παλι αρυθμιες!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 6 of 6
  1. #1
    Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    70

    παλι αρυθμιες!

    χρονια πολλα σε ολους .τωρα τελευταια παθενω το εξης που νομιζω δεν το παθενα πριν .οταν χορεψω ανεβενουν οι παλμοι μου ,φυσιολογικο δε λεω ,οταν ομως καθησω αρχιζουν τα οργανα αρυθμιες μεχρι να ξαναπεσουν οι παλμοι στο φυσιολογικο τους !! ειναι πολυ σπαστικο ,εκνευριστικο και τρομακτικο !! το παθενει κανεις ??

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    307
    αμέ;;;;;;;;;;;;;;;;; έχω πιεί χάπια για τις αρρυθμίες ενα σωρό.Το πιο αποτελεσματικό τελικά ήταν το αντικαταθλιπτικό αυτό εξηγεί πολλά

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Δεν καταλαβαινω τι εννοεις λεγοντας οτι τα οργανα αρχιζουν αρυθμιες...αλλα μου φαινεται φυσιολογικο μετα απο εντονη ασκηση να θες καποιο χρονο να ανακαμψεις.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    307
    Κιπ άλλο να έχεις ταχυπαλμία και αλλο όπως εγώ το αισθανόμουν να έχεις και καμμιά έκτακτη συστολή

  5. #5
    Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    70
    οταν λεω \"αρχιζουν τα οργανα \"ειναι σχημα λογου Κιπ !!!! γιωτα το παθενεις και εσυ μετα απο χορο η ασκηση μεχρι να επανελθουν στο φυσιολογικο τους ??? τα εχω παρει ουτε να χορεψω ρε γαμωτο ελεος !!!

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    May 2012
    Posts
    875
    Καλύτερα να επισκεφτείς ένα γιατρό

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •