Απελπισια! Γερασα στα 25? - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 17 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 31 to 45 of 254
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    421
    Αν έκανες και άλλα πράγματα εκτός από το να κλαις τη μοίρα σου όπως λες,τότε γιατί έφτασες σ\'αυτήν κατάσταση,να νιώθεις γερασμένος και να τρέχεις σε ψυχολόγους;

    Φίλε μου παραδέξου το.Η έλλειψη ερωτικής ζωής είναι αυτή που μπορεί να τρελάνει ένα άντρα,κυρίως νεαρής ηλικίας όπως εμεις.Ότι και να λενε οι ψυχολόγοι,αν ο ερωτικός τομέας υπολειτουργεί τότε τίποτα δεν πάει καλά.Εγώ εκεί έχω καταλήξει ότι βρίσκεται η ρίζα όλων των προβλημάτων.Στο δικό μου forum αναφέρω ότι με οτιδήποτε και να ασχοληθώ δεν με γεμίζει όσο μια σχέση.Και πραγματικά όταν κάνω μια αναδρομή στο παρελθόν διαπιστώνω ότι ήμουν ευτυχισμένος μόνο όταν είχα κοπέλα δίπλα μου.

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    ρε συ παολο
    σκεψου και καμια αλλη εκδοχη....οποιο προβλημα και να διαβασεις, γραφεις απο κατω \"βρες καμια γκομενα\"
    μηπως σου λειπει εσενα η γκομενα και εχεις γινει τοσο προβλεψιμος?

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    850
    Remedy σε εχουν γαμησει πολλες φορες?

  4. #34
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    σε καλο μου....
    με επιασε ξαφνικα ενα γελιο.....

    αλλο κακο να μην μας ευρει, πουλι πετουμενο να μην βρεθει μπροστα μας...

    γκουντναιτ.

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Originally posted by Winston_man
    Remedy σε εχουν γαμησει πολλες φορες?
    παρα πολλες
    (σε βοηθησα?)

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    850
    Απο όλες τις τρυπες?

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Originally posted by Winston_man
    Απο όλες τις τρυπες?
    απο οσες γουσταρα.
    γιατι τοσο ενδιαφερον?

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    850
    Τιποτα σε νομιζα για τσουλακι (Οπως ειναι οι περισοτερες) τελικα εισαι Τσουλα με Τ κεφαλαιο.
    Καληνυχτα.

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Originally posted by Winston_man
    Τιποτα σε νομιζα για τσουλακι (Οπως ειναι οι περισοτερες) τελικα εισαι Τσουλα με Τ κεφαλαιο.
    Καληνυχτα.
    χαχαχαχχα


    καλα....

  10. #40
    Member
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Αθήνα
    Posts
    69
    Όταν ένας έφηβος οραματίζεται τα χρόνια που θα \'ρθουν μόλις τελειώσει το σχολείο , τα νιάτα του , σίγουρα στις σκέψεις κυριαρχεί και ότι θα έχει ερωτική ζωή.Τι γίνεται λοιπόν άμα αργότερα συνειδητοποιήσει ότι αυτή η κυρίαρχη προσδοκία του να χαίρεται τις γυναίκες δεν έχει εκπληρωθεί καθόλου μέχρι στιγμής ; Παθαίνει υπαρξιακό , τι άλλο.
    Δυστυχώς τα χρόνια που φεύγουν δε γυρνάνε πίσω και από την άλλη τίποτα δεν είναι βέβαιο σε αυτή τη ζωή.Καθώς ξεπερνάς τα 25 για παράδειγμα πολλές 18χρονες σε βλέπουν αρκετά μεγάλο.Που σημαίνει ότι μειώνονται οι πιθανότητες να χαρείς ποτέ στη ζωή σου ένα πιπίνι.Μετά μπορεί να γίνεις ένα ανώμαλος πορνόγερος που λιγουρεύεται τις 18χρονες επειδή ποτέ του δε χάρηκε καμία τέτοια.
    Τι άνθρωπος θα γίνει κάποιος που δεν έχει χαρεί ποτέ όχι τον έρωτα , αλλά ούτε καν μια τρυφερότητα στα πλαίσια μιας σχέσης ;
    Η συμπεριφορά \"των άλλων\" δε , απλά έρχεται για να μεγιστοποιήσει το πρόβλημα.Πραγματική κατανόηση δύσκολα βρίσκεις.Άλλοι υποτιμούν το πρόβλημα όντας ανίκανοι να συναισθανθούν , άλλοι είναι κάφροι και θα αρχίσουν την καζόυρα , άλλες/άλλοι θα σου συμπεριφέρονται λες και είσαι 15 χρονών και βέβαια οι περισσότερες γκόμενες θα σε απορρίψουν άμα μάθουν το βρώμικο παρελθόν σου επειδή θα φρικάρουν.
    Η προσπάθεια για λύση περιλαμβάνει ψυχολόγο , ιερόδουλες (για κάποια στοιχειώδη εκτόνωση) και ο Θεός Βοηθός.

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    1,547
    Originally posted by Absolut
    Όταν ένας έφηβος οραματίζεται τα χρόνια που θα \'ρθουν μόλις τελειώσει το σχολείο , τα νιάτα του , σίγουρα στις σκέψεις κυριαρχεί και ότι θα έχει ερωτική ζωή.Τι γίνεται λοιπόν άμα αργότερα συνειδητοποιήσει ότι αυτή η κυρίαρχη προσδοκία του να χαίρεται τις γυναίκες δεν έχει εκπληρωθεί καθόλου μέχρι στιγμής ; Παθαίνει υπαρξιακό , τι άλλο.
    Δυστυχώς τα χρόνια που φεύγουν δε γυρνάνε πίσω και από την άλλη τίποτα δεν είναι βέβαιο σε αυτή τη ζωή.Καθώς ξεπερνάς τα 25 για παράδειγμα πολλές 18χρονες σε βλέπουν αρκετά μεγάλο.Που σημαίνει ότι μειώνονται οι πιθανότητες να χαρείς ποτέ στη ζωή σου ένα πιπίνι.Μετά μπορεί να γίνεις ένα ανώμαλος πορνόγερος που λιγουρεύεται τις 18χρονες επειδή ποτέ του δε χάρηκε καμία τέτοια.
    Τι άνθρωπος θα γίνει κάποιος που δεν έχει χαρεί ποτέ όχι τον έρωτα , αλλά ούτε καν μια τρυφερότητα στα πλαίσια μιας σχέσης ;
    Η συμπεριφορά \"των άλλων\" δε , απλά έρχεται για να μεγιστοποιήσει το πρόβλημα.Πραγματική κατανόηση δύσκολα βρίσκεις.Άλλοι υποτιμούν το πρόβλημα όντας ανίκανοι να συναισθανθούν , άλλοι είναι κάφροι και θα αρχίσουν την καζόυρα , άλλες/άλλοι θα σου συμπεριφέρονται λες και είσαι 15 χρονών και βέβαια οι περισσότερες γκόμενες θα σε απορρίψουν άμα μάθουν το βρώμικο παρελθόν σου επειδή θα φρικάρουν.
    Η προσπάθεια για λύση περιλαμβάνει ψυχολόγο , ιερόδουλες (για κάποια στοιχειώδη εκτόνωση) και ο Θεός Βοηθός.
    Ειναι αργα, και μπηκα απο περιεργεια να δω τι παιζεται στο ποστ μου. Αυτο ρε φιλε το εγραψες απο διαθεση να με βοηθησεις ψυχολογικα? Σε πληροφορω οτι απο συζητηση που ειχα με κοπελα (μολις μπηκε στα 19) συνομηλικου μου, οχι μονο μεγαλους δεν μας βλεπουν, αλλα καν εγω δεν μας βλεπω μεγαλους ουτε καν σε σχεση μαυτους.. Οι νεοι ειναι νεοι...δεν υπαρχει μεταξυ τους καποιος διαχωρισμος. ναι 0 38χρονος που κι αυτος σχετικα νεος ειναι για τις 18χρονες ειναι μεγαλος. Επισης σε πληροφορω οτι με μια αλλη 19χρονη εδω και λιγες μερες υπαρχει κατι...που μπορει να εξελιχθει σε κατι καλο. Λοιπον ουτε πορνογερος ειμαι ουτε θα γινω...και αν μη τι αλλο, εχω δικαιωμα παραπανω απ ολους να χαρω οτι στερηθηκα χωρις πουτανες. Τωρα η ψυχολογος μου χρειαζεται γενικα σαν συμπαρασταση και σαν υποβοηθηση...οσο χαμηλα κι αν πεφτεις, τοσο πιο δυνατα σηκωνεσαι! καληνυχτα, τα λεμε αυριο! Και ευχαριστω πολυ οσους σπευδουν να με υποστηριξουν. Χασαμε την μαχη, αλλα οχι και τον πολεμο.

  12. #42
    Member
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Αθήνα
    Posts
    69
    Originally posted by jimmaster
    Originally posted by Absolut
    Όταν ένας έφηβος οραματίζεται τα χρόνια που θα \'ρθουν μόλις τελειώσει το σχολείο , τα νιάτα του , σίγουρα στις σκέψεις κυριαρχεί και ότι θα έχει ερωτική ζωή.Τι γίνεται λοιπόν άμα αργότερα συνειδητοποιήσει ότι αυτή η κυρίαρχη προσδοκία του να χαίρεται τις γυναίκες δεν έχει εκπληρωθεί καθόλου μέχρι στιγμής ; Παθαίνει υπαρξιακό , τι άλλο.
    Δυστυχώς τα χρόνια που φεύγουν δε γυρνάνε πίσω και από την άλλη τίποτα δεν είναι βέβαιο σε αυτή τη ζωή.Καθώς ξεπερνάς τα 25 για παράδειγμα πολλές 18χρονες σε βλέπουν αρκετά μεγάλο.Που σημαίνει ότι μειώνονται οι πιθανότητες να χαρείς ποτέ στη ζωή σου ένα πιπίνι.Μετά μπορεί να γίνεις ένα ανώμαλος πορνόγερος που λιγουρεύεται τις 18χρονες επειδή ποτέ του δε χάρηκε καμία τέτοια.
    Τι άνθρωπος θα γίνει κάποιος που δεν έχει χαρεί ποτέ όχι τον έρωτα , αλλά ούτε καν μια τρυφερότητα στα πλαίσια μιας σχέσης ;
    Η συμπεριφορά \"των άλλων\" δε , απλά έρχεται για να μεγιστοποιήσει το πρόβλημα.Πραγματική κατανόηση δύσκολα βρίσκεις.Άλλοι υποτιμούν το πρόβλημα όντας ανίκανοι να συναισθανθούν , άλλοι είναι κάφροι και θα αρχίσουν την καζόυρα , άλλες/άλλοι θα σου συμπεριφέρονται λες και είσαι 15 χρονών και βέβαια οι περισσότερες γκόμενες θα σε απορρίψουν άμα μάθουν το βρώμικο παρελθόν σου επειδή θα φρικάρουν.
    Η προσπάθεια για λύση περιλαμβάνει ψυχολόγο , ιερόδουλες (για κάποια στοιχειώδη εκτόνωση) και ο Θεός Βοηθός.
    Ειναι αργα, και μπηκα απο περιεργεια να δω τι παιζεται στο ποστ μου. Αυτο ρε φιλε το εγραψες απο διαθεση να με βοηθησεις ψυχολογικα? Σε πληροφορω οτι απο συζητηση που ειχα με κοπελα (μολις μπηκε στα 19) συνομηλικου μου, οχι μονο μεγαλους δεν μας βλεπουν, αλλα καν εγω δεν μας βλεπω μεγαλους ουτε καν σε σχεση μαυτους.. Οι νεοι ειναι νεοι...δεν υπαρχει μεταξυ τους καποιος διαχωρισμος. ναι 0 38χρονος που κι αυτος σχετικα νεος ειναι για τις 18χρονες ειναι μεγαλος. Επισης σε πληροφορω οτι με μια αλλη 19χρονη εδω και λιγες μερες υπαρχει κατι...που μπορει να εξελιχθει σε κατι καλο. Λοιπον ουτε πορνογερος ειμαι ουτε θα γινω...και αν μη τι αλλο, εχω δικαιωμα παραπανω απ ολους να χαρω οτι στερηθηκα χωρις πουτανες. Τωρα η ψυχολογος μου χρειαζεται γενικα σαν συμπαρασταση και σαν υποβοηθηση...οσο χαμηλα κι αν πεφτεις, τοσο πιο δυνατα σηκωνεσαι! καληνυχτα, τα λεμε αυριο! Και ευχαριστω πολυ οσους σπευδουν να με υποστηριξουν. Χασαμε την μαχη, αλλα οχι και τον πολεμο.

    Φίλε συγγνώμη , δεν ήθελα να σε κάνω να νιώσεις περισσότερο άσχημα.Αλλά επειδή κι εγώ αντιμετωπίζω παρόμοιο πρόβλημα , με πιάνει συχνά η απαισιοδοξία.Λέω απλά την άποψη μου.Άλλος μπορεί να διαφωνεί ή να νομίζει ότι αυτά που γράφω απέχουν έτη φωτός από την πραγματικότητα.Καλή τύχη με τη δικιά σου 19χρονη.

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    2,082
    Originally posted by jimmaster
    Γεια σου αγαπητο μου φορουμ!

    Σε τρεις μηνες παρα κατι θα γινω 26 χρονων!! Δεν το πιστευω!

    Γερασα ρε παιδια? Ξερω οτι αυτο παθαινουν ολοι οι ανθρωποι στην γη αλλα ο τροπος ζωης μου ειναι ακομα οπως οταν ημουν φοιτητης. Που προσφατα ημουν δλδ!

    Δεν ειναι νωρις για κριση ηλικιας? 26 γέρος υπάρχει? Συν τα προβληματα που ηδη συζητησαμε σε αλλο ποστ με εχουν κανει ρακος! ΡΑΚΟΣ!
    ναι, 26 χρονών γέρος υπάρχει : στις ιδέες και στον τρόπο σκέψης...

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    2,082
    Originally posted by Paolo_1
    Ε καλά ρε φίλε νομίζεις ότι είσαι ο μόνος 26αρης που νιώθει αβεβαιότητα για το μέλλον του;Και πως ξέρεις ότι όλοι οι άλλοι είναι cool;Λες ότι μένεις με τους γονείς σου.Συγγνώμη,αλλά ξέρεις πολλούς κάτω των 30 στην Ελλάδα που να μένουν μόνοι τους;Εδώ άλλοι δουλεύουν και παρόλ\'αυτά δεν το κουνάνε από το σπίτι τους μέχρι να παντρευτούν.Μην το βλέπεις σαν ντροπή να μένεις με τους γονείς σου.Λίγο το\'χεις,να σε περιμένει κάθε μέρα σπιτικό φαγητό και καθαρά ρούχα από τη μάνα σου;Μπορείς να βρεις γυναίκα σήμερα που να σου μαγειρεύει και να σου καθαρίζει;
    Δεν λέω ότι το να μένεις με τους γονείς είναι και το καλύτερο πράγμα,αλλά απ\'το να μένεις εντελώς μόνος καλύτερα μ\'αυτούς.Άσε που γλυτώνεις και τα ενοίκια.

    Θα σου δώσω και μια συμβουλή:αν έχεις τόσο μεγάλο πρόβλημα όταν πλησιάζεις κοπέλες,τότε θα σου πρότεινα να ξεκινήσεις σιγά σιγά να πηγαίνεις σε οίκους ανοχής.Πίστεψέ με,το μόνο πράγμα που μπορεί να σε ξεμπλοκάρει άμεσα είναι το σεξ.Τουλάχιστον είναι κι αυτός ένας τρόπος να εξοικιωθείς με το γυναικείο φύλο.Βέβαια αυτό έπρεπε να το έχεις κάνει εδώ και κάτι χρόνια,αλλά μπορείς και τώρα.Και εννοείται ότι πρέπει να βρεις και κάτι για ν\'ασχολείσαι,μια δουλειά ή ένα χόμπι για να γεμίζεις τον άχρηστο ελεύθερο χρόνο που έχεις.
    για παράδειγμα....

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    2,082
    Originally posted by Absolut
    Όταν ένας έφηβος οραματίζεται τα χρόνια που θα \'ρθουν μόλις τελειώσει το σχολείο , τα νιάτα του , σίγουρα στις σκέψεις κυριαρχεί και ότι θα έχει ερωτική ζωή.Τι γίνεται λοιπόν άμα αργότερα συνειδητοποιήσει ότι αυτή η κυρίαρχη προσδοκία του να χαίρεται τις γυναίκες δεν έχει εκπληρωθεί καθόλου μέχρι στιγμής ; Παθαίνει υπαρξιακό , τι άλλο.
    Δυστυχώς τα χρόνια που φεύγουν δε γυρνάνε πίσω και από την άλλη τίποτα δεν είναι βέβαιο σε αυτή τη ζωή.Καθώς ξεπερνάς τα 25 για παράδειγμα πολλές 18χρονες σε βλέπουν αρκετά μεγάλο.Που σημαίνει ότι μειώνονται οι πιθανότητες να χαρείς ποτέ στη ζωή σου ένα πιπίνι.Μετά μπορεί να γίνεις ένα ανώμαλος πορνόγερος που λιγουρεύεται τις 18χρονες επειδή ποτέ του δε χάρηκε καμία τέτοια. Τι άνθρωπος θα γίνει κάποιος που δεν έχει χαρεί ποτέ όχι τον έρωτα , αλλά ούτε καν μια τρυφερότητα στα πλαίσια μιας σχέσης ;
    Η συμπεριφορά \"των άλλων\" δε , απλά έρχεται για να μεγιστοποιήσει το πρόβλημα.Πραγματική κατανόηση δύσκολα βρίσκεις.Άλλοι υποτιμούν το πρόβλημα όντας ανίκανοι να συναισθανθούν , άλλοι είναι κάφροι και θα αρχίσουν την καζόυρα , άλλες/άλλοι θα σου συμπεριφέρονται λες και είσαι 15 χρονών και βέβαια οι περισσότερες γκόμενες θα σε απορρίψουν άμα μάθουν το βρώμικο παρελθόν σου επειδή θα φρικάρουν.
    Η προσπάθεια για λύση περιλαμβάνει ψυχολόγο , ιερόδουλες (για κάποια στοιχειώδη εκτόνωση) και ο Θεός Βοηθός.

    φαντάζομαι πως θα μπορέσει να χαρεί τον έρωτα με κάποια στην ηλικία του...ρε παιδιά αν βάζετε τόσα καλούπια σε όλα, δεν νιώθετε καταπίεση?

Page 3 of 17 FirstFirst 1234513 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •