χρειαζομαι τον καλυτερο ψυχοθεραπευτη ΓΣΘ!!Βοηθηστε με - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 9 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 124
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    1,407
    ποσα χρηματα μπορεις να ξοδεψεις?

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    1,197
    τι να πω?το πα στους γονεις μου και ειπαν δε μπορουν δεν εχουν λεφτα.Αλλα προτεινε μου εσυ και θα δουμε.Εχεις κανεναν?

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    1,407
    nai εχω εναν παρα πολυ καλο αλλα δυστυχως ειναι 80 ευρω την ωρα.βεβαια μπορεις να πηγαινεις και βδομαδα παρα βδομαδα..θες να σου στειλω στοιχεια?
    γενικα να ξερεις καλο γνωσιακο με λιγοτερα απο 80 αντε 70 δεν θα βρεις..

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    1,197
    το ξερω, ναι στειλε ευχαριστω πολυ

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    1,197
    Ρε παιδια ολοι εσεις που εχετε ocd που κανετε ψυχοθεραπεια???Δε μπορειτε να με βοηθησετε???:(

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    1,407
    αφρουλα σου εστειλα!

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    1,197
    ευχαριστω.Τον εχω ακουστα ειναι στο ιδιο γραφειο με 2 γυναικες σε μια απο τις οποιες πηγαινα αλλα της ελεγα για τις εμμονες και μου λεγε ξεπερασε το ειναι τρελλο παμε παρακατω τι θα κανεις στη ζωη σου?ΤΟ ΙΔΙΟ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ?

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    1,197
    ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΙΚΗ?

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    1,407
    ναι!και γνωσιακη και συμπεριφορικη

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    1,407
    δεν ξερω πως θα λειτουργησει αυτος..σε εμενα παντως δεν κανει ετσι..συζηταμε παρα πολυ.
    δεν εκμηδενιζει αυτα που νιωθω,τα σεβεται και χαιρομαι για αυτο..μπορει να με μαλωσει,μπορει να μου θυμωσει,να μου χαιδεψει τα αυτια,να ειναι ηρεμος,μπορει να κανει τα παντα..την καταλληλη στιγμη.μπορει να σου πει το ιδιο πραγμα..αμα στο πει μια,δυο τρεις και δει οτι δεν πιανει δεν ειναι και ηλιθιος ο ανθρωπος θα δοκιμασει κατι αλλο.
    γενικα ειναι χαρισματικος και οι λεξεις τις οποιες χρησιμοποιει για να σε κανει να καταλαβεις ειναι τοσο προσεγμενες και ευστοχες που ειναι σαν να γινεται ενα κλικ στον εγκεφαλο σου..
    δοκιμασε το,οχι μονο μια φορα..στην αρχη μπορει να σε προσσεγγισει σαν φιλος..μην σου κανει εντυπωσει αν κανει και χιουμορ..εμενα συνεχεια μου το κανει..ξερεις λοιπον τι εχω καταλαβει με αυτη τη συμπεριφορα, οτι μιας και αυτος που ξερει καλυτερα απο τον καθενα τι εχω δεν ανησυχει αρα δεν υπαρχει λογος να το κανω ουτε και εγω.αυτο με εχει σωσει,δεν εχεις ιδεα ποσο..

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    1,197
    τα ιδια λεφτα εδινα και στην αλλη περιπου και δε με βοηθησε.Ολοι ιδιοι ειναι εκεινοι.Οcd δεν εχεις?Πως σε βοηθαει στους καταναγκασμους δηλαδη?Στα ρωταω γιατι η αλλη δε με βοηθησε .

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    1,197
    βρε melene τι εμμονες εχεις αν επιτρεπεται?

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    1,197
    ποσο καιρο κανεις?

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    1,407
    εχω φοβικη διαταραχη με κρισεις πανικου εγω..
    τα δικα μου \'\'κολληματα\'\' ηταν αλλα..ειχα αρρωστοφοβια,πολυ εντονη ομως..μου ειχε κολλησει και με βασανιζε καθημερινα η σκεψη οτι θα παθω μια συγκεκριμενη παθηση..μου ειχε γινει εμμονη ιδεα πως να σου πω..ε λοιπον με μια μονο επισκεψη δεν εχω ξανασκεφτει ουτε στο ελαχιστο ολα αυτα,καθολου!δεν θελω να σου πω πως με εκανε να το ξεπερασω ,μπορει να σου φανει και χαζο ομως το πιο σημαντικο της υποθεσης ειναι οτι του εχω τεραστια εμπιστοσυνη και απλα ο,τι μου λεει να κανω το κανω στα τυφλα.τον εμπιστευομαι τοσο πολυ που δεν χωραει καμια αμφισβητηση στο κεφαλι και ουσιαστικα εχω παραδωθει στα χερια του γιατι ειμαι σιγουρη πως ειναι το μονο ατομο που ξερει να με κατευθυνει σωστα.νιωθω πως νοιαζεται για εμενα..και αυτο κατα τη γνωμη μου ειναι ο,τι σημαντικοτερο.

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    1,197
    ναι αλλα το δικο σου προβλημα ειναι γενικο.Εμενα ειναι ειδικο.Καταγκασμους εχεις η ειχες?Εγω να φανταστεις που εφτασα εχω παρει το καπακι του axe και σκεφτομαι υπαρχει μαυρος σαν το καπακι?κολλησα σαυτο τωρα.Εκει πως θα με βοηθησει???????

Page 2 of 9 FirstFirst 1234 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •