valdoxan - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 71

Thread: valdoxan

  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    το ladose στην αρχη που το χα παρει ημουν λεσ και ειχα πιει 3-4 μπυρεσ δηλαδη οχι ζαλισμενοσ λιγο πιο χαρουμενοσ αλλα ξερω οτι σου φερνει ζαλαδεσ υπνηλια και τετοια επισησ σου κανει περιρισμενη θεληση για σεξ οπωσ και τα αντιψυχωτικα.οσο για τη χαρα 2-3 μερεσ μετα φευγει τη συνιθιζεισ και δεν σου κανει καποια διαφορα το valdoxan παντωσ ενισχυει τη φυσικη αναγκη για υπνο δεν κανει σεξουαλικα τιποτα και δεν προκαλει υπνηλια κατα τη διαρκεια τησ ημερασ δεν ξερω τωρα σε σενα πως θα λειτουργησει

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    πωσ ελεγχω το u2u ;

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    ενταξει το βρηκα

  4. #19
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    15
    Pad ξαναελεγξε!!

  5. #20
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    3
    Τώρα τι να σου πω και σένα ιδικέ Alobar ναι ανταλλαγή θεραπειών και μαγείρεμα σε μαγικό τσουκάλι κάνουμε ρε αδελφέ μήπως και μας βοηθήσει παραπάνω από ότι εσύ & οι ιατροί !!!
    Θέλω απλά να σταματήσετε την λογοκρισία ότι θέλουμε θα λέμε γιατί έτσι μας αρέσει!!! Δεν είναι κακό να συζητάμε και να λέμε τις εμπειρίες μας.

    Αι στο καλό χριστουγεννιάτικα !!!

  6. #21
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    18
    μπραβο ρε lakisgorilakis πεσ τα

    γιατι εχουμε φαει στη μαπα τους γιατρους και δεν βγαζουμε ακρη.και καποιοι εδω παιζουνε με τον πονο μας.

  7. #22
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    18
    lakisgorilakis

    εσυ εχεις δοκιμασει valdoxan η ladose να μας πεις ??

  8. #23
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    3
    Καλησπέρα Silvia , έχω δοκιμάσει και τα 2 φάρμακα που ανάφερες .

    Στείλε μου στο mail να σου πω συγκεκριμένα για ότι θέλεις να μάθεις .

  9. #24
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    18
    γεια σας , ξερει κανεις να μου πει κατι για το lyrica ? γιατι μου το προτεινε ενας αλλος γιατρος.

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    αγχωδη διαταραχη εχεισ η καταθλιψη; με εχεισ μπερδεψει η και τα δυο;αν βρεισ κανενα χαπι να σου φευγει το αγχοσ εκτοσ απο βενζοδιαζεπινη να μου το πεισ και μενα γιατι εγω ψαχνω και δεν βρισκω

  11. #26
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    18
    εχω αγχος σιγουρα, αυπνιες, και μου ειπαν μαλλον και καταθλιψη, απλα επειδη παλιοτερα ειχα ξαναπαθει καταθλιψη
    τωρα εχω καποια διαφορετικα συμπτωματα και δεν ξερω αν ειναι σιγουρα καταθλιψη κατα τη γνωμη μου.
    εσυ τι εχεις? οσο για το αγχος εκτοσ απο lexotanil που επαιρνα για να κοιμηθω και κανει εξαρτηση μου ειπαν για το lyrica που δεν ειναι βενζοδιαζεπινη και βοηθαει να ηρεμεις δεν το δοκιμασα ακομα. αλλη λυση μου προτεινε αλλος γιατρος να παιρνω ladose και για να ηρεμω valdoxan το οποιο ομως ειναι αντικαταθληπτικο δεν ειναι στην κατηγορια ηρεμιστικων αλλα βοηθαει στο αγχος.

  12. #27
    Παιδια...δεν ξέρω αν το εχετε καταλάβει και αν σας τη χαλάω..........αλλα εδω μέσα δεν ανταλλάσουμε χάπια...

  13. #28
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    18
    μου δινεις δυο αναμπουμπουλιξ να σου δωσω ενα ζοριζονιξ ?

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    εγω εχω κοινωνικη φοβια που μου προκαλει αγχωδη διαταραχη που ουτε με χαπια δεν φευγει εκτοσ απο βενζοδιαζεπινεσ και μια που ειναι εθιστικα δεν τα παιρνω το ideral μονο καπωσ το μειωνει αλλα παλι αγχωνομαι και vespar δοκιμασα αλλα τιποτα.

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    το valdoxan το δοκιμασεσ;

Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •