χωρισμος κ μετα???
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 47
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    13

    χωρισμος κ μετα???

    Με χωρισε μετα απο 1,5 χρονο σχεσης για να κανει σχεση με μια την οποια θεωρει ευκολη κ ουσιαστικα ηταν ενα αποθημενο.. ημασταν αρκετα καλα τον τελευταιο καιρο της σχεσης μας αν κ εγω δεν δεν ενιωθα ιδιαιτερα καλα μαζι του κ τον ειχα κανει να το καταλαβει, αλλα σε γενικες γραμμες υπηρχαν πολυ εντονα συναισθηματα και απο τις δυο μεριες.. τωρα το μονο που σκεφτομαι ειναι ποτε θα χωρισουν.. αφου ηταν ενας ενθουσιασμος, οταν του περασει δεν ειναι πιθανο να ξαναγυρισει σε μενα?? με απογοητευσε τοσο πολυ..

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Απο την Θεσσαλονικη με αγαπη
    Posts
    2,855
    Και γιατι περιμενεις να γυρισει σε σενα; Ωστε να σε κερατωσει ξανα; Αν δει οτι τον δεχεσαι πισω τοτε θα σε θεωρησει ευκολη και θα το ξανακανει γιατι θα εισαι δεδομενη. Στην τελικη αν θες δες το καθαρα απο την δικη σου πλευρα πως ειναι και θεμα αξιοπρεπειας για σενα την ιδια το πως θα ενεργησεις
    Παρεα με την μοναξια πως να περασει η βραδια, που να ΄σαι σημερα και νιωθω σιδερα να σφιγγουν την καρδια

    http://www.youtube.com/watch?v=ScnQDRkJpJI

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,629
    Originally posted by annadamn
    Με χωρισε μετα απο 1,5 χρονο σχεσης για να κανει σχεση με μια την οποια θεωρει ευκολη κ ουσιαστικα ηταν ενα αποθημενο.. ημασταν αρκετα καλα τον τελευταιο καιρο της σχεσης μας αν κ εγω δεν δεν ενιωθα ιδιαιτερα καλα μαζι του κ τον ειχα κανει να το καταλαβει, αλλα σε γενικες γραμμες υπηρχαν πολυ εντονα συναισθηματα και απο τις δυο μεριες.. τωρα το μονο που σκεφτομαι ειναι ποτε θα χωρισουν.. αφου ηταν ενας ενθουσιασμος, οταν του περασει δεν ειναι πιθανο να ξαναγυρισει σε μενα?? με απογοητευσε τοσο πολυ..
    καλα....μην πιστευεις τετοιες γελοιες δικαιολογιες...
    κανεις δεν εχει απωθυμενο καποια που θεωρει ευκολη....για να την εχει απωθυμενο την θεωρουσε δυσκολη...απλα προσπαθουσε να την απαξιωσει ειτε για να σου ριξει σταχτη στα ματια, ειτε για να μη ποναει για την απορριψη που ετρωγε, ειτε και για τα δυο...

    οσο για το αν θα ξαναγυρισει σε σενα...
    κανεις δεν το ξερει,αλλα πες μου....
    εσυ τον θελεις πισω οταν ξερεις οτι εισαι η δευτερη επιλογη του μετα την \"ευκολη\"?
    αφου τον διωξει ,η αφου την βαρεθει?
    εχω την εντυπωση οτι δεν εχεις και μεγαλη εμπιστοσυνη και εκτιμηση προς τον εαυτο σου...

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    254
    koyklitsa moy σου χω στειλει u2u δες το
    Post tenebras spero lucem .... !

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,629
    Originally posted by amarylis
    koyklitsa moy σου χω στειλει u2u δες το
    γιου τουυυυυυυυ!!!!!!!
    παλι γιου του?????????? (πλακα κανω)

    αλλα γιατι γιου του, βρε κοπελια?εμας δεν μας παιζεις?

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    254
    σορυ ρε συ οκ απλα ειχα μια ιδια εμπειρια κ τη ρωτησα κατι τοσο κακο ειναι σορρυ ετσιιιιιι πολυ περιεργιαααααα πεφτει
    Post tenebras spero lucem .... !

  7. #7
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    13
    πες μ αμαρυλλις..

  8. #8
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    13
    remady απλα ισως περιμενω οτι αν γυριισει θα ναι κατι πιο ωριμο κ θα χει καταλαβει οτι μπορουμε να μαστε καλα μαζι..

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,629
    Originally posted by annadamn
    remady απλα ισως περιμενω οτι αν γυριισει θα ναι κατι πιο ωριμο κ θα χει καταλαβει οτι μπορουμε να μαστε καλα μαζι..
    εσυ δλδ απ οτι εχεις καταλαβει, θεωρεις οτι μπορειτε να ειστε καλα μαζι.
    μας ειπες πριν οτι ειχες δυσαρεσκειες απ την σχεση σας και του τις ειχες πει κιολας.
    τι ειδους δυσαρεσκειες ηταν αυτες? εχουν εξαλειφθει?

  10. #10
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    13
    το κυριο προβλημα ηταν οτι δεν μπορουσα να περασω καλα πολλες φορες μαζι του.. δεν του το χα πει βεβαια ποτε αυτο κ μου εβγαινε ως αντιδραση σε αλλες καταστασεις.. ηταν η πρωτη μου ουσιαστικη σχεση κ τετοια διαρκειας και ισως αυτο που νιωθω τωρα να ναι απλα πληγωμενος εγωισμος κ ανασφαλεια..

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,629
    Originally posted by annadamn
    το κυριο προβλημα ηταν οτι δεν μπορουσα να περασω καλα πολλες φορες μαζι του.. δεν του το χα πει βεβαια ποτε αυτο κ μου εβγαινε ως αντιδραση σε αλλες καταστασεις.. ηταν η πρωτη μου ουσιαστικη σχεση κ τετοια διαρκειας και ισως αυτο που νιωθω τωρα να ναι απλα πληγωμενος εγωισμος κ ανασφαλεια..
    εχεις δικιο.
    ισως να ειναι αυτο.
    σκεψου και το αλλο...1.5 χρονος σχεσης μπορει να ειναι αρκετος για να γνωρισεις τον αλλο, οχι ομως και για να τον βαρεθεις αν πραγματικα ταιριαζεις μαζι του...
    κανονικα θα επρεπε να ειστε στα καλυτερα σας,οχι να βαριεσαι, ουτε αυτος να ψαχνεται με αλλες.
    απο το γεγονος οτι ηταν η πρωτη σημαντικη και τετοιας διαρκειας σχεση σου, συμπεραινω οτι θα εισαι αρκετα μικρη.

    αναρωτηθηκες καθολου μηπως τελικα σου εκανε χαρη που εφυγε , γιατι στην πραγματικοτητα πρεπει να βρεις κατι αλλο μιας και δεν ταιριαζατε και τοσο?

  12. #12
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    13
    ισως.. αλλα εχω συνδιασει τα παντα μαζι του και δεν μπορω να σκεφτομαι οτι ειναι μαζι της.. και ισως εχει αρχισει να μειωνεται και η αυτοεκτιμηση μου αφου κανω τετοιες σκεψεις.. Αλλα ηταν ο ανθρωπος που θα περνουσα ωρες μαζι του κ καποιες φορες μπορει να μην ενιωθα καλα, αλλα μπορουσα να το παραβλεψω γιατι υπηρχαν και πολυ καλες στιγμες.. Του ειχα δειξει οτι πιεζομουν στη σχεση μας κ ισως γι αυτο προτιμησε την αλλη κοπελα γιατι ειχε την αμφιβολια οτι μπορει κ να μην ημασταν καλα για καιρο ακομα κ αφου η αλλη κοπελα φροντισε να του δειξει το ενδιαφερον της, προτιμησε αυτη..

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,629
    κουκλιτσα μου, οι αντρες δεν φευγουν γιατι ανησυχουν μηπως δεν θα εχει διαρκεια μια σχεση τους....
    φευγουν οταν τους τελειωσει η οταν τους γυαλισει μια αλλη, η οταν ασφυκτιουν...

  14. #14
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    13
    ισως και να του τελειωσε και απλα να κανω χαζες σκεψεις για να παρηγορηθω.. θα δειξει ο χρονος.. thks..

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Απο την Θεσσαλονικη με αγαπη
    Posts
    2,855
    Originally posted by Remedy
    κουκλιτσα μου, οι αντρες δεν φευγουν γιατι ανησυχουν μηπως δεν θα εχει διαρκεια μια σχεση τους....
    φευγουν οταν τους τελειωσει η οταν τους γυαλισει μια αλλη, η οταν ασφυκτιουν...
    Eνω οι γυναικες φευγουν επειδη απλα βαριουνται ή οταν βρουν αλλον με πιο πολλα λεφτα ή οταν βρουν πιο ομορφο ...
    Μη με προκαλεις τετοια μερα
    Παρεα με την μοναξια πως να περασει η βραδια, που να ΄σαι σημερα και νιωθω σιδερα να σφιγγουν την καρδια

    http://www.youtube.com/watch?v=ScnQDRkJpJI

Page 1 of 4 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •