Απελπισια! Γερασα στα 25? - Page 11
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 11 of 17 FirstFirst ... 910111213 ... LastLast
Results 151 to 165 of 254
  1. #151
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,843
    κρινο
    μπορεις να κανεις και τον κινεζο και τον αραβα κι οποια αλλη εθνικοτητα σου κανει κεφι

    να θυμασαι ομως οτι το γεγονος οτι εσυ εκρυψες το κεφαλι σου στην αμμο δεν σημαινει οτι δεν βλεπουν ολοι την ουρα σου

    κανεις δεν ξεχναει τις αθλιοτητες που εξαπελυσες προς κιπ και αλλους πολλους (αλλα αναφερω κιπ γιατι σε επιασαν οι ευαισθησιες σου για τους πασχοντες)
    ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΧΟΡΟΠΗΔΑΣ ΣΑΝ ΤΟ ΑΝΕΜΕΛΟ ΚΑΤΣΙΚΑΚΙ

  2. #152
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    Originally posted by Remedy
    κανεις δεν ξεχναει τις αθλιοτητες που εξαπελυσες προν κιπ και αλλους πολλους (αλλα αναφερω κιπ γιατι σε επιασαν οι ευαισθησιες σου για τους πασχοντες)
    ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΧΟΡΟΠΗΔΑΣ ΣΑΝ ΤΟ ΑΝΕΜΕΛΟ ΚΑΤΣΙΚΑΚΙ

    γιατι ποιος σου ειπε οτι θελω να ξεχασει κανεις τις \"αθλιοτητες\" μου?

    Οχι μονο αυτο, αλλα επειδη με τσιγκλας,
    θα κατσω λιγο αργοτερα να τις ψαξω μια μια.
    Και θα τις επαναφερω εδω εγω αφου εσυ τραβας ζορι,
    και εκει θα δουμε τι ελεγα τοτε με ακριβεια.

    ΥΓ..... βλεπω οτι στο κλαμπ εχετε υοθετησει ολοι την ιδια γλωσσα.....

  3. #153
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,843
    Originally posted by Remedy
    Originally posted by krino
    .....Βεβαια δεν μου ειπανε για γιατρο εμενα, γιατι θα ηταν 2 ματς, ο κηπ να μου πει για γιατρο.....


    Ενα φορουμ ψυχολογικης υποστηριξης \"αγαπητη\" θεοφανια εντ δι οδερς, ειναι ανεπιτρεπτο να γραφεις σε καποιον που εχει φαρμακευτικη αγωγη πηγαινε στο γιατρο σου και μαλιστα 3 φορες .....
    xaxaxaxaxaxaxaax
    ο κρινο αποφασισε να μας κανει μαθηματα δεοντολογιας οταν ακομα και τωρα ειρωνευεται τον κιπ, ενω τις αξεχαστες εκεινες μερες τον ειχε βρισει καταμουτρα με αναφορα στα θεματα της υγειας του με αποτελεσμα να τον μουτζωσουν και οι πετρες εδω μεσα

    κρινο αν εσυ ξεχνας, το φορουμ θυμαται τα ρεζιλικια σου...

    σε καλο μας πρωινιατικα
    παρε δωρο απο μενα την πιο προσφατη σου και σε καλη μερια.

    θα σε συμβουλευα για το καλο των ματιων μας, τις αλλες να μη τις ανασυρεις γιατι εχουμε φαει πολυ αυτες τις μερες και θα μας πειραξει...

    αν παλι επιμενεις, υπομονη στο θυμα σου κι ας παραμεινει σε αλλα ποστ να μη βλεπει τα χαλια σου...

  4. #154
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,495
    Originally posted by krino
    Originally posted by RainAndWind
    Επίσης θα διαφωνήσω.Αν εσύ το *******,ξεκωλιάρα,καργιόλα ,ψόφα και τα λοιπά δεν τα θεωρείς κακοποίηση,αλλά θεωρείς αντίστοιχα το πήγαινε στο γιατρό σου,μάλλον έχεις άλλα κριτήρια από εμένα.Αν κάποιος με έβριζε έτσι,δε θα έλεγα πως είπε 5 ατάκες.Θα σου θυμίσω επίσης πως έχεις αντιδράσει πολύ πιο έντονα και για πολύ περισσότερο για πολύ ηπιότερες κρίσεις άλλων για σένα.Αν σε συμφέρει να παραβλέπεις τη μία πλευρά της κακοποίησης και να επισημαίνεις μόνο την άλλη,τότε απλά δεν είσαι αντικειμενικός in my humble opinion.
    ακριβως ετσι.
    Τωρα αν δεν ειμαι αντικειμενικος ιν γιορ χαμπλ οπινιον,
    αυτο ειναι μια αλλη συζητηση.
    Σαφως και εχω αλλα κριτηρια απο εσενα, για αυτο και εχω σταματησει να γραφω ενω εσυ τα βλεπεις ολα καλα - ολα ανθηρα.
    Το πώς τα βλέπω εγώ,επέτρεψέ μου να το ορίζω εγώ και όχι εσύ.Εάν θεωρούσα πως ένας χώρος δεν έχει να μου δώσει και να του δώσω,δε θα έμπαινα καν στον κόπο να διαπραγματευτώ το οτιδήποτε.Να μπαίνω και να γράφω ενώ δε συμφωνώ με την ουσία του,ενώ τον απαξιώνω,εμένα μου φαίνεται οξύμωρο.Και κάτι άλλο,δεν έχεις σταματήσει να γράφεις,εκτός αν εσύ το γράφω το εννοείς διαφορετικά από ότι ο υπόλοιπος κόσμος γύρω σου.Τις δικές μου ζυγαριές τις ορίζω εγώ και γουστάρω να είναι ανεξάρτητες επιρροών.Προτιμώ να είμαι αντικειμενική ανά πάσα στιγμή και να διατηρώ την αξιοπιστία μου.Όχι για τους άλλους,αλλά για μένα.Για να μπορώ να τη διατηρήσω,επιλέγω να μη με σέρνουν προσωπικές συμπάθειες ή αντιπάθειες,ώστε όταν καλούμαι να πάρω θέση,να το κάνω καθαρά,άσχετα από καθετί που θα μπορούσε να με παρασύρει εντέχνως στο να μεταμορφώνομαι σε οπαδό και να αγελοποιούμαι.

    Κακοποιείς κι εσύ Κρίνο,το έκανες και με τον Knoulp,το έκανες και το κάνεις και με τον Keep.Αν θες να στο ωραιοποιήσω γιατί σε συμφέρει,sorry,ψάξτο αλλού.Από εμένα θα έχεις πάντα,όπως το κάνω και για τον εαυτό μου,τη γυμνή αλήθεια,όχι την αναλόγως πού μας πάει το ρεύμα.Σε βολεύει δε σε βολεύει,θα επιζήσω ΚΑΙ της δικής σου κρίσης.

    ps.Και κρίση πανικού έχω πάθει και κατάθλιψη έχω περάσει και μεγάλωσα μέσα σε κακοποιητικό περιβάλλον.Τι λες τώρα,έχω δικαίωμα να μιλάω για θα πρέπει να μου δώσεις τη θεική σου έγκριση ώστε δικαιούμαι να συμμετέχω;:P

    Αν εσύ δε βλέπεις όσο τόσο καιρό μέλη σου επισημαίνουν,πως η συμπεριφορά σου είναι εριστική,αυτό είναι δικό σου θέμα.Αλλά μην υποτιμάς τη νοημοσύνη των γύρω σου.Ούτε τα 6.000 τόσα posts σου σε κάνουν κάποιον που θα σεβαστώ.Στρώστο.Προς το παρόν γράφεις αλλά δε γράφεις κατ\'εσέ,άλλα παραβλέπεις και άλλα μεγιστοποιείς,όπου συμμετέχεις το κάνεις για κάποια δικαίωσή σου τις εννιά στις δέκα,αδιαφορείς για αυτοκριτική ενώ στην κριτική των άλλων είσαι μάνα...Nice,αλλά το σεβασμό μου τον χάνεις.Μπορεί να τον γράφεις στ\'αρχίδια σου,αλλά αντιστοίχως θα σε γράψω στις ωοθήκες μου αν με εννοείς.
    "Δε με νοιάζει να έρθουν όλοι οι ξένοι στην Ελλάδα και οι Έλληνες να πάνε αλλού. Θεωρώ ότι πατρίδα μας είναι η γη. Από μικρό παιδί απέρριπτα τα σύνορα."
    Σπύρος Μπιμπίλας

  5. #155
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    1,243
    Violence is a learned pattern.....
    Ρε θείο, το συκώτι μου.
    ανέμελο κατσικάκι.
    Sorry but I dont want to learn......
    Lets leave the teacher alone.....

    Y.G.πάντως αυτά είναι προκλήσεις με ...αμυντική αιτιολογία.

  6. #156
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,495
    Nature,δεν ξέρω αν το παρατηρούν άλλοι,αλλά τελευταία τα posts σου ομοιάζουν του Κρίνου όλο και περισσότερο.Μην υποτιμάς τη φαιά μου ουσία.Μυωπικοί ορισμοί της ηθικής δε με ενδιαφέρουν καν.
    "Δε με νοιάζει να έρθουν όλοι οι ξένοι στην Ελλάδα και οι Έλληνες να πάνε αλλού. Θεωρώ ότι πατρίδα μας είναι η γη. Από μικρό παιδί απέρριπτα τα σύνορα."
    Σπύρος Μπιμπίλας

  7. #157
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Απο την Θεσσαλονικη με αγαπη
    Posts
    2,855
    Bulling σε βαρος της Θεοφανιας απο nature;
    Ελεος
    Παρεα με την μοναξια πως να περασει η βραδια, που να ΄σαι σημερα και νιωθω σιδερα να σφιγγουν την καρδια

    http://www.youtube.com/watch?v=ScnQDRkJpJI

  8. #158
    Καλά για κρίνο κα νάτσουρ δεν έχω να πω τίποτα. Το γνωστό τσίρκο πίσω μου.

    Για τους άλλους.
    Από πότε είναι κακό να πεις στον αλλον πήγαινε στο γιατρό σου? Όταν βγαζει σελίδες απ το φεισμπουκ που νομιζει πως ειναι δικές μου, όταν μου μιλάει με χαρακτηρισμους που ουτε στον πιο μισητο εχθρο σου δεν θα απήυθυνες, τι να του πω?
    Πως είναι καλά και ας συνεχίσει έτσι. Δεν βλεπετε πως ο άνθρωπος έχει ξεφύγει?
    Προκαλώ πραγματικά οποιονδήποτε να μου βγάλει ένα ποστ που αναφέρθηκα εγώ στον γούινστον είτε ως αγάμητο, είτε με οποιονήποτε χαρακτηρισμό ώστε να ξεκινήσει επίθεση εις βάρος μου και αν βρεθεί εγω αποχωρώ απ το φόρουμ.

  9. #159
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    Originally posted by Remedy

    αν παλι επιμενεις, υπομονη στο θυμα σου κι ας παραμεινει σε αλλα ποστ να μη βλεπει τα χαλια σου...

    φυσικα και επιμενω,
    τιποτα καλυτερο απο το να ξεμπροστιαζω τα κατιναρια.....


  10. #160
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,843
    Originally posted by RainAndWind
    Originally posted by krino
    Originally posted by RainAndWind
    Επίσης θα διαφωνήσω.Αν εσύ το *******,ξεκωλιάρα,καργιόλα ,ψόφα και τα λοιπά δεν τα θεωρείς κακοποίηση,αλλά θεωρείς αντίστοιχα το πήγαινε στο γιατρό σου,μάλλον έχεις άλλα κριτήρια από εμένα.Αν κάποιος με έβριζε έτσι,δε θα έλεγα πως είπε 5 ατάκες.Θα σου θυμίσω επίσης πως έχεις αντιδράσει πολύ πιο έντονα και για πολύ περισσότερο για πολύ ηπιότερες κρίσεις άλλων για σένα.Αν σε συμφέρει να παραβλέπεις τη μία πλευρά της κακοποίησης και να επισημαίνεις μόνο την άλλη,τότε απλά δεν είσαι αντικειμενικός in my humble opinion.
    ακριβως ετσι.
    Τωρα αν δεν ειμαι αντικειμενικος ιν γιορ χαμπλ οπινιον,
    αυτο ειναι μια αλλη συζητηση.
    Σαφως και εχω αλλα κριτηρια απο εσενα, για αυτο και εχω σταματησει να γραφω ενω εσυ τα βλεπεις ολα καλα - ολα ανθηρα.
    Το πώς τα βλέπω εγώ,επέτρεψέ μου να το ορίζω εγώ και όχι εσύ.Εάν θεωρούσα πως ένας χώρος δεν έχει να μου δώσει και να του δώσω,δε θα έμπαινα καν στον κόπο να διαπραγματευτώ το οτιδήποτε.Να μπαίνω και να γράφω ενώ δε συμφωνώ με την ουσία του,ενώ τον απαξιώνω,εμένα μου φαίνεται οξύμωρο.Και κάτι άλλο,δεν έχεις σταματήσει να γράφεις,εκτός αν εσύ το γράφω το εννοείς διαφορετικά από ότι ο υπόλοιπος κόσμος γύρω σου.Τις δικές μου ζυγαριές τις ορίζω εγώ και γουστάρω να είναι ανεξάρτητες επιρροών.Προτιμώ να είμαι αντικειμενική ανά πάσα στιγμή και να διατηρώ την αξιοπιστία μου.Όχι για τους άλλους,αλλά για μένα.Για να μπορώ να τη διατηρήσω,επιλέγω να μη με σέρνουν προσωπικές συμπάθειες ή αντιπάθειες,ώστε όταν καλούμαι να πάρω θέση,να το κάνω καθαρά,άσχετα από καθετί που θα μπορούσε να με παρασύρει εντέχνως στο να μεταμορφώνομαι σε οπαδό και να αγελοποιούμαι.

    Κακοποιείς κι εσύ Κρίνο,το έκανες και με τον Knoulp,το έκανες και το κάνεις και με τον Keep.Αν θες να στο ωραιοποιήσω γιατί σε συμφέρει,sorry,ψάξτο αλλού.Από εμένα θα έχεις πάντα,όπως το κάνω και για τον εαυτό μου,τη γυμνή αλήθεια,όχι την αναλόγως πού μας πάει το ρεύμα.Σε βολεύει δε σε βολεύει,θα επιζήσω ΚΑΙ της δικής σου κρίσης.

    ps.Και κρίση πανικού έχω πάθει και κατάθλιψη έχω περάσει και μεγάλωσα μέσα σε κακοποιητικό περιβάλλον.Τι λες τώρα,έχω δικαίωμα να μιλάω για θα πρέπει να μου δώσεις τη θεική σου έγκριση ώστε δικαιούμαι να συμμετέχω;:P

    Αν εσύ δε βλέπεις όσο τόσο καιρό μέλη σου επισημαίνουν,πως η συμπεριφορά σου είναι εριστική,αυτό είναι δικό σου θέμα.Αλλά μην υποτιμάς τη νοημοσύνη των γύρω σου.Ούτε τα 6.000 τόσα posts σου σε κάνουν κάποιον που θα σεβαστώ.Στρώστο.Προς το παρόν γράφεις αλλά δε γράφεις κατ\'εσέ,άλλα παραβλέπεις και άλλα μεγιστοποιείς,όπου συμμετέχεις το κάνεις για κάποια δικαίωσή σου τις εννιά στις δέκα,αδιαφορείς για αυτοκριτική ενώ στην κριτική των άλλων είσαι μάνα...Nice,αλλά το σεβασμό μου τον χάνεις.Μπορεί να τον γράφεις στ\'αρχίδια σου,αλλά αντιστοίχως θα σε γράψω στις ωοθήκες μου αν με εννοείς.
    με χαρα βλεπω οτι οσοι εχουν σωστη κριση στο φορουμ, δεν επηρρεαζονται απο τα χορευτικα και τους τραμπουκισμους και την υποκρισια του κρινο και της νατουρ

  11. #161
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,843
    ωραιο πτηνο η στρουθοκαμηλος μπαι δε γουει

  12. #162
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    1,243
    Originally posted by RainAndWind
    Nature,δεν ξέρω αν το παρατηρούν άλλοι,αλλά τελευταία τα posts σου ομοιάζουν του Κρίνου όλο και περισσότερο.Μην υποτιμάς τη φαιά μου ουσία.Μυωπικοί ορισμοί της ηθικής δε με ενδιαφέρουν καν.
    Rain, δεν καταλαβαίνω τι εννοείς.
    Όποτε έχεις διάθεση και χρόνο μου το κάνεις πιο λιανό με όποιο τρόπο θέλεις....
    Οχι μόνο δεν υποτιμώ τη φαιά σου ουσία αλλά γενικά την έχω σε εκτίμηση κιόλας. Μάλιστα αυτό το violence is a learned pattern, αν και γνωστό, το θυμήθηκα από κάποιο δικό σου ποστ.

    Τώρα το μόνο που μπορώ να κάνω για το ποστ σου επειδή ειλικρινά δεν το κατάλαβα, είναι να αστειευτώ και να σου πω ότι ...μετάλλάχθηκα ή κλωνοποιήθηκα lol.

  13. #163
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    Originally posted by RainAndWind
    Originally posted by krino
    Originally posted by RainAndWind
    Επίσης θα διαφωνήσω.Αν εσύ το *******,ξεκωλιάρα,καργιόλα ,ψόφα και τα λοιπά δεν τα θεωρείς κακοποίηση,αλλά θεωρείς αντίστοιχα το πήγαινε στο γιατρό σου,μάλλον έχεις άλλα κριτήρια από εμένα.Αν κάποιος με έβριζε έτσι,δε θα έλεγα πως είπε 5 ατάκες.Θα σου θυμίσω επίσης πως έχεις αντιδράσει πολύ πιο έντονα και για πολύ περισσότερο για πολύ ηπιότερες κρίσεις άλλων για σένα.Αν σε συμφέρει να παραβλέπεις τη μία πλευρά της κακοποίησης και να επισημαίνεις μόνο την άλλη,τότε απλά δεν είσαι αντικειμενικός in my humble opinion.
    ακριβως ετσι.
    Τωρα αν δεν ειμαι αντικειμενικος ιν γιορ χαμπλ οπινιον,
    αυτο ειναι μια αλλη συζητηση.
    Σαφως και εχω αλλα κριτηρια απο εσενα, για αυτο και εχω σταματησει να γραφω ενω εσυ τα βλεπεις ολα καλα - ολα ανθηρα.
    Το πώς τα βλέπω εγώ,επέτρεψέ μου να το ορίζω εγώ και όχι εσύ.


    ακουσε αγαπητη μου,
    με εμενα θα εισαι ακριβης μεχρι χιλιοστου,
    γιατι εξυπναδες δεν γουσταρω.
    Τουτεστιν, πες μου που σου ειπα οτι θα σου οριζω εγω το πως θα βλεπεις οτιδηποτε εσυ.
    Παει καλα?


    Εάν θεωρούσα πως ένας χώρος δεν έχει να μου δώσει και να του δώσω,δε θα έμπαινα καν στον κόπο να διαπραγματευτώ το οτιδήποτε.Να μπαίνω και να γράφω ενώ δε συμφωνώ με την ουσία του,ενώ τον απαξιώνω,εμένα μου φαίνεται οξύμωρο.



    εμενα μου φαινεται παρα πολυ σωστο.
    Εαν φτασεις στη θεση μου, μπορεις να κρατησεις αλλη τακτικη.



    Και κάτι άλλο,δεν έχεις σταματήσει να γράφεις,εκτός αν εσύ το γράφω το εννοείς διαφορετικά από ότι ο υπόλοιπος κόσμος γύρω σου.



    Ακριβως, και εχω πει τι εννοω με το πως γραφω,
    αν δεν το καταλαβες, πες μου να το ξαναπω για 100η φορα,
    δεν με κουραζεις.....



    Τις δικές μου ζυγαριές τις ορίζω εγώ και γουστάρω να είναι ανεξάρτητες επιρροών.




    φανταζομαι οτι σωστα πραττεις.



    Προτιμώ να είμαι αντικειμενική ανά πάσα στιγμή και να διατηρώ την αξιοπιστία μου.Όχι για τους άλλους,αλλά για μένα.Για να μπορώ να τη διατηρήσω,επιλέγω να μη με σέρνουν προσωπικές συμπάθειες ή αντιπάθειες,ώστε όταν καλούμαι να πάρω θέση,να το κάνω καθαρά,άσχετα από καθετί που θα μπορούσε να με παρασύρει εντέχνως στο να μεταμορφώνομαι σε οπαδό και να αγελοποιούμαι.



    ακομα πιο σωστα πραττεις.



    Κακοποιείς κι εσύ Κρίνο,το έκανες και με τον Knoulp,το έκανες και το κάνεις και με τον Keep.



    αυτο ειναι δικη σου γνωμη και την σεβομαι,
    μονο που τα δικα μου κριτηρια λενε αλλα.
    Και επισης θα συνεχισω ακριβως ετσι και με τον κνουλπ και με τον κηπ.



    Αν θες να στο ωραιοποιήσω γιατί σε συμφέρει,sorry,ψάξτο αλλού.



    δεν εχω αναγκη να μου πεις τιποτα.
    Ειναι η γνωμη σου και τελος.
    Δεν χρειαζομαι στηριξη σε οτι λεω και σε οτι κανω,
    μου αρκει που το λεω.


    Από εμένα θα έχεις πάντα,όπως το κάνω και για τον εαυτό μου,τη γυμνή αλήθεια,όχι την αναλόγως πού μας πάει το ρεύμα.Σε βολεύει δε σε βολεύει,θα επιζήσω ΚΑΙ της δικής σου κρίσης.



    το ευχομαι να επιζησεις γιατι αυτο ειναι το σωστο να κανεις.



    ps.Και κρίση πανικού έχω πάθει και κατάθλιψη έχω περάσει και μεγάλωσα μέσα σε κακοποιητικό περιβάλλον.Τι λες τώρα,έχω δικαίωμα να μιλάω για θα πρέπει να μου δώσεις τη θεική σου έγκριση ώστε δικαιούμαι να συμμετέχω;:P



    εγω για χαπια μιλησα....
    αλλο αν το αφαιρεσες απο την σκεψη σου ε?



    Αν εσύ δε βλέπεις όσο τόσο καιρό μέλη σου επισημαίνουν,πως η συμπεριφορά σου είναι εριστική,αυτό είναι δικό σου θέμα.



    γιατι ποιος σου ειπε οτι εχω αρνηθει οτι η συμπεριφορα μου ειναι εριστικη?
    Και ειρωνικη βεβαιως.
    Δεν το εχω αρνηθει ποτε μου αυτο, μαλλον δεν με διαβαζεις, δικαιωμα σου βεβαια.



    Αλλά μην υποτιμάς τη νοημοσύνη των γύρω σου.



    δεν υποτιμα κανενα,
    αλλα πανω απο ολα να ξερεις οτι δεν υποτιμω τον εαυτο μου.



    Ούτε τα 6.000 τόσα posts σου σε κάνουν κάποιον που θα σεβαστώ.



    οι ανθρωποι γυρω μου με σεβονται για αυτο που ειμαι και οχι για τα ποσα ποστ εχω.
    Με σεβονται για το θαρρος της γνωμης μου και για την ευθυτητα μου.
    Τα υπολοιπα δεν με απασχολουν.



    Στρώστο.



    παρακαλω?
    δεν το εννοησα το υποννοουμενο.....



    Προς το παρόν γράφεις αλλά δε γράφεις κατ\'εσέ,άλλα παραβλέπεις και άλλα μεγιστοποιείς,



    αποψη σου, επισης σεβαστη.



    όπου συμμετέχεις το κάνεις για κάποια δικαίωσή σου τις εννιά στις δέκα,αδιαφορείς για αυτοκριτική ενώ στην κριτική των άλλων είσαι μάνα...



    πως με κοβεις καλος ειμαι?
    :P



    Nice,αλλά το σεβασμό μου τον χάνεις.



    θα σου πω οτι εχω πει και στους προηγουμενους που μου ειπαν οτι χανω τον σεβασμο τους,

    ΤΟΝ ΕΧΩ ΧΕΣΜΕΝΟ ΤΟΝ ΣΕΒΑΣΜΟ ΣΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΣΟΥ ΠΩ ΤΙΠΟΤΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΠΑΙΝΕΙ Ο ΑΝΤΜΙΝ ΚΑΙ ΣΒΗΝΕΙ....



    Μπορεί να τον γράφεις στ\'αρχίδια σου,αλλά αντιστοίχως θα σε γράψω στις ωοθήκες μου αν με εννοείς.



    Θα χαρω ιδιαιτερως αν με γραψεις στις αλογοτριχες σου αν με εννοεις και εσυ.....




  14. #164
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    Originally posted by Θεοφανία


    εγω αποχωρώ απ το φόρουμ.
    μπα δεν το κοβω.....
    τωρα που στρωθηκες, μια χαρα βολευτηκες.

  15. #165
    Originally posted by krino
    Originally posted by Θεοφανία


    εγω αποχωρώ απ το φόρουμ.
    μπα δεν το κοβω.....
    τωρα που στρωθηκες, μια χαρα βολευτηκες.
    κοίτα..επειδή δεν έχουμε όλοι τα ίδια @@@ εγω αν βρεθεί τέτοιο ποστ αποχωρώ και το εννοώ.
    Κοίτα τα χάλια σου που εχεις \"αποχωρήσει\" τόσο καιρό και δεν έχεις λείψει ούτε ενα λεπτό από εδώ μέσα κακομοίρη.

Page 11 of 17 FirstFirst ... 910111213 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •