Ποιοι και γιατι θελουν να κλεισει το φορουμ? - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 9 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 122
  1. #31
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    Originally posted by πανος12345


    τις οποιες ζητω τα στοιχεια τους για να υποβαλω μηνυσεις για σπιλωση της προσωπικοτητας μου μεθοδικη συστηματικη και οργανωση ψυχικα ασθενων μεσω γιου του για ολα τα παραπανω ποινικα αδικηματα ....

    εαν νιωθεις θιγμενος απο καποιους να απευθυνθεις στην ΥΗΔ για να προβουν σε οτι νομιζουν εκεινοι.
    Το φορουμ δεν εχει καμια δουλεια με μυνησεις και τα υπολοιπα.

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    2,337
    Originally posted by πανος12345
    οι μασκες πεφτουν φυση ....
    Σαφως όταν διάβασες να γράφω για θεο αμέσως μέσα στο κουτό σου μυαλουδάκι ήρθε το συμπέρασμα ότι νομίζεις πως με καθοδηγεί ο θεος ή ο διάολος ή δεν ξέρω και γω τι (η οτι εν παση περιπτώσει αυτό πιστεύω εγώ). Πόσα λάθος συμπεράσματα πρέπει ακόμα να κάνεις για καταλάβεις..

  3. #33
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    Originally posted by giota
    Εχεις βάλει και εσύ Νατσούρ το χεράκι σου για να δημιουργηθεί αυτό τα κλίμα.Αντε να μπεί άνθρωπος να πεί τον πόνο του.Μήπως θα τον ακούσει κανείς;Είμαστε τόσα μέλη και επειδή ο Πάνος και οι φίλοι του δεν έχουν που να ξεσπάσουν τα απωθημένα τους βρήκαν χώρο στο φορουμ γιατί αλλού δεν τους παίρνει
    κανε μας την χαρη μεσημεριατικα τωρα.....
    Μια χαρα μπαινει κοσμος και συζηταει, αμα εσυ δεν θες μην συζητας.
    Ακριβως ομως τοσα μελη ασχολουνται με κατι που ΔΕΝ θα επρεπε να ασχολουνται εμενα κατι μου λεει....

    Η νομιζεις οτι αμα δεν κατοχυρωνες την αποψαρα σου στο παρον θεμα,
    θα υπηρχε τρομερη ελλειψη?

    Οσοι αντιπαθειτε τον πανο,
    εισαστε οι ιδιοι που τον τροφοδειτε για να συνεχιζει.

    Παρακαλω οι μωρες παρθενες να αποσυρθουν.....

  4. #34
    Originally posted by vince
    Originally posted by πανος12345
    Originally posted by vince
    Originally posted by πανος12345
    Originally posted by keep_walking
    Ειναι παρανομο να επιδιωκει καποιος μεσω του φορουμ την συσταση ομαδας σχιζοφρενων με σαφη στοχο την εναντιωση κατα του κοινωνικου σωματος επειδη τους αντιμετωπιζει με δυσπιστια ? Η Πολιτεια λεει ΝΑΙ
    Οι ψυχικα ασθενεις εχουν το ακαταλογιστο και στερουνται θεωρητικα του δικαιωματος εκλεγειν και εκλεγεσθαι ...
    Αντιο Πανο...δεν χαρηκα καθολου.
    ουτ εγω κιπ
    αλλα αυτα λεει ο νομος .
    Πρόσεξε γιατί υπάρχουν και άγραφοι νόμοι.. οι νόμοι που δεν κατανοούσε ο άνθρωπος απο τα παλιά τα έτη και έδινε την εξήγηση στον θεο ή σε άγνωστε δυνάμεις..

    Είναι μεγάλο το αίσχος.. να θες κατά επιλογή να πληγώνεις τους ανθρώπους με επιρρέπεια στις \"πληγές\". Καταλαβαίνεις τι δρόμο ακολουθείς?
    οι αγραφοι νομοι ομως βινς δεν ειναι πιο ισχυροι απο αυτους που επιβαλει η εννομη ταξη σε μια δημοκρατικη Πολιτεια .
    Ειναι χωρος διαπλοκης , συσπειρωσης και συμμετοχης σε συμμορια , ανηθικης επιθεσης , εκμεταλευσης της ανθρωπινης αδυναμιας και ψυχικης αρρωστειας και υπηρετουν αυτους που θετουν εαυτον εκτος νομων και ταξης ....
    Ξέρεις τι πιστεύω πανο. Υπάρχει θεος ακόμα και για τους αθεους αλλά δεν έχει σχέση με αυτά που πιστεύουν.. δικαίωμα σου είναι να μην βλέπεις καμιά συνέπεια και να κοιμάσαι τον ύπνο του δικαίου ή τον ύπνο του πανου η του κατου. Δεν θα σου πω εγώ τι θα κάνεις αλλά απαιτώ να σέβεσαι τουλάχιστον εκείνους για τους οποίους κανένας νόμος και κανένας άνθρωπος δεν βοηθάει. Το κατάλαβες αυτό που σου λεω?
    Σε μια εννομη Πολιτεια βινες δεν υπαρχει ουδεις πολιτης τον οποιον η Πολιτεια δεν προστατευει και δεν θεραπευει .
    Αν η Ελλαδα σημερα δεν παρεχει το καταλληλο περιβαλλον για τους ψυχικα ασθενεις , η βιαιη ,επιθετικη , αυνωμοτικη συμπεριφορα τους ,μονο ζημια μπορει να προκαλεσει στον αγωνα τους για δικαιωση και θεραπεια χωρις καμμια εξαιρεση απο την Πολιτεια .
    Οσοι επιτιθενται ανωνυμα και προστατευομενοι απο μια ταχα διαφυγη απο την ποινη που προβλεπει ο ποινικος κωδικας για την συμπεριφορα τους εδω εχουν σωας τας φρενας αλλα την ψυχη μαυρη και αραχνη ....
    Κανενας θεος , καμμια θρησκεια δεν δικαιολογει την ανδρη επιθεση τους σε βαρος μου , καμμια εννομη Πολιτεια δεν θα μπορεσει να αποφυγει την ποινολογηση της συστασης συμμοριας , την εξυβριση , την σπιλωση της προσωπικοτητας και σωρειας αλλων ποινικων παραβασεων ....
    Το φορουμ η θα λειτουργησει στα πλαισια των νομων της Πολιτειας η θα κλεισει !

  5. #35
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    Originally posted by πανος12345



    Το φορουμ η θα λειτουργησει στα πλαισια των νομων της Πολιτειας η θα κλεισει !

    βρε πανο! βρε πανο!
    φαντασου ομως να ερθει που λεει ο λογος η πολιτεια και να σου πει,
    κυριε εδω ειναι ολα νομιμα....


    ε οσο να ναι, θα ειναι ηττα ε?

  6. #36
    Originally posted by krino
    Originally posted by πανος12345


    τις οποιες ζητω τα στοιχεια τους για να υποβαλω μηνυσεις για σπιλωση της προσωπικοτητας μου μεθοδικη συστηματικη και οργανωση ψυχικα ασθενων μεσω γιου του για ολα τα παραπανω ποινικα αδικηματα ....

    εαν νιωθεις θιγμενος απο καποιους να απευθυνθεις στην ΥΗΔ για να προβουν σε οτι νομιζουν εκεινοι.
    Το φορουμ δεν εχει καμια δουλεια με μυνησεις και τα υπολοιπα.
    τι ειναι η ΥΗΔ?

  7. #37
    Originally posted by krino
    Originally posted by πανος12345



    Το φορουμ η θα λειτουργησει στα πλαισια των νομων της Πολιτειας η θα κλεισει !

    βρε πανο! βρε πανο!
    φαντασου ομως να ερθει που λεει ο λογος η πολιτεια και να σου πει,
    κυριε εδω ειναι ολα νομιμα....


    ε οσο να ναι, θα ειναι ηττα ε?
    αν η Πολιτεια θεωρει νομιμα οσα εχουν γραφτει για την προσωπικοτητα μου εδω μεσα
    τοτε κρινε ειναι η ιδια η Πολιτεια αρρωστη και θα την αποκαλυψω εγω στους πολιτες της !

  8. #38
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    αυτη εδω,
    http://www.astynomia.gr/index.php?option=ozo_content&perform=view& id=1414&Itemid=0&lang

  9. #39
    Το ιδλιο εκανα εξαλλου και με το ευρωπαικο μουσειο στην Σαντορινη που ειναι κλειστο απο το 2004 λογω μιας βλαβης στον ηλεκτρικο πινακα !
    Μεχρι την Ουνεσκο εχω φτασει και ακολουθει το δικαστηριο της Χαγης αν δεν υπαρξει επιτελους αλλαγη στασης ...
    Λες να κολησω για 3 προφιλ ανωνυμων υβριστων στο μαγαζι του Νικου ?
    Σε ποιον ανηκει η Πολτεια αν οχι στους πολιτες της ?

  10. #40
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    Originally posted by πανος12345
    Originally posted by krino
    Originally posted by πανος12345



    Το φορουμ η θα λειτουργησει στα πλαισια των νομων της Πολιτειας η θα κλεισει !

    βρε πανο! βρε πανο!
    φαντασου ομως να ερθει που λεει ο λογος η πολιτεια και να σου πει,
    κυριε εδω ειναι ολα νομιμα....


    ε οσο να ναι, θα ειναι ηττα ε?
    αν η Πολιτεια θεωρει νομιμα οσα εχουν γραφτει για την προσωπικοτητα μου εδω μεσα
    τοτε κρινε ειναι η ιδια η Πολιτεια αρρωστη και θα την αποκαλυψω εγω στους πολιτες της !

    ναι αλλα αμα κατρευσει το ποινικο μερος, δεν εχουν νοημα οι μυνησεις και τα κλεισιματα.... για αυτο το λεω....

    ξερεις οταν στηνεις μια δικη, δεν θεωρειται δεδομενο οτι θα την κερδισεις κιολας.

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,605
    Originally posted by πανος12345
    οι μασκες πεφτουν φυση ....

    καταλαβαινω την επιθυμια σου να σταθεις εξω απο τα φαινομενα σηψης που πεφτουν σαν βροχη καθημερινα σχεδον, αλλα η τακτικη του νικου δεν βοηθαει στην αποσυμφοριση της εντασης .... συνεχιζουν καθημερινα παρα τις οποιες εκκλησεις να με προκαλουν παντου οι 3 \"κυριες \" τις οποιες ζητω τα στοιχεια τους για να υποβαλω μηνυσεις για σπιλωση της προσωπικοτητας μου μεθοδικη συστηματικη και οργανωση ψυχικα ασθενων μεσω γιου του για ολα τα παραπανω ποινικα αδικηματα ....
    Δεν θα φυγω αν δεν γινει σεβαστο το δικαιωμα της προστασιας της προσωπικοτητας μου στο φορουμ και αν δεν μπορει να το κανει ο νικος ας το κλεισει !
    προς το παρον
    αυτη που σε εχει αποκαλεσει τρελλο και \"τρελο\" ειναι η φιλη σου η νατουρε.
    αν θελεις ανεφερε σε ποια 3 ατομα αναφερεσαι, και επλιζω να μπορεις να αποδειξεις τις συκοφαντιες που εκτοξευεις,καθως εγω δεν γνωριζω κανενα ατομο που να ασχολειται με τις κακοηθειες σου σε γιου τουυυ , παρα μονο δημοσιως.
    οσο για μηνυσεις, η πρωτη θα ειναι αυτη που σου ετοιμαζει η λιτσα για τις υβρεις και τις συκοφαντιες που εξαπελυσες εναντιον της..

  12. #42
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    Originally posted by πανος12345


    το δικαστηριο της Χαγης

    χμμ μας βλεπω να πηγαινουμε ολοι στην ολλανδια....

  13. #43
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    Originally posted by Remedy


    οσο για μηνυσεις, η πρωτη θα ειναι αυτη που σου ετοιμαζει η λιτσα για τις υβρεις και τις συκοφαντιες που εξαπελυσες εναντιον της..

    στο ειπα και αλλη φορα, μονο σε αυτο το θρεντ,
    να αφησεις την λιτσα ησυχη και να μην την αναφερεις στα προβληματα που εχεις με αλλους χρηστες.

    Ειναι κατι που δεν καταλαβαινεις?

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,605
    Originally posted by Remedy
    Originally posted by πανος12345
    οι μασκες πεφτουν φυση ....

    καταλαβαινω την επιθυμια σου να σταθεις εξω απο τα φαινομενα σηψης που πεφτουν σαν βροχη καθημερινα σχεδον, αλλα η τακτικη του νικου δεν βοηθαει στην αποσυμφοριση της εντασης .... συνεχιζουν καθημερινα παρα τις οποιες εκκλησεις να με προκαλουν παντου οι 3 \"κυριες \" τις οποιες ζητω τα στοιχεια τους για να υποβαλω μηνυσεις για σπιλωση της προσωπικοτητας μου μεθοδικη συστηματικη και οργανωση ψυχικα ασθενων μεσω γιου του για ολα τα παραπανω ποινικα αδικηματα ....
    Δεν θα φυγω αν δεν γινει σεβαστο το δικαιωμα της προστασιας της προσωπικοτητας μου στο φορουμ και αν δεν μπορει να το κανει ο νικος ας το κλεισει !
    προς το παρον
    αυτη που σε εχει αποκαλεσει τρελλο και \"τρελο\" ειναι η φιλη σου η νατουρε.
    αν θελεις ανεφερε σε ποια 3 ατομα αναφερεσαι, και επλιζω να μπορεις να αποδειξεις τις συκοφαντιες που εκτοξευεις,καθως εγω δεν γνωριζω κανενα ατομο που να ασχολειται με τις κακοηθειες σου σε γιου τουυυ , παρα μονο δημοσιως.
    οσο για μηνυσεις, η πρωτη θα ειναι αυτη που σου ετοιμαζει η λιτσα για τις υβρεις και τις συκοφαντιες που εξαπελυσες εναντιον της..

  15. #45
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    Originally posted by Remedy

    οσο για μηνυσεις, η πρωτη θα ειναι αυτη που σου ετοιμαζει η λιτσα για τις υβρεις και τις συκοφαντιες που εξαπελυσες εναντιον της..
    [/quote]


    Λες βλακειες και μαλιστα τις λες για να εξυπηρετουνται οι σκοποι σου εναντιον αυτων που εχθρευεσαι, αυτο ειναι το τραγικο.


    Εγω απο οσο γνωριζω η λιτσα δεν ετοιμαζει καμια μυνηση,
    και αυτο που θελει ειναι να την αφησουν ολοι εξω απο τις συζητησεις τους.


    Μπορεις να το σεβαστεις αυτο,
    η σου δυσκολευει την ρητορικη σου?

Page 3 of 9 FirstFirst 12345 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •