Παιδιά γεια σας
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 16
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    12

    Παιδιά γεια σας

    Παιδιά γεια σας πήρα το θάρρος να γράψω στο φόρουμ γιατί περνάω δύσκολα αλλά πριν 2 εβδομάδες ήταν αφόρητα τα πράγματα. Αποφάσισα να σας γράψω γιατί δεν έχω σχεδόν με κανένα επικοινωνία.Είχα πολλά επεισόδια νομίζω κατάθλιψης γιατί έκλαιγα συνέχεια ή έπαιρνα μια βαθιά ανάσα, έβγαζα ένα λυγμό και μετά σταματούσα. Κανείς δεν μπορούσε να με καθησυχάσει.Ένα πράγμα που δεν θέλω είναι τους γιατρούς και τα χάπια.
    Σας γράφω τώρα γιατί θέλω να το μοιραστώ με κάποιον.

  2. #2
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    12
    Η ιστορία μου περιλαμβάνει μια ερωτική απογοήτευση ένα με δύο σοβαρά προβλήματα υγείας μια προδοσία σε σημείο να μη μου μιλάει κανεις (εννοώ πάνω από 200 άτομα και ιδιαίτερα συγγενείς) και εναν εξευτελισμό στον επαγγελματικό μου τομέα. Μόνο αυτά και δεν λέω ότι δεν φταίω. Φταίω και το γνωρίζω. Είναι λίγα αυτά που σας έγραψα; Οι περισσότεροι έχουν ένα από αυτά, εγώ τα έχω όλα .Πώς λοιπόν να βλέπω το μέλλον μου; Δεν υπάρχει μέλλον. Προσπαθώ να μην το δείχνω έξω ότι λιγο θέλω για να τρελαθω .Δε νομίζω όμως να τους έπεισα.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    617
    Geia sou kai kali xronia!Kai gw mia apo ta idia niwthw..Alla pisteyw oti pleon xreiazomai voitheia apo kapoio eidiko..de borw na ta kataferw moni..

    Gia poso kairo exeis ayti ti dysaresti diathesi?kai poio gegonos pisteyeis oti se odigise perissotero se ayti?

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Dreamland
    Posts
    894
    Μανια μηπως μπορεις να γινεις πιο συγκεκριμενη? Ολα αυτα που γραφεις ειναι λιγο γενικα...
    Αν δεν εκδηλώνεις όσα βρίσκονται μέσα σου, αυτά που δεν εκδηλώνεις θα σε καταστρέψουν

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    220
    Mania καλημερα κ Καλη Χρονια.Μην θεωρεις απιθανη την ευχη,τιποτα δεν ειναι αδυνατον.Δεν μου φαινεται παραξενο οτι αναφερεις τοσα ασχημα γεγονοτα μαζι,συνηθως το ενα ακολουθει το αλλο.Θα ηθελες ομως να γινεις πιο συγκεκριμενη?Σε τι προδοσια αναφερεσαι?

  6. #6
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    12
    Χρονια πολλά και καλή χρονιά. Πιο συγκριμένη δεν μπορώ να γίνω γιατί την περίπτωση μου την γνωρίζουν αρκετά άτομα και φοβάμαι. Πάντως η προδοσία είναι το πρόβλημά μου και ηαυτοπεποίθηση. Ποτέ δεν είχα αυτοπεποίθηση αυτό όμως το γνώριζαν μόνο οι δικοί μου άνθρωποι και όχι όλοι , τώρα το ξέρουν όλοι.Το ότι δημοσιεύτηκε η ανικανότητά μου με διαλυει και όλα αυτά δεν είναι η ιδέα μου το τσεκάρω 10 μήνες τώρα. Θα ήθελα να γράψω κάπου όπου δεν θα μπορούσαν οι άλλοι να τα δουν για να βγάλω από μέσα μου ό,τι με βασανίζει και να σας εξηγήσω πώς έφτασα σε αυτή την κατασταση. Χρήματα δεν έχω για ειδικούς. Σας ευχαριστώ που ασχοληθήκατε.

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    220
    Θα ηθελες να μου στειλεις U2U?

  8. #8
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    12
    Τι είναι αυτό δεν το γνωρίζω;

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    220
    Ειναι προσωπικο μηνυμα.Πηγαινεις στον μηνυμα που σου στειλα.υπαρχουν 3 τετραγωνα απο κατω profile-find-u2u ,τσεκαρεις το u2u κ γραφεις το μηνυμα σου/Μην ξεχασεις να γραψεις θεμα,εστω μια τελεια κ πατας αποστολη.

  10. #10
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    12
    Σου έστειλα u2u μήνυμα αλλα δεν φαίνεται πουθενά έκανα κάτι λάθος γιατί έρχεται μαιλ αλλά δεν βλέπω τίποτα.

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    220
    Τωρα σου εστειλα μνμ,κοιταξε πανω δεξια στην σελιδα,κατω απο την τελευταια ενεργεια κ θα το δεις.Τσεκαρε το κ θα το διαβασεις

  12. #12
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    12
    Σου έγραψα αλλά δεν ξέρω αν το έλαβες??? Δεν μπορώ να το καταλάβω τι κάνει

  13. #13
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    12
    Τσέκαρα την απάντηση και μέσα στο κουτί που έχει το μήνυμά δεν μπορώ να γράψω τίποτα τι κάνω τώρα?

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    220
    Μανια κοιταξε πανω δεξια,εσετειλα μνμ

  15. #15
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    12
    Πρέπει να φύγω τώρα θα ξαναπροσπαθήσω αν θέλεις κι εσύ να μπω στο φόρουμ στις 8 μ.μ. Σε ευχαριστώ για την προσπάθεια mariafound

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •