ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΥΡΥΘΜΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 17 12311 ... LastLast
Results 1 to 15 of 245
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634

    ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΥΡΥΘΜΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ

    βλεπω οτι οπως ηταν αναμενομενο απο τις δηλωσεις και τις παρεμβασεις του μελους κρινο,
    το μονο ενδιαφερον του πια (η και ανεκαθεν) για το φορουμ, ειναι να προκαλει η να εμπλεκεται σε καυγαδες, να προκαλει αναταραχη, να αποκαταστησει στο μυαλο του η και καποιων φανταστικων αλλων μελων αυτο που αρεσκεται να παρουσιαζει ως δικιο του, λεγοντας ανακριβειες, συκοφαντωντας, προσβαλωντας, μονιμως παραχαρασσοντας την αληθεια, προκαλωντας σε καθε ειδους συνεχεις αγονες αντιπαραθεσεις.

    αντιλαμβανομαι οτι ειναι κατι εκνευριστικο για τον καθενα που θιγει καθε φορα, και πολλοι συχνα μπαινουν στην διαδικασια να απαντησουν για να αποδειξουν οτι δεν ειναι ελεφαντες αλλα κατι συμβαινει με τον κρινο...

    επειδη δεν μας εμπιστευεται το τι του συμβαινει κι εχει καθε δικαιωμα γι αυτο, αλλα εχει επιλεξει να μας λουζει με τα συμπτωματα του προβληματος του,
    επειδη αυτη η δρομολογημενη πλεον (μετα απο δηλωσεις του) δραση του εδω μεσα μονο προβληματα και συγχισεις θα προκαλεσει,

    καλω οσα μελη συμφωνουν, ΝΑ ΜΗΝ ΑΠΑΝΤΑΝΕ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΣΧΟΛΙΟ ΤΟΥ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΣΑΝ ΠΛΑΙΣΙΟ,ΥΦΟΣ ,ΣΚΟΠΟ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ, παρα μονο εαν και εφοσον αποφασισει να συμμετεχει σχολιαζοντας την ουσια των μηνυματων των μελων, προβληματα, αποψεις κλπ...

    μπορει κατα δηλωση του, σκοπος του να ειναι τα παραπανω, αλλα χωρις ανταποκριση δεν μπορει να αναστατωσει απολυτως κανεναν...

    δεκτες και αποψεις και σιωπηλες η διατυπωμενες συμφωνιες η διαφωνιες επ αυτων

  2. #2
    Αυτό έκανα και γω αγαπητή ρεμ, αλλα με έπιασε κορόιδο κανά-δυο μέρες τώρα. Βλέπεις και η υπομονή καμιά φορά έχει όριο. Συμφωνώ 100% με αυτό που λες και δεν υπάρχει περίπτωση να του ξανά απαντήσω όσο και να χτυπιέται.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Απο την Θεσσαλονικη με αγαπη
    Posts
    2,855
    Πρωτα απο ολα χαιρομαι που εφτασες στο συμπερασμα που λεω εδω και 2 χρονια οταν ειχα το σκυλακι στα ποδια μου :P.
    Απο εκει και περα οταν σε αναφερει συνεχως οσο και αν κανεις υπομονη καποια στιγμη θα απαντησεις και το ξερεις καλα αυτο. Δυστυχως σε αυτη τη ζωη πλεον το να κρινεις αδερφιστικα εχει γινει επιστημη
    Παντως οπως εχω πει και σε αλλο ατομο θεωρω λαθος να ανοιγεις θεμα για συγκεκριμενο προσωπο ειδικα οταν εχει προβληματα και αυτο ειναι ξεκαθαρο στον καθενα
    Παρεα με την μοναξια πως να περασει η βραδια, που να ΄σαι σημερα και νιωθω σιδερα να σφιγγουν την καρδια

    http://www.youtube.com/watch?v=ScnQDRkJpJI

  4. #4
    Originally posted by Remedy
    βλεπω οτι οπως ηταν αναμενομενο απο τις δηλωσεις και τις παρεμβασεις του μελους κρινο,
    το μονο ενδιαφερον του πια (η και ανεκαθεν) για το φορουμ, ειναι να προκαλει η να εμπλεκεται σε καυγαδες, να προκαλει αναταραχη, να αποκαταστησει στο μυαλο του η και καποιων φανταστικων αλλων μελων αυτο που αρεσκεται να παρουσιαζει ως δικιο του, λεγοντας ανακριβειες, συκοφαντωντας, προσβαλωντας, μονιμως παραχαρασσοντας την αληθεια, προκαλωντας σε καθε ειδους συνεχεις αγονες αντιπαραθεσεις

    αντιλαμβανομαι οτι ειναι κατι εκνευριστικο για τον καθενα που θιγει καθε φορα, και πολλοι συχνα μπαινουν στην διαδικασια να απαντησουν για να αποδειξουν οτι δεν ειναι ελεφαντες αλλα κατι συμβαινει με τον κρινο...

    επειδη δεν μας εμπιστευεται το τι του συμβαινει κι εχει καθε δικαιωμα γι αυτο, αλλα εχει επιλεξει να μας λουζει με τα συμπτωματα του προβληματος του,
    επειδη αυτη η δρομολογημενη πλεον (μετα απο δηλωσεις του) δραση του εδω μεσα μονο προβληματα και συγχισεις θα προκαλεσει,

    καλω οσα μελη συμφωνουν, ΝΑ ΜΗΝ ΑΠΑΝΤΑΝΕ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΣΧΟΛΙΟ ΤΟΥ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΣΑΝ ΠΛΑΙΣΙΟ,ΥΦΟΣ ,ΣΚΟΠΟ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ, παρα μονο εαν και εφοσον αποφασισει να συμμετεχει σχολιαζοντας την ουσια των μηνυματων των μελων, προβληματα, αποψεις κλπ...

    μπορει κατα δηλωση του, σκοπος του να ειναι τα παραπανω, αλλα χωρις ανταποκριση δεν μπορει να αναστατωσει απολυτως κανεναν...

    δεκτες και αποψεις και σιωπηλες η διατυπωμενες συμφωνιες η διαφωνιες επ αυτων
    συμφωνω απολυτα για να επανελθει το φορουμ στους ρυθμους του που κατα την αποψη μ δεν ειναι μονο σαπιλα αλλα προσφερει πολλα σε πολλους
    Οτι βλεπουμε γυρω μας ειναι μονο για αυτη τη φορα.Μην προσπερνας τιποτα,κοιταξε τα χρωματα των λουλουδιων και χαμογελα

  5. #5
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    Originally posted by Θεοφανία
    Αυτό έκανα και γω αγαπητή ρεμ, αλλα με έπιασε κορόιδο κανά-δυο μέρες τώρα. Βλέπεις και η υπομονή καμιά φορά έχει όριο. Συμφωνώ 100% με αυτό που λες και δεν υπάρχει περίπτωση να του ξανά απαντήσω όσο και να χτυπιέται.

    αχαχαχαχαχαχαχα
    σταματα σε παρακαλω,
    δεν γινεται να το κανεις αυτο, ειναι βασανιστηριο.....

    Μην το ξαναγραψεις οτι δεν θα μου ξαναπαντησεις,
    μεχρι πριν 10 λεπτα αυτο εκανες.....

    χουχουχουχουχου.....
    οποτε βρε θεοφανιτσα,
    δεν θα μου ξαναπαντησεις οσο και να χτυπιεμαι???


    ουααααααααααααααααααααααα α

  6. #6
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    α και ευχομαι ολο το παρεακι σας να μαζευτει εδω και να τα βρειτε.....
    απο εμενα,
    ολες τις ευχες μου.


    ΥΓ........ χεχε.... χαρη θα μου κανατε αμα σταματουσατε να γραφετε για μενα,
    ετσι ωστε να γραφω λιγοτερες αχρηστες απαντησεις.

  7. #7
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    πριν σας χαιρετισω για το ΣΚ καλα μου πονυ,
    προτεινω να παιξουμε ενα ωραιο και χαρουμενο παιχνιδακι.


    Οι κατωθι,
    Remedy, Θεοφανία, Ολα_ειναι_δανεικα, olgaki82 (και οσοι προστεθουν αργοτερα) δηλωσαν οριστικως και αμετακλητως οτι δια παντος ΔΕΝ θα μου ξαναμιλησουν με κανενα τροπο.

    Επειδη εσεις εισαστε πολλοι και εγω ενας :P
    εγω θα σας μιλαω οποτε μου κανει κεφι :P:P:P:P
    εσεις ομως θα εισαστε βραχοι ηθικης.:P:P:P:P:P:P


    Δεν θα σπασατε και δεν τσακισετε σε καμια αφορμη οσο και να κρατησει αυτο.
    Αν τελικα σπασετε, και μου απαντησετε, εγω θα εχω δικαιωμα να σας κραξω οσο γουσταρω μιας και θα χασετε.

    Το παιχνιδακι αρχιζει απο την το πρωι της δευτερας 08:00 και ληγει οταν καποιος απο τους αναφερθεντες εδω μεσα χασει.

    Ευχομαι σε ολους τους συμμετεχοντες,
    καλη ξεκουραση και ενα χαλαρο τριημερο....


  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    1,197
    Δεν εχετε τιποτα αλλο να κανετε αντε ολο τσακωνεστε.Κοιταξτε λιγο το συνανθρωπο σας και αφηστε τους εγωισμους.

  9. #9
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    Originally posted by afrula


    και αφηστε τους εγωισμους.
    o arkas το ειχει πολυ καλα:


    Είναι καιρός να αφήσουμε τους εγωισμούς και να κοιτάξουμε λίγο τον εαυτό μας


  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    222
    Η βλακεία είναι πιο ισχυρή από την σκέψη.
    Έρχεται πρώτη στο μυαλό και ανατρέπει τα δεδομένα.
    Ο μόνος τρόπος για να την αντιμετωπίσεις είναι να την αποφεύγεις συστηματικά.
    Το ίδιο ισχύει για την γνώση. Έρχεται μετά από πολύ καιρό και από πολύ προσπάθεια.
    Το δύσκολο είναι να αντιπαρέλθεις αυτούς που πιστεύουν ότι ξέρουν.
    Επίσης ο μόνος τρόπος να το αντιμετωπίσεις είναι συστηματικά να το αποφεύγεις.

    Το δύσκολο μέρος της βλακείας και της υποτιθέμενης γνώσης είναι ότι είναι αρκούντως επικίνδυνες και δυστυχώς έρχονται με ένα πολύ όμορφό και φανταχτερό περιτύλιγμα.

    Δυστυχώς σε τόπους ανοιχτούς όπως αυτό εδώ, έχει ο καθένας την δυνατότητα να προσκομίσει το σκοτάδι της ψυχής του, αγνοώντας τον αντίκτυπο της ύπαρξής του.

  11. #11
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    Originally posted by knoulp
    Η βλακεία είναι πιο ισχυρή από την σκέψη.
    Έρχεται πρώτη στο μυαλό και ανατρέπει τα δεδομένα.
    Ο μόνος τρόπος για να την αντιμετωπίσεις είναι να την αποφεύγεις συστηματικά.
    Το ίδιο ισχύει για την γνώση. Έρχεται μετά από πολύ καιρό και από πολύ προσπάθεια.
    Το δύσκολο είναι να αντιπαρέλθεις αυτούς που πιστεύουν ότι ξέρουν.
    Επίσης ο μόνος τρόπος να το αντιμετωπίσεις είναι συστηματικά να το αποφεύγεις.

    Το δύσκολο μέρος της βλακείας και της υποτιθέμενης γνώσης είναι ότι είναι αρκούντως επικίνδυνες και δυστυχώς έρχονται με ένα πολύ όμορφό και φανταχτερό περιτύλιγμα.

    Δυστυχώς σε τόπους ανοιχτούς όπως αυτό εδώ, έχει ο καθένας την δυνατότητα να προσκομίσει το σκοτάδι της ψυχής του, αγνοώντας τον αντίκτυπο της ύπαρξής του.

    εσυ με το λογυδριο σου με μπερδεψες λιγο.....
    συντασεσαι σε αυτους που δεν μου απαντουν η μπα?

    Τωρα οπως διαπιστωνεις το νετ εχει τα καλα του αλλα εχει και τα κακα του....

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    4,305
    δηλαδή ρε παιδιά, για τη μη εύρυθμη λειτουργία του φόρουμ φταίει ο krino ?

    και για την εγκηληματικότητα στην ελλάδα φταίει ο παλαιοκώστας ?

    και για την κακή οικονομική κατάσταση στη χώρα μας φταίει η νέα δημοκρατία ?

    μήπως κάποιοι είναι υποκειμενικοί ?
    http://www.mazi.org.gr/

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Απο την Θεσσαλονικη με αγαπη
    Posts
    2,855
    Ασχολουμαστε με εναν καυγα αναμεσα στην Θεοφανια και τον γουινστον που τελειωσε το ιδιο βραδυ. Ποιος ευθυνεται για αυτο;

    μήπως κάποιοι είναι υποκειμενικοί ?
    Παρεα με την μοναξια πως να περασει η βραδια, που να ΄σαι σημερα και νιωθω σιδερα να σφιγγουν την καρδια

    http://www.youtube.com/watch?v=ScnQDRkJpJI

  14. #14
    Originally posted by arktos
    δηλαδή ρε παιδιά, για τη μη εύρυθμη λειτουργία του φόρουμ φταίει ο krino ?

    και για την εγκηληματικότητα στην ελλάδα φταίει ο παλαιοκώστας ?

    και για την κακή οικονομική κατάσταση στη χώρα μας φταίει η νέα δημοκρατία ?

    μήπως κάποιοι είναι υποκειμενικοί ?
    Το γεγονός πως μόνος του εδώ και καιρό λέει πως δεν μπαίνει και δεν πρόκειται να μπει στη διαδικασία υποστήριξης αυτού του χώρου, το ότι μπαίνει μόνο όταν διακρίνει πως πάει να γίνει καβγάς και προκαλεί μέλη ώστε να γίνει χαμός, σου φαίνεται υποκειμενικότητα?
    Διάβασε καλύτερα αυτό που λέει η ρεμ. Δεν είπε πουθενα \"μη μιλάτε στον κρίνο σε ότι και αν γράφει\", αλλα \"γράψτε τον κρίνο κάθε φορά που προκαλει για να δημιουργήσει πανικό μήπως και ηρεμήσει το φόρουμ\".
    Αυτό εντελώς αντικειμενικό.

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    1,243
    Originally posted by arktos
    δηλαδή ρε παιδιά, για τη μη εύρυθμη λειτουργία του φόρουμ φταίει ο krino ?

    και για την εγκηληματικότητα στην ελλάδα φταίει ο παλαιοκώστας ?

    και για την κακή οικονομική κατάσταση στη χώρα μας φταίει η νέα δημοκρατία ?

    μήπως κάποιοι είναι υποκειμενικοί ?

    Είναι πραγματικά πολύ αστείο.
    Να ένα θρεντ που έλειπε......
    Αν το είχε κάποιος σκεφτεί νωρίτερα, το φόρουμ θα λειτουργούσε εύρυθμα.
    Να παίρνουμε κάθε φορά έναν, να τον στήνουμε απέναντί μας και ανοικτά και χωρίς περιστροφές όλοι να συνεννοούμαστε να μην του μιλάμε.
    Κάποτε γινόταν με u2u η ίδια ευγενική προσπάθεια, αλλά επειδή η εύρυθμη λειτουργία δεν εξασφαλίστηκε, ευτυχώς φώτισε ο θεός τη Ρέμεντυ να σκεφτεί αυτόν τον τρόπο.

    Προτείνω τη προαγωγή της Ρέμεντυ σε μοντερέιτορ.

    Η εύρυθμη λειτουργία είναι πλέον γεγονός.......
    Εύγε.

Page 1 of 17 12311 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •