Την γνωμη σας
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 4 of 4
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    2

    Την γνωμη σας

    Καλημερα ειμαι απο Θεσσαλονικη δουλευω σε ενα <<μπαρ>> χρονια τωρα δεν ξερω κατα ποσο ειναι προβλημα και μερικες φορες ειναι γελοιο οταν ακουγεται για οποιον ομως θελει να το δει σοβαρα ας ακουσει και ας πει την γνωμη του.Εχει χρονια που το παθαινω αλλα τα τελευταια χρονια εχει αρχισει να χειροτερευει.Η αρχη ειναι ενα απο τα συμβαντα που γινετε αυτο που θελω να σας περιγραψω:Επειτα απο καποιες διαπλοκες με τους πελατες στο μαγαζι πηρα εντολη να τους βγαλω εξω φτανοντας στην πορτα με ολη την ευγενεια ενας απο τους δυο εβγαλε ενα μαχαιρι και με μαχαιρωσε την μεση χωρις να προλαβω να σκεφτω τιποτα η να αντιδρασω παγωσα εκεινη την στιγμη το επομενο πραγμα που θυμαμαι ηταν οτι επεσε ενα ασπρο φως μπροστα απο τα ματια μου και βλεπω τον εαυτο μου απο τριτο προσωπο ενα αισθημα σαν να ειμαι σε ζωντανο ονειρο.Με εβλεπα να κοπαναω αλυπητα τους δυο τυπους χωρις να εχω κανενα απολυτως ελεγχο στο σωμα μου τους σηκωνα και τους χτυπουσα σαν να ηταν απο χαρτι αιμα δεν εχανα καθολου και το χειροτερο ειναι οτι τον εναν τον ξεσκισα την σαρκα με τα δοντια μου μεχρι εκει.....μετα ξυπνησα σε μια κλινικη που με ειχε φερει το αφεντικο μου για να με ραψουν.Αυτα εν ολιγοις.Αυτα τα σκηνικα εχουν επαναληφθει αρκετες φορες αλλα τουλαχιστον εχω παρει μεγαλη αυξηση.Δεν θελω να παω σε ψυχολογο η ψυχιατρο φοβαμαι μην με κλεισουν μεσα.Τουλαχιστον εδω ειναι ανονυμα και ειπα να παρω μια γνωμη.Ευχαριστω για την δημοσιευση.

  2. #2
    Member
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    Posts
    63
    Dotless επειδή έγραψες στον τομέα της ψύχωσης που τόσο δυστυχώς με εκφράζει προς το παρόν θα σου απαντήσω!κοιτα...εγώ δεν πιστεύω πως με το να επισκεφθείς έναν ειδικό αυτό σημαίνει πως θα σε κλέισουν μέσα αλοίμονο αν γινόταν έτσι αυτό!εγώ θα επρεπέ να ημουν μέσα εδώ και πολύ καιρό αν γινόταν αυτό έτσι απλά!θα πας γιατί ανησυχησες για κάτι και θα σου πει την γνώμη του που δεν νομίζω ότι είναι τραγικά τα πράγματα,αφού μπορείς και μιλάς για αυτό που σου συνέβη και καταλαβαίνεις πολύ καλά τα πάντα γύρω σου!εγώ σου προτείνω να κοιτάξεις για κάποιον ειδικο!μην σε τρομάζει αυτό!

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    327
    πιστευω οτι σοκαριστηκες

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    2
    Καλημερα παιδια.Ζητω συγγνωμη αν δεν μπορεσα να μεταφερω σωστα τα οσα μου ειπε και μου ζητησε με τον τροπο που ηθελε ο παραπανω με το προβλημα πλεον δεν εχει νοημα το θεμα τελειωσε παντως ηταν πολυ πιο τραγικα τα πραγματα.Παρακαλω απο τους admin/moderators να σβηστει το topic.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •