Ποιοι και γιατι θελουν να κλεισει το φορουμ? - Page 9
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 9 of 9 FirstFirst ... 789
Results 121 to 122 of 122
  1. #121
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Terabithia Nova
    Posts
    3,299
    Originally posted by RainAndWind
    Αυτοκριτική δε σημαίνει επίσης είμαι αυτός και σ\'όποιον αρέσω.Αυτοκριτική σημαίνει με βάζω κάτω και με χτυπάω σα χταπόδι.Αλλιώς με ραντίζω με ροδόνερο και με δαφνοστεφανώνω.
    Συμφωνω 100%... Για μενα, μια απο τις πιο θλιβερες εκφρασεις της ανθρωπινης φυσης δεν ειναι η απουσια της αυτοκριτικης, παρα η λαϊβ, μπροστα στα ματια μου αποτυχια της αυτοκριτικης του αλλου... Παντα συνοδευομενη απο δικαιολογιες, κορωνες αυταρεσκειας και απαξιωτικους χαρακτηρισμους.
    "When you're looking for something specific, your chances of finding it are very bad.
    Because, of all the things in the world, you're only looking for one of them.

    When you're looking for anything at all, your chances of finding it are very good.
    Because, of all the things in the world, you're bound to find some of them."

  2. #122
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    2,337
    Originally posted by anwnimi
    Originally posted by vince

    Anwnimi, και εγώ χλεύασα τον πανο (μιλάω για λογαριασμό δικό μου.. οι υπόλοιποι ας πουν την δική τους εκδοχή). Όμως εκείνος με χλεύασε πρώτος και το συνέχιζε με πολλά και διάφορα .. εμμέσως η πλαγίως ή όπως αλλιώς θες. Τι δεν καταλαβαίνει η νατουρ ή εσύ σε αυτό το πολύ απλό παράδειγμα φυσιολογικής αντίδρασης...?
    vince, o Πάνος σίγουρα χλεύασε πολλούς και με άσχημο τρόπο μάλιστα.
    Το πως τον χλεύασες εσύ δεν το είδα -πραγματικα- είναι τόσες αμέτρητες αυτές οι σελίδες πλέον στο φόρουμ (κοίτα δικαίως να βγεις από τα ρούχα σου γιατί ακούγονταν εξωφρενικά πράγματα).
    Δεν ξέρω αν ήταν ο τρόπος σου ίδιος με τον τρόπο που διάβασα σε κάποιες σελιδες -εσύ μπορείς να το κρίνεις άλλωστε- που πραγματικά ήταν συστηματική τροφοδότηση του εκτροχιασμού...
    Θα περιοριστώ να πω μόνο πως ελπίζω κάποια μέρα να μπορέσει να \"δει\"...
    και όχι μόνο αυτός, πολλοί από εμας,
    λίγο παραπέρα.
    Έχεις δίκιο, δεν τον χλεύασα αλλά τον έβρισα.

    Θα ήθελα όμως να σε ρωτήσω τι εννοείς με αυτό \"κοίτα δικαίως να βγεις από τα ρούχα σου γιατί ακούγονταν εξωφρενικά πράγματα\"? Θα ήθελα να μου πεις αν δε σε πειράζει. Όπως ίσως να κατάλαβες δεν με ενδιαφέρουν τόσο οι πλάκες όσο η σοβαρότητα μιας κατάστασης.

Page 9 of 9 FirstFirst ... 789

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •