Δεν μπορω να καταλαβω...
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 10 of 10
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014

    Δεν μπορω να καταλαβω...

    κατα καιρους δεχομαι μηνυματα ή και e-mail που εχουν σκοπο να με κατηγορησουν ή να με βαλουν στο "σωστο" δρομο.
    Βεβαια τωρα εχω την καταλληλη "αναισθησια" να μη τα λογαριαζω και να τα αφηνω πισω...το γιατι βεβαια δεν το καταλαβαινω και μερικες φορες αναρωτιεμαι...αλλα πλεον ειναι κατι που μου δινει πιο πολυ σοφια φανταζομαι για το πως λειτουργει ο κοσμος...φυσικα δεν προκειται να μπω σε λεπτομερειες...απλως...ΜΟΥ ΤΗΝ ΔΙΝΕΙ lol.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Για να μη γινομαι και υπερβολικος ειναι πολυ \"σπανια μηνυματα\"...συνηθως παιρνω ευχουλες:)))))))
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    2,494
    Κηπ, δεν κατάλαβα, εννοείς μηνύματα που απευθύνονται προσωπικά σε σένα ή spam?
    -Πρέπει να είσαι έτοιμος να καείς στην ίδια σου τη φλόγα: πώς να ξαναγεννηθείς, αν δεν γίνεις πρώτα στάχτη;

    -H ζωή συγχωρεί τους πολύ τολμηρούς, τους τρελούς και τις αξίες, τρέχει με έτη φωτός, ο καιρός δεν την τρομάζει

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Εγω δεν καταλαβα τι δεν καταλαβες lol.
    Τι σχεση εχουν τα spam μηνυματα?
    Τεσπα δεν πειραζει δεν εχει σημασια.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    2,494
    ok keep.
    -Πρέπει να είσαι έτοιμος να καείς στην ίδια σου τη φλόγα: πώς να ξαναγεννηθείς, αν δεν γίνεις πρώτα στάχτη;

    -H ζωή συγχωρεί τους πολύ τολμηρούς, τους τρελούς και τις αξίες, τρέχει με έτη φωτός, ο καιρός δεν την τρομάζει

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    850
    Επειδη ο κιπ αναφερεται σε μενα του οφειλω μια δημοσια ΣΥΓΝΩΜΗ που τον υποπτευτηκα οτι αυτος εδωσε τα στοιχεια μου στη Θεοφανια και τα εβγαλε στη δημοσιοτητα. Δεν ξερω ποιος ή μαλλον ΠΟΙΑ ειναι ο \"εφιαλτης\" αλλα στο τελος θα το μαθω που θα παει. Κιπ σορρυ για τους χαρακτηρισμους αν δεχεσαι βεβαια τη συγνωμη μου.

  7. #7
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    Originally posted by Winston_man



    Δεν ξερω ποιος ή μαλλον ΠΟΙΑ ειναι ο \"εφιαλτης\" αλλα στο τελος θα το μαθω που θα παει.

    τι τρωγεσαι και εσυ τωρα για το ποια ειναι?
    δωστης μια ευχη να της κατσει η μπουκια που τρωει και συνηθως πιανει.
    Απο κει και περα, τι θα βγαλεις?

    Αστον καθενα να στηνει την ζωη του ακομα και στη πλατη των αλλων.
    Την δικη σου πλατη να φυλας και αυτο δεν θα το καταφερεις αν τρως το χρονο σου για την καθε μιζερη κατασταση που υπαρχει γυρω σου ειτε εντος ειτε εκτος του φορουμ.....


    Τωρα εγω,
    για να μην εχω τετοιες εννοιες, δημοσιοποιω οσο μπορω τα στοιχεια μου απο μονος μου, και ετσι δεν με αγχωνει το θεμα ουτε ποιος τα εμαθε ουτε απο που....
    ;)

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Winston δεκτη η συγγνωμη δεν πειραζει καταλαβαινω οτι ησουν σε ψυχολογικη πιεση:)
    Απλως μου εκανε εντυπωση οτι σκεφτηκες εμενα.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  9. #9
    Originally posted by keep_walking
    Winston δεκτη η συγγνωμη δεν πειραζει καταλαβαινω οτι ησουν σε ψυχολογικη πιεση:)
    Απλως μου εκανε εντυπωση οτι σκεφτηκες εμενα.
    ε, καλά και συ τωρα....μπορεί να μη το σκέφτηκε και εντελώς μόνος του....

  10. #10
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    Originally posted by Θεοφανία
    Originally posted by keep_walking
    Winston δεκτη η συγγνωμη δεν πειραζει καταλαβαινω οτι ησουν σε ψυχολογικη πιεση:)
    Απλως μου εκανε εντυπωση οτι σκεφτηκες εμενα.
    ε, καλά και συ τωρα....μπορεί να μη το σκέφτηκε και εντελώς μόνος του....


    αααα.... βοηθησες και εσυ?
    :cool:

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •