ειμαι στα χαμενα
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 4 of 4
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    3

    ειμαι στα χαμενα

    καλησπερα εχω γραψει κ σε αλλο αρθρο που αφορουσε την σχεση μου αλλα νομιζω πως πρωτα επρεπε να γραψω για τον εαυτο μου..ειμαι 24 ετων κ απλα υπαρχω ως ενα ατομο.δεν καταφερα να δημιουργησω τιποτα κ καθε προσπαθεια μου χαμενη.νιωθω απελπισμενη κ απογοητευμενη απο τον εαυτο μου.δεν εχω την υποστηριξη που θα ηθελα απο την οικογενεια μου.εχω αλλα τρια αδερφια αγορια μικροτερα κ νιωθω πως δεν ειμαι το καλυτερο παραδειγμα..δεν εχω μεγαλωσει σωστα αυτο αισθανομαι.εχω γνωρισει συντροφουσ που ειχαν να μου προσφερουν πολλα καλα κ δεν τουσ κρατησα κ μετανιωνω τωρα που εχω ενα συντροφο που ερωτευτηκα τρλα κ δεν μπορει να προσφερει τιποτα καμια σιγουρια μονο ομορφα λογια κ ερωτα.βρισκομαι στα χαμενα.τι μπορει να φταιει?

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    850
    Τι λε ρε παιδακι μου τοση ατυχια σε σενα να τυχει...

    Γνωριζεις οτι αλλοι ειναι μονοι για μια ζωη?? Σκεψου αυτο την επομενη πριν αρχισεις να μας κλαιγεσαι... ;) φιλικα παντα.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Aθηνα
    Posts
    1,334
    ελα ντέ;καταλαβαίνεις πόσο νέα είσαι;δηλαδή οι προηγούμενοι σύντροφοι είχαν και οικονομική άνεση απ΄.οτι κατάλαβα;εμπειρίες ζωής είναι.εσύ απο την μεριά σου τι κάνεις για σένα;σπουδάζεις προσπαθείς να αποκτήσεις κάποια εφόδια.Τι εννοείς ότι δεν είσαι απο τα καλύτερα παραδείγματα;

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,495
    Τι θα ήθελες να δημιουργήσεις;Kαι μετά,η επόμενη ερώτηση είναι,τι σε σταματάει;
    "Δε με νοιάζει να έρθουν όλοι οι ξένοι στην Ελλάδα και οι Έλληνες να πάνε αλλού. Θεωρώ ότι πατρίδα μας είναι η γη. Από μικρό παιδί απέρριπτα τα σύνορα."
    Σπύρος Μπιμπίλας

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •