Τι θα κάνετε απόψε το βράδυ παραμονή πρωτοχρονιάς?
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 6 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 79
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    2,337

    Τι θα κάνετε απόψε το βράδυ παραμονή πρωτοχρονιάς?

    Θα είστε όλοι/ όλες με παρέα? Πάντως ο κάθε άνθρωπος δικαιούται ένα βράδυ μέθης. Μου έλειψε ρε γαμώτο σαν τις παλιές καλές φοιτητικές βραδιές.. τα μπιρόνια μου και εγώ :p


    http://images.goantiques.com/dbimage...G136419903.jpg

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    2,082
    οικογενειακά! γονείς, αδέρφια κτλ κτλ...

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    2,337
    Καλά βρε κοπελιά. Αφού είστε μια ευτυχισμένη οικογένεια τι γυρεύεις σε ένα φορουμ ψυχολογίας?

    Θα μας τρελάνετε μερικοί/ μερικές.. αλλά είπαμε αξίζει κάποιες μέρες να μιλάμε αληθινά :)

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    2,082
    είμαι νερντάκι και μου αρέσουν τα φόρουμ, και αυτό είναι κάπως πιο σοβαρό από άλλα :P

    επίσης, όλοι έχουμε τα θεματάκια μας, ακόμα κι αν αυτά δεν αφορούν την οικογενειακή κατάσταση ;)

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    2,337
    Originally posted by claire
    είμαι νερντάκι και μου αρέσουν τα φόρουμ, και αυτό είναι κάπως πιο σοβαρό από άλλα :P

    επίσης, όλοι έχουμε τα θεματάκια μας, ακόμα κι αν αυτά δεν αφορούν την οικογενειακή κατάσταση ;)
    Με βρίσκεις σύμφωνο. Εμένα μάλλον οι αγκαλιές μου έχουν λείψει απο τα αντικείμενα του πόθου μου.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    2,541
    λοιποοοον

    εμενα οι γονεις μου εφυγαν μακρυα σε μια πολυ μακρινη πολη της Ελλαδος στη μια μου αδελφη.


    ετσι θα κανω πρωτοχρονια με τρεις φιλες μου στο σπιτι το πατρικο της μιας με τους γονεις της και μετα θα παμε στο σπιτι το δικο της να συνεχισουμε εκει.

    δεν πινω συνηθως vince


    αχ! παντως χαιρομαι πολυ πολυ και μολις εφτιαξαμπισκοτακια βουτυρου να παω το βραδυ εκει... ασχετο αλλα αυτο μου ηλθε να φτιαξω


    ομως δεν χρειαζεται ολες οι οικογενειες να ειναι εντελως αλλου για να ειμαστε εδω στο φορουμ

    ε?ε?

    και μια και εθεσες αυτο το ωραιο θεμα σε κερναω ενα μπισκοτακι :)
    Λεω ο,τι μπορω να εκφρασω οταν μου το επιτρεπει αυτο που ειμαι καθε φορα. Μαλλον μου αρεσει η επικοινωνια...και εδω...:)

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,495
    Έξω από την πόλη,βουρ για εξοχή.Όποτε υπάρχει η ευκαιρία,επειδή κι εμείς είμαστε μία ωραία ατμόσφαιρα είμαστε,λολ,το σκάμε για να φορτίσουμε μπαταρίες ν\'αντέχουμε.:)
    Καλά να περάσουμε όλοι μας και όσοι φύγουμε να γυρίσουμε σώοι από τις καφρίλες των οδηγών καμικάζι.:P
    "Δε με νοιάζει να έρθουν όλοι οι ξένοι στην Ελλάδα και οι Έλληνες να πάνε αλλού. Θεωρώ ότι πατρίδα μας είναι η γη. Από μικρό παιδί απέρριπτα τα σύνορα."
    Σπύρος Μπιμπίλας

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    2,337
    Ναι οι Ελληνίδες δεν πίνουν γι\'αυτό μας κάνουν τη ζωή δύσκολη :p

    ΠΕΤΡΑΝ, εσύ θα πιεις?

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    2,337
    Μην ντρέπεστε μιλήστε.. δεν δαγκώνω.. αλλά αλίμονο τα λεφτά τα κάνουν όλα τα γαμημένα. Σωστά κορίτσα?

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    2,337
    Ρε πως το καταφέρατε να κάνετε μπουρδέλο το φορουμ και όποτε μπαίνει ένας αξιοπρεπής άνθρωπος να το παίζεται κινέζοι?

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,495
    Σωστά.:P
    Εγώ πάντως πίνω,όχι στην καθημερινότητα,αλλά όταν βγαίνω πάντα.Κρασάκι,μαυροδάφνη,san gria,σαντορινιό,διάφορα.Και σφηνάκια επίσης του γούστου μου,τα γουστάρει κι η παρέα.:)
    Αλλά προσέχω γιατί μία εποχή είχα παρατηρήσει πως αποκτούσα τη συνήθεια να απολαμβάνω καθημερινά και φτάνει το τσιγάρο,δεν σκοπεύω να μπω σε άλλες συνήθειες εθιστικές.
    "Δε με νοιάζει να έρθουν όλοι οι ξένοι στην Ελλάδα και οι Έλληνες να πάνε αλλού. Θεωρώ ότι πατρίδα μας είναι η γη. Από μικρό παιδί απέρριπτα τα σύνορα."
    Σπύρος Μπιμπίλας

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    2,082
    πίνουν μωρέ οι ελληνίδες, αυτά τα φλώρικα τα κοκτέιλ :P

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    2,337
    ΝΑ συνεχίζω να μιλάω.. σωστά έτσι θα βγάλετε και άλλα λεφτά..

    Ξυπνήστε ρε η ζωή δεν είναι δουλειά. Είμαι μεθυσμένος και τα βλέπω όλα αυτά ή μήπως όχι?

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    2,337
    Μιλάμε για πολύ νερό.

    Να φύγουν και τα δαιμόνια ρε γμτ.

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    2,541
    vince
    εγω παντως σε κερασα μπισκοτακι και ουτε ενα ευχαριστω δεν ελαβα απ τα γλυκα σου χειλη :(
    Λεω ο,τι μπορω να εκφρασω οταν μου το επιτρεπει αυτο που ειμαι καθε φορα. Μαλλον μου αρεσει η επικοινωνια...και εδω...:)

Page 1 of 6 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •