χρειαζομαι τον καλυτερο ψυχοθεραπευτη ΓΣΘ!!Βοηθηστε με - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 9 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 124
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    1,407
    κοιτα δεν νομιζω να ασχολειται καθε φορα με τον καθε ψυχαναγκασμο που σου προκειπτει.
    το προβλημα σου δεν ειναι το καπακι του αξ,ειναι αλλο και ξεσπαει ετσι..θα πρεπει να καταλαβεις οτι αλλη ειναι η αιτια και αλλο το αποτελεσμα.το θεμα δεν ειναι να διωξεις αυτες τις σκεψεις αλλα να μαθεις να τις διαχειριζεσαι για να μπορεις σε πρωτη φαση να γινεις πιο λειτουργικη και στο τελος να καταφερεις να τις διωχνεις με το που εμφανιζονται.
    δεν υπαρχει γενικο προβλημα και εξιδεικευμενο.και το δικο μου μπορω να σου πω ειναι εξιδεικευμενο..δεν ειναι εξιδεικευμενη η αγοραφοβια?

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    1,197
    ναι αλλα αν εχω κολλησει στον καταναγκασμο πως θα ξεκολλησω καλη μου?Εχει εμπειρια ?40αρης ειναι μην ειναι κανενας νεος φοβαμαι.

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    1,197
    αγοραφοβια και κοινωνικη φοβια το ιδιο ειναι?Το χω και εγω αυτο?Σε βοηθησε καθολου σε αυτο?Ποσο καιρο τον εχεις?

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    1,407
    οχι αλλο ειναι η κοινωνικη και αλλο η αγοραφοβια..κανουμε μαζι περιπου 4 μηνες και παω βδομαδα παρα βδομαδα.
    ειναι καθηγητης πανεπιστημιου ο ανθρωπος,δεν ειναι μικρος σε ηλικια καπου 40 εκει..
    ξερεις ειναι πολυ ωραιο αισθημα εκει που εισαι πολυ ασχημα ψυχολογικα να λες οτι δεν πειραζει υπαρχει και αυτος ο ανθρωπος..

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    1,197
    melene τον πηρα τηλεφωνο.Μπορεις να του πεις κατι για τη τιμη?

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    1,197
    στειλε μου με y2u το τηλ.σου το κινητο να σου στειλω το ονομα μου.

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    1,407
    αν θες στειλε μου σε προσωπικο μηνυμα το ονομα σου.
    πως σου φανηκε?και ποια τιμη θα σου ηταν ενταξει εσενα?

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    1,197
    δε μπορω να στειλω u2u εγω.Στειλε εσυ αν γινοταν 50 η 60 θα με εσωζες .Οι γονεις μου ειναι συνταξιουχοι!!Και εγω αντι να δουλευω παλευω με τα χρωματα...

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    1,197
    δεν ειπαμε πολλα .Θα τον παρω τη Πεμπτη να κλεισω ραντεβου μου ειπε.Ακουστηκε καλος.Λες να με βοηθησει?Σου βαζε ασκησεις να κανεις εξω η στο σπιτι?Για τους καταναγκασμους αν κολλουσες πολυ σου μιλουσε γιαυτον η δε νοιαζοταν?Η προηγουμενη δε νοιαζοταν καθολου!!

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    3,623
    Πως είσαι σήμερα αφρούλα? Θα κλείσεις ραντεβού αύριο?

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    1,197
    ειμαι χαλια.εχω κοψει και το ταβορ και παω να σκασω.μου εχει ερθει και φοβος για εξω ,γιατι εχω κλειστει μεσα.Τη παρασκευη εχω τον ψυχιατρο μου και απο Δευτερα ψαχνω για ψυχοθεραπεια.

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    3,623
    Δεν θα πάρεις τηλέφωνο τον θεραπευτή που σου είπε η melene? Εεε άμα είσαι χάλια πάρε τηλέφωνο τον γιατρό να πάρεις κανα ταβοράκι δεν κάνει κακό που και που. Καμια φίλενάδα η φίλο δεν έχεις να σου κάνει παρεούλα? Βρες κάτι να απασχολείς το μυαλό σου.

  13. #43
    Member
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Athens
    Posts
    77
    Melene,επειδή εγώ δεν μπορώ να σου στείλω U2U θέλω να σου κάνω κάποιες ερωτήσεις για τον θεραπευτή που μού πρότεινες...Εάν μπορείς απάντα μέσω U2U ή έστω απάντα εδώ...1]Το γραφείο του εάν είναι δίπλα στον σταθμό που μου είπες,2]ο συγκεκριμένος εάν χορηγεί φάρμακα,3]ξέρεις εάν δέχεται πρω\'ι\'νά ραντεβού και 4]αυτό που μού είπες να του πω για το όνομα θα καταλάβει για ποια μιλάω μην αρχίσει και με ρωτάει και δεν ξέρω τι να του απαντήσω...Ευχαριστώ...

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    1,197
    melene επειδη ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ U2U στειλε μου το ονομα σου.Και τι να πω???

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    1,407
    afrula mou τωρα ειδα το μηνυμα σου.οκ θα σου στειλω το ονομα μου σε υ2υ!
    αστεριξ!!!ναι ειναι διπλα στον σταθμο..αστεριξ,αν θες σου δινω το μσν μου και ο,τι θες το συζηταμε εκει!

Page 3 of 9 FirstFirst 12345 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •