Φακελάκι
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 56
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512

    Φακελάκι

    Έχω μια απορία αν μπορεί να μου τη λύσει κάποιος. Τι είναι αυτό το φακελάκι που εμφανίζεται αριστερά από κάποιο thread? Μήπως είναι το thread στο οποίο έχουμε γράψει εμείς τελευταία και είναι και κόκκινο? Πάνω από 20 replies? Ξέρει κανείς;

  2. #2
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    Originally posted by libpa


    Πάνω από 20 replies?

    αυτο.

  3. #3
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    γραφε στο συγκεκριμενο αλλες 17 φορεσ να δεισ αν θα γινει κοκκινο.

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Όταν είναι πάνω από 20 replies αγαπητέ μου κρίνο, είναι το κόκκινο τετράγωνο. Το φακελάκι είναι μόνο σε ορισμένες περιπτώσεις και όχι σε αυτήν που είπα. Άκυρο.

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Originally posted by krino
    γραφε στο συγκεκριμενο αλλες 17 φορεσ να δεισ αν θα γινει κοκκινο.
    Δεν λέω το κόκκινο τετραγωνάκι, ένα φάκελο λέω που είναι σε μερικά μόνο θέματα. Μου έχει κάνει πολύ εντύπωση.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,495
    Είναι lipton τουλάχιστον;
    "Δε με νοιάζει να έρθουν όλοι οι ξένοι στην Ελλάδα και οι Έλληνες να πάνε αλλού. Θεωρώ ότι πατρίδα μας είναι η γη. Από μικρό παιδί απέρριπτα τα σύνορα."
    Σπύρος Μπιμπίλας

  7. #7
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Μα τι γέλιο ρε παιδί μου βγάζεις τι να σου πω χαρά στο χιούμορ σου.

  8. #8
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    εγω το κοβω για τον εφοριακο, οχι για τσαι

  9. #9
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Ρώτα το διαχειριστή RainAndWind.

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Αυτο που ειπες αρχικα Libpa πανω απο 20 replies (αν δεν ισχυει κατι σπεσιαλ για τον αριθμο) και οτι εχεις συμμετασχει και συ.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    wait λιγο...
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  12. #12
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Originally posted by keep_walking
    Αυτο που ειπες αρχικα Libpa πανω απο 20 replies (αν δεν ισχυει κατι σπεσιαλ για τον αριθμο) και οτι εχεις συμμετασχει και συ.
    Πήγαινε και σε άλλες κατηγορίες να δεις ότι δεν είναι αυτό. Για παράδειγμα, εγώ πήγα στο \"Γενικά\" και είχε φακελάκια με αυτή τη λογική. Όταν πήγα όμως στο \"Οικογένεια, σχέσεις, σεξουαλικότητα\", είδα ότι είχε και φακελάκια πχ σε θέματα που δεν είχα γράψει τελευταία εγώ, ή που δεν είχα γράψει καν.
    Επίσης άλλο λέμε. Εσύ αυτό που λες είναι το κόκκινο τετραγωνάκι νομίζω. Ε ρε μπέρδεμα :P

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Για αυτο σου λεω wait...ειναι πιο συνθετο , ισως οτι ειναι αυτα που ειπα παραπανω και οτι ταυτοχρονα εχεις διαβασει ολες τις σελιδες ισως και οτι εχει και τοσες προβολες κλπ κλπ. δεν το εχω βρει ακομα ακριβως...
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    1,243
    Και εγώ είχα αναρωτηθεί για το φακελλάκι αυτό, στο θρεντ μου, \"εθισμός στο ίντερνετ\" φόρουμ εξαρτήσεις. Είναι ροζ το φακελλάκι, δεν είναι το γνωστό τετράγωνο που είναι κόκκινο ή πράσινο ανάλογα με το αν είναι hot το θέμα. Υπάρχουν πολλά χοτ θέματα που δεν το έχουν. Δεν βγαίνει λογική.

    Τελικά, παρά τις προσπάθειες του όλα, δεν έβγαλα άκρη. Εδώ είναι η συζήτηση για το ροζ φακελλάκι:

    http://www.e-psychology.gr/forum/viewthread.php?tid=5862&page=7

  15. #15
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512




    Να και η εικόνα αυτού.

Page 1 of 4 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •