διαγραφή μηνυμάτων - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 16 to 30 of 57
  1. #16
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    παιδια τα εσβησα τα μηνυματα μην κανετε ετσι,
    ρε θεοφανια εφαγες γκομενο του κρινου και κανει ετσι?αχχαχαχχχαχ:P:P:P

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,495
    Για αρχή Πανικούλα,τι θα έλεγες να ζητήσεις μία απλή συγγνώμη από τον Κρίνο,τόσο για τα σχόλιά σου,όσο και για τις φωτογραφίες;Έτσι ξεπληρώνεις ένα άτομο που σε είχε βοηθήσει παλιότερα μιλώντας σου και ασχολούμενος με τα ζητήματά σου;
    Nαι,μελέτησα τα threads και είδα αυτό ακριβώς που σου τονίζω.

    Όταν δεν μπορούμε να σεβαστούμε την προσφορά των άλλων,εύκολα τους κοροιδεύουμε όταν οι περιστάσεις μας είναι βολικές.
    Αντί λοιπόν να ρωτάς καθέναν για άσχετα,όπως έκανες πριν με τη Θεοφανία,ρώτα εσένα αν έχεις το θάρρος να πεις ποτέ σου μία απλή συγγνώμη.Να παραδεχτείς κάπου,έκανα λάθος,παρασύρθηκα και σε πλήγωσα.Συγγνώμη.Ξέχασα πόσες φορές με βοήθησες και έκανα μαλακία.

    Όμως στα δύσκολα χτίζουμε χαρακτήρα και ήθος,όχι στα λαλλαλαλλαα.
    Τα λαλαλλαλλα μας αφήνουν κοινώς αυτό που λέμε άνευ περιεχομένου.Εγώ προσωπικά,το λέω και κωθώνια ή χαιβάνια.
    λολ
    "Δε με νοιάζει να έρθουν όλοι οι ξένοι στην Ελλάδα και οι Έλληνες να πάνε αλλού. Θεωρώ ότι πατρίδα μας είναι η γη. Από μικρό παιδί απέρριπτα τα σύνορα."
    Σπύρος Μπιμπίλας

  3. #18
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    βοηθησε ομως η μας εβαζε στα μουλωχτα να ξεσκιζομαστε αναμεταξυ μας οπως ειπε η Θεοφανια?
    οχι οτι η Θεοφανια ειναι αγγελουδι.
    Αλλα γιατι να ζητησω συγνωμη?εμενα κανεις δεν μου ζητησε ουτε in real life ουτε εδω.απο εδω και περα την παρτη μου θα κοιταω,ξεκινοντας απο εδω και πανω απο ολα θα βαζω την καλοπεραση του γιου μου και μετα εμενα.

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,495
    Δεν ξέρω τι είπε η Θεοφανία,αυτό που ξέρω είναι πως ενώ \"δεν έχει πρόβλημα\"με τους ομοφυλόφιλους,συστηματικά χρησιμοποιεί ρατσιστικά σχόλια υποτίμησης και εκφράσεις που χρησιμοποιούν και όσοι έχουν πρόβλημα με τους ομοφυλόφιλους.Πχ το παίξε με τις κούκλες σου καλή μου,δεν θα έλεγα πως θα το χρησιμοποιούσε κάποιος που\"δεν έχει\"πρόβλημα με τους ομοφυλόφιλους.Αντίθετα,το χρησιμοποιούν κατά κόρον άτομα ομοφοβικά.Καλό θα ήταν να μην το αρνείται,ρίχνοντας το μπαλάκι στη συμπεριφορά του Κρίνου.Ο Κρίνος μπορεί να είναι σπαστικός ενίοτε(λολ)αλλά δεν είδα ποτέ να στιγματίσει κάποιον από όσα posts τουλάχιστον έχω γνώση.Τα σουξουμουξου μσν και μηνύματα και προσωπικά δε με νοιάζουν καθόλου,οπότε ξεχάστε το πως θα μπω στη διαδικασία.Και αυτό το κατσικάκι επίσης που διαβάζω συνέχεια,ας αλλάξει να γίνει κάτι άλλο,ας γίνει γουρουνάκι πχ,ταιριάζει και με τη γρίπη,λολ.
    Το χειρότερο είναι να θεωρούμε πως η ρατσιστοφασιστική μας νοοτροπία πηγάζει από τη συμπεριφορά των άλλων.Δεν ισχύει.Δεν είναι ο άλλος που το προκαλεί,ούτε το κατσικάκι στο φούρνο με πατάτες.:P
    Είναι δικό μας θεματάκι ποιους χαρακτηρισμούς επιλέγουμε να χρησιμοποιήσουμε και τι ακριβώς επιλέγουμε να\"χτυπήσουμε\"στον άλλον.Να τον πονέσουμε θέλουμε και αυτό δεν είναι και τόσο ηθικό,ε;

    Ε,ναι λοιπόν!Ζουν ανάμεσά μας!Δεν υπάρχουν άντρες πια,τους πάτησε το τρένο...λολ,τα μπέρδεψα.

    Η ουσία είναι πως οι επιλογές μας δείχνουν πολύ πιο ξεκάθαρα ποιοι είμαστε από την ταμπελίτσα που έχουμε επιλέξει για τον εαυτό μας.Είμαι φιλάνθρωπη και δεν μισώ τους γκέι.Αλλά εσύ καλή μου κτλ.

    Θεοφανία,αρχικά μπορείς να παραδεχτείς πως είσαι ομοφοβική.Δε θα σε δείρει κανένας.:P
    Μετά μπορείς να ψάξεις τα υπόλοιπα,με ποια στερεότυπα έχεις συνδέσει στο μυαλό σου τους ομοφυλόφιλους,τις τρανς,τους αμφί και αν θες μετά μπορούμε να συζητήσουμε για το αν το κατσικάκι τρέχει πίσω σου χωρίς να του έχεις δώσει την αφορμή.Κανένα κατσικάκι δε θα συνέχιζε να σε ενοχλεί,εάν δεν το πετροβολούσες κι εσύ σε κάθε ευκαιρία.Λέω γω με το φτωχό μου το μυαλό.:P
    Και ναι,Θεοφανία,gay και άντρας δεν είναι ασύμβατες έννοιες.Ξέρω αρκετούς gay άντρες.Εσύ ζεις σε άλλη κοινωνία και δεν ξέρεις κανέναν;A,όχι,ξέχασα,εσύ έχεις και έναν φίλο γκέι.:P:P:

    Αν θέλετε να συνεχίσω υπάρχουν και άλλοι μύθοι προς κατακρεούργηση,αλλά λέω να κρατήσουμε το εκσάιτινγκ φίλινγκ,να έχουμε και μέλλον.:P
    "Δε με νοιάζει να έρθουν όλοι οι ξένοι στην Ελλάδα και οι Έλληνες να πάνε αλλού. Θεωρώ ότι πατρίδα μας είναι η γη. Από μικρό παιδί απέρριπτα τα σύνορα."
    Σπύρος Μπιμπίλας

  5. #20
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    gay και αντρες πως γινεται?
    ενοεις τους ενεργητικους?

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,602
    Originally posted by RainAndWind
    Δεν ξέρω τι είπε η Θεοφανία,αυτό που ξέρω είναι πως ενώ \"δεν έχει πρόβλημα\"με τους ομοφυλόφιλους,συστηματικά χρησιμοποιεί ρατσιστικά σχόλια υποτίμησης και εκφράσεις που χρησιμοποιούν και όσοι έχουν πρόβλημα με τους ομοφυλόφιλους.Πχ το παίξε με τις κούκλες σου καλή μου,δεν θα έλεγα πως θα το χρησιμοποιούσε κάποιος που\"δεν έχει\"πρόβλημα με τους ομοφυλόφιλους.Αντίθετα,το χρησιμοποιούν κατά κόρον άτομα ομοφοβικά.Καλό θα ήταν να μην το αρνείται,ρίχνοντας το μπαλάκι στη συμπεριφορά του Κρίνου........
    αγαπητη ρειν
    απο τολιγο που ξερω την θεοφανια, απο τις αποψεις της εδω κι απο προσωπικες συζητησεις, δεν νομιζω οτι εχει προβλημα με τους ομοφυλοφιλους, νομιζω ομως οτι εχει προβλημα με τους κρυπτομοφυλοφιλους.....και για να μην παριστανω τον αδεκαστο Μπαρα (ταινια), να ομολογησω οτι με τους κρυπτομοφυλοφιλους εχωκι εγω προβλημα ΕΝΙΟΤΕ....το ενιοτε δεν το αναφερω τυχαια, το προβλημα μου προκυπτει, οταν η πρακτικη τους αυτη , του κρυψιματος απο την κοινωνια και σε σπανιες περιπτωσεις κι απο τον ιδιο τους τον εαυτο τους, τους οδηγει σε μνησικακια, φθονο, μισογυνισμο,κακεντρεχια,ως επακολουθο ΚΑΙ ΜΟΝΟ του γεγονοτος οτι δεν μπορουν να απολαυσουν αβιαστα αυτο που καθε απλη γυναικα μπορει......εκει αποδιδω εγω τα σχολια της που αφορουν μελη/ος του φορουμ και ξεκαθαριζω εδω, οτι δεν εννοω οτι κατι τετοιο ισχυει γι αυτο το μελος, απλα γιατι δεν το γνωριζω αλλα και δεν εχω την διαθεση να πω την αποψη μου για υποψιες η υποθεσεις επαυτου...

    αυτα........

    τωρα, αν αναρωτιεσαι, αν ταχα δεν εχει καποιος δικαιωμα αν ειναι ομοφυλοφιλος, να το κρυβει παραλληλα, θα συμφωνησωμαζι σου....το εχει...

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    4,305
    είστε off-topic!

    θα μπει κανένα νέο μέλος και θα φρικάρει!
    http://www.mazi.org.gr/

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,602
    πραγματι..

  9. #24
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    Originally posted by Remedy


    νομιζω ομως οτι εχει προβλημα με τους κρυπτομοφυλοφιλους.....και για να μην παριστανω τον αδεκαστο Μπαρα (ταινια), να ομολογησω οτι με τους κρυπτομοφυλοφιλους εχωκι εγω προβλημα ΕΝΙΟΤΕ...

    νομιζω οτι ειναι ωρα να μαθετε οτι κρυπτομοφυλοφιλοι δεν υπαρχουν, και δεν ειναι παρα ενα ακομα κατινιστικο κατασκευασμα.

    Δεν νομιζω οτι ανακαλυψα την πυριτιδα, απλα να εχουμε να λεμε....

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,602
    Originally posted by krino
    Originally posted by Remedy


    νομιζω ομως οτι εχει προβλημα με τους κρυπτομοφυλοφιλους.....και για να μην παριστανω τον αδεκαστο Μπαρα (ταινια), να ομολογησω οτι με τους κρυπτομοφυλοφιλους εχωκι εγω προβλημα ΕΝΙΟΤΕ...

    νομιζω οτι ειναι ωρα να μαθετε οτι κρυπτομοφυλοφιλοι δεν υπαρχουν, και δεν ειναι παρα ενα ακομα κατινιστικο κατασκευασμα.

    Δεν νομιζω οτι ανακαλυψα την πυριτιδα, απλα να εχουμε να λεμε....
    ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ ΧΑΑΧ
    και το αλλο με τον Τοτο πολυ ωραιο ανεκδοτο επισης....

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Απο την Θεσσαλονικη με αγαπη
    Posts
    2,855
    Καλα λεει ρε Remedy. Ή εισαι αντρας ή δεν εισαι :P
    Παρεα με την μοναξια πως να περασει η βραδια, που να ΄σαι σημερα και νιωθω σιδερα να σφιγγουν την καρδια

    http://www.youtube.com/watch?v=ScnQDRkJpJI

  12. #27
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    τετοια κομπλεξ,
    δεν ηταν ποτε προς ωφελος κανενος ανθρωπου.
    Οποιος νομιζει οτι τον εκφραζουν ας παραμεινει με αυτα.
    Σε καμια περιπτωση δεν ειναι δικο μου προβλημα.


    Καληνυχτα.

  13. #28
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    krino φαε ενα μπαστουρμά χιχιχιχιχι
    εχω ορεξη για πλακιτσες σημερα.με τρωει το αυτι μου.:P

  14. #29
    Originally posted by Remedy
    Originally posted by RainAndWind
    Δεν ξέρω τι είπε η Θεοφανία,αυτό που ξέρω είναι πως ενώ \"δεν έχει πρόβλημα\"με τους ομοφυλόφιλους,συστηματικά χρησιμοποιεί ρατσιστικά σχόλια υποτίμησης και εκφράσεις που χρησιμοποιούν και όσοι έχουν πρόβλημα με τους ομοφυλόφιλους.Πχ το παίξε με τις κούκλες σου καλή μου,δεν θα έλεγα πως θα το χρησιμοποιούσε κάποιος που\"δεν έχει\"πρόβλημα με τους ομοφυλόφιλους.Αντίθετα,το χρησιμοποιούν κατά κόρον άτομα ομοφοβικά.Καλό θα ήταν να μην το αρνείται,ρίχνοντας το μπαλάκι στη συμπεριφορά του Κρίνου........
    αγαπητη ρειν
    απο τολιγο που ξερω την θεοφανια, απο τις αποψεις της εδω κι απο προσωπικες συζητησεις, δεν νομιζω οτι εχει προβλημα με τους ομοφυλοφιλους, νομιζω ομως οτι εχει προβλημα με τους κρυπτομοφυλοφιλους.....και για να μην παριστανω τον αδεκαστο Μπαρα (ταινια), να ομολογησω οτι με τους κρυπτομοφυλοφιλους εχωκι εγω προβλημα ΕΝΙΟΤΕ....το ενιοτε δεν το αναφερω τυχαια, το προβλημα μου προκυπτει, οταν η πρακτικη τους αυτη , του κρυψιματος απο την κοινωνια και σε σπανιες περιπτωσεις κι απο τον ιδιο τους τον εαυτο τους, τους οδηγει σε μνησικακια, φθονο, μισογυνισμο,κακεντρεχια,ως επακολουθο ΚΑΙ ΜΟΝΟ του γεγονοτος οτι δεν μπορουν να απολαυσουν αβιαστα αυτο που καθε απλη γυναικα μπορει......εκει αποδιδω εγω τα σχολια της που αφορουν μελη/ος του φορουμ και ξεκαθαριζω εδω, οτι δεν εννοω οτι κατι τετοιο ισχυει γι αυτο το μελος, απλα γιατι δεν το γνωριζω αλλα και δεν εχω την διαθεση να πω την αποψη μου για υποψιες η υποθεσεις επαυτου...

    αυτα........

    τωρα, αν αναρωτιεσαι, αν ταχα δεν εχει καποιος δικαιωμα αν ειναι ομοφυλοφιλος, να το κρυβει παραλληλα, θα συμφωνησωμαζι σου....το εχει...


    +++...ρειν...τι σημαίνει ομοφοβικός? Φοβάμαι τους γκέι? Τους μισώ? Γιατί άραγε?
    Είμαι στρέιτ και δόξα τω Θεό, μέχρι στιγμής δεν έχω πιάσει κανέναν σύντροφο μου να πηδιέται, οπότε δεν μπορεί να έχω και τέτοιο απωθημένο.
    Συμμετέχεις πολύ λίγο καιρό σε αυτό το φόρουμ, οπότε είναι λίγο δύσκολο και ταυτόχρονα άκυρο να εκφέρεις γνώμη γιατί λέω \"κατσικάκι\" τον Κρίνο.
    Αν έχεις όρεξη και χρόνο κάτσε και διάβασε παλιά θέματα μήπως και βγάλεις άκρη.
    Βλέπω πως έχεις μια μεγάλη ευαισθησία με τον ρατσισμό απέναντι στους γκει και απ\' έξω απ \'εξω με λες και υποκρίτια, (κάνω πως τους συμπαθώ, έχω φίλο γκει κλπ), αλλα μέσα μου βράζω.
    Γιατί?
    Σου εξήγησα πως τέτοιου είδους απωθημένο δεν έχω για να βγάζω μένος. Μήπως έχεις εσύ? Είσαι ομοφυλόφιλη και έχεις δεχτεί ρατσιμό απ το περιβάλλον σου? Υπάρχει κάποιο συγγενικό σου πρόσωπο που υπέστη τέτοιας μορφής ρατσιμού?
    Προσπαθώ να γίνω εδώ και καιρό μαζί σου σαφής απέναντι στις απόψεις μου.
    Γιατί άλλωστε να πω ψέμματα? Είναι δικαίωμα του καθένα μας να είναι ομοφοβικός? Τι θα μου κάνεις αν το πω? Ντα?
    Δεν είμαι.
    Είμαι όμως αντιθετη με τις κρυφοαδελφές που πηδιούνται όλη μέρα και έχουν και μια ταλαίπωρη από δίπλα που δεν μπορεί να καταλάβει γιατί δεν μπορεί να αγαπηθεί και κλαίγεται σε όλο τον κόσμο ψάχνοντας να βρει το λάθος της.
    Για μένα αυτή είναι η πουστιά. Αυτό μπορείς να το καταλάβεις?

  15. #30
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    πες στα μωρη Θεοφανια.
    εγω προσωπικα πυστευω οτι η ρεμ ειναι *******.λολολολ.

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •