Chat και u2u
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 8 of 8

Thread: Chat και u2u

  1. #1
    Member
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    93

    Chat και u2u

    Γειά σου Dodoni,
    Εδω και τρεις μέρες προσπαθω να στείλω u2u μα δεν στέλει! Γι΄αυτο μέσω του forum στέλω το προβλημά μου για να το δείτε! Επισης, όταν μπενω στο chat ολα τα άτομα εξαφανίζονται, μήπως υπάρχει κάποιο πρόβλημα?
    Ευχαριστώ πολύ!

  2. #2
    Administrator
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    1,033
    1.Δοκίμασε να διαγράψεις μηνύματα μήπως και έχεις ξεπεράσει το ανώτατο όριο μηνυμάτων.

    2. Το τσατ πράγματι έχει μερικά μικροπροβλήματα.
    Το φόρουμ αυτό, δεν υποκαθιστά τη θεραπεία με τον ψυχολόγο ή τον γιατρό σας. Απευθυνθείτε σε ειδικό, αν κάνετε σκέψεις που μπορούν να αποδειχθούν επικίνδυνες για τον εαυτό σας ή τους άλλους.

  3. #3
    Member
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    93
    Ευχαριστώ πολύ!

  4. #4
    Administrator
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    1,033
    Μήπως είναι αποθηκευμένα στο \"trash\"?

    Τσέκαρε το και αν ναι, άδειασε τον \"κάδο\". Όταν διαγραφεις κάτι από τα εισερχόμενα και τα εξερχόμενα, δε διαγράφεται απευθείας αλλά πρώτα πηγαίνει στον κάδο.

    Όλο αυτό γίνεται για λόγους καλής ταξινόμησης. Αν και πάλι δε βρεις λύση, στείλε μου τον κωδικό σου στο [email protected] ώστε να το τσεκάρει κάποιος από τους ανθρώπους που μας βοηθούν τεχνικά.
    Το φόρουμ αυτό, δεν υποκαθιστά τη θεραπεία με τον ψυχολόγο ή τον γιατρό σας. Απευθυνθείτε σε ειδικό, αν κάνετε σκέψεις που μπορούν να αποδειχθούν επικίνδυνες για τον εαυτό σας ή τους άλλους.

  5. #5
    Member
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    40
    Aγαπητε dodoni,
    σημερα μου εστειλε ενας φιλος με τον οποιο εχω ξαναμιλησει U2U, προσπαθω να του στειλω την απαντηση μου και δεν μπορω. Μολις γραψω το κειμενο και πατησω \"αποστολη U2U\", μου βγαζει \"ΣΦΑΛΜΑ, το U2U που προσπαθειτε να σωσετε,ειναι αδειανο\".
    Κανω καποιο λαθος; ή συμβαινει καποιο προβλημα;
    Eυχαριστω πολυ!

  6. #6
    Administrator
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    1,033
    dr,
    χρειάζεται να βάλεις τίτλο στο u2u.
    Αν δεν βάλεις ένα τίτλο, τότε το u2u δίνει το σφάλμα που λες.
    Το φόρουμ αυτό, δεν υποκαθιστά τη θεραπεία με τον ψυχολόγο ή τον γιατρό σας. Απευθυνθείτε σε ειδικό, αν κάνετε σκέψεις που μπορούν να αποδειχθούν επικίνδυνες για τον εαυτό σας ή τους άλλους.

  7. #7
    Member
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    40
    Καλημερα dodoni,
    εκανα οπως μου ειπες και το μηνυμα εφυγε μια χαρα!
    Σ\'ευχαριστω πολυ

  8. #8
    Member
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    64
    εγώ νομίζω ότι το παλιό τσατ ήταν πιο cosy και το νέο λίγο πιο ψυχρό, αν και πιο αναβαθμισμένο. Γιατί υπάρχει η επιλογή του prive? Έτσι γίνεται κάποιος διαχωρισμός θα έλεγα και δεν μιλάνε όλοι μαζί.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •