Ειμαι ακομα παρθενος
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 19
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    19

    Ειμαι ακομα παρθενος

    Eleos oxi oti dn m etixan efkeries alla sinexeia fobamai gia to megethos gia to swma mou k prospathisa alla ponaga k dn mporo na efxaristitho tpt akoma k otan m kanoun stomatiko erwta den eksermatwnw teleios alla vgenei sperma nomizo oti tha pethanw xoris na exw mia seksoualiki empeiria...

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    850
    Πολυ αμφιβαλλω αν ξεπερνιουνται τετοιου ειδους κομπλεξ. Μαλλον θα μεινεις με το πουλι στο χερι για το υπολοιπο της ζωης σου. Μην ανησυχεις δεν εισαι ο μονος και γω στο κλαμπ της μαλακιας ειμαι χροοονια τωρα. (Για αλλους λογους βεβαια απο τους δικους σου) So... WELCOME TO THE CLUB!!!!

    Εντιτ: Δεν ειμαι παρθενος παντως προσωπικα αλλα τι να το κανεις μετα τοσα χρονια

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Aθηνα
    Posts
    1,334
    Τι λες χριστανέ μου στο παιδί;προφανώς θα έχει φίμωση.Πήγαινε βρε παιδί μου σε έναν γιατρό και να είσαι σίγουρος ότι αυτά ξεπερνιούνται αρκεί να μην τάφήσεις.Δεν είσαι ο μοναδικός

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    850
    Ναι ενταξει ξεπερνιουνται... Ζηστε αγκαζε στον κηπο με τις αυταπατες και κοιταχτε το χρονο που περναει και χανεται...

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Aθηνα
    Posts
    1,334
    Ας απαντήσουν οι άνδρες που είναι πιο σχετικοί.Σίγουρα είναι κάτι που αντιμετωπίζεται αλλοίμονο πια

  6. #6
    Originally posted by Winston_man
    Ναι ενταξει ξεπερνιουνται... Ζηστε αγκαζε στον κηπο με τις αυταπατες και κοιταχτε το χρονο που περναει και χανεται...
    γουίνστον....και στο θέμα με τον τζιμ τα ίδια έκανες και σου είπαμε τόσα άτομα να το κόψεις.
    Αν δεν έχεις όρεξη να στηρίξεις κάποιον, μη το κάνεις. Το να προσπαθείς όμως να τον κάνεις να απελπιστεί περισσότερο δείχνει κακία και μόνο.

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    850
    Originally posted by Θεοφανία
    Ειλικρινα δεν εχω σκοπο να τον κανω να απελπιστει. Απλα λεω τι πιστευω αυτο ειναι ολο. Προσωπικα πιστευω οτι ειναι καλυτερο να λες την αληθεια σε καποιον οσο επιπονη και αν ειναι παρα να του χαιδευεις τα αυτια. και αυτο το λεω απο την εμπειρια ΜΟΥ.

  8. #8
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    19
    winston dn se pareksigw k go afta lew ston eafto m oso gia thn fimwsh dn kserw p na paw mporei k na exw mias k otan avanizome k katevenei ligo to petsaki ponaw alla mallon epeidh eime parthenos dn kserw sas efxaristw pantws p mpikate ston kopo k apantisate

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    850
    εχεις κανει περιτομη?

  10. #10
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    19
    oxi xristianos eime

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    850
    και γω χριστιανος ειμαι και εχω κανει. Τι σχεση εχει η θρησκεια?? :o

  12. #12
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    19
    an k exw akousei oti kovete me to sex

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    850
    Ειναι πολυ απλη επεμβαση και οι γιατροι συνιστουν να γινεται

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Aθηνα
    Posts
    1,334
    Την επέμβαση την έκανε γνωστός παντρεμένος με δυο παιδιά γιατί πονούσε βρε παιδιά είπαμε είναι απλά τα πράγματα.Πήγαινε σε ουρολόγο ή χειρούργο και θα λύσεις το πρόβλημα.Είναι πολύ συνηθισμένο ας μην καταστροφολογούμε και σε απλά πράγματα

  15. #15
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    19
    xerome p kapoioi to vlepete ws kati aplo k epeidh to site exei na kanei me psixologia katalavenete peripou pws niwthw egw tha paw na rotiso se efxaristw giota k tha c pw ta apotelesmata

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •