ΦΟΒΟΣ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 5 of 5

Thread: ΦΟΒΟΣ

  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    3

    ΦΟΒΟΣ

    Καλησπέρα,

    Σήμερα έγινε το εξής , λίγο μετά το πρωινό μου ξύπνημα πήγα για καφέ με εναν φίλο και εκεί που καθόμασταν με ρώτησε για κάτι που είπα ενώ εγώ δεν θυμώμουνα να το έχω πει πριν 5 δευτ, είναι κάτι σοβαρό;,μήπως κάνω κάτι κακό ή λέω κάτι κακό χωρίς να το ξέρω:;;;ανυσηχώ, είναι κάτι σοβαρό;;σας έχει τύχει;;τι να κάνω ; καλή χρονιά

  2. #2
    Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    58
    Αναρωτιεσαι μηπως ο φιλος σου ΝΟΜΙΖΕ οτι κατι του ειπες, ενω δεν ειχες πει τιποτα?

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    3
    Το σκέφτηκα και αυτό αλλά μου μίλαγε σίγουρος,σίγουρα ρε παιδιά δεν είναι κάτι σοβαρό;;;πιθάνον αυτός να παράκουσε αλλά πως μπορώ να το επιβεβαιώσω;;μήπως είναι αγχος; γιατί τον τελυταίο καιρό έχω πολύ

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    3,623
    Χαλάρωσε φίλε, βγάζεις συμπεράσματα από μια στιγμή ότι έχεις κάτι σοβαρό? Προφανώς ο φίλος σου νόμιζε ότι το είπες, συμβαίνει συχνά. Η μπορεί να ήσουν αφηρημένος πολύ εκείνη την στιγμή οπότε δεν καταγράφηκε στην μνήμη. Γίνονται αυτά. Είσαι πολύ μικρός για alzheimer. Αυτά που λες είναι σενάρια hollywood δεν υπάρχουν τετοιες διαταραχές. Άγχος είναι.

  5. #5
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    3
    Οντως Πετράν έχεις δίκιο, ευχαριστώ πάντως για την απάντηση, 28 χρονών, αυτός παράκουσε,συγxαρητήρια και για το site

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •