Παρθένος στα 24!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 6 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 79
  1. #1

    Παρθένος στα 24!

    Γεια και χαρά σε όλους. Αποφάσισα και γω να γράψω το πρόβλημά μου μιας και έχω πέσει σε κατάθλιψη εδώ και πάρα πολύ καιρό. Έχω ένα είδος φίμωσης (κοντό χαλινό και έτσι) με αποτέλεσμα να πονάω κατά τη στύση μιας και δεν μπορεί να αποκαλυφθεί εύκολα η βάλανος. Είναι κάτι που δεν ήξερα μέχρι τώρα και σαν από ένστικτο να μην έχω πάει με γυναίκα ακόμη... Πρόσφατα το είδα σε ένα ντοκιμαντέρ πως πρέπει να αποκαλύπτεται ολόκληρη η βάλανος. Πήγα σε έναν ουρολόγο και μου είπε πως μπορώ να κάνω επέμβαση. Είναι σύντομη η διαδικασία αλλά αργεί πολύ η ανάρωση, σύμφωνα με τα λεγόμενά του. Διάβασα κάπου στο internet πρόσφατα ότι αυτό γίνεται και με lazer πιο σύντομα και με μικρότερο χρόνο ανάρωσης. Θα ήθελα να μου πείτε για αρχή τι μπορώ να κάνω μιας και δεν είναι εύκολο να μπω σ' αυτή τη διαδικασία γιατί είμαι και φανταράκι τώρα. Νιώθω ότι χάνω τα καλύτερά μου χρόνια. Βλέπω τσόντες και βάζω τα κλάματα... γιατί άραγε και γω να μη μπορώ να κάνω τίποτα? Είμαι αρκετά αγχώδης τύπος (αν και προσπαθώ να το ξεπερνάω ολοένα και περισσότερο). Με τους φίλους μου θα ήθελα να συζητήσω κάτι αλλά σκέφτομαι ότι θα με κοροϊδεύουν και οι ίδιοι μέσα τους (ή έξω τους) με την κατάντια μου, αν και όχι όλοι. Θα ήθελα μια βοήθεια σας παρακαλώ πάρα πολύ, γιατί είμαι και καλό παιδί και πιστεύω δε μου αξίζει κάτι τέτοιο να περνάω. Ότι θέλετε να με ρωτήσετε για να μπορέσετε να αποφανθείτε, ρωτήστε... Ευχαριστώ!

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Aθηνα
    Posts
    1,334
    Να μην στενοχωριέσαι και να μην πέσεις σε κατάθλιψη αν και μου φαίνεται λίγο περίεργο 24 χρόνων δεν είχες ιδέα πως πρέπει να είναι κατα την στύση;Με τους φίλους σου δεν είχες μιλήσει ποτέ;τσόντα δεν είχατε δεί τα αγόρια;όταν συμβαίνουν αυτά πρέπει να μην τρέπονται τα αγόρια να μιλήσουν στον πατέρα τους.Ηρέμησε κάνε την θητεία σου είναι κάτι που διορθώνεται εύκολα κάτι συνηθισμένο και εγώ επίσης έχω ακούσει για τι λέϊζερ.Στις μαμάδες οι παιδίατροι δίνουν κάποιες οδηγίες για να αποφευχθεί η επέμβαση αργότερα.Κράτα δυνάμεις για αργότερα θα δείς την αλλαγή.

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    19
    file asax exw akrivos to idio to provlima k eime 23 molis shmera ematha oti exw k go provlima (xalhno mallon)k eime 23 k parthenos xerome p dn eime o monos den exw paei se ourologo an k mesa stis epomenes meres tha paw xari aftou tou site p milisa anoixta k efxaristw tous pantes file exw agxothei k fovamai ligo alla epitelous tha ga@@ k meis!

  4. #4
    Φίλη μου giota, είχαμε δει τσόντα αλλά δε δίναμε σημασία για το πως πάει η πόσθη κατά τη στύση, εξάλλου δεν είναι και κάτι που φαίνεται πεντακάθαρα στις τσόντες αν δεν δώσεις ιδιαίτερη προσοχή και δε το συζητήσεις γιατί όλοι το θεωρούσαν δεδομένο πως είναι και εγώ πάλι δεδομένο από τη πλευρά μου... Στους γονείς μου έχω μιλήσει... και ενώ τους ρωτησα, ο παιδίατρος δεν τους είχε πει ποτέ τίποτα (απ\' ότι λένε). Φίλε Emmanouil ευχαριστώ για τη συμπαράσταση θερμά. Παρακαλούμε βοηθήστε μας έστω και ψυχολογικά, είμαστε αρκετοί σ\' αυτή τη θέση...

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Aθηνα
    Posts
    1,334
    Ηρεμήστε και οι δυο σας αυτά συμβαίνουν τόσο συχνά.Αντε Εμμανουήλ πήγαινε σε γιατό και γράψε στο φανταράκι να ηρεμήσει.
    Δεν χρειάζεται να ανησυχείτε εδώ τα αγορια του φόρουμ ας μιλήσουν στα παιδιά να τους πουν ότι δεν πρέπει να ανησυχούν τόσο

  6. #6
    Στη φάση αυτή μπορούμε να ξεκινήσουμε καμιά σχέση ή θα έχουμε άλλα προβλήματα;

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Dreamland
    Posts
    894
    Γιατι να εχετε προβλημα? Φυσικα και μπορειτε να κανετε σχεση.
    Αν δεν εκδηλώνεις όσα βρίσκονται μέσα σου, αυτά που δεν εκδηλώνεις θα σε καταστρέψουν

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Aθηνα
    Posts
    1,334
    Υπάρχουν παντρεμένοι με παιδιά που κάνουν την επέμβαση που πρέπει να είναι πολύ απλή πια με την χρήση του λέϊζερ.Φυσικά σχέση μπορείτε απλώς πιθανόν να αισθάνεσθε πόνο

  9. #9
    Εκείνοι οι άνθρωποι δεν πονούσαν κατά την επαφή; Γιατί αφού έκαναν οικογένεια αποφάσισαν να κάνουν την επέμβαση μετά τόσα χρόνια;

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Dreamland
    Posts
    894
    Για πολλους λογους, πολλοι φοβουνται και τα χειρουργεια.
    Αν δεν εκδηλώνεις όσα βρίσκονται μέσα σου, αυτά που δεν εκδηλώνεις θα σε καταστρέψουν

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Aθηνα
    Posts
    1,334
    εδώ και πολλά χρόνια έκανε την επέμβαση ο αδελφός μιας φίλης μου παντρεμένος με παιδιά και ο λόγος ήταν ότι πονούσε.Αλλοι μπορεί να πονούν περισσότερο εξαρτάται πιστεύω ανατομικά πόσο ελαστικότητα υπάρχει.Οπως υπάρχουν και άνδρες που δεν έχει κοπεί ο χαλινός και δεν αντιμετωπίζουν πρόβλημα.Το ότι υπάρχει λυση και είναι απλή αυτό και μόνο πρέπει να σε καθησυχάζει

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    peiraias
    Posts
    259
    ολοι με λεγανε τσοντακια,αλλα να μη χρησιμοτητα να καιγεσε στις τσοντες,φιλε χαλαρωσε και μην ανχωνεσαι για τιποτα στην εποχη μας η ιατρικη ειναι μεγαλη γιαυτο σιγουρα θα βρεις λυση στο προβλημα σου,απλα μην πας σε κανα ικα,ειναι ικανοι να σου κοψουν τιποτα!!!

  13. #13
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    δλδ το πουλι σου οταν το κανεις πανω κατω δεν τελειωνεις?
    το δερμα που κανει πανω κατω ειναι κολιμενο ?

  14. #14
    Originally posted by panikoula
    δλδ το πουλι σου οταν το κανεις πανω κατω δεν τελειωνεις?
    το δερμα που κανει πανω κατω ειναι κολιμενο ?
    xaxaxaxa έχει πλάκα έτσι όπως το ρώτησες. Τελειώνω κανονικά, δεν υπάρχει πρόβλημα, λειτουργεί πολύ καλά... Το θέμα είναι ότι δεν αποκαλύπτεται η βάλανος λόγο κοντού χαλινού, πράγμα που κάνει την επαφή και τη χρήση προφυλακτικού κυριολεκτικά αδύνατη, γιατί νιώθω ότι θα σκίσει η πόσθη... Εσείς που γνωρίζετε και έχετε κάνει επαφή please πείτε μια γνώμη, ευχαριστώ!

  15. #15
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    μα οταν κανεις για πρωτη φορα σεξ θα σκισει νομιζω.

Page 1 of 6 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •