυτο το σκεπτικό. Παντου γινονται \"συμμορίες\" σε ολα τα φορουμ και σε κάθε ομάδα...νομιζω πως δεν εχεις διακριση πραγματικού κόσμου - διαδικτυου ωρες ωρες.

    Οσο για το θεμα με τη διαχείριση και πριν απο χρόνια τα ίδια λεγόντουσαν. Ο διαχειριστής προτιμά να μην αναλαμβάνει δράση,ας το δεχτουν αυτο ολοι ,δε προκειται να αλλαξει μυαλά.
    Οσο για τα υπολοιπα που αναφέρεις διακρίνω μια μιζέρια τα βλέπεις πολυ απόλυτα ολα.

    Πιστευω πως εσυ εισαι ο πιο επικινδυνος και δημιουργεις προβληματα εδώ και κανονικά πρέπει
    να σε αγνοησουν επιδεικτικά όλοι κάτι που θα γίνει .
    \"Θα μπορούσα να απαντήσω σε όλα αλλα κανένα νοημα δεν έχει.\"
    αρα ομολογεις οτι δεν συμετεχεις στον διαλογο αλλα σε εφεραν εδω μονο για να με βριζεις ετσι?
    ενα φορουμ διαλογου δεν ειναι χωρος προσωπικων αντιπαραθεσεων αλλα τοποθετησης επι των γραφομενων αποψεων !
    εχεις να πεις κατι σχετικο με αυτα ?
    δεν θα παρεις προσωπικη απαντηση απο μενα!

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Aθηνα
    Posts
    1,334
    Μα το κακό είναι ότι κόλλησαν και άλλοι την ίωση του Πάνου.Απο το καλοκαίτι δεεν κάνουμε άλλη ουλειά να ασχολούμεθα με τις ανοησίες του καθε Πάνου και των ομοίων του

  4. #19
    Originally posted by keep_walking
    Ειναι παρανομο να επιδιωκει καποιος μεσω του φορουμ την συσταση ομαδας σχιζοφρενων με σαφη στοχο την εναντιωση κατα του κοινωνικου σωματος επειδη τους αντιμετωπιζει με δυσπιστια ? Η Πολιτεια λεει ΝΑΙ
    Οι ψυχικα ασθενεις εχουν το ακαταλογιστο και στερουνται θεωρητικα του δικαιωματος εκλεγειν και εκλεγεσθαι ...
    Αντιο Πανο...δεν χαρηκα καθολου.
    ουτ εγω κιπ
    αλλα αυτα λεει ο νομος .

  5. #20
    Originally posted by PETRAN
    Λοιπόν πρέπει να τελειώσει αυτό το αστείο και να πέσουν τα bans η διαχείριση του φορουμ καταντάει αστεία πλεον.



    NIKOSSSDDDDDD ένα μπάνιο για τον κύριοοοο πάνος12345 παρακαλώωω
    εσυ εισαι ψυχολογος ?
    λυπαμαι τοτε γιαυτους που σου εδωσαν πτυχιο !

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    2,337
    Originally posted by πανος12345
    Originally posted by keep_walking
    Ειναι παρανομο να επιδιωκει καποιος μεσω του φορουμ την συσταση ομαδας σχιζοφρενων με σαφη στοχο την εναντιωση κατα του κοινωνικου σωματος επειδη τους αντιμετωπιζει με δυσπιστια ? Η Πολιτεια λεει ΝΑΙ
    Οι ψυχικα ασθενεις εχουν το ακαταλογιστο και στερουνται θεωρητικα του δικαιωματος εκλεγειν και εκλεγεσθαι ...
    Αντιο Πανο...δεν χαρηκα καθολου.
    ουτ εγω κιπ
    αλλα αυτα λεει ο νομος .
    Πρόσεξε γιατί υπάρχουν και άγραφοι νόμοι.. οι νόμοι που δεν κατανοούσε ο άνθρωπος απο τα παλιά τα έτη και έδινε την εξήγηση στον θεο ή σε άγνωστε δυνάμεις..

    Είναι μεγάλο το αίσχος.. να θες κατά επιλογή να πληγώνεις τους ανθρώπους με επιρρέπεια στις \"πληγές\". Καταλαβαίνεις τι δρόμο ακολουθείς?

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,603
    Originally posted by Remedy
    Originally posted by πανος12345
    .....Απο την μεχρι σημερα καθημερινη παρουσια μου στα θεματα τα οποια εχουν αναπτυχθει , εχω διαπιστωσει οτι η αντιθεση μου στην προωθηση ασθενων μεσου γιου του σε ιδιωτικα ιατρεια , εχει δημιουργησει μια εχθρικοτητα , οσων μεχρι σημερα χρησιμοποιουσαν αυτο εδω το φορουμ για αλλιευση πελατειας! Το κατηγγειλα στην διαχειρηση , ελαβα εγγραφη επιβεβαιωση αλλα συνεχιζει να αρνηται να αποσυρει την δυνατοτητα χρησης των γιου του !
    Παραλληλα με την επισημη καταγγελια μου ολους αυτους τους μηνες οτι 3 γυναικεια προφιλ συστηματικα , μεθοδικα και καθημερινα κανουν οτι μπορουν με παραβασεις καθε εννοιας του ποινικου κωδικα περι προστασιας της προσωπικοτητας , για να με βριζουν ασυστολα , να με ειρωνευονται , να μειωνουν την προσωπικοτητα μου και να εμποδιζουν συστηματικα την οποια παρεμβαση μου σε οποιαδηποτε θεματικη ενοτητα του φορουμ ....
    Αποδεδειγμενα με την χρηση των γιου του ,οργανωσαν και εκτελεσαν σχεδιο δρασης σε βαρος αλλου μελους της πανικουλας , η οποια μου εχει αποκαλυψει μεσω γιου του αλλα και με δικες της εγγραφες αναφορες στο φορουμ οτι δεχοτανε καθημερινα μηνυματα απο αλλα μελη προκειμενου να με υβριζει που συνιστα το αδικημα της συγκροτησης συμοριας .
    Το ερωτημα που ισως κληθει να απαντησει συντομα η Ελληνικη δικαιοσυνη ειναι το τι κρυβεται πισω απο αυτη την ειδεχθη τακτικη καποιων , αλλα κυριως γιατι η διαχειρηση του φορουμ τοσους μηνες αρνηται συστηματικα να εφαρμοσει καθε εννοια
    ισονομιας και ισοπολιτειας οσον αφορα το δικαιωμα συμμετοχης καποιου στο φορουμ της , με πληθωρα υποστηρικτικων αρθρων τα οποια προφανως εχουν μειωσει ασφικτικα το δυναμικο της προωθουμενης πελατειας στα ιδιωτικα ιατρεια με τα οποια προφανως συνεργαζονται ορισμενοι απο εδω μεσα ,αν οχι η ιδια η διευθυνση του φορουμ

    ..... .
    αυτα να τα βλεπει ο ΝικοςΔ , ο οποιος απο τη πρωτη μερα της συμμετοχης του χρηστη πανος123456, εβλεπε ενα ατομο να εκτοξευει απειλες για κλεισιμο του φορουμ, διαγνωσεις, προσβολες προς μελη , να καταχραται τον χωρο του φορουμ αναρτωντας εκατονταδες ασχετα ποστ καθημερινα,να παριστανει τον ειδικο δινοντας αντιεπιστημονικες και επικινδυνες συμβουλεςπαριστανοντας τον ειδικο της ψυχικης υγειας και ενω εχει εκφρασει ρητα την αντιθεση του με την λειτουργια και τις πρακτικες του συγκεκριμενου χρηστη, ενω ενημερωσε οτι αν συνεχισει τις συκοφαντιες, τις διαγνωσεις, τις απειλες και τις προσβολες, θα τον απομακρυνει αμεσα, καθεται ακομα και τον καμαρωνει, να μιλαει για συμμοριες, για αποστολες υποπτων γιου του, για προσφυγη στην δικαιοσυνη, για επικινδυνους σχιζοφρενεις και για απαιτησεις ΠΟΥ ΕΧΕΙ Ο ΙΔΙΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ.

    την ιδια στιγμη, που μολις και μετα βιας κραταμε την χρηστρια που δεχτηκε τις αθλιες συκοφαντικες του επιθεσεις που την εβγαζαν μια τρελη που βλεπει οραματα και σκοτωνει αθωους στους δρομους,για τον λογο οτι δεν την προστατευσε σε τπτ η διαχειριση απο την λυσσα του κακοβουλου αυτου ατομου, να μην παει αμεσα στον δικηγορο της να υποβαλει μηνυση κατα του χρηστη πανου που επι μερες διαπομπευει την τιμη και την υποληψη της με τις ευλογιες της ανοχης της διαχειρισης

    σε καλη μερια κυριε ΝικοΔ. χαρειτε και καμαρωστε το προιον της ανοχης σας.

  8. #23
    Originally posted by vince
    Originally posted by πανος12345
    Originally posted by keep_walking
    Ειναι παρανομο να επιδιωκει καποιος μεσω του φορουμ την συσταση ομαδας σχιζοφρενων με σαφη στοχο την εναντιωση κατα του κοινωνικου σωματος επειδη τους αντιμετωπιζει με δυσπιστια ? Η Πολιτεια λεει ΝΑΙ
    Οι ψυχικα ασθενεις εχουν το ακαταλογιστο και στερουνται θεωρητικα του δικαιωματος εκλεγειν και εκλεγεσθαι ...
    Αντιο Πανο...δεν χαρηκα καθολου.
    ουτ εγω κιπ
    αλλα αυτα λεει ο νομος .
    Πρόσεξε γιατί υπάρχουν και άγραφοι νόμοι.. οι νόμοι που δεν κατανοούσε ο άνθρωπος απο τα παλιά τα έτη και έδινε την εξήγηση στον θεο ή σε άγνωστε δυνάμεις..

    Είναι μεγάλο το αίσχος.. να θες κατά επιλογή να πληγώνεις τους ανθρώπους με επιρρέπεια στις \"πληγές\". Καταλαβαίνεις τι δρόμο ακολουθείς?
    οι αγραφοι νομοι ομως βινς δεν ειναι πιο ισχυροι απο αυτους που επιβαλει η εννομη ταξη σε μια δημοκρατικη Πολιτεια .
    Ειναι χωρος διαπλοκης , συσπειρωσης και συμμετοχης σε συμμορια , ανηθικης επιθεσης , εκμεταλευσης της ανθρωπινης αδυναμιας και ψυχικης αρρωστειας και υπηρετουν αυτους που θετουν εαυτον εκτος νομων και ταξης ....

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Aθηνα
    Posts
    1,334
    Επικρατεί αναρχία γίναμε τσίρκο γιατί μερικοί ξεχνούν καθώς φαίνεται να πάρουν την θεραπεία τους και άλλη να παραδεχτούν το πρόβλημά τους.Προβλέπω ένα γενικευμένο ντελίριο και θα κλείσει το φόρουμ αν δεν απομακρυνθούν επικίνδυνα άτομα που μας επιβαρύνουν και ψυχολογικά

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    1,243
    Originally posted by giota
    Επικρατεί αναρχία γίναμε τσίρκο γιατί μερικοί ξεχνούν καθώς φαίνεται να πάρουν την θεραπεία τους και άλλη να παραδεχτούν το πρόβλημά τους.Προβλέπω ένα γενικευμένο ντελίριο και θα κλείσει το φόρουμ αν δεν απομακρυνθούν επικίνδυνα άτομα που μας επιβαρύνουν και ψυχολογικά
    Καταστροφολογίες.......
    Ηρεμήστε.

  11. #26
    αυτοι που σκοπιμα εκμεταλευονται την ανθρωπινη αδυναμια και το ψυχικο νοσημα ειναι αυτοι που κερδιζουν απο την ανομια τους και την ανοχη της Πολιτειας ...
    αποκαλυπτονται καθημερινα και κρυβουν ποινικους παραβατες που δρουν στο ονομα τους
    για μεταθεση ευθυνων και διατηρηση ενος κιβδηλου προκαλυματος μια επιχειρησης διανομης κερδων σε αυτους που εκμεταλευονται την ψυχικη υγεια στην Ελλαδα....

    στο ονομα μαλιστα της παροχης ψυχολογικης υποστηριξης !

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    2,337
    Originally posted by πανος12345
    Originally posted by vince
    Originally posted by πανος12345
    Originally posted by keep_walking
    Ειναι παρανομο να επιδιωκει καποιος μεσω του φορουμ την συσταση ομαδας σχιζοφρενων με σαφη στοχο την εναντιωση κατα του κοινωνικου σωματος επειδη τους αντιμετωπιζει με δυσπιστια ? Η Πολιτεια λεει ΝΑΙ
    Οι ψυχικα ασθενεις εχουν το ακαταλογιστο και στερουνται θεωρητικα του δικαιωματος εκλεγειν και εκλεγεσθαι ...
    Αντιο Πανο...δεν χαρηκα καθολου.
    ουτ εγω κιπ
    αλλα αυτα λεει ο νομος .
    Πρόσεξε γιατί υπάρχουν και άγραφοι νόμοι.. οι νόμοι που δεν κατανοούσε ο άνθρωπος απο τα παλιά τα έτη και έδινε την εξήγηση στον θεο ή σε άγνωστε δυνάμεις..

    Είναι μεγάλο το αίσχος.. να θες κατά επιλογή να πληγώνεις τους ανθρώπους με επιρρέπεια στις \"πληγές\". Καταλαβαίνεις τι δρόμο ακολουθείς?
    οι αγραφοι νομοι ομως βινς δεν ειναι πιο ισχυροι απο αυτους που επιβαλει η εννομη ταξη σε μια δημοκρατικη Πολιτεια .
    Ειναι χωρος διαπλοκης , συσπειρωσης και συμμετοχης σε συμμορια , ανηθικης επιθεσης , εκμεταλευσης της ανθρωπινης αδυναμιας και ψυχικης αρρωστειας και υπηρετουν αυτους που θετουν εαυτον εκτος νομων και ταξης ....
    Ξέρεις τι πιστεύω πανο. Υπάρχει θεος ακόμα και για τους αθεους αλλά δεν έχει σχέση με αυτά που πιστεύουν.. δικαίωμα σου είναι να μην βλέπεις καμιά συνέπεια και να κοιμάσαι τον ύπνο του δικαίου ή τον ύπνο του πανου η του κατου. Δεν θα σου πω εγώ τι θα κάνεις αλλά απαιτώ να σέβεσαι τουλάχιστον εκείνους για τους οποίους κανένας νόμος και κανένας άνθρωπος δεν βοηθάει. Το κατάλαβες αυτό που σου λεω?

  13. #28
    οι μασκες πεφτουν φυση ....

    καταλαβαινω την επιθυμια σου να σταθεις εξω απο τα φαινομενα σηψης που πεφτουν σαν βροχη καθημερινα σχεδον, αλλα η τακτικη του νικου δεν βοηθαει στην αποσυμφοριση της εντασης .... συνεχιζουν καθημερινα παρα τις οποιες εκκλησεις να με προκαλουν παντου οι 3 \"κυριες \" τις οποιες ζητω τα στοιχεια τους για να υποβαλω μηνυσεις για σπιλωση της προσωπικοτητας μου μεθοδικη συστηματικη και οργανωση ψυχικα ασθενων μεσω γιου του για ολα τα παραπανω ποινικα αδικηματα ....
    Δεν θα φυγω αν δεν γινει σεβαστο το δικαιωμα της προστασιας της προσωπικοτητας μου στο φορουμ και αν δεν μπορει να το κανει ο νικος ας το κλεισει !

  14. #29
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    Originally posted by giota


    και θα κλείσει το φόρουμ


    μπορεις να μην ασχολεισαι με το αν θα κλεισει το φορουμ?
    Αν κλεισει το φορουμ, αυτο δεν ειναι δικη σου η δικη μου δουλεια.
    Ουτε πληρωνεις για αυτο αλλωστε.

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Aθηνα
    Posts
    1,334
    Εχεις βάλει και εσύ Νατσούρ το χεράκι σου για να δημιουργηθεί αυτό τα κλίμα.Αντε να μπεί άνθρωπος να πεί τον πόνο του.Μήπως θα τον ακούσει κανείς;Είμαστε τόσα μέλη και επειδή ο Πάνος και οι φίλοι του δεν έχουν που να ξεσπάσουν τα απωθημένα τους βρήκαν χώρο στο φορουμ γιατί αλλού δεν τους παίρνει

Page 2 of 9 FirstFirst 1234 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •