δεν το ΠΙΣΤΕΥΩ αυτο που ΓΙΝΕΤΑΙ!¨) - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 23 of 23
  1. #16
    Βρε τζον γιατι εισαι τοσο επιθετικος?μια κουβεντα ειπε
    Οτι βλεπουμε γυρω μας ειναι μονο για αυτη τη φορα.Μην προσπερνας τιποτα,κοιταξε τα χρωματα των λουλουδιων και χαμογελα

  2. #17
    Member
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    north pol
    Posts
    42
    Καλησπερα και παλι!Ολα συνεχιζουν να πανε καλα!!!Σας ευχαριστω ολους για τα καλα λογια και το ενδιαφερον!!Azdik το προγραμμα παει πολυ καλα ..ειμαι να τελειωνω τωρα!Τελειωσαν και οι διακοπες.....!Εσεις πως ειστε?Ελπιζω και ευχομαι ολα να πανε καλα για ολους σας!!Λοιπον..συνεχιστε τις βουτιες και προπαντως ποτε μην παραδωσετε τα οπλα!ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ!!!!!!!

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    my room
    Posts
    573
    Μπράβο σου βρε larry28!! Καλά έκανες που έγραψες και μάθαμε νέα σου. Όλα να σου πάνε τέλεια στο εξής, και να είσαι Κ Α Λ Α. Αυτό έχει σημασία. Είσαι παράδειγμα για όλους μας. Να περνάς καλά!
    Απλά αγωνίζομαι με τα χαρτιά που μου έχουν μοιραστεί....

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    116
    Σημερα ειναι η πρωτη μερα μου στο forum.διαβασα την ιστορια σου.και θελω να σου πω ενα μεγαλο ευχαριστω για την ελπιδα!η περιπτωση σου εναι ιδια με του φιλου μου.ειμαστε μαζι σχεδον 4 χρονια.τωρα ειμαστε ισως στη πιο δυσκολη φαση.εκεινος στο ψυχιατρειο αλλα τουλαχιστον σταθερος κ γνωστης.και εγω διπλα του να ελπιζω.να σαι παντα καλα κ ευχομαι καθε ευτυχια!σε ευχαριστω!

  5. #20
    Member
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    north pol
    Posts
    42
    Γεια σας παιδια.Ελπιζω να εισαστε ολοι καλα και να προσπαθειτε για το καλυτερο.Εγω συνεχιζω να ειμαι καλα και να ζω.Ιcare το μονο καλο που μπορει να του προσφερει το ψυχιατρειο ειναι η φαση της συνηδητοποιησης πιστευω,,δλδ να πει εφτασα στον πατο του πατου δεν παει αλλο αλλαζω ζωη.Ειναι πολυ σημαντικο που ειναι γνωστης της καταστασης του!!Ειμαι σιγουρος οτι εισαι σπουδαια και να τον επισκεπτεσε οσο πιο συχνα μπορεις!!Αν και ειμαι σιγουρος οτι το κανεις!Μην σταματησεις ποτε να ελπιζεις και να προσπαθεις!Ευχομαι ολα να πανε καλα με τον ανθρωπο που αγαπας.Περιμενω να μας γραψεις κατι καλο σε λιγο καιρο!!!Φιλια σε ολους καλη προσπαθεια παιδια!!!

  6. #21
    Member
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    north pol
    Posts
    42
    καλημερα παιδια!!!ελπιζω ολοι να ειστε καλα και να συνεχιζετε την προσπαθεια!!εγω συνεχιζω να ειμαι καλα αρχισα και την πρακτικη μου και μπορω να μπαινω πιο συχνα στο forum κατι που με χαροποιει!!διαβασα καποια θεματα εδω και προβληματιστικα....ποια ειναι η λυση σε αυτα τα προβληματα??απο την προσωπικη μου εμπειρια πιστυεω οτι λειπει η θεληση να αλλαξουμε τα πραματα και η βοηθεια απο τους επιστημονες που εδω στην ελλαδα ισως να ειναι προβληματικη.καποιο λενε για βολεμα...θυμαμαι και εγω που οταν μου το ελεγαν ελεγα τι βολεμα ???μου αρεσει αυτη η ζωη νομιζετε?και ομως σε αυτην την κατασταση που το να προχωρησεις κανονικα στην ζωη το βλεπεις ΒΟΥΝΟ(ακομα και για το πιο μικρα πραματα) ισως και να ισχυει,αλλα αμα βγεις απο αυτην την φαση θα δεις οτι ολα ειναι πολυ διαφορετικα.σιγουρα η ζωη δεν ειναι τελεια (θυμαμαι οταν ακουγα το τραγουδι what a wonderfull world εριχνα καντηλια!!!) αλλα αξιζει να το προσπαθησεις!!αυτα τα ολιγα!!!καλη σας μερα και keep walking!!!!!!!!!

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    καλως ηρθες κ απο μενα επισημα κ απο δω! ελπιζω να σου πανε ολα δεξια!η αριστερα τι προτιμας....
    I m a Good Person With Bad Attitude

  8. #23
    Member
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    north pol
    Posts
    42
    ευχαριστω πολυ!!προτιμω αριστερα να πανε τα πραματα!(γενικως)

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •