Ποιοι και γιατι θελουν να κλεισει το φορουμ?
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 9 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 122
  1. #1

    Ποιοι και γιατι θελουν να κλεισει το φορουμ?

    Κανοντας ενα μικρο απολογισμο απο την πρωτη μερα που εντελως τυχαια ανακαλυψα αυτο το φορουμ , διαπιστωνω οτι τα προβληματα δυσλειτουργιας του ειναι καθαρα ευθυνη της διαχειριστικη αντιληψης των ιδιοκτητων του
    και θα προσπαθησω σε αυτο το τελευταιο θεμα , να αποδειξω τους ισχυρισμους μου .
    Για να μπορεσουν οσοι καλοπροαιρετοι συνομιλητες αγαπουν αυτο το φορουμ και θα ηθελαν να δουν μια καλη συνεχεια της λειτουργιας του να παρακαλολουθησουν το σκεπτικο μου
    ειναι απαραιτητο να αναλυθουν ορισμενες εννοιες
    που αφορουν το περιβαλλον μεσα στο οποιο γινεται
    αυτη η επικοινωνια

    Δημοκρατια = Το δικαιωμα μιας πλειοψηφιας να διαμορφωνει την λειτουργια μιας Πολιτειας

    Ψυχικο νοσημα = Η αλλοιωση της συμπεριφορας και της αντικειμενικης ικανοτητας για αυτοελεγχο ενος ανθρωπου

    Ψυχολογικη Υποστηριξη= Μια διαδικασια που στοχευει στην ομαλη επανενταξη ενος ψυχικα ασθενους στα πλαισια λειτουργιας της πολιτειας , στην επιστροφη της συμπεριφορας του στην ομαλοτητα , με την εννοια της αναιρεσης ολων εκεινων των σκεψεων , συναισθηματων η συμπεριφορων ,
    οι οποιες τον καθιστουν διαφορετικο και απομονωμενο
    η δυστυχισμενο ... Η ενισχυση καθε θετικης σκεψης η πραξης και η απορριψη αντιστοιχα , αυτων που τον καθιστουν αδυναμο , επιθετικο η απομακρο , καθε σκεψης , η πραξης
    που τον βγαζει εκτος των πεδιων δρασης
    της κοινωνικοτητας του....

    Διαγνωση ψυχικου νοσηματος = Η διαπιστωση ψυχικου νοσηματος , μετα την υποβολη σε τεστ προσωπικοτητας

    Θεραπεια = η ιατρικη αντιμετωπιση ενος ψυχικου νοσηματος
    με φαρμακα η αλλες μορφες παρεμβασεις ...

    Ως εκ τουτου προκυπτουν τα εξης

    Δεν υφισταται διαγνωση μεσω διαδικτυου
    Δεν υφισταται θεραπεια μεσω διαδικτυου


    Δεν υφισταται ουδεμια εγκυροτητα των παρεχομενων πληροφοριων μεσω γιου του οσον αφορα την επιδεξιοτητα καποιων για την αντιμετωπιση των ψυχολογικων προβληματων απο οπου και αν προερχονται γιατι το φορουμ ειναι ιδιωτικη επιχειρηση με σκοπο το κερδος μεσω της παροχης διαφημίσεων και ουδεμια σχεση εχει με το Ε.Σ.Υ τον Σ.Ε.Ψ, η αλλο αναγνωρισμενο απο την Πολιτεια , φορεα παροχης ψυχολογικης υποστηριξης στον πληθυσμο του ιντερνετ.

    Απο την μεχρι σημερα καθημερινη παρουσια μου στα θεματα τα οποια εχουν αναπτυχθει , εχω διαπιστωσει οτι η αντιθεση μου στην προωθηση ασθενων μεσου γιου του σε ιδιωτικα ιατρεια , εχει δημιουργησει μια εχθρικοτητα , οσων μεχρι σημερα χρησιμοποιουσαν αυτο εδω το φορουμ για αλλιευση πελατειας! Το κατηγγειλα στην διαχειρηση , ελαβα εγγραφη επιβεβαιωση αλλα συνεχιζει να αρνηται να αποσυρει την δυνατοτητα χρησης των γιου του !
    Παραλληλα με την επισημη καταγγελια μου ολους αυτους τους μηνες οτι 3 γυναικεια προφιλ συστηματικα , μεθοδικα και καθημερινα κανουν οτι μπορουν με παραβασεις καθε εννοιας του ποινικου κωδικα περι προστασιας της προσωπικοτητας , για να με βριζουν ασυστολα , να με ειρωνευονται , να μειωνουν την προσωπικοτητα μου και να εμποδιζουν συστηματικα την οποια παρεμβαση μου σε οποιαδηποτε θεματικη ενοτητα του φορουμ ....
    Αποδεδειγμενα με την χρηση των γιου του ,οργανωσαν και εκτελεσαν σχεδιο δρασης σε βαρος αλλου μελους της πανικουλας , η οποια μου εχει αποκαλυψει μεσω γιου του αλλα και με δικες της εγγραφες αναφορες στο φορουμ οτι δεχοτανε καθημερινα μηνυματα απο αλλα μελη προκειμενου να με υβριζει που συνιστα το αδικημα της συγκροτησης συμοριας .
    Το ερωτημα που ισως κληθει να απαντησει συντομα η Ελληνικη δικαιοσυνη ειναι το τι κρυβεται πισω απο αυτη την ειδεχθη τακτικη καποιων , αλλα κυριως γιατι η διαχειρηση του φορουμ τοσους μηνες αρνηται συστηματικα να εφαρμοσει καθε εννοια
    ισονομιας και ισοπολιτειας οσον αφορα το δικαιωμα συμμετοχης καποιου στο φορουμ της , με πληθωρα υποστηρικτικων αρθρων τα οποια προφανως εχουν μειωσει ασφικτικα το δυναμικο της προωθουμενης πελατειας στα ιδιωτικα ιατρεια με τα οποια προφανως συνεργαζονται ορισμενοι απο εδω μεσα ,αν οχι η ιδια η διευθυνση του φορουμ

    Το ερωτημα λοιπον ειναι το εξης

    Θελει η οχι η διαχειρηση του φορουμ να συνεχισει την λειτουργια της ?

    Γιατι αρνηται να διαγραψει ολα τα προφιλ τα οποια καθημερινα , μεθοδικα και συστηματικα παραβιαζουν καθε εννοια της ποινικης δικονομιας σε βαρος μου ?

    Ποσο ευλογο ειναι το προσχημα της ελευθεριας του τυπου , οταν αποδεδειγμενα πλεον προαγει και συντηρει την παρανομια ?

    Αλλες Ερωτησεις

    Ειναι παρανομο να οδηγει καποιος αυτοκινητο υπο την επηρεια ψυχοφαρμακων ? η Πολιτεια λεει ΝΑΙ

    Ειναι παρανομο να οδηγει καποιος αυτοκινητο υπο την επηρεια παραληρηματος ? η Πολιτεια λεει ΝΑΙ

    Ειναι παρανομο να επιδιωκει καποιος μεσω του φορουμ την συσταση ομαδας σχιζοφρενων με σαφη στοχο την εναντιωση κατα του κοινωνικου σωματος επειδη τους αντιμετωπιζει με δυσπιστια ? Η Πολιτεια λεει ΝΑΙ
    Οι ψυχικα ασθενεις εχουν το ακαταλογιστο και στερουνται θεωρητικα του δικαιωματος εκλεγειν και εκλεγεσθαι ...

    Κυριως ειναι βαλπτικο για την υγεια των ασθενων
    να θεωρουν την νοσο σαν μια μονιμη κατασταση της ψυχικης τους υγειας μη αναστρεψιμη για να προσυλιτιζονται σε ομαδοποιηση με κοινο χαρακτηριστικο την ασθενεια τους !

    Ειναι παρανομο σε ενα σαιτ οπου συμμετεχουν ψυχικα ασθενεις να ανοιγεται θεμα με στοχο την επικινδυνοτητα ενος εμβολιου το οποιο εχει εγκρινει ο παγκοσμιος οργανισμος υγειας για την αντιμετωπιση της πανδημιας ?
    Ποιος θα αναλαβει την ευθυνη να στερησει απο πολλα παιδια το δικαιωμα της μαθησης στο σχολειο αν δεν πειθαρχησουν στον σχολιατρο οι γονεις τους μετα απο μια σχετικη παραπληροφορηση τους εδω, χωρις μαλιστα την δυνατοτητα αντιλογου ?

    Τι επρεπε να κανει και δεν εκανε η διαχειρηση ?


    1.Να περιοριζει με διαγραφη ολα τα μηνυματα με επιθετικο περιεχομενο κατα αλλων μελων , την παράβαση των νόμων της Πολιτειας , την υπακοη του πληθυσμου στις οδηγιες των υγειονομικων υπηρεσιων της Πολιτειας , την σύσταση ομάδων απο άτομα με το ακαταλογιστο και καθε πραξη
    που θα μπορουσε να εχει επιπτωσεις στην δημοσια ασφαλεια .

    2. Να απαγορευει την διακινηση ασθενων μεσω ιδιωτικης επικοινωνιας σε ορισμενα αμφιβολου αξιας ιδιωτικα ιατρεια , παρακαμπτοντας της υπαρχουσες δομες του ΕΣΥ
    για αντιμετωπιση του ψυχικου νοσηματος .

    3.Να υποστηριζει και να προαγει την υπακοη του πληθυσμου
    στα κελευσματα των δημοσιων υπηρεσιων υγειας για την αντιμετωπιση της πανδημιας

    3. Να αποτρεπει την τελεση αξιοποινων πραξεων οπως οι σοβαροτατες παραβασεις του ΚΟΚ απο τους χρηστες ψυχοφαρμακων οδηγους και χειριστες αυτοκινητων και μηχανηματων

    4.Να προστατευει την απροσκοπτη συμμετοχη στον διαλογο
    ολων οσων προσερχονται στο φορουμ και να να προαγει την αγαπη , την αλληλεγγυη και την αναγκη για εκτονωση των ψυχικα ασθενων , την ορθη πληροφορηση για το δικτυο παροχης υποστηριξης στο ψυχικο νοσημα στα πλαισια της πολιτειας και των Νομων της .

    5 Πανω απο ολα ,
    να δικαιολογει τον σκοπο της υπαρξης αυτου του φορουμ
    ως κοινοφελες και μη κερδοσκοπικο , στην υπηρεσια του ψυχικα ασθενη και του περιβαλλοντος του , δημιουργοντας συνθηκες ανιδιοτελους συμμετοχης , απροσκοπτης παρεμβασης
    οσων θελουν να συνεισφερουν στην υλοποιηση του στοχου του και καλοπροαιρετης συμμετοχης ολων ανεξαιρετως στην αποστολη του.
    Αλλα το πιο σημαντικο εξολων παραμενει η επανενταξη του ψυχικα σθενη στην πολιτεια , η υπακοη στους νομους της πολιτειας , η αποδοχη καθε υποχρεωσης για την ληψη μετρων
    για την προστασια της δημοσιας υγειας .

  2. #2
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    μαστα....
    πανο αναρωτιεμαι αν θα τα λεμε και απο εβδομαδα.....


    Θα δειξει.
    Προς το παρον παω για βουτιες.

  3. #3
    Originally posted by krino
    μαστα....
    πανο αναρωτιεμαι αν θα τα λεμε και απο εβδομαδα.....


    Θα δειξει.
    Προς το παρον παω για βουτιες.
    καλο μπανιο !
    ΥΓ
    ξερεις φανταζομαι που θα με βρεις !

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Aθηνα
    Posts
    1,334
    Τα ίδια Παντελή μου τα ίδια Παντελάκη μου.Δημοσίευσε Χριστιανέ μου τα γιου του γιατί βλέπω ξύπνησες ορεξάτος.Η συμμορία της Γιώτας της Θεοφανίας και της Ρέμεντυ.Καλό μήνα

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Ειναι παρανομο να επιδιωκει καποιος μεσω του φορουμ την συσταση ομαδας σχιζοφρενων με σαφη στοχο την εναντιωση κατα του κοινωνικου σωματος επειδη τους αντιμετωπιζει με δυσπιστια ? Η Πολιτεια λεει ΝΑΙ
    Οι ψυχικα ασθενεις εχουν το ακαταλογιστο και στερουνται θεωρητικα του δικαιωματος εκλεγειν και εκλεγεσθαι ...
    Αντιο Πανο...δεν χαρηκα καθολου.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,605
    Originally posted by πανος12345
    .....Απο την μεχρι σημερα καθημερινη παρουσια μου στα θεματα τα οποια εχουν αναπτυχθει , εχω διαπιστωσει οτι η αντιθεση μου στην προωθηση ασθενων μεσου γιου του σε ιδιωτικα ιατρεια , εχει δημιουργησει μια εχθρικοτητα , οσων μεχρι σημερα χρησιμοποιουσαν αυτο εδω το φορουμ για αλλιευση πελατειας! Το κατηγγειλα στην διαχειρηση , ελαβα εγγραφη επιβεβαιωση αλλα συνεχιζει να αρνηται να αποσυρει την δυνατοτητα χρησης των γιου του !
    Παραλληλα με την επισημη καταγγελια μου ολους αυτους τους μηνες οτι 3 γυναικεια προφιλ συστηματικα , μεθοδικα και καθημερινα κανουν οτι μπορουν με παραβασεις καθε εννοιας του ποινικου κωδικα περι προστασιας της προσωπικοτητας , για να με βριζουν ασυστολα , να με ειρωνευονται , να μειωνουν την προσωπικοτητα μου και να εμποδιζουν συστηματικα την οποια παρεμβαση μου σε οποιαδηποτε θεματικη ενοτητα του φορουμ ....
    Αποδεδειγμενα με την χρηση των γιου του ,οργανωσαν και εκτελεσαν σχεδιο δρασης σε βαρος αλλου μελους της πανικουλας , η οποια μου εχει αποκαλυψει μεσω γιου του αλλα και με δικες της εγγραφες αναφορες στο φορουμ οτι δεχοτανε καθημερινα μηνυματα απο αλλα μελη προκειμενου να με υβριζει που συνιστα το αδικημα της συγκροτησης συμοριας .
    Το ερωτημα που ισως κληθει να απαντησει συντομα η Ελληνικη δικαιοσυνη ειναι το τι κρυβεται πισω απο αυτη την ειδεχθη τακτικη καποιων , αλλα κυριως γιατι η διαχειρηση του φορουμ τοσους μηνες αρνηται συστηματικα να εφαρμοσει καθε εννοια
    ισονομιας και ισοπολιτειας οσον αφορα το δικαιωμα συμμετοχης καποιου στο φορουμ της , με πληθωρα υποστηρικτικων αρθρων τα οποια προφανως εχουν μειωσει ασφικτικα το δυναμικο της προωθουμενης πελατειας στα ιδιωτικα ιατρεια με τα οποια προφανως συνεργαζονται ορισμενοι απο εδω μεσα ,αν οχι η ιδια η διευθυνση του φορουμ

    ..... .
    αυτα να τα βλεπει ο ΝικοςΔ , ο οποιος απο τη πρωτη μερα της συμμετοχης του χρηστη πανος123456, εβλεπε ενα ατομο να εκτοξευει απειλες για κλεισιμο του φορουμ, διαγνωσεις, προσβολες προς μελη , να καταχραται τον χωρο του φορουμ αναρτωντας εκατονταδες ασχετα ποστ καθημερινα,να παριστανει τον ειδικο δινοντας αντιεπιστημονικες και επικινδυνες συμβουλεςπαριστανοντας τον ειδικο της ψυχικης υγειας και ενω εχει εκφρασει ρητα την αντιθεση του με την λειτουργια και τις πρακτικες του συγκεκριμενου χρηστη, ενω ενημερωσε οτι αν συνεχισει τις συκοφαντιες, τις διαγνωσεις, τις απειλες και τις προσβολες, θα τον απομακρυνει αμεσα, καθεται ακομα και τον καμαρωνει, να μιλαει για συμμοριες, για αποστολες υποπτων γιου του, για προσφυγη στην δικαιοσυνη, για επικινδυνους σχιζοφρενεις και για απαιτησεις ΠΟΥ ΕΧΕΙ Ο ΙΔΙΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ.

    την ιδια στιγμη, που μολις και μετα βιας κραταμε την χρηστρια που δεχτηκε τις αθλιες συκοφαντικες του επιθεσεις που την εβγαζαν μια τρελη που βλεπει οραματα και σκοτωνει αθωους στους δρομους,για τον λογο οτι δεν την προστατευσε σε τπτ η διαχειριση απο την λυσσα του κακοβουλου αυτου ατομου, να μην παει αμεσα στον δικηγορο της να υποβαλει μηνυση κατα του χρηστη πανου που επι μερες διαπομπευει την τιμη και την υποληψη της με τις ευλογιες της ανοχης της διαχειρισης

    σε καλη μερια κυριε ΝικοΔ. χαρειτε και καμαρωστε το προιον της ανοχης σας.

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    168
    Περιμένεις απάντηση σε αυτά που έγραψες;
    Θα μπορούσα να απαντήσω σε όλα αλλα κανένα νοημα δεν έχει.
    Πρώτα απο ολα θελω να ξερω πως χαρακτηρίζεις εσυ τον ευατό σου.Ψυχικά ασθενή η όχι;
    Νομίζω πως έχεις παγιωμένες αντιλήψεις και αναχρονιστικές.

    Μερικα πράγμα ειναι πολυ αστεία πάντως που γράφεις.. Οπως για συσταση συμμορίας... Θα έπρεπε ολοι να ηταν στη φυλακή με αυτο το σκεπτικό. Παντου γινονται \"συμμορίες\" σε ολα τα φορουμ και σε κάθε ομάδα...νομιζω πως δεν εχεις διακριση πραγματικού κόσμου - διαδικτυου ωρες ωρες.

    Οσο για το θεμα με τη διαχείριση και πριν απο χρόνια τα ίδια λεγόντουσαν. Ο διαχειριστής προτιμά να μην αναλαμβάνει δράση,ας το δεχτουν αυτο ολοι ,δε προκειται να αλλαξει μυαλά.
    Οσο για τα υπολοιπα που αναφέρεις διακρίνω μια μιζέρια τα βλέπεις πολυ απόλυτα ολα.

    Πιστευω πως εσυ εισαι ο πιο επικινδυνος και δημιουργεις προβληματα εδώ και κανονικά πρέπει
    να σε αγνοησουν επιδεικτικά όλοι κάτι που θα γίνει .

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    2,337
    Ειναι παρανομο να επιδιωκει καποιος μεσω του φορουμ την συσταση ομαδας σχιζοφρενων με σαφη στοχο την εναντιωση κατα του κοινωνικου σωματος επειδη τους αντιμετωπιζει με δυσπιστια ? Η Πολιτεια λεει ΝΑΙ
    Οι ψυχικα ασθενεις εχουν το ακαταλογιστο και στερουνται θεωρητικα του δικαιωματος εκλεγειν και εκλεγεσθαι ...
    Το δικαίωμα ψήφου όμως είναι κοινό για όλους.

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    3,623
    Λοιπόν πρέπει να τελειώσει αυτό το αστείο και να πέσουν τα bans η διαχείριση του φορουμ καταντάει αστεία πλεον.



    NIKOSSSDDDDDD ένα μπάνιο για τον κύριοοοο πάνος12345 παρακαλώωω

  10. #10
    Originally posted by vince
    Ειναι παρανομο να επιδιωκει καποιος μεσω του φορουμ την συσταση ομαδας σχιζοφρενων με σαφη στοχο την εναντιωση κατα του κοινωνικου σωματος επειδη τους αντιμετωπιζει με δυσπιστια ? Η Πολιτεια λεει ΝΑΙ
    Οι ψυχικα ασθενεις εχουν το ακαταλογιστο και στερουνται θεωρητικα του δικαιωματος εκλεγειν και εκλεγεσθαι ...
    Το δικαίωμα ψήφου όμως είναι κοινό για όλους.

    Έκανες πλέον το μεγαλύτερο λάθος από όλα όσα έχεις κάνει εδώ μέσα. Είπες ΝΑΙ.
    Νομιζω οτι εσυ κανεις λαθος βινς ,αλλα δεν το αποκλειω να εχει αλλαξει κατι σχετικα .....
    Δεν υπαρχει αλανθαστος ....
    Μαθε ,ενημερωσου και μετα δεν εχω αντιρηση να πεισθω απο αυτα που θα μας πεις ...

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    2,337
    Originally posted by πανος12345
    Originally posted by vince
    Ειναι παρανομο να επιδιωκει καποιος μεσω του φορουμ την συσταση ομαδας σχιζοφρενων με σαφη στοχο την εναντιωση κατα του κοινωνικου σωματος επειδη τους αντιμετωπιζει με δυσπιστια ? Η Πολιτεια λεει ΝΑΙ
    Οι ψυχικα ασθενεις εχουν το ακαταλογιστο και στερουνται θεωρητικα του δικαιωματος εκλεγειν και εκλεγεσθαι ...
    Το δικαίωμα ψήφου όμως είναι κοινό για όλους.

    Έκανες πλέον το μεγαλύτερο λάθος από όλα όσα έχεις κάνει εδώ μέσα. Είπες ΝΑΙ.
    Νομιζω οτι εσυ κανεις λαθος βινς ,αλλα δεν το αποκλειω να εχει αλλαξει κατι σχετικα .....
    Δεν υπαρχει αλανθαστος ....
    Μαθε ,ενημερωσου και μετα δεν εχω αντιρηση να πεισθω απο αυτα που θα μας πεις ...
    Δεν με ενδιαφέρει να σε πείσω ρε. Δεν σκεφτόμαστε το ίδιο κατάλαβε το.. είσαι έτη σκοτός μακρυά...

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    1,407
    a ρε πανο......καθε πρωι τα ιδια..
    παντως ειναι πιασαρικος ο τιτλος δε λεω,αν το εβλεπα σε περιοδικο πρωτη μουρη φυσικα μπορει και να το αγοραζα.
    αστο ομως βρε ανθρωπε,τι τα θες και τα σκαλιζεις?ας μην μλπεκουμε τα μπουτια μας αλλο ποιος και γιατι τι ειπε σε ποιον που εκανε ο ταδε και μπουρου μπουρου......κατινιες!
    καλημερα!

  13. #13
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    Originally posted by Remedy
    την ιδια στιγμη, που μολις και μετα βιας κραταμε την χρηστρια που δεχτηκε τις αθλιες συκοφαντικες του επιθεσεις που την εβγαζαν μια τρελη που βλεπει οραματα και σκοτωνει αθωους στους δρομους,για τον λογο οτι δεν την προστατευσε σε τπτ η διαχειριση απο την λυσσα του κακοβουλου αυτου ατομου, να μην παει αμεσα στον δικηγορο της να υποβαλει μηνυση κατα του χρηστη πανου που επι μερες διαπομπευει την τιμη και την υποληψη της με τις ευλογιες της ανοχης της διαχειρισης

    σε καλη μερια κυριε ΝικοΔ. χαρειτε και καμαρωστε το προιον της ανοχης σας.

    να αφησεις ησυχη την λιτσα και να μην ασχολεισαι με αυτην,
    για να θεμελιωσεις τις αποψεις σου.
    Μπορεις και χωρις αυτη.
    Η καθε λιτσα δεν θα γινει υποχειριο ειτε της μιας πλευρας ειτε της αλλης για να στησετε τις αποψεις σας.

    Εχετε βαλει χρηστες και τους κοπανατε μια ο ενας μια ο αλλος,
    μονο και μονο για να στησετε τις αποψεις σας!!!


    Οσο για την διαχειριση,
    αμα δεν σου κανει, να πας σε αλλο φορουμ,
    τα εχουμε ξαναπει αυτα.

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    1,156
    Το πόστ αυτό είναι απαράδεκτο και υπερβαίνει για ακόμη μία φορά τα εσκαμμένα...

    Αλήθεια κύριε μου, στο ερώτημα που βάλατε σαν τίτλο του θέματος, συμπεριλάβατε τον εαυτό σας ?
    Το να κλείσει το φόρουμ, είναι η μόνιμη επωδός σας από τη στιγμή που \"βρήκατε εντελώς τυχαία\" αυτή τη κοινότητα που σας φιλοξενεί επί τόσους μήνες παραληρήματος και επιθετικότητας απέναντι σε όσους αποκαλείτε σχιζοφρενείς ή τρελούς ή ψυχικά ασθενείς , χαπάκηδες και ανθρωποειδή....

    Η ανοχή έχει και τα όρια της...

    Να σας χαίρονται όσοι ταυτίζονται με τις απόψεις σας....
    [B][I]Human, is nothing else but two dates engraved upon a tombstone...[/I][/B]

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Απο την Θεσσαλονικη με αγαπη
    Posts
    2,855
    Originally posted by πανος12345
    Αποδεδειγμενα με την χρηση των γιου του ,οργανωσαν και εκτελεσαν σχεδιο δρασης σε βαρος αλλου μελους της πανικουλας , η οποια μου εχει αποκαλυψει μεσω γιου του αλλα και με δικες της εγγραφες αναφορες στο φορουμ οτι δεχοτανε καθημερινα μηνυματα απο αλλα μελη προκειμενου να με υβριζει που συνιστα το αδικημα της συγκροτησης συμοριας .
    Καταλαβαινεις ποτε σου τι ασυναρτησιες γραφεις; κατηγορεις τα u2u και βασιζεις τις δικες σου καταγγελιες σε ενα u2υ που ελαβες.
    Το μονο θετικο ειναι, εστω και αργα, πως μας τελειωσες
    Παρεα με την μοναξια πως να περασει η βραδια, που να ΄σαι σημερα και νιωθω σιδερα να σφιγγουν την καρδια

    http://www.youtube.com/watch?v=ScnQDRkJpJI

Page 1 of 9 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •