γεια σας βοηθειαααααααααα επειγον
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 12 of 12
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    4

    γεια σας βοηθειαααααααααα επειγον

    ειμαι ενα καινουργιο μελος κ εχω ενα σοβαρο προβλημα..εχω μια σχεση εδω κ τεσσερα χρονια ομως σε καποιο διαστημα ειχαμε χωρισει για ενα μηνα επειδη εβαζαν λογια καποιοι....εκενο το διαστημα ομως γνωρισα ενα παιδι που μου συμπαρασταθηκε κ τον θεωρουσα φιλο μου...ομως εκεινος αλλου το πηγαινε ωστε που εγινε κολλητσιδα μου.............μετα συναντιεμι με τον δικο μου κ τα ξαναβρισκουμε .το παλικαρι που με ενοχλησε εξαφανιστηκε κ μετα απο ενα χρονο που τυχαινει να ναι η σημερινη μερα ου στειλε μηνυμα πως εισαι ενα μοναδικο πλασμα κ ποτε δε σε ξεχνω...κ του λεω μην μου ξαναστειλεις δε θελω να χαλασω τη σχεση μου για σενα κ ειπε αυτοσ οκ...αλλα αν μου ξαναστειλει αν γινει κατι κ το μαθει ο δικος μου τι θα κανω>>>>??δεν θελω να τον χασωωωω

  2. #2
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    5
    Καλύτερα να πεις στον δικό σου τι εχει γίνει και τι στάση κράτησες πριν ανακαλύψει τυχαία κάποιο μήνυμα σε ακατάλληλη στιγμή. Εκτός εαν είσαι σίγουρη ότι ο άλλος δεν θα ξαναστείλει.
    Και εαν κινδυνεύεις να τον χάσεις εαν μάθει ότι αρέσεις και σε άλλο άντρα τότε μάλλον δεν είναι για εσένα, γιατί προφανώς και πολύ φυσιολογικό η γυναίκα μας να αρέσει και σε άλλους (εκτός εάν έχουμε το χειρότερο γούστο του κόσμου).
    Συνήθως οι απειλές για την σχέση δεν προέρχονται από αυτούς τους άλλους αλλά από εμάς τους ίδιους που είμαστε μέσα στη σχέση.

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    4
    ρε συ οντως ζηλευει πολυ αλλα φοβαμαι πως αν του πω θα μου πει......πως τα θελε κ εμενα ο κ.....ος μου

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Αιτωλ
    Posts
    1,390
    ..Tην κουνας την ουριτσα σου ,ε?

  5. #5
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    4
    path poly ωραια απαντηση αυτο εχεις να πεις μονο>??>?????

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Αιτωλ
    Posts
    1,390
    ανησύχισα προς στιγμη με το υφος του ...κατεπειγοντος !!,,,,,,,,,,,,,,αλλα αν δεν κουνας την ουριτσα ,,τοτε υπαρχει ενας τροπος να παρεις τον παροχο του τηλεφωνουσου ,,και να ζητησεις φραγη του συγκεκριμενου αριθμου !,,,,,, αλλα θα το κανειςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς ςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς ςςςςςς???????????

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,495
    Σωστή η path.:)
    "Δε με νοιάζει να έρθουν όλοι οι ξένοι στην Ελλάδα και οι Έλληνες να πάνε αλλού. Θεωρώ ότι πατρίδα μας είναι η γη. Από μικρό παιδί απέρριπτα τα σύνορα."
    Σπύρος Μπιμπίλας

  8. #8
    Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    30
    Απλά μίλα στο φίλο σου... Αν ξέρει την αλήθεια τίποτα δεν πρόκειται να συμβεί. Εσύ έκανες κάτι με αυτόν όσο ήσουν με τον τωρινό φίλο σου? Όσο για φραγή νομίζω δεν γίνεται μόνο σε ένα συγκεκριμένο νούμερο δυστυχώς, αλλά για όλες τις εισερχόμενες κλήσεις.

  9. #9
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    4
    oxi δεν εκανα απολυτως τιποτα αυτος πηγε να κανει κ γιαυτο το λογο τον απομακρυνα κιολασ

  10. #10
    tweety...γιατι να πεις ψέμματα στον φίλο σου? Γιατί να κρύψεις πως έκανες παρέα με κάποιον όσο είσασταν χωρισμένοι?
    Δεν έκανες τίποτα κακό. Μη κρύβεσαι, δεν έχεις να φοβηθείς τίποτα.

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    254
    καταλαβαινω τι περνας .........μου χε συμβει καποτε κ εμενα αυτο..κοιτα να μιλησεις στο αγορι σου κ αν πραγματικα σαγαπαει δε θα σαφησει κ θα σε καταλαβει:D:D:D:D
    Post tenebras spero lucem .... !

  12. #12
    Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    30
    tweety άμα είσαι \"καθαρή\" δεν έχεις να φοβηθείς απολύτως τίποτα. Μίλα στο αγόρι σου και όλα θα πάνε καλά!!! Και το καλύτερο που έχεις να κάνεις με τον άλλον είναι να μην του απαντάς ούτε καν σε sms. Έτσι του δίνεις αξία, ασχολείσαι μαζί του και παίρνει θάρρος.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •