ΣΥΓΝΩΜΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 11 of 11
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599

    ΣΥΓΝΩΜΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ

    REMEDY ΣΥΓΝΩΜΗ ανσ ε εχω προσβαλει
    Κιπ συγνωμη και σε σενα γιωτα και εσενα
    ΣΥΝΧΩΡΕΣΤΕΜΑΙ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ.ΕΣΦΑΛΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΘΕΟΣ.
    ΕΧΩ ΑΠΟΧΩΡΗΣΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΣΑΙΤ ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΓΡΑΨΩ ΤΠΤ ΝΤΡΕΠΟΜΙΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ.
    ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΕΡΕΤΑΙ ΟΤΙ ΣΑΣ ΑΓΑpΑΩ ΟΛΟΥς ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.http://dl3.glitter-graphics.net/pub/...jf66h1amxs.gif

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    168
    Δε ξέρω τι έχεις κάνει και τι έχει συμβεί...
    Θεωρώ παντως πως δε χρειάζεται να νιώθεις ενοχές αλλα να ανακαλύψεις τις εσωτρικές αιτίες που σε οδηγησαν σε οποιαδήποτε συμεριφορά-πράξεις.. Μονο αυτο θα σε κάνει να μην βρεθείς σε αντιστοιχη θέση αλλη φορά...
    Κ μην ντρεπεσε για σένα.
    Οσο για το τι θα κάνουν οι αλλοι πλέον ειναι δικο τους θέμα πλέον ,εσυ αρκεί που εξεφρασες αυτο που ενιωθες...

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    ειλικρηνα ζηρταω συνχωρεσει μεσα απο την καρδια μου.
    επειδη κανω ψυχοθεραπεια ξερω οτι εχει προβλημα η συμπεριφορα μου και εχω αλλαξει εδω και καιρο.καταφερνω δλδ να φερομαι γλυκα και ωρημα σε συγκρηση με πρωτα.

  4. #4
    καλωσηρθες πανικουλα.

    ολοι κανουμε λαθη γι αυτο ειμαστε και ανθρωποι:)

    καλημερα..:)
    Οτι βλεπουμε γυρω μας ειναι μονο για αυτη τη φορα.Μην προσπερνας τιποτα,κοιταξε τα χρωματα των λουλουδιων και χαμογελα

  5. #5
    ούτε εγώ γνωρίζω τι προηγήθηκε αλλά αυτό που ξέρω είναι ότι σ αυτο τον χώρο, αντιλαμβανόμαστε όλοι πλήρως το τι μπορεί κάποιον να τον οδηγήσει σε παρορμήσεις που ύστερα θα τις μετανιώσει! Σε φορουμ ψυχολογίας είμαστε, θεωρώ πως όλα είναι κατανοητά και η συγγνώμη σου είναι ειλικρινής.

    Να ντρέπεσαι δεν χρειάζεται αλλά να μαθαίνεις :)

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,495
    Πανικούλα,είσαι απλά ένα κορίτσι που παλεύει να στρώσει τη ζωούλα του.Όλοι καταλαβαίνουμε πως αυτό κάποιες φορές είναι βαρύ,επίπονο και κουβαλάει μέσα του πολλές εντάσεις.Μπράβο σου για τη συγγνώμη που ζήτησες,θέλω να πιστεύω πως τα άτομα με τα οποία συγκρούστηκες στο παρελθόν θα σε συγχωρήσουν.Θέλει τόλμη να αναγνωρίζουμε τα λάθη μας,πολύ μεγαλύτερη από αυτή που χρειάζεται για να κρίνουμε των άλλων.Είσαι καλό παιδί,αυτή την εικόνα έχω σχηματίσει για σένα,πως δεν έχεις κακία,αλλά οι καταστάσεις δε σου επέτρεψαν να ωριμάσεις.Ποτέ δεν είναι αργά για να πάμε μπροστά,να φτιάξουμε όσα μας βασανίζουν,να βρούμε τις ιδανικές για εμάς λύσεις.
    Καλώς ήρθες πίσω!Και να μη ντρέπεσαι για σένα,απλά να φροντίζεις τον εαυτό σου,να μαθαίνεις από τα λάθη σου και να προχωράς.Σου στέλνω ένα φιλί,τσάκω το!:)
    "Δε με νοιάζει να έρθουν όλοι οι ξένοι στην Ελλάδα και οι Έλληνες να πάνε αλλού. Θεωρώ ότι πατρίδα μας είναι η γη. Από μικρό παιδί απέρριπτα τα σύνορα."
    Σπύρος Μπιμπίλας

  7. #7
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    σευχαρηστω αλλα δεν γυρισα πισω.ενα συγνωμη ζητησα απλα.δεν θα ξαναγραψω εδω οτηδηποτε αλλο.

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    2,494
    Panikoula μου,
    κορίτσι μου χαίρομαι που μπήκες στη διαδικασία να δεις βαθιά μέσα σου, μέσω της θεραπείας, που θέλει πολύ θάρρος και κουράγιο.
    Και μπήκες, εδώ μέσα, ταπεινά και απλά, να ζητήσεις συγνώμη.
    Αλλά μην υποβιβάζεις τον εαυτό σου, άλλο είναι ζητώ συγνώμη, βλέπω που έσφαλα κι άλλο με κάνω ένα με το χώμα, με σκουπίδι.


    Άραγε, εκείνοι που οφείλουν μια συγνώμη, σε σένα, θα την πουν;
    Κι αν δεν την πουν, δεν πειράζει, εσύ κορίτσι μου να είσαι καλά. Είσαι μια καλή και ευαίσθητη ψυχή...Φιλιά στο μικρό σου.
    -Πρέπει να είσαι έτοιμος να καείς στην ίδια σου τη φλόγα: πώς να ξαναγεννηθείς, αν δεν γίνεις πρώτα στάχτη;

    -H ζωή συγχωρεί τους πολύ τολμηρούς, τους τρελούς και τις αξίες, τρέχει με έτη φωτός, ο καιρός δεν την τρομάζει

  9. #9
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    anwnimi δεν με 8εωρω καθολου σκουπιδι.απλα ανωρημη.
    πρωτη φορα το παραδεχωμαι και σοπευω να το αλλαξω αυτο.εξαλου κ ο γιατρος εβγαλε τετοια διαγνωση λιγο ανωρημη,λιγο ασταθης και λιγο αδιαφορη.επισης οτι χανω ευκολα την ψυχραιμια .αυτα μου ειπε να υδροσω να τα αλλαξω και ειδη τα εφαρμοζω.
    μαλιστα βρηκα και καλη δουλεια απο την επομεν τριτη και απο τωρα εκπευδεθω τον εαυτο μου να ειμαι σοβαρη,καλη στην δουλεια μου ΨΥΧΡΑΙΜΗ και να μην πλακονομε με ολους.χαχαχ.αυτα.δεν θελω να μου ζητησει κανεις συγνωμη.ξερω πολυ καλα τα αγνα και τα κακοβουλα ατομα εδω οπως την παλαμη του χεριου μου.
    αλλα κανεις δεν ειναι τελειος.ποιος ξερει τι τραβανε και τα δευτερα ωστε να περνουν χαρα δινοντας πονο στους αλλους.φιλακια.

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    2,494
    Panikoula συγνώμη για την έκφραση.
    Απλά ήταν δική μου αίσθηση ότι έτσι εκφράστηκες, ίσως παρασυρόμενη από δικές μου προσωπικές σκέψεις...

    Καλή συνέχεια:)
    -Πρέπει να είσαι έτοιμος να καείς στην ίδια σου τη φλόγα: πώς να ξαναγεννηθείς, αν δεν γίνεις πρώτα στάχτη;

    -H ζωή συγχωρεί τους πολύ τολμηρούς, τους τρελούς και τις αξίες, τρέχει με έτη φωτός, ο καιρός δεν την τρομάζει

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    364
    Welcome back panikoula. Φιλιά στο γιόκα σου.
    κι α σου μιλώ με παραμύθια και παραβολές.....είναι γιατί τ' ακούς γλυκύτερα κι η θλίψη δεν κουβεντιάζεται.
    ΣΕΦΕΡΗΣ

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •