valdoxan - Page 5
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 61 to 71 of 71

Thread: valdoxan

  1. #61
    Banned
    Join Date
    May 2014
    Posts
    704
    Λογικό, διάβασα τώρα προσεχτικά και το άλλο θέμα και κατάλαβα ποιοί είναι οι υπαρκτοί λόγοι που ένιωθες έτσι... "Έχω να λύσω και τα άλλα -τα υπαρκτά!- που με γεμίζουν με επιπρόσθετο άγχος και με κάνουν να σκέφτομαι ότι κάτι δεν πάει καλά"

    Για το θέμα του ύπνου μην ανησυχείς πάντως, αν ελένξεις τις σκέψεις σου και βάλεις ένα πρόγραμμα πιστεύω πως όλα θα πάνε καλά :)

  2. #62
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    675
    Και στο κάτω κάτω, δεν είμαι και η πρώτη που έχει θέματα με τον ύπνο, αυτόν που κάνω πολύ ή λίγο.
    Και εγώ αυτό πιστεύω, όλα καλά θα πάνε. :)

  3. #63
    Banned
    Join Date
    May 2014
    Posts
    704
    Να' σαι σίγουρη! (Και για τα 2 :) )

  4. #64
    Banned
    Join Date
    Jun 2012
    Location
    greece
    Posts
    1,555
    αυτο το φαρμακο το επαιρνα και εγω για ενα διαστημα, βοηθαει ως προς την ποιοτητα του υπνου τουλαχιστον ετσι εδρασε σε μενα για λιγο καιρο υστερα απο την ληψη του. μετα δεν καταλαβαινα αν οντως δρουσε καπου. δεν το θεωρω τοσο καλο φαρμακο διοτι δεν με βοηθησε σε κατι ουτε στην καταθλιψη που ειναι το βασικο θεμα να αντιμετωπισεις για να εχεις και καλη ποιοτητα υπνου

  5. #65
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    To Valdoxan κουραζει το σηκωτι , θελει συχνα εξετασεις , ο λογος που φερνει υπνο , ειναι οτι ειναι μελατονονουργικο , σαν αντικαταθλ. δεν κανει και πολλα ......................αν ειναι για υπνο , παιρνεις σκετη μελατονινη , πωλειται παντου , σαν συμπηρωμα , την παιρνω 20 χρονια , οποτε εχω αυπνια ......................

  6. #66
    Banned
    Join Date
    Jun 2012
    Location
    greece
    Posts
    1,555
    ναι μελατονινη εχω δοκιμασει και εγω και μαλιστα εκτος απο τα συμπληρωματα διατροφης, υπαρχει και το circadin που το καλυπτει το ταμειο. ναι φαιρνει μια νυστα,θα ελεγα πως ειναι πολυ αποτελεσματικη για οσους αργει να τους παρει ο υπνος.

  7. #67
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2021
    Posts
    2
    lakisgorilakis καλησπέρα μπορεις να μου πεις για το Valdoxan η να μου στείλεις email; ποιο είναι το δικό σου;

  8. #68
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2021
    Posts
    2
    Quote Originally Posted by lakisgorilakis View Post
    Καλησπέρα Silvia , έχω δοκιμάσει και τα 2 φάρμακα που ανάφερες .

    Στείλε μου στο mail να σου πω συγκεκριμένα για ότι θέλεις να μάθεις .
    lakisgorilakis καλησπέρα μπορεις να μου πεις κι εμενα για το Valdoxan η να μου στείλεις email; ποιο είναι το δικό σου;

  9. #69
    Και εγώ το έπαιρνα δεν με βοήθησε . Όλο εξετάσεις ήθελε μόνο στον ύπνο έκανε κάτι

  10. #70
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2022
    Posts
    5
    Εγώ το παίρνω περίπου δύο χρόνια. Με βοήθησε πολύ στα νεύρα και στην κυκλοθυμια μου.
    Και γενικά έχω γίνει πιο ήρεμη.

  11. #71
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    2,087
    Κι εμένα με βοήθησε πολύ στη διάθεση και στον ύπνο.

Page 5 of 5 FirstFirst ... 345

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •