Dumyrox.To χετε παρει?
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 11 of 11
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    1,197

    Dumyrox.To χετε παρει?

    Παιδια πηγα στο γιατρο μου και μου αντικατεστησε τα entact με τα dumyrox.Καμια παρενεργεια ξερετε?Οσοι εχετε παρει πως νιωσατε?Για δωστε τις εμπειριες σας,σας παρακαλω....

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    1,407
    nai afrula τα εχω παρει εγω..πολυ καλα χαπια.ουτε παρενεργειες ειχα ουτε τιποτα και δεν ειναι ιδιαιτερα δυνατα.ποση ποσοτητα θα παιρνεις καθημερινα?

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    1,197
    Απο Τριτη θα παιρνω melene 3 των 100mg.Moυ τα εδωσε ο γιατρος μου για το ocd.Τα παιρνεις ακομα?Σε βοηθησαν?Καμια παρενεργεια ?εγω σημερα εχω λιγη υπνηλια.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    1,407
    λιγη υπνηλια μπορει η οποια θα υποχωρησει.τα παιρνω ακομα ναι,αλλα τα σταματαω τον μαρτηεντελως.
    τι να σου πω,νομιζω πως με βοηθησαν μαλλον,ειναι εξειδικευμενα παντως για ocd.παρενεργεια αλλη δεν ειχα καμια,τιποτα ουτε υπνηλια,ουτε χασμουριτο,ουτε αυπνια,ουτε αυξηση της ορεξης τιποτα,σα να μην τα παιρνα..μην σε ανησυχουν.και ενα αλλο παιδι απο εδω μεσα πριν μια δυο βδομαες ανοιξε το ιδιο ακριβως θεμα και ανησυχουσε και διαβασα προσχτες οτι αφου περασαν οι 2 πρωτες εβδομαδεσ του εξαφανιστηκαν ολα

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    1,197
    οι 2 πρωτες βδομαδες δηλαδη πως θα ναι?Υπνηλια και τι αλλο?

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    1,407
    εξαρταται τον οργανισμο παντα...

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    307
    Είναι το πρώτο αντικαταθλιπτικό που πήρα.καμμία παρενέργεια και εχω την γνώμη ότι είναι απο τα πιο ελαφριά

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    1,197
    γιοτα mou δε μπορω να στειλω u2u αλλα ειναι ο καλυτερος της χωρας.Τωρα αρχισα 2 μηνες εχω περιπου φανταζομαι στο μελλον θα ειμαι περδικι!!!:)

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    1,197
    οχι!!!Δε ξερω αν ειναι καλος ο δικος σου.Για πες μου την εμπειρια σου.ocd εχεις?Τι σου χει δωσει?Εγω τωρα αρχισα.

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    1,197
    δε τον γνωριζω αν δεν εισαι ικανοποιημενη πηγαινε στον δικο μου.καθηγητης ειναι και παιρνει 100.Για τον υπνο εμενα μου εδωσε nozinan και ειμαι μια χαρα!Για να δουμε τι θα γινει με τις εμμονες.Αλλα πρεπει να βρω και εναν ψυχοθεραπευτη δυσκολο αυτο αλλα θα ψαξω παντου.

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    1,197
    και ο δικος μου ξεχασα να σου πω του ΑΙΓΙΝΗΤΕΙΟΥ ειναι.Αλλα πιστευω ειναι ο καλυτερος γιατι οπου τον αναφερω μου λενε οτι ειναι η πρωτη φιρμα δηλαδη ο καλυτερος.Μακαρι να βγουν ολα αληθινα!!!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •