Ενδιαφέρεται καμία για σχέση ;
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 34
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    roof garden
    Posts
    1,807

    Ενδιαφέρεται καμία για σχέση ;

    Καλησπέρα,
    άμα ενδιαφέρεται καμία να κάνει σχέση ας μου στείλει ένα
    u2u μήνυμα.
    Με λένε Αλέξανδρο , είμαι πτυχιούχος πανεπιστημίου (πανεπιστήμιο αθηνών),με τα φάρμακα είμαι τελείως καλά και χωρίς συμπτώματα , έχω 1.80 μέτρα ύψος και μαύρα μαλλιά.

    Για περισσότερο στείλτε u2u.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    850
    Υπάρχουν και πιο απελπισμενοι απο μενα τελικα...

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    4,305
    Originally posted by Winston_man
    Υπάρχουν και πιο απελπισμενοι απο μενα τελικα...


    να\' σαι καλά Winston_man, με έκανες και γέλασα...:D

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    1,407
    διαβαζω καλα η με γελουν τα ματια μου?ρε συ μαους γιατι δεν ανεβαζεις φωτογραφια?

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    roof garden
    Posts
    1,807
    Originally posted by Winston_man
    Υπάρχουν και πιο απελπισμενοι απο μενα τελικα...
    Δεν είμαι απελπισμένος απλώς θα ήθελα η κοπέλα που έχω σχέση να με καταλαβαίνει και να μην έχει πρόβλημα μαζί μου από άποψη στίγματος. Εξάλλου θα έχουμε ένα τουλάχιστον κοινό ενδιαφέρον..

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    4,305
    maus, μην το συνεχίζεις λέμε...εκτίθεσαι...

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    168
    http://www.youtube.com/watch?v=mpbobGH-2DA&feature=related

    :P Ενα τραγουδακι απλα να σε βαλει σε σκεψεις!

    Δε σε ειρωνεύομαι ουτε καν κρινω την πράξη σου.
    Οπως κ να εχει καλη τυχη

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    168
    Ποιοι εχουν στιγμα;

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    1,406
    Originally posted by Orion
    Ποιοι εχουν στιγμα;

    οι ψυχωτικοι!

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,605
    κι εγω γελασα με τον winston

    αλλα

    διορθωστε με αν κανω λαθος,

    ο μαους εβαλε μια \"αγγελια\", μιλωντας ειλικρινεστατα για κατι που και αλλοι εχουν εκθεσει σαν προβληματισμο (ακομα και σαν αγγελια επισης)
    καποιοι εντοπιζουν την αναγκη για συντροφικοτητα αναμεσα σε συμπασχοντες, στο περιβοητο \"στιγμα\", αλλοι στην κατανοηση που ελπιζουν να βρουν απο καποιο ατομο με αντιστοιχες εμπειριες.
    το προφανες για μενα ειναι, οτι σε εναν χωρο που μιλανε πολλοι ανθρωποι για ΠΟΛΥ προσωπικα τους πραγματα,πολυ δυσκολα να εκφραστουν δημοσιως,υπαρχει αναγκη για διαφορων ειδων \"μοιρασματα\"...για καποιους, αυτο περιλαμβανει και το φλερτ...
    δεν ειναι τυχαιο, που ακομα και χωρις αγγελιες εχουν δημιουργηθει διαπροσωπικες ακομα και ερωτικες σχεσεις απο ατομα που συμμετεχουν..
    ειναι υπερβολικα απροκαλυπτο να το ανακοινωνει κανεις?
    οκ, ειπαμε, αλλα οχι κι ετσι?
    δεν ξερω...
    εγω δεν το βρισκω σοκαριστικο, ουτε κακο. ειλικρινα..
    αν κρινετε οτι δεν ειναι αυτος ο ρολος του φορουμ θα το δεχτω.

    αν το βαλω σε προσωπικη βαση, οχι,δεν θα ανταποκρινομουν σε μια τετοια \"αγγελια\", ουτε θα δημοσιευα μια, αν ενοιωθα κι εγω ετσι.
    ΜΠΟΡΕΙ ομως καλλιστα να ερωτοτροπουσα με καποιον που θα μου ταιριαζε, ανευ δηλωσεων και αγγελιων.

    απλα δεν μ ενοχλει...
    (οχι οτι δεν σκεφτομαι και διαφορες γελοιοτητες, οπως το να δημιουργηθει ενοτητα: \"το χρυσο κουφετο \" :):):):)

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Αιτωλ
    Posts
    1,390
    maus σωστος ! μην μασας οτι κιαν λενε. σε οποιαν αρεσ... για τις αλλες δεν θα μπορεσ... ,,,,,ΔΗΛΑΔΗ ΓΙΑΤΙ ΟΛΟΙ ΥΠΟΚΡΙΝΟΝΤΑΙ ΑΦΟΥ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΦΛΕΓΟΝ ΘΕΜΑ . ΝΑ ΑΝΑΛΟΝΕΣΑΙ ΣΕ ΜΑΚΡΟΣΚΕΛΕΙς ΣΥΖΗΤΗΣΕΙς ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΦΕΡΕΙς ΔΗΘΕΝ ΑΠΕΞΩ ΑΠΕΞΩ !!!,,,,,,,,, ΑΣΕ ΜΑς ΚΑΛΕ ARKTOS !!

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    4,305
    Originally posted by path
    maus σωστος ! μην μασας οτι κιαν λενε. σε οποιαν αρεσ... για τις αλλες δεν θα μπορεσ... ,,,,,ΔΗΛΑΔΗ ΓΙΑΤΙ ΟΛΟΙ ΥΠΟΚΡΙΝΟΝΤΑΙ ΑΦΟΥ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΦΛΕΓΟΝ ΘΕΜΑ . ΝΑ ΑΝΑΛΟΝΕΣΑΙ ΣΕ ΜΑΚΡΟΣΚΕΛΕΙς ΣΥΖΗΤΗΣΕΙς ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΦΕΡΕΙς ΔΗΘΕΝ ΑΠΕΞΩ ΑΠΕΞΩ !!!,,,,,,,,, ΑΣΕ ΜΑς ΚΑΛΕ ARKTOS !!



    σίγουρα σας αφήνω καλέ, path!!

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    4,305
    Originally posted by maus
    Καλησπέρα,
    άμα ενδιαφέρεται καμία να κάνει σχέση ας μου στείλει ένα
    u2u μήνυμα.
    Με λένε Αλέξανδρο , είμαι πτυχιούχος πανεπιστημίου (πανεπιστήμιο αθηνών),με τα φάρμακα είμαι τελείως καλά και χωρίς συμπτώματα , έχω 1.80 μέτρα ύψος και μαύρα μαλλιά.

    Για περισσότερο στείλτε u2u.


    αλέξανδρε, έχεις αρκετά ποστ.
    με το να πεις ποιο είναι το ύψος σου, να πεις για το χρώμα των μαλλιών σου και πως είσαι απόφοιτος ΑΕΙ προσθέτεις τόσα πολλά στην μέχρι τώρα εικόνα σου?
    εγώ νομίζω πως αφαιρείς.σε φόρουμ ψυχολογίας είσαι και ενδιαφέρεσαι να βρεις μια κοπέλα.δεν βρίσκεσαι σε φόρουμ τύπου κοσμοπόλιταν.
    καταλαβαίνεις πιστεύω τι θέλω να πω.

    γέλασα καλοπροαίρετα και μόνο με την ατάκα του winston.γιατί χωρίς να τον ξέρω φαντάστηκα να το λέει.

    και μην κολλάς με αυτό το στίγμα πια.μια ασθένεια έχεις κι εσύ ( όπως οι περισσότεροι εδώ μέσα ) που αντιμετωπίζεται.υπάρχουν και γυναίκες που το βλέπουν έτσι.

  14. #14
    εγω παλι είμαι ανάμεσα στην ρεμεντι και στην αρκτος!

    απο τη μια δεν βλεπω το λογο του να μη ψαξει κανεις σύντροφο σε ένα φορουμ όπου ενα μεγαλο ποσοστο αντιμετωπιζει πανομοιότυπες ασθένειες, απο την αλλη μου φαίνεται και λιγο χοντροκομμενο να βαζει ο άλλος \"αγγελια\".

    Τι θελω να πω? Ειναι διαφορετικο, ο μαους να εντοπιζε ενα προφιλ εδω μεσα που θα του εκανε και θα γουσταρε να ειναι μαζι του καθως το παρακολουθούσε και του έκανε κλικ, και είναι εντελώς διαφορετικο να μπαινει στο σωρό μονο και μόνο απο προσωπικη απόγνωση....

  15. #15
    [quote]Originally posted by path
    maus σωστος ! μην μασας οτι κιαν λενε. σε οποιαν αρεσ... για τις αλλες δεν θα μπορεσ... ,,,,,ΔΗΛΑΔΗ ΓΙΑΤΙ ΟΛΟΙ ΥΠΟΚΡΙΝΟΝΤΑΙ ΑΦΟΥ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΦΛΕΓΟΝ ΘΕΜΑ . ΝΑ ΑΝΑΛΟΝΕΣΑΙ ΣΕ ΜΑΚΡΟΣΚΕΛΕΙς ΣΥΖΗΤΗΣΕΙς ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΦΕΡΕΙς ΔΗΘΕΝ ΑΠΕΞΩ ΑΠΕΞΩ !!!,,,,,,,,, ΑΣΕ ΜΑς ΚΑΛΕ ARKTOS !! [/quote





    παθ...αν το δικο σου φλεγον θεμα ειναι να βγεις απ τη σεξουαλικη-ερωτικη μοναξια σου, αυτο δεν σημαινει πως ειναι και κυρίαρχο ζήτημα όσων μπαίνουν εδω μέσα.
    Μάλιστα, επειδή κινούμαι πολυ καιρό σε αυτό το χωρο, εκτιμώ πως το ποσοστο των ανθρωπων που ψαχνουν για σχεση, είναι με πολυ δυσκολια ενα 5%.
    Οπότε...κανεις δεν υποκρίνεται και ο μονος λογος που κανουν μακροσκελεις συζητησεις δεν είναι για να το φερουν απ έξω-απ έξω, αλλα γιατί έχουν σύντροφο-συζυγο-φιλους, που όμως δεν πάσχουν απο την ίδια ταλαιπωρία ώστε να τους καταλάβουν...
    Μη βαζεις λοιπόν το δικό σου πρόβλημα σε μια ολόκληρη κοινότητα, επειδή απλά θα ήθελες να συμβαίνει.

Page 1 of 3 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •