Η ΑΥΛΑΙΑ ΠΕΦΤΕΙ.
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 8 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 111
  1. #1
    Member
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    xania
    Posts
    41

    Η ΑΥΛΑΙΑ ΠΕΦΤΕΙ.

    ΔΕ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΓΡΑΨΩ Κ ΓΙΑΤΙ ΓΡΑΦΩ ΕΔΩ,ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΙ ΑΛΛΟ ΛΟΓΙΚΑ ΙΣΩΣ.ΑΠΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΜΕ ΠΟΝΟ ΚΑΡΔΙΑΣ Κ ΔΑΚΡΙΑ ΑΣΤΕΡΕΥΤΑ,ΠΟΤΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΟ ΘΑΡΟΣ Κ ΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ,ΚΑΠΟΙΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΤΕΛΟΣ ΣΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥ? ΠΟΣΟ Κ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΝΤΕΞΕΙ? ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ.ΕΚΑΝΑ ΤΑ ΑΔΥΝΑΤΑ ΔΥΝΑΤΑ Κ ΠΑΛΙ ΞΑΝΑ ΚΑΤΑΚΕΡΑΥΝΟΘΗΚΑ.ΠΟΝΑΩ ΜΕ ΦΡΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΦΡΙΚΤΟ ΝΑ ΖΩ ΓΙΑ ΜΙΑ ΑΚΟΜΑ ΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    364
    Δεν είναι δυνατόν να γραφεις κάτι τέτοιο. Άνθρωποι αγωνίζονται με νύχια και με δόντια να κρατηθούν ζωντανοί, να αναπνέουν έστω και μηχανικά κι εσύ με μια αφορμή τέλος?
    Τι συμβαίνει;
    κι α σου μιλώ με παραμύθια και παραβολές.....είναι γιατί τ' ακούς γλυκύτερα κι η θλίψη δεν κουβεντιάζεται.
    ΣΕΦΕΡΗΣ

  3. #3
    Οδυσσέα...καταρχήν ηρέμησε. Κατά δεύτερον, θες να μας πεις τι έγινε και πελάγωσες?
    Η διπολική διαταραχή είναι μεγάλος αγώνας από μόνη της και οσοι την αντιμετωπίζουν είναι πραγματικοί ήρωες. Τι ήταν αυτό που σε απογοήτευσε?
    Να ξέρεις πως δεν είσαι μόνος σου. Βγάλτο απο μέσα σου, υπάρχουν πολλοί άνθρωποι που θα θέλουν να σε βοηθήσουν.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,495
    Δεν το πιστεύω,χτες σκεφτόμουν πως δεν είχαμε νέα σου ξανά Οδυσσέα και είχα σκοπό σήμερα να ρωτήσω στο thread σου πώς είσαι αυτό τον καιρό και εάν άλλαξε τίποτε ή έλαβες κάποια στήριξη από τότε.Πόσο διάστημα νιώθεις έτσι,πήγες σε κάποιον επαγγελματία ψυχικής υγείας,είσαι σε φαρμακοθεραπεία ή σε κάποια στήριξη από ψυχολόγο;

    Kαταρχήν,εδώ είμαστε για να συζητήσουμε οτιδήποτε σε απασχολεί.Και εγώ προσωπικά αλλά είμαι βέβαιη και πολλά άλλα μέλη θα σε στηρίξουμε σε αυτή τη δύσκολη φάση.Για να το δούμε Οδυσσέα.Όταν λες τα αδύνατα δυνατά,τι κινήσεις περιελάμβαναν αυτά;Πάντα υπάρχουν δρόμοι,ίσως να μην τους βλέπουμε όταν μας σκοτεινιάζει ο ουρανός,αλλά θα το ψάξουμε για να βρούμε εναλλακτικές και νέους δρόμους,τι τροποποιητικές κινήσεις θα μπορέσεις να κάνεις με συμπαράσταση και στήριξη.Για έλα να το αναλύσουμε λίγο,τι λες;

    Σε ποια φάση λοιπόν βρίσκεσαι,πού εντοπίζεις το πρόβλημα εσύ,τι θα ήθελες να αλλάξει ώστε να νιώσεις δυνατός και σίγουρος;Ποια πράγματα επιθυμείς να αλλάξεις,σε ποιους τομείς της ζωής σου;

    Έλα καλέ μου να το ψάξουμε μαζί όλοι και θα δεις πως οι περισσότεροι αντιμετωπίζουμε διάφορα θέματα σε κάποια φάση της ζωής μας και αισθανόμαστε απελπισία,αλλά υπάρχουν λύσεις και πάντα υπάρχει χώρος για άλλες οπτικές.
    "Δε με νοιάζει να έρθουν όλοι οι ξένοι στην Ελλάδα και οι Έλληνες να πάνε αλλού. Θεωρώ ότι πατρίδα μας είναι η γη. Από μικρό παιδί απέρριπτα τα σύνορα."
    Σπύρος Μπιμπίλας

  5. #5
    Member
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    xania
    Posts
    41
    ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΧΑ ΓΡΑΨΕΙ ΕΔΩ ΞΑΝΑ,ΜΕ ΣΤΗΡΙΞΑΤΕ ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ Κ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.ΑΚΟΥΣΑ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ Κ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΠΑΤΗΣΑ ΞΑΝΑ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ.ΕΙΧΑ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ Κ ΕΝΑ ΑΝΘΡΩΠΟ ΠΟΥ ΑΓΑΠΟΘΣΑ ΜΕ ΣΤΗΡΙΞΕ ΑΦΑΝΤΑΣΤΑ.ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΙΠΑ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΠΑΛΑΨΑ Κ ΠΙΣΤΕΨΑ ΟΤΙ ΘΑΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ,ΗΡΘΕ ΠΑΛΙ Η ΚΑΤΑΣΡΟΦΗ.ΕΝΑ ΠΡΩΙ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΤΟ ΣΤΙΡΙΓΜΑ ΜΟΥ,ΕΦΥΓΕ Κ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΜΕΡΑ ΜΕ ΠΗΡΑ ΤΗΛ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΡΑΠΕΖΑ ΟΤΙ ΕΑΝ ΔΕΝ ΔΩΣΩ ΤΟ 20% ΤΗΣ ΣΥΝΟΛΙΚΗΣ ΟΦΕΙΛΗΣ ΘΑ ΣΤΡΑΦΟΥΝ ΝΟΜΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΠΟΥ ΕΧΩ,ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΚΑΘΕ ΜΗΑ ΒΑΖΩ ΟΤΙ ΜΠΟΡΩ ΜΕ ΤΕΡΑΣΤΕΙΑ ΣΤΕΡΗΣΗ.ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΝΤΕΞΩ ΑΛΛΟ ΣΑΣ ΣΤΟ ΟΡΚΟΙΖΟΜΑΙ ΕΔΩΣΑ ΑΓΩΝΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΧΝΟΣ ΑΛΛΟΥ ΑΠΟΘΕΜΑΤΟΣ.ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΖΩ ΑΛΛΟ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΕΦΙΑΛΤΗ,ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΤΡΟΠΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ. ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΑ ΟΡΘΟΓΡΑΦΙΚΑ ΛΑΘΗ.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,495
    Όταν λες έφυγε η γυναίκα αυτή που ανέφερες,εννοείς αποχώρησε από τη σχέση;Θα ήθελες να μας δώσεις περισσότερες λεπτομέρειες για το τι ρόλο διαδραμάτιζε στη ζωή σου τον τελευταίο καιρό και πώς ήταν η σχέση σας με λίγα λόγια;
    "Δε με νοιάζει να έρθουν όλοι οι ξένοι στην Ελλάδα και οι Έλληνες να πάνε αλλού. Θεωρώ ότι πατρίδα μας είναι η γη. Από μικρό παιδί απέρριπτα τα σύνορα."
    Σπύρος Μπιμπίλας

  7. #7
    Member
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    xania
    Posts
    41
    ΗΤΑΝ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΟΥ ΜΕ ΣΤΙΡΙΞΕ ΑΠΟΛΥΤΑ,ΤΗΣ ΕΙΧΑ ΕΜΠΙΣΤΕΥΤΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ,ΗΞΕΡΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΟΥ ΤΑ ΠΑΝΤΑ.ΜΕ ΠΑΡΑΚΟΙΝΟΥΣΕ Κ ΜΕ ΕΚΑΝΕ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΟΛΛΑ ΘΑ ΑΛΛΑΞΟΥΝ ΠΡΟΣ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ.ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΠΟΛΥ.ΕΜΕΝΕ ΓΙΑ 8 ΜΗΝΕΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ Κ ΕΚΕΝΕ ΟΝΕΙΡΑ,ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΟΤΙ ΚΙ ΑΝ ΕΧΩ Κ ΟΤΙ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΜΑΖΙ.ΤΗΣ ΕΔΩΣΑ ΟΣΗ ΑΓΑΠΗ ΕΙΧΑ Κ ΠΙΣΤΕΨΕΤΕ ΜΕ ΟΤΙ,ΟΤΙ ΑΓΑΠΑΩ ΤΟ ΑΓΑΠΑΩ ΜΕ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΔΥΝΑΜΗ.Κ ΤΕΛΙΚΑ ΕΝΑ ΠΡΩΙ ΕΦΥΓΕ Κ ΜΕΤΑ 3 ΜΕΡΕΣ ΑΠΛΑ ΜΕ ΠΗΡΕ ΕΝΑ ΤΗΛ ΟΤΙ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕΙ ΑΛΛΟ.

  8. #8
    Member
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    xania
    Posts
    41
    ΕΙΧΑ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΤΟ ΑΝΤΙΜΕΤΟΠΟΙΖΩ,ΔΟΥΛΕΥΑ,ΠΡΟΣ ΠΑΘΟΥΣΑ ΑΚΟΜΑ Κ ΝΑ ΔΩ ΕΑΝ ΚΑΤΑΦΕΡΝΑ ΝΑ ΑΝΟΙΓΑΜΕ ΜΑΖΙ ΞΑΝΑ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΠΟΥ ΕΙΧΑ Κ ΠΟΙΟ ΠΑΛΙΑ.ΓΙΑΤΙ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΦΕΡΝΕΙ Η ΖΩΗ ΣΥΝΕΧΩΣ ΨΕΥΤΙΚΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ Κ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ.ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΤΕΛΕΙΩΜΕΝΟΣ ΝΑ ΠΡΕΠΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΟΥΝ ΤΗ ΧΑΡΙΣΤΗΚΗ ΒΟΛΗ???? ΤΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΑ,ΟΙ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΛΙΓΕΣ.ΔΕΝ ΖΩ ΠΛΕΩΝ ΕΙΜΑΙ ΕΝΑ ΖΟΜΠΙ ΜΕ ΜΑΤΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΔΟΥΝ,ΜΥΑΛΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΙ,ΑΥΤΙΑ ΠΟΥ ΑΚΟΥΝ ΜΟΝΟ ΨΕΥΤΙΚΑ ΛΟΓΙΑ.ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΡΩΤΗΣΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΙ ΑΛΟ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ? 3 ΧΡΟΝΙΑ ΖΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΜΕ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΟ ΠΟΝΟ.ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΑΛΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ.

  9. #9
    Member
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    xania
    Posts
    41
    ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΑΝΑΓΚΗ ΑΠΟ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΑΛΗΘΗΝΗ ΑΓΑΠΗ ΠΟΥ ΤΗΝ ΔΙΝΩ ΠΑΝΤΑ ΑΠΛΕΤΗ.

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    4,305
    odyseas, διαβάζοντας τα ποστ σου, δάκρυσα.
    είναι δύσκολο να μένουν οι άνθρωποι δίπλα μας, όταν πάσχουμε από διπολική.
    το ξέρεις και το ξέρω.

    ξέρω επίσης πόσο πολύ πονάς αυτή τη στιγμή.
    μίλα στο γιατρό σου.μην το αφήσεις έτσι.

    όσο για το σπίτι νομίζω πως για εμάς τους διπολικούς υπάρχουν κάποιες ειδικές ρυθμίσεις.
    δικηγόρος θα στα πει αυτά.
    σίγουρα κάτι γίνεται πάντως.
    εργάζεσαι?

    μην κάνεις κακό στον ευατό σου.θα είμαστε εδώ μαζί σου.
    http://www.mazi.org.gr/

  11. #11
    Member
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    xania
    Posts
    41
    ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΓΙΑΤΡΟ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΣΦΑΛΕΙΑ,ΧΡΟΣΤΑΓΑ ΣΤΟ ΤΕΒΕ Κ ΠΡΙΝ 10 ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΑΓΩΝΑ ΚΑΘΑΡΙΣΑ.ΝΑΙ ΕΡΓΑΖΟΜΟΥΝ Κ ΠΑΡΑΛΙΛΑ ΜΟΝΟΣ ΕΦΤΙΑΧΝΑ ΜΕ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ ΞΕΝΙΚΤΟΥΣΑ ΤΟ ΣΠΙΤΙ Κ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ.ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΕΙΡΑΞΕΙ ΠΟΤΕ ΑΝΘΡΩΠΟ ΠΟΤΕ ΣΑΣ ΤΟ ΟΡΚΙΖΟΜΑΙ.ΓΙΑΤΙ ΟΜΩΣ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΤΟΣΟ ΑΤΥΧΟΣ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΤΟΣΟ ΜΟΝΟΣ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΖΩ ΜΟΝΙΜΑ ΕΝΑ ΕΦΙΑΛΤΗ ΔΙΧΟΣ ΤΕΛΟΣ ΧΡΟΝΙΑ ΤΩΡΑ.ΕΦΤΑΣΑ ΣΕ ΣΗΜΕΙΟ ΝΑ ΖΗΤΙΑΝΕΥΩ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ,ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΠΟΥ ΤΗΝ ΔΙΝΩ ΚΑΘΕ ΛΕΠΤΟ,ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΤΕ??

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,495
    Δώσε επίσης λίγο χρόνο στη γυναίκα αυτή,μπορεί απλά να χρειάστηκε ένα διάλειμμα,να ένιωσε κι αυτή καταβεβλημένη,να χρειαζόταν λίγο να μείνει μακριά και να αποφορτιστεί.Αλλά και έτσι να μην είναι,ποιος σου λέει πως αφού βρέθηκε μία γυναίκα να σε στηρίξει,δεν θα υπάρξει ποτέ άλλη;Καταλαβαίνω πως η φυγή της ένιωσες να σου δίνει ένα δυνατό πλήγμα,λόγω όλων των παραγόντων που σε επιβαρύνουν,αλλά γιατί να έρθει το τέλος δηλαδή και να μην αναζητήσεις μεγαλύτερη στήριξη για να διασφαλίσεις τα καλύτερα για σένα αποτελέσματα;

    Aφού είχες ελπίδες και όνειρα,είσαι απόλυτα ικανός να μην τα ακυρώσεις εξαιτίας μίας αρνητικής έκβασης μίας σχέσης.Γιατί και το δικαίωμα κάποιου να μένει ή αν δεν αντέχει να φεύγει,υπάρχει πάντα και θα πρέπει να μάθουμε να αντέχουμε για μας,μαζί μας.Πρέπει δηλαδή να είσαι εσύ το κεντρικό σημείο αναφοράς στη ζωή σου.Εκεί να στραφείς,όχι στο γιατί φεύγει ή μένει κάποιος άλλος,αλλά αν μένεις ή φεύγεις εσύ.
    "Δε με νοιάζει να έρθουν όλοι οι ξένοι στην Ελλάδα και οι Έλληνες να πάνε αλλού. Θεωρώ ότι πατρίδα μας είναι η γη. Από μικρό παιδί απέρριπτα τα σύνορα."
    Σπύρος Μπιμπίλας

  13. #13
    Member
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    xania
    Posts
    41
    ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΡΟΠΟΣ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΝΑ ΠΟΝΑΩ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΠΡΕΠΕΙ Κ ΥΠΑΡΧΕΙ ΘΕΟΣ ΑΣ ΜΟΥ ΠΑΡΕΙ ΤΗΝ ΑΝΑΣΑ,ΤΟΝ ΙΚΕΤΕΥΩ ΝΑ ΜΟΥ ΤΗ ΠΑΡΕΙ.

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    4,305
    http://www.bipolar.gr/



    επικοινώνησε με την ελληνική διπολική οργάνωση για αρχή.
    για να σε βοηθήσουν με το θέμα του σπιτιού.
    http://www.mazi.org.gr/

  15. #15
    Member
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    xania
    Posts
    41
    ΕΦΥΓΕ ΟΡΙΣΤΙΚΑ Κ ΤΩΡΑ ΜΟΥ ΖΗΤΑΕΙ ΝΑ ΤΙΣ ΜΑΖΕΨΩ Κ ΝΑ ΤΗΣ ΣΤΕΙΛΩ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΤΗΣ.ΗΤΑΝ Ο ΘΕΜΕΛΙΟΣ ΛΥΘΟΣ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ,ΕΚΕΙΝΗ ΜΟΥ ΤΟ ΖΗΤΟΥΣΕ ΝΑ ΕΙΜΑΙ,ΠΟΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΗΣ ΑΞΗΖΕΙ ΝΑ ΖΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ.ΕΚΕΙΝΗ ΟΜΩΣ ΘΥΜΩΝΕ Κ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΒΛΑΚΑΣ Κ ΟΤΙ Η ΑΓΑΠΗ ΕΙΝΑΙ ΟΥΣΙΑ Κ ΟΧΙ ΑΝΤΙΚΙΜΕΝΟ.ΒΕΒΕΑ ΕΧΕΙ Ο ΚΑΘΕ ΕΝΑΣ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΦΥΓΕΙ,ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΟΜΩΣ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΜΠΕΙ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΗΞΕΡΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ,ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΝΕΑ ΖΩΗ ΝΕΑ ΠΝΟΗ ΟΝΕΙΡΑ ΝΑ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΩ ΟΤΙ ΤΕΛΙΚΑ ΜΠΟΡΩ Κ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΛΕΨΩ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΑΞΙΖΩ,ΟΠΩΣ ΕΛΕΓΕ Κ ΞΑΦΝΙΚΑ ΜΕΤΑ 8 ΜΗΝΕΣ ΝΑ ΜΟΥ ΤΑ ΠΑΡΕΙ ΟΛΑ ΠΙΣΩ.ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΕΚΕΝΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΟ ΚΑΝΕΙ ΠΟΤΕ.ΜΕΣΑ ΣΕ ΤΡΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΕΓΚΑΤΑΛΗΨΕ Κ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ Κ Η ΣΧΕΣΗ ΑΥΤΗ.ΡΩΤΗΣΑ ΠΟΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΙ ΕΚΑΝΑ ΛΑΘΟΣ ΠΟΥ ΕΦΤΕΞΑ Κ Η ΜΟΝΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΕ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΤΗΣ ΕΠΝΙΓΑ.ΠΝΗΓΗ Η ΑΓΑΠΗ??
    ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΑΠΑΡΟΡΕΥΣΑ ΠΟΤΕ ΤΙΠΟΤΑ,ΠΑΝΤΑ ΗΜΟΥΝ ΤΟ ΤΕΛΟΣ Κ Ο ΣΥΝΤΡΟΦΟΣ ΜΟΥ Η ΑΡΧΗ.ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΤΑ ΕΔΙΝΑ ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΚΑΝΩ???????ΤΙ ???

Page 1 of 8 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •