ΚΙ ΑΝ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΕΧΩ ΔΙΚΙΟ??? - Page 5
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 5 of 12 FirstFirst ... 34567 ... LastLast
Results 61 to 75 of 169
  1. #61
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    139
    Ρε παιδια μηπως μπορει να μου πει καποιος πως ακριβως ειναι μια γεωγραφικη γλωσσα???Η δικια μου ειναι σε μερικα σημεια ασπρη και σε αλλα κανονικη..Ετσι ειναι η ειναι καντιντιαση?Ο παθολογος μου ειπε οτι μαλλον ειναι μηκυτωδης στοματιτιδα ενω ο παθολογος μου ειπε με σιγουρια οτι δε βλεπει κατι παθολογικο κι οτι ειναι γεωγραφικη γλωσσα..Ποιον να πιστεψω..???Μπορειτε να μου πειτε ποια ειναι η κλινικη εικονα της γεωγραφικης γλωσσας σας παρακαλω...

  2. #62
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    139
    Ρε παιδια μηπως μπορει να μου πει καποιος πως ακριβως ειναι μια γεωγραφικη γλωσσα???Η δικια μου ειναι σε μερικα σημεια ασπρη και σε αλλα κανονικη..Ετσι ειναι η ειναι καντιντιαση?Ο παθολογος μου ειπε οτι μαλλον ειναι μηκυτωδης στοματιτιδα ενω ο παθολογος μου ειπε με σιγουρια οτι δε βλεπει κατι παθολογικο κι οτι ειναι γεωγραφικη γλωσσα..Ποιον να πιστεψω..???Μπορειτε να μου πειτε ποια ειναι η κλινικη εικονα της γεωγραφικης γλωσσας σας παρακαλω...

  3. #63
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    139
    Γιατι δεν απανταει κανεις???Με βαρεθηκατε ε???Λογικο...

  4. #64
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    16
    αστα φιλε, κι εγω τα ιδια ακριβως εχω, κοντευω να τρελαθω ολο νομιζω οτι εχω ριγη και ανεβαζω πυρετο, βηχω και λεω τι ειναι, βγαζω ενα σπυρακι και τρελαινομαι, κοιταω την γλωσσα μου, νιωθω χαλια ....

  5. #65
    Originally posted by Panito
    Γιατι δεν απανταει κανεις???Με βαρεθηκατε ε???Λογικο...

    Πανίτο...στο έχω πει και εγώ, στο λένε και άλλοι απ\' ότι είδα. Γιατί παιδάκι μου πας σε λάθος γιατρούς?
    Πήγαινε σε έναν ειδικό να σου δώσει μια θεραπεία να ξεπεράσεις τη νοσοφοβία σου.
    Πες πως σου λέμε εμείς πως είναι μια χαρά η γλώσσα σου.
    Μετά θα μας λες για το αυτί σου, το μάτι σου, το δεξί σου ....νεφρό και πάει λέγοντας.
    Όσο πιο γρήγορα αντιμετωπίσεις την πραγματική πηγή των προβλημάτων σου, τόσο το καλύτερο για σένα.

  6. #66
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Ειναι περιεργο panito ενω ανησυχεις για ενα καρο ασθενειες παρολο που σου λενε τοσοι ειδικοι να μην ανησυχεις...οταν αναφερομαστε στο πραγματικο προβλημα που πρεπει να αντιμετωπισεις (δεν ειμαστε ειδικοι βεβαια), δηλαδη στην πραγματικη ασθενεια που φταιει για αυτο δεν την λογαριαζεις ως τετοια.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  7. #67
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    139
    Τη λογαριαζω ως ασθενεια τη νοσοφοβια μου αλλα μου εχει κολλησει αυτο τωρα!!!Δεν ξερει κανεις πως ειναι μια γεωγραφικη γλωσσα???Εσυ giwta2???

  8. #68
    Senior Member
    Join Date
    May 2008
    Posts
    1,871
    Αν όντως την λογαριαζεις ως ασθενεια την νοσοφοβια σου, τοτε τι ακριβως κανεις να την ξεπερασεις?

  9. #69
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    307
    πανίτο ένας μεγάλογιατρός Δερματολόγος στην Αθήνα επειδή με έβλεπε πόσο υπέφερα με ενα πρόβλημα του παιδιού μου το οποίο ενα καθαρά αισθητικό ξέρεις τι εκανε; εβγαλε την γλώσσα του εξω και μου είπε.Βλέπεις πως είναι η γλώσσα μου.Εγώ είμαι επιτυχιμένος και επεγγελματικά και προσωπικά και ας εχω αυτή τη γλώσσα.Το θέαμα με φόβισε δεν είχα ξαναδεί κάτι τέτοιο.Η γεωγραφική γλώσσα δεν είναι τίποτε και όπως εμφανίζεται ετσι εξαφανίζεται.Μην το ψάχνεις άλλο δεν εχεις πρόβλημα.Πήγαινε σε ειδικό να δείς πως θα σου περάσουν οι αρρωστοφοβίες.Γιατί θες να υποφέρεις τσάμπα; αφού σε λίγο θα βρείς κάτι άλλο.

  10. #70
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    850
    Ασχετο: Γιωτα2 γιατι εκανες καινουργιο λογαριασμο το χω απορια??

  11. #71
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    307
    γιατί δεν μπορούσα να μπω με τον παλιό έβαζα σωστά κωδικο και δεν έμπαινα

  12. #72
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    307
    δυο φορές το επαθα εξάντλησα όλα τα περιθώρια κοντεύω να περάσω τον πάνο 12345

  13. #73
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    850
    Το χω παθει και γω σε αλλο φορουμ 2-3 φορες αλλα μετα απο λιγη ωρα το δεχεται.

  14. #74
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    307
    δεν τα πάω καλα με την τεχνολογία τώρα αν το ξαναπάθω δεν θυμάμαι τον κωδικό γιάυτό σου λέω τον Πάνο θα τον περάσω

  15. #75
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    850
    κανε οτι και γω. Εχω ενα χαρτι που εχω σημειωσει ολα τα ονοματα και τους κωδικους για τα αντιστοιχα φορουμ που μετεχω.

Page 5 of 12 FirstFirst ... 34567 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •