το μυστικο..ο νομος της ελξης - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 43 of 43
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    2,494
    Originally posted by PETRAN
    Originally posted by anwnimi




    Έξω χιονίζει! Γιούπιιι!
    Κλείνω για να διαλογιστώ, να ψάξω τη βιοενέργειά μου και τα τσάκρα μου καθώς οι άσπρες νιφάδες θα πέφτουν στο πρόσωπό μου...:)
    Ωωω πολύ κινηματογραφικό, σαν να είναι σκηνή από το \"τίγρης και δράκος\" η κάτι τέτοιο του κινέζικου κινηματογράφου.


    Ω ναι!


    Μπορείς να το πας και ποιο Ευρωπαικό, σε φάση κλείνεις τα μάτια με τις πρώτες νιφάδες του χιονιού να λιώνουν ευγενικά στο πρόσωπο σου ενώ ξάφνου μια απόμακρη παιδική χορωδία που ολοένα δυναμώνει από τα πέρατα του αρχαίου δάσους να ξεσπάει σε ένα δραματικό κρεσέντο μιας αγγελικής μελωδίας με το χιόνι πλέον να σε έχει τυλίξει στην παγωμένη του αγκαλιά και τις ανεμοδαρμένες φωτιές από τους πυρσούς των χωρικών να σε περικυκλώνουν, που μέσα σε λιγμούς μιας απελευθερωτικής αγαλλίασης αλλά και με τον απύθμενο πόνο της απώλειας να θρυνούνε την βασίλισα του χιονιού που έπρεπε να θυσιαστεί ώστε να πάρει τον χειμώνα μαζί της και να επιτρέψει στο ανοιξιάτικο αγέρι που φέρνει την ευωδία της βιολέτας και της ορτανσίας να χαιδέψει τα χρυσά μαλλιά των νεαρών κοριτσιών ενώ αυτές θα πλέκουν στεφάνια στο αιώνεια κιλάδα του ανέμου εκεί που ο χρόνος κυλάει πάντα σε κύκλους...


    να πάρει μου έδωσες έμπνευση... έπρεπε να γίνω σκηνοθέτης...:mad:


    Δε χρειάζεσαι εσύ εμπνεύστριες παιδί μου, την έχεις στο τσεπάκι σου την εμπνευση:)
    Βασίλισσα του χιονιού, πρωταγωνίστρια, τι άλλο θέλω! Πότε θα συνεργαστούμε;

    Βάζε που και που όμως καμιά τελεία στις προτάσεις, θα έχουμε πρόβλημα στο σενάριο, αλλά εντάξει ως σκηνοθέτης δεν τις χρειάζεσαι τις τελείες, οι σκηνοθέτες είναι ανήσυχα και πέρα από τους καθωσπεπισμούς πνεύματα!




    p.s. Αυτό πάντως με τα τσάκρα και την βιοενέργεια μ\'αρέσει σαν ορολογία να χρησιμοποιώ κωδικά, ξέρεις \"είμαι πολύ σοφός πάμε να σου ανοίξω τα τσάκρα σου? Θα σου δώσω όλη την βιοενέργεια μου...\" χμμ καλό...


    (Απότομη αλλαγή από ρωμαντική tim-burtoniκη κινηματογαφική σκηνή σε σοφτ-πορν κομεντι)


    Αποφάσισε τι ταινία θα είναι αυτή, με μπερδεύεις!
    Χαχαχ, μόνο κωδικοποιημένες δεν είναι οι ορολογίες στη φράση αυτή ;)

    Τσατ το κάναμε πάλι. Θα μας κόψει το ραδιοτηλεοπτικό γιατί ξεφύγαμε εντελώς ή μου φαίνεται;;;

    -Πρέπει να είσαι έτοιμος να καείς στην ίδια σου τη φλόγα: πώς να ξαναγεννηθείς, αν δεν γίνεις πρώτα στάχτη;

    -H ζωή συγχωρεί τους πολύ τολμηρούς, τους τρελούς και τις αξίες, τρέχει με έτη φωτός, ο καιρός δεν την τρομάζει

  2. #32
    Banned
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    58
    τον αγαπαω γιαυτο αχαχαχ

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    119
    ωρα να φορεσω την μαυρη μαντιλα(αλα Μαρινελλα) και να αφιερωσω το παρακατω τραγουδι στους..νεονυμφους... πετραν και πανικουλα...ΕΔΩΩΩ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΑΣΣΣΣ ΕΡΩΤΑΣΣΣ..ΜΕΓΑΛΟΣΣΣΣΣΣ........ ...

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    3,623
    Originally posted by lola
    ωρα να φορεσω την μαυρη μαντιλα(αλα Μαρινελλα) και να αφιερωσω το παρακατω τραγουδι στους..νεονυμφους... πετραν και πανικουλα...ΕΔΩΩΩ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΑΣΣΣΣ ΕΡΩΤΑΣΣΣ..ΜΕΓΑΛΟΣΣΣΣΣΣ........ ...


    Ει λόλα θέλω να γίνει κανονικά...με ΠΑΠΑ και με κουμπάρο!

  5. #35
    Originally posted by PETRAN
    Originally posted by lola
    ωρα να φορεσω την μαυρη μαντιλα(αλα Μαρινελλα) και να αφιερωσω το παρακατω τραγουδι στους..νεονυμφους... πετραν και πανικουλα...ΕΔΩΩΩ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΑΣΣΣΣ ΕΡΩΤΑΣΣΣ..ΜΕΓΑΛΟΣΣΣΣΣΣ........ ...


    Ει λόλα θέλω να γίνει κανονικά...με ΠΑΠΑ και με κουμπάρο!
    αχααααααααααα!!!!

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,857
    Originally posted by Θεοφανία
    Originally posted by PETRAN
    Originally posted by lola
    ωρα να φορεσω την μαυρη μαντιλα(αλα Μαρινελλα) και να αφιερωσω το παρακατω τραγουδι στους..νεονυμφους... πετραν και πανικουλα...ΕΔΩΩΩ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΑΣΣΣΣ ΕΡΩΤΑΣΣΣ..ΜΕΓΑΛΟΣΣΣΣΣΣ........ ...


    Ει λόλα θέλω να γίνει κανονικά...με ΠΑΠΑ και με κουμπάρο!
    αχααααααααααα!!!!
    μα ποιον μου θυμιζει, ποιον μου θυμιζειιιιιιιιιιι....

    μωρ μια προξενητρα που ειχαμε εδω, μου θυμιζει η λολα!!!!!!!!!!!!!!!

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    4,305
    καλά δεν παίζεστε, όμως ε! :D
    http://www.mazi.org.gr/

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    2,494
    Ω δε μας κλείδωσαν; Ωραίαααα:)

    Petran,
    νύφη βρηκες, ΠΑΠΑ βρήκες, κουμπαρα η lola; Θα είναι μία...αξέχαστη γαμήλια τελετή!

    Άντε και στα δικά μας οι λεύτεροι:P

    ΥΓ. Θεραπεία αυθορμητισμού στο e-psy, μία ακόμη εναλλακτική μορφή ψυχοθεραπείας...
    -Πρέπει να είσαι έτοιμος να καείς στην ίδια σου τη φλόγα: πώς να ξαναγεννηθείς, αν δεν γίνεις πρώτα στάχτη;

    -H ζωή συγχωρεί τους πολύ τολμηρούς, τους τρελούς και τις αξίες, τρέχει με έτη φωτός, ο καιρός δεν την τρομάζει

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    2,494
    Με εμπνεύσατε:)

    No, we\'re never gonna survive unless we get a little crazy!

    http://www.youtube.com/watch?v=8pm5jpjcYMY
    -Πρέπει να είσαι έτοιμος να καείς στην ίδια σου τη φλόγα: πώς να ξαναγεννηθείς, αν δεν γίνεις πρώτα στάχτη;

    -H ζωή συγχωρεί τους πολύ τολμηρούς, τους τρελούς και τις αξίες, τρέχει με έτη φωτός, ο καιρός δεν την τρομάζει

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    2,494
    Αφιερωμένο σε όλους μας στο φόρουμ!:)

    http://www.youtube.com/watch?v=bu0CDaoiBuY&feature=PlayList&p=95B 9FB0C0A1656EA&playnext=1&playnext_from=PL& amp;index=84
    -Πρέπει να είσαι έτοιμος να καείς στην ίδια σου τη φλόγα: πώς να ξαναγεννηθείς, αν δεν γίνεις πρώτα στάχτη;

    -H ζωή συγχωρεί τους πολύ τολμηρούς, τους τρελούς και τις αξίες, τρέχει με έτη φωτός, ο καιρός δεν την τρομάζει

  11. #41
    Banned
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    58
    axaxaxxaax:P

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    119
    Originally posted by PETRAN


    Ει λόλα θέλω να γίνει κανονικά...με ΠΑΠΑ και με κουμπάρο!



    petran..αγορι μου πως με φτιαχνεις....σου χω την καλυτερη παπα μπρε..για να στεριωσετε σιγουρα..............

  13. #43
    Banned
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    58
    χιχιχχι:P

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •