διπλη κριση πανικου.
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 8 of 8
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Fairy land
    Posts
    1,041

    διπλη κριση πανικου.

    χτες πηγαινα με με τον φιλο μου βολτα..ολα καλα μεχρι εδω μεχρι που την ωρα που μου λεγε κατι καλο τον βλεπω να μην μιλαει,να χλωμιαζει και να αισθανεται ασχημα..του λεω τι εχεις και μου δειχνει το στηθος του με μια γροθια επειδη ειχε κατι πονακια στο στηθος τρομαξα..προσπαθησα να τον ηρεμησω αλλα ηταν χαλια...εξετασεις δεν κανει ποτε οσο και αν τον πρηζω οποτε δεν ηξερα και εγω τι να του πω..και με πιανει μια κριση πανικου εγω να εχω γινει πιο χαλια απο εκεινον...πηγαιναμε σιγα σιγα και του λεω αμα συνεχεισει παμε νοσοκομειο τον ειχε πιασει δηλ πονος στνη καρδια και ταχυπαλμια κια επαθε και εκεινος κριση πανικου απο τον φοβο χωρις να το ξερει δηλ ταραχη ζαλαδα και ταχυπαλμια μετα εκανε λιγο διαδρομο οτα ηταν καλα μπας και δει αν ειναι οκ και μονο που δεν κοντεψα να τον βρισω γιατι οσο ναι ποτε δεν ξερεις σημερα ,θα κοιταχτει αλλα παθαμε και οι δυο κριση πανικου αυτο ειναι το θεμα εγω ταχυπαλμιες ταραχη διαφορα..ουφ χαλια χτες..

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Fairy land
    Posts
    1,041
    εκτος των αλλων στη δουλεια του 3 ανευθυνα ατομα εχουν το ιο των χοιρων και δεν φευγουν και εχω αγχωθει πιο πολυ.

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Fairy land
    Posts
    1,041
    αχ παιδακια δεν ειδατε το θεμα μ?!!

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    4,305
    Originally posted by sunset
    εκτος των αλλων στη δουλεια του 3 ανευθυνα ατομα εχουν το ιο των χοιρων και δεν φευγουν και εχω αγχωθει πιο πολυ.



    πού εργάζεται?είναι διαπιστωμένο πως έχουν προσβληθεί από τον συγκεκριμένο ιό?
    http://www.mazi.org.gr/

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Fairy land
    Posts
    1,041
    εργαζεται σε φροντιστηριο, ειναι καθηγητης.
    ο ενας εκει ειναι γριπιασμενος με κανονικη γριππη και απο τις αλλες δυο καθηγητριες η μια ειναι θετικη.
    εκανε καρδιογραφημα σημερα και του το βρηκαν φυσιολογικο σχετικα με το δικο μου θεμα αρα αγχωνεται το πουλακι μου οπως και εγω.
    αυτο που δεν σας εγραψα στο τελος ηταν οτι με βασανιζε που δεν ημουν χαλαρη να τον ηρεμησω και επαθα και εγω κριση πανικου..αφου λεει τωρα πηγε να κανει καρδιογραφημα και ο γιατρος του πε ηρεμησε γιατι εχεις 145 παλμους το λεπτο και παμε παλι!αφου του ειπε να παρει για λιγες μερες σεροξατ!πωπωπ ημαστε και οι δυο!

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    δλδ παθατε ομαδικη κρηση?εκεινη την ωρα θα εππρεπε να φανταστεις ποσο αστειο ειναι το ολο θεμα.να παθετε και οι 2 κρηση πανικου ταυτοχρονα.θα γελαγατε και 8α σου περναγε οσο να ναι.
    εμενα σημερα με επιασε μια υποψια κρησης επειδη ξεχασα χθες το χαπι μου.

  7. #7
    Banned
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Fairy land
    Posts
    1,041
    ναι ηταν λιγο αστειο καταβαθος νεοι ανθρωποι να χτυπιομαστε και να κανουμε σαν μωρα και εξω μαλιστα!
    τωρα που ειπες για το χαπι σου επειδη δεν ξερω απο αυτα σε επηρεαζει πολυ αμα δεν παρεις δηλ μια μερα?

  8. #8
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    εκεινη την φορα με επιρεασε πολυ.ισως επειδη αδιαθετησα κιωλας.τωρα ειμαι οκ ομως.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •