Να τα πούμε?
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 9 of 9
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    2,337

    Να τα πούμε?

    Κάλαντα δεν θα ψάλτε στο φορουμ?

    Λοιπόν ας πέη ο καθένας τα δικά του κάλαντα.

    Αρχίζω.

    Μα τι λέω ρε χθες ήταν τα κάλαντα. Τι βλάκας που είμαι. Πάρτε όμως ένα αρχίδι.

    http://www.imdb.com/media/rm709531648/tt0073486

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    κόλαση
    Posts
    218
    Originally posted by vince

    πέη



    ts ts ts ts :P

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    1,407
    vince,καλημερα!!
    δεν ξερω για εσας αλλα εγω τα πα τα καλαντα...
    ο νικολσον που κολλαει και γιατι τον λες αρχ...τον αανθρωπο?

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    2,494
    Vince,
    γιατί τόσος θυμός για το φόρουμ; Για τους ανθρώπους;
    Vince, τόσα χρόνια που σε διαβάζω είσαι πολύ έξυπνος άνθρωπος και μόνο εσύ μπορείς να βοηθήσεις τον εαυτό σου. Και είμαι σίγουρη ότι υπάρχουν άνθρωποι που αγαπάς και σε αγαπάνε, αρκεί να τους το επιτρέψεις.
    Εύχομαι να είσαι καλά και να φροντίζεις πάνω από όλα εσένα.
    -Πρέπει να είσαι έτοιμος να καείς στην ίδια σου τη φλόγα: πώς να ξαναγεννηθείς, αν δεν γίνεις πρώτα στάχτη;

    -H ζωή συγχωρεί τους πολύ τολμηρούς, τους τρελούς και τις αξίες, τρέχει με έτη φωτός, ο καιρός δεν την τρομάζει

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    584
    Να τα πείτε, να τα πείτε...
    Αλλά δεν έχω ψιλά πάνω μου! :o Θα σας κεράσω κανά φοντάν! :P

    Χρόνια πολλά vince!Χρόνια πολλά σε όλους!

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    3,623
    Originally posted by anwnimi
    Vince,
    γιατί τόσος θυμός για το φόρουμ; Για τους ανθρώπους;
    Vince, τόσα χρόνια που σε διαβάζω είσαι πολύ έξυπνος άνθρωπος και μόνο εσύ μπορείς να βοηθήσεις τον εαυτό σου. Και είμαι σίγουρη ότι υπάρχουν άνθρωποι που αγαπάς και σε αγαπάνε, αρκεί να τους το επιτρέψεις.
    Εύχομαι να είσαι καλά και να φροντίζεις πάνω από όλα εσένα.


    Εχμ δεν νομίζω ότι είναι θυμωμένος...



    είναι ότι μπερδεύεται η σκέψη του λίγο πιστεύω. Κατά τα άλλα το one flew over cuckoos nest είναι ταινιάρα vince. Έχεις δει την \"Λάμψη\"? (όχι του φώσκολλου, του stanley kubrick σε σενάριο stephen king)

    http://www.imdb.com/title/tt0081505/


    Ότι πρέπει για Χριστούγεννα! (λολ)

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    2,337
    Καλημέρα σε όλους

    Ναι δεν ήμουν θυμωμένος ακριβώς.. κάτι ξέρει ο PETRAN; Την λάμψη την έχω δει παλαιότερα. Λοιπόν χωρίς σκονάκι.

    Στην Λάμψη ο Jack Nickolson είναι ένας συγγραφέας και ψάχνει ένα σπίτι να μπορεί να γράψει το βιβλίο του έως ότου καταλήγει σε μια παλιά βίλα, απομονωμένη σχετικά από τον υπόλοιπο κόσμο (παίρνει και την γυναίκα του μαζί). Έτσι λοιπόν μαχόμενος με τους δαίμονες (οι οποίοι ούτως η άλλως υπήρχαν μόνο στο μυαλό του) παθαίνει black out. Όταν ανάβει το φως (δηλαδή όταν ο Jack ξυπνήσει) ανακαλύπτει πως στο βιβλίο του το μόνο που είχε γράψει ήταν μια φράση και τίποτα παραπάνω.

    Anwnimi καλύτερα να ξεσπάμε στο internet παρά στην έξω ζωή.. δεν συμφωνείς;

    Melene & Iberis ευχαριστώ για την καλημέρα. Ο Nickolson για μένα είναι ένα μοντέρνο τέρας του κινηματογράφου. Μου δίνει την εικόνα ενός ανθρώπου που μαγνητίζει απέραντο θαυμασμό αλλά και χλευασμό.

    Fondeu.. καλό αλλά με μέτρο. Το πολύ τυρί παχαίνει και πρέπει να συνοδεύεται και από ψωμάκι ειδάλλως ουδέν νόημα.

    Τεςπα, επανέρχομαι στην Λάμψη. Πέρασα δύσκολα αυτές τις μέρες αλλά ευχαριστώ μέσα από την καρδιά μου για την κατανόηση και τον σεβασμό.

    Να\'στε καλά και να αγαπάτε τον εαυτό σας χωρίς να μισείτε τους άλλους.

  8. #8
    Να σαι καλά βινς...Χρόνια πολλά

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    2,494
    vince, ότι έγραψα το έγραψα διαβάζοντας και την απάντησή σου στο θέμα Καβαφική ειρωνία.
    Τώρα, δεν είμαι ψυχολόγος για να ξέρω περί μπερδεμένης σκέψης. Ο Petran θα ξέρει κάτι παραπάνω.
    Αλλά αν δεν είσαι θυμωμένος δεν το ξέρω, εγώ πάντως θα μιλούσα έτσι αν ήμουν θυμωμένη. Επομένως, σου μίλησα όπως θα μιλούσα σε οποιονδήποτε γνωστό μου, που θα μιλούσε έτσι.
    Η παρακάτω ερώτησή σου όμως με βάζει σε σκέψεις ότι ίσως εισαι όντως θυμωμένος. Εσύ ξέρεις...
    Originally posted by vince
    Anwnimi καλύτερα να ξεσπάμε στο internet παρά στην έξω ζωή.. δεν συμφωνείς;
    Όχι...
    Αν με πειράξει κάτι πάρα πολύ που μου έκανε ο χ φίλος μου/γνωστός μου/προϊστάμενός μου/γονιός μου και μπω στο νετ και ξεσπάσω στο ψ μέλος, ΠΩΣ θα με βοηθήσει αυτό;
    -Πρέπει να είσαι έτοιμος να καείς στην ίδια σου τη φλόγα: πώς να ξαναγεννηθείς, αν δεν γίνεις πρώτα στάχτη;

    -H ζωή συγχωρεί τους πολύ τολμηρούς, τους τρελούς και τις αξίες, τρέχει με έτη φωτός, ο καιρός δεν την τρομάζει

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •