ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΥΡΥΘΜΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 17 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 16 to 30 of 245
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    1,243
    Αν μπορώ θέλω να ζητήσω μια χάρη.
    θέλω να συμπεριληφθώ και εγώ στο παιχνίδι της εύρυθμης λειτουργίας!!!!
    Εσείς, οι διοργανωτές της εύρυθμης λειτουργίας, μην μου μιλάτε και μην μου απαντάτε.
    Οι υπόλοιποι (που δεν ανήκετε στην οργανωτική επιτροπή) μπορείτε να μου μιλάτε ελεύθερα.
    Α, ρε κρίνο τυχερέ.
    Θα γλυτώσεις από τα παράσιτα λίγες μέρες........

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Απο την Θεσσαλονικη με αγαπη
    Posts
    2,855
    Mιλας εσυ που ειχες ανοιξει θεμα για την Θεοφανια; Εισαι η πρωτη δασκαλα αυτης της τακτικης, το ξεχασες κιολας;

    http://e-psychology.gr/forum/viewthread.php?tid=5528#pid147524
    Παρεα με την μοναξια πως να περασει η βραδια, που να ΄σαι σημερα και νιωθω σιδερα να σφιγγουν την καρδια

    http://www.youtube.com/watch?v=ScnQDRkJpJI

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    Originally posted by Θεοφανία
    Originally posted by arktos
    δηλαδή ρε παιδιά, για τη μη εύρυθμη λειτουργία του φόρουμ φταίει ο krino ?

    και για την εγκηληματικότητα στην ελλάδα φταίει ο παλαιοκώστας ?

    και για την κακή οικονομική κατάσταση στη χώρα μας φταίει η νέα δημοκρατία ?

    μήπως κάποιοι είναι υποκειμενικοί ?
    Το γεγονός πως μόνος του εδώ και καιρό λέει πως δεν μπαίνει και δεν πρόκειται να μπει στη διαδικασία υποστήριξης αυτού του χώρου, το ότι μπαίνει μόνο όταν διακρίνει πως πάει να γίνει καβγάς και προκαλεί μέλη ώστε να γίνει χαμός, σου φαίνεται υποκειμενικότητα?
    Διάβασε καλύτερα αυτό που λέει η ρεμ. Δεν είπε πουθενα \"μη μιλάτε στον κρίνο σε ότι και αν γράφει\", αλλα \"γράψτε τον κρίνο κάθε φορά που προκαλει για να δημιουργήσει πανικό μήπως και ηρεμήσει το φόρουμ\".
    Αυτό εντελώς αντικειμενικό.
    αυτο ακριβως που σου απανταει η θεοφανια αρκτος.

    φυσικα και δεν φταιει μονο ο κρινο για τη μη ευρυθμη λειτουργια του φορουμ.
    ΦΤΑΙΜΕ ΟΛΟΙ, ΓΙΑΤΙ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΔΗΛΩΜΕΝΗ ΤΟΥ ΠΡΟΘΕΣΗ ΝΑ ΠΡΟΚΑΛΕΙ ΑΝΑΣΤΑΤΩΣΗ ΚΑΙ ΜΟΝΟ.(οσοι το κανουμε φυσικα, γιατι ολοι οι υπολοιποι που τον γραφουν συστηματικα,δεν φταινε καθολου)

    εχω πει κι αλλη φορα, οτι ο βασικος τροπος που λειτουργει ο κρινο εδω μεσα, ειναι να θετει τον εαυτο του ΑΠΕΝΑΝΤΙ.
    γενικως....
    απεναντι απο εναν στοχο που του καρφωνεται στο κεφαλι και να βαραει, χωρις λογικη, χωρις ελεος, χωρις επιχειρηματα ,χωρις αληθεια, με ανακριβειες,διαστρεβλωσει� � και φανατισμο, να υποθαλπτει και να κλεινει τα ματια σε οποιαδηποτε αθλια συμπεριφορα τον συμφερει(προσφατα αποκαλεσε το υβρεολογιο του γουινστον \"5 ατακες\") μονο και μονο για να σπασει τα @@ του ΑΠΕΝΑΝΤΙ και να τραβηξει λιγη απο την προσοχη που τοσο χρειαζεται, απο ολους τους υπολοιπους.

    Ε, ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΠΕΙ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΟΥ, ΑΝ ΕΣΥ ΤΟΥ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΤΗΝ ΠΛΑΤΗ.
    θα αναγκαστει να χοροπηδαει γυρω σου σαν το κατσικακι(εδω κολλαει το κατσικακι ρειν )
    και κανενας καυγας δεν μπορει να γινει με εναν,οποιος και αν ειναι αυτος που τον πυροδοτει...


    βρες μου εσυ ΕΝΑ ΜΟΝΟ ΑΛΛΟ ΜΕΛΟΣ που εχει δηλωσει και οχι μονο εχει δηλωσει, αλλα το αποδεικνυει καθημερινα και με καθε ποστ του, οτι δεν τον ενδιαφερει η λειτουργια του φορουμ και μπαινει μονο για να χωνει σε οποιους νομιζει , για να τον βρισκει ΑΠΕΝΑΝΤΙ του η θεοφανια που φθονει, ο κιπ (!!!!!!!!) επειδη δεν τον επαιξε οταν γνωριστηκαν και ζηλεψε τις υποτιθεμενες παρτουζες επειδη δεν του προτεινε κατι αναλογο και οποιον αλλο του καρφωθει στον εγκεφαλο, ετσι..μονο για να εκτονωνει την επιθετικοτητα του και τις ανικανοποιητες πλευρες του...

    και η νατουρ μονο για καυγαδες μπαινει, αλλα δεν το εχει συνειδητοποιησει ακομα, θεωρει οτι συμμετεχει και σε αλλες δραστηριοτητες...

    ποτε δεν ειπα και δεν θα το κανω, να μη μιλαμε σε καποιον γιατι ειναι το σαπιο φρουτο...
    ειπα να μην απανταμε οταν φερεται ετσι οπως εχει δηλωσει κι αποδεικνυει καθε μερα, οτι δεν ενδιαφερεται και δεν συμμετεχει σε κανενος την υποστηριξη και θα ειναι εδω μονο για σαματα.

    και σε πληροφορω, επειδη του κρινο η προσοχη που μπορει να τραβηξει απο τους γυρω του του ειναι πολυτιμη, εαν κανεις δεν τον σιγονταρει σε καυγαδες, θα αναγκαστει να συμμετεχει οπως και ολοι εδω μεσα, κανοντας οτι καλυτερο μπορει, αν μπορει, αλλιως θα φυγει μονος του, οπως αναγκαστηκε και εκανε την προηγουμενη φορα και τωρα προσπαθει να το μαζεψει με ψεματα, οτι ταχα ειπε θα εφευγε ως μελος αλλα θα παρεμενε ως σπασ@@δης

    λες και το κραξιμο το εφαγε για την υποστηριξη που παρειχε κι οχι για τις αθλιοτητες του.
    λες και η φιλη του , για την οποια ταχα εφυγε, εφτασε σε απογνωση και την συμπονεσε, για την μεγαλη υποστηριξη που παρειχε κι οχι γιατι μουτζοπιαστηκε με οποιον βρηκε μπροστα του ....

    εννοειται οτι ειναι ευπροσδεκτος οποτε θελησει να συμμετεχει για συζητηση και υποστηριξη,και του μιλαμε ολοι, εννοειται οτι ειναι στο χερι μας να τον οδηγησουμε στην συμπεριφορα που θελουμε απο αυτον και απο καθε \"αυτον\" που τρεφεται μονο απο καυγαδες και αναστατωση.

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    Originally posted by nature
    Αν μπορώ θέλω να ζητήσω μια χάρη.
    θέλω να συμπεριληφθώ και εγώ στο παιχνίδι της εύρυθμης λειτουργίας!!!!
    Εσείς, οι διοργανωτές της εύρυθμης λειτουργίας, μην μου μιλάτε και μην μου απαντάτε.
    Οι υπόλοιποι (που δεν ανήκετε στην οργανωτική επιτροπή) μπορείτε να μου μιλάτε ελεύθερα.
    Α, ρε κρίνο τυχερέ.
    Θα γλυτώσεις από τα παράσιτα λίγες μέρες........
    χαρες να ζητας απο οσους σε ανεχονται, και παρασιτα εχεις εσυ

  5. #20
    Originally posted by nature
    Αν μπορώ θέλω να ζητήσω μια χάρη.
    θέλω να συμπεριληφθώ και εγώ στο παιχνίδι της εύρυθμης λειτουργίας!!!!
    Εσείς, οι διοργανωτές της εύρυθμης λειτουργίας, μην μου μιλάτε και μην μου απαντάτε.
    Οι υπόλοιποι (που δεν ανήκετε στην οργανωτική επιτροπή) μπορείτε να μου μιλάτε ελεύθερα.
    Α, ρε κρίνο τυχερέ.
    Θα γλυτώσεις από τα παράσιτα λίγες μέρες........
    Βρε κακομοίρα, δεν έχεις αντιληφθεί πως εδώ και μήνες δεν έχεις απλά συμπεριληφθει, αλλα είσαι και η πρωταγωνίστρια στο παιχνίδι της εύρυθμης λειτουργίας?
    Έχεις δει κανένα να σου απαντά, εκτός από κανα δυο που σιγοντάρεις?
    Μήπως θες να ανατρέξουμε στους τελευταίους μηνες του φόρουμ και να δούμε πόσα μνμ υποστήριξης έχεις ποστάρει εδω μέσα?
    Πρόσεξε: οι συμπλεγματικές αναφορές σου στο πρόσωπο μου δεν πιάνονται, σε περίπτωση που αναρωτιεσαι.
    Όσο για τα παράσιτα στο επιστρέφω, αν και το ραπανάκι σου πάει καλύτερα.

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    1,243
    Originally posted by Θεοφανία


    Έχεις δει κανένα να σου απαντά, εκτός από κανα δυο που σιγοντάρεις?

    Τα 4 ποστ εδώ ακριβώς, από πάνω, ποιος τα έγραψε?
    Ο \"κανένας\" που είπες??
    χαχαχαχααααα


    άλλο εύρρυθμο και αυτό πάλι.
    Τελικά εύρρυθμα μπορεί να μην είναι τα πράγματα, πάντως γέλιο βγαίνει πολύ.

    Και επειδή το γέλιο κάνει καλό, θα δεχτώ ότι τέτοια υποστήριξη παρέχεις τους τελευταίους μήνες στο φόρουμ

    Γέλιο, γέλιο, γέλιο, γελωτοθεραπεία!!!!!
    Σε καλό μας.

  7. #22
    Originally posted by nature
    Originally posted by Θεοφανία


    Έχεις δει κανένα να σου απαντά, εκτός από κανα δυο που σιγοντάρεις?

    Τα 4 ποστ εδώ ακριβώς, από πάνω, ποιος τα έγραψε?
    Ο \"κανένας\" που είπες??
    χαχαχαχααααα


    άλλο εύρρυθμο και αυτό πάλι.
    Τελικά εύρρυθμα μπορεί να μην είναι τα πράγματα, πάντως γέλιο βγαίνει πολύ.

    Και επειδή το γέλιο κάνει καλό, θα δεχτώ ότι τέτοια υποστήριξη παρέχεις τους τελευταίους μήνες στο φόρουμ

    Γέλιο, γέλιο, γέλιο, γελωτοθεραπεία!!!!!
    Σε καλό μας.


    γιεςςςς!!! μπράβο!!! τα κατάφερες!!!! με αναγκασες να σου απαντησω!!!
    πρεπει να είναι η μοναδική σου επιτυχία εδώ και πολύ καιρό έτσι?
    Όχι τιποτε άλλο αλλα έδειξες πολύ ευτυχισμένη.
    Θα σε λυπήσω στο μέλλον γιατί έχω σκοπό να μη σιγοντάρω ώστε να ξανακάνετε το φόρουμ μπρδλο εσύ και το (μοναδικό φαντάζομαι σε όλη τη Γη), φιλαράκι σου.


    Α, και κάτι άλλο: χαλοοοοοοοοο! αυτό που νιώθεις δεν είναι βροχή....σαρπράιζ!

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Ελληνική Ζυθοποϊία
    Posts
    1,023
    Originally posted by knoulp
    Η βλακεία είναι πιο ισχυρή από την σκέψη.
    Έρχεται πρώτη στο μυαλό και ανατρέπει τα δεδομένα.
    Ο μόνος τρόπος για να την αντιμετωπίσεις είναι να την αποφεύγεις συστηματικά.
    Το ίδιο ισχύει για την γνώση. Έρχεται μετά από πολύ καιρό και από πολύ προσπάθεια.
    Το δύσκολο είναι να αντιπαρέλθεις αυτούς που πιστεύουν ότι ξέρουν.
    Επίσης ο μόνος τρόπος να το αντιμετωπίσεις είναι συστηματικά να το αποφεύγεις.

    Το δύσκολο μέρος της βλακείας και της υποτιθέμενης γνώσης είναι ότι είναι αρκούντως επικίνδυνες και δυστυχώς έρχονται με ένα πολύ όμορφό και φανταχτερό περιτύλιγμα.

    Δυστυχώς σε τόπους ανοιχτούς όπως αυτό εδώ, έχει ο καθένας την δυνατότητα να προσκομίσει το σκοτάδι της ψυχής του, αγνοώντας τον αντίκτυπο της ύπαρξής του.
    ... θα μου ήταν πιο ευχάριστο να έχω δει αυτές τις σκέψεις κάπου αλλού, αλλά τί να κάνουμε;... ... θέλω να πιστεύω ότι έχω καταλάβει εντελώς τον ειρμό σου, αλλά και πάλι δε μ\' ενοχλεί αν το \'είμαι σίγουρη\' δίνει τη θέση του στο \'νομίζω πως έχω καταλάβει εντελώς\'... ... είναι εκείνη η αίσθηση μαγείας που λέγαμε σε άλλο θρεντ, όταν αυτή συμβαίνει να πλανάται... όπως και νά \'χει είναι όμορφο αυτό που διάβασα και με βρίσκει σύμφωνη...


  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    3,623
    Τα ίδια και τα ίδια από τους ίδιους.




    Same shit different day

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    Originally posted by PETRAN
    Τα ίδια και τα ίδια από τους ίδιους.
    να ζητησεις τα λεφτα σου πισω κυριος :Ρ σιγα μη προσλαβουμε καινουριους για να διασκεδαζεις εσυ :Ρ:Ρ:Ρ:Ρ:Ρ

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    3,623
    Originally posted by Remedy
    να ζητησεις τα λεφτα σου πισω κυριος :Ρ σιγα μη προσλαβουμε καινουριους για να διασκεδαζεις εσυ :Ρ:Ρ:Ρ:Ρ:Ρ


    Ναι αλλά το show δεν πουλάει πλέον και ο κόσμος γιουχαρει από κάτω!



    Ντύσου κλοουν, κάντε τον κρινο mentalist και την nature μόγλη, κάντε κάτι

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    2,494
    Originally posted by arktos
    δηλαδή ρε παιδιά, για τη μη εύρυθμη λειτουργία του φόρουμ φταίει ο krino ?

    και για την εγκηληματικότητα στην ελλάδα φταίει ο παλαιοκώστας ?

    και για την κακή οικονομική κατάσταση στη χώρα μας φταίει η νέα δημοκρατία ?

    μήπως κάποιοι είναι υποκειμενικοί ?
    Σωστήηηηη

    Παιδιά δεν είμαστε, ας μη κάνουμε χειρότερα και από παιδιά...
    -Πρέπει να είσαι έτοιμος να καείς στην ίδια σου τη φλόγα: πώς να ξαναγεννηθείς, αν δεν γίνεις πρώτα στάχτη;

    -H ζωή συγχωρεί τους πολύ τολμηρούς, τους τρελούς και τις αξίες, τρέχει με έτη φωτός, ο καιρός δεν την τρομάζει

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    Originally posted by PETRAN
    Originally posted by Remedy
    να ζητησεις τα λεφτα σου πισω κυριος :Ρ σιγα μη προσλαβουμε καινουριους για να διασκεδαζεις εσυ :Ρ:Ρ:Ρ:Ρ:Ρ


    Ναι αλλά το show δεν πουλάει πλέον και ο κόσμος γιουχαρει από κάτω!



    Ντύσου κλοουν, κάντε τον κρινο mentalist και την nature μόγλη, κάντε κάτι
    ο σκοπος ειναι ιερος,δεν μας ενδιαφερει το χρημα

  14. #29
    Originally posted by PETRAN


    Ντύσου κλοουν, κάντε τον κρινο mentalist και την nature μόγλη, κάντε κάτι
    αχααααααααααααααααααααα!!!

    Πετραν μου λείπεις.

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    2,077
    Πετραν,
    δεν παίζεσαι θα γελάω μέχρι αύριο..

Page 2 of 17 FirstFirst 123412 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •