Εγώ Κατάθλιψη και κρίσεις πανικού, η κοπέλα μου κατάθλιψη και ψυχωσικό επεισόδιο
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 6 of 6
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    12

    Εγώ Κατάθλιψη και κρίσεις πανικού, η κοπέλα μου κατάθλιψη και ψυχωσικό επεισόδιο

    Καλημέρα.....παίρνω αντικαταθλιπτικά φάρμακα (1 σεροπραμ, μισό ρεμερον) και μισό ταβόρ του 1mg και η κοπέλα μου αντιψυχωσικά που έχουν αντικαταθλιπτική δράση (1 Invega) και 1 ταβόρ των 2,5..!Και οι δύο μετά από χορήγηση ψυχιάτρου!!Και οι δύο αυτή τη στιγμή νιώθουμε πολύ καλά!! Μία ερώτηση θα κάνω μόνο: Μπορούμε εμείς οι δύο όταν γίνουμε τελείως καλά και επανέλθουμε να κάνουμε ποτέ παιδιά?? Υπάρχει κληρονομικότητα ή με τις θεραπείες εξαλοίφονται όλα τα συμπτώματα?

    Περιμένω με αγωνία απαντήσεις.....!!! Σας ευχαριστώ πολύ!!!

  2. #2
    Εκτορα...γιατί άνοιξες και άλλο θέμα με τον ίδιο τίτλο? Σου έχουν απαντήσει στο άλλο.

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    12
    Το είδα ότι μου έχουν απαντήσει αλλά σκέφτηκα μετά ότι το θέμα το δικό μου και της κοπέλας μου αφορά την κατάθλιψη και όχι την ψύχωση. Γι αυτό το έγραψα ξανά και για να πάρω και άλλες γνώμες!!

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    απ οτι λεει ξεκαθαρα και ο τιτλος σου, το θεμα αφορα την καταθλιψη αλλα ΚΑΙ την ψυχωση.....γενικως τις ψυχικες διαταραχες..

    σε αυτη την περιπτωση, γραφεις ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΘΕΜΑ, οτι θαθελες κι αλλες γνωμες, και περιμενεις...
    αλοιμονο αν οποιος θελει κι αλλες γνωμες, γραφει 10 φορες το ιδιο θεμα και παιζουμε κυνηγητο...

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    119
    γιατι δεν ρωτας καποιο γυναικολογο \'η παιδιατρο?

  6. #6
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    12
    Οκ , απλά είμαι καινούργιος στο forum και δεν γνώριζα τον τρόπο με τον οποίο θα έπρεπε να κινηθώ!! θα συνεχίσω να στέλνω πάνω στο θέμα μου στο πρώτο μου μύνημα...!!!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •