Αντίο e-psychology. Ελπίζω η ζωή να έχει κρατήσει ακόμα μια θέση και για μένα.
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 20
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    2,337

    Αντίο e-psychology. Ελπίζω η ζωή να έχει κρατήσει ακόμα μια θέση και για μένα.

    11-1-2010


    [quote]NikosD. Καλησπέρα,

    Αναρωτιέμαι μήπως θα ήταν καλύτερο για όλους να κλειδωθεί το nickname vince.

    Περιμένω απάντηση σου. Σε ευχαριστώ.


    [quote]Originally posted by Administratorκαλησπέρα.
    Για σένα, τι είναι καλύτερο?
    Αν για σένα είνα καλύτερο να κλειδωθεί, οκ, καμιά αντίρρηση.
    Θα λείψεις πάντως από το φόρουμ μιας και η παρουσία σου είναι πολύ ζεστή.
    Οσο για την ασυδοσία που αναφέρεις... μακάρι σαν και τη δική σο υ ασυδοσια να ήταν και η ασυδοσία κάποιων άλλων.[quote]


    Θέλω να θεραπευτώ από άνθρωπο και όχι από μηχανή. Αρκετά υπέφερα εδώ μέσα.

    Σε παρακαλώ να κλειδώσεις το nickname vince. Αν θελήσω να ξαναμπώ εδώ μέσα θα το κάνω με άλλο ψευδώνυμο. Αρκετά υπέφερα εξαιτίας της αξιοπιστίας μου.
    Για όνομα. τέτοιο χάλι δεν περίμενα να συναντήσω σε έναν χώρο αλληλοβοήθειας.

    Ευχαριστώ για την έστω μικρή προσπάθεια να σώσεις ότι μπορούσε να σωθεί.

    Με εκτίμηση. Σου εύχομαι τα καλύτερα και κυρίως να πάρεις ασφαλής αποφάσεις για τα άτομα που δεν εμπλέκονται. Ακόμα δεν μπορώ να χωνέψω πως τα λίγα συμπαθητικά nicknames του φορουμ ως δια μαγείας εξαφανίστηκαν.

    Ντροπή και αίσχος. Είναι δυσάρεστη μια τέτοια ανακάλυψη.

    ΤΟ ΜΕΓΕΘΟΣ ΤΗΣ ΑΔΙΚΙΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΣΥΓΧΩΡΗΤΟ.

    Θα ήθελα να ποσταρεις το μήνυμα μου, αυτό, εσύ για να το δουν μερικοί μερικοί. Χαίρομαι που αποχωρώ αν και γνωρίζω πως χωρίς την δική σου συγκατάθεση δεν θα μπορέσω να απαλλαγώ από αυτό το ψευδώνυμο.

    ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΝΑΡΤΗΣΕ ΤΟ ΜΗΝ. ΜΟΥ ΚΑΠΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΟΥΝ ΟΛΟΙ.

    Ελπίζω η ζωή μου να συνεχιστεί απο εκεί που την παράτησα.

    Ευχαριστώ και καλή τύχη. Λυπάμαι που δεν μπόρεσα να αποτελέσω μέρος της θεραπείας και αντί αυτού μου έλαχε η συμμετοχή στο πρόβλημα.

    ΛΥΠΑΜΑΙ ΑΛΑ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΘΑ ΚΛΕΙΔΩΘΕΙ ΤΟ NICKNAME VINCE. Ελπίζω από δω και στο εξής να συνεχίζει να ζει ο άνθρωπος και όχι τα ψευδώνυμα και οι απάνθρωπες τακτικές ενός διαδικτύου που μπορεί να αποτελέσει ΜΕΓΙΣΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ όταν δοθεί σε λάθος χέρια.

    ΠΡΟΣ ΤΑ ΜΕΛΗ
    Εύχομαι έχετε βρει την βοήθεια όχι από το ιντερνετ αλλά απο την ζωή. Ελπίζω (τουλάχιστον τις μέρες που ήμουν καλά) να μπόρεσα να βοηθήσω. Ζητάω συγνώμη μέσα από την καρδιά μου για όσες φορές δεν μπόρεσα.

    Καλή συνέχεια σε όλους.
    [quote]

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    θεσσαλονίκη
    Posts
    607
    καλή συνέχεια.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    2,077
    ΓΕΙΑ ΧΑΡΑ Vince
    διαβάζω ο,τι γράφεις ,μα...δεν έχω κάτι να πω...πολλές φορές σκέφτομαι οτι η μόρφωσή σου πρέπει να είναι ΜΕΓΑΛΗΗΗΗ..
    Δεν έτυχε να τα πούμε ποτέ..
    Αν αυτή ειναι η αποφασή σου (οι λόγοι σου είναι αρκετοί και κατανοητοί),σου εύχομαι καλή τύχη σε ο,τι κάνεις..

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Δυτικό Ημισφαίριο
    Posts
    640
    Originally posted by vince
    Ελπίζω η ζωή να έχει κρατήσει ακόμα μια θέση και για μένα.
    Έχεις κάνει κράτηση;
    Καλά να περνάς
    [B]Ουδέν κρυπτόν υπό τον ήλιο.[/B]
    Οι σοφοί παραδέχονται. Οι πονηροί δικαιολογούνται. Οι ηλίθιοι επιμένουν.

  5. #5
    γεια σου βινς
    ναι σαι παντα καλα
    Οτι βλεπουμε γυρω μας ειναι μονο για αυτη τη φορα.Μην προσπερνας τιποτα,κοιταξε τα χρωματα των λουλουδιων και χαμογελα

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    2,494
    vince
    κι εγώ σου εύχομαι να περνάς καλά ότι και να κάνεις.

    Από το φόρουμ πάντως θα λείψεις.
    Ακόμα κι αν αυτό δεν είναι όπως θα θέλαμε.

    Να είσαι καλά...
    -Πρέπει να είσαι έτοιμος να καείς στην ίδια σου τη φλόγα: πώς να ξαναγεννηθείς, αν δεν γίνεις πρώτα στάχτη;

    -H ζωή συγχωρεί τους πολύ τολμηρούς, τους τρελούς και τις αξίες, τρέχει με έτη φωτός, ο καιρός δεν την τρομάζει

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    738
    Οχι, εχεις αλλα τοσα να μοιραστεις μαζι μας, δωσε τα σε αυτους που αξιζουν...σκεψου αυτους και ασε ολους τους αλλους... ...και με μενα δεν ετυχε ποτε να μιλησεις αλλα αναρτουσες τοσο ομορφα πραγματα...να εισαι καλα...ειναι αποφαση δικη σου...

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Να περνας καλα Vince και οτι καλυτερο ευχομαι.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    850
    Αν και δεν ετυχε (αποτι θυμαμαι δηλαδη) να μιλησουμε ποτε, φαίνεσαι ενδιαφέρων ανθρωπος που θα λείψει απο τη διαδικτυακη κοινοτητα μας σε ολους/ες. Ευχομαι καλη συνέχεια.

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    307
    και εγώ σου εύχομαι το καλύτερο.

  11. #11
    [quote]Originally posted by vince
    11-1-2010
    NikosD. Καλησπέρα,

    Αναρωτιέμαι μήπως θα ήταν καλύτερο για όλους να κλειδωθεί το nickname vince.

    Περιμένω απάντηση σου. Σε ευχαριστώ.


    [quote]Originally posted by Administratorκαλησπέρα.
    Για σένα, τι είναι καλύτερο?
    Αν για σένα είνα καλύτερο να κλειδωθεί, οκ, καμιά αντίρρηση.
    Θα λείψεις πάντως από το φόρουμ μιας και η παρουσία σου είναι πολύ ζεστή.
    Οσο για την ασυδοσία που αναφέρεις... μακάρι σαν και τη δική σο υ ασυδοσια να ήταν και η ασυδοσία κάποιων άλλων.[quote]


    Θέλω να θεραπευτώ από άνθρωπο και όχι από μηχανή. Αρκετά υπέφερα εδώ μέσα.

    Σε παρακαλώ να κλειδώσεις το nickname vince. Αν θελήσω να ξαναμπώ εδώ μέσα θα το κάνω με άλλο ψευδώνυμο. Αρκετά υπέφερα εξαιτίας της αξιοπιστίας μου.
    Για όνομα. τέτοιο χάλι δεν περίμενα να συναντήσω σε έναν χώρο αλληλοβοήθειας.

    Ευχαριστώ για την έστω μικρή προσπάθεια να σώσεις ότι μπορούσε να σωθεί.

    Με εκτίμηση. Σου εύχομαι τα καλύτερα και κυρίως να πάρεις ασφαλής αποφάσεις για τα άτομα που δεν εμπλέκονται. Ακόμα δεν μπορώ να χωνέψω πως τα λίγα συμπαθητικά nicknames του φορουμ ως δια μαγείας εξαφανίστηκαν.

    Ντροπή και αίσχος. Είναι δυσάρεστη μια τέτοια ανακάλυψη.

    ΤΟ ΜΕΓΕΘΟΣ ΤΗΣ ΑΔΙΚΙΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΣΥΓΧΩΡΗΤΟ.

    Θα ήθελα να ποσταρεις το μήνυμα μου, αυτό, εσύ για να το δουν μερικοί μερικοί. Χαίρομαι που αποχωρώ αν και γνωρίζω πως χωρίς την δική σου συγκατάθεση δεν θα μπορέσω να απαλλαγώ από αυτό το ψευδώνυμο.

    ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΝΑΡΤΗΣΕ ΤΟ ΜΗΝ. ΜΟΥ ΚΑΠΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΟΥΝ ΟΛΟΙ.

    Ελπίζω η ζωή μου να συνεχιστεί απο εκεί που την παράτησα.

    Ευχαριστώ και καλή τύχη. Λυπάμαι που δεν μπόρεσα να αποτελέσω μέρος της θεραπείας και αντί αυτού μου έλαχε η συμμετοχή στο πρόβλημα.

    ΛΥΠΑΜΑΙ ΑΛΑ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΘΑ ΚΛΕΙΔΩΘΕΙ ΤΟ NICKNAME VINCE. Ελπίζω από δω και στο εξής να συνεχίζει να ζει ο άνθρωπος και όχι τα ψευδώνυμα και οι απάνθρωπες τακτικές ενός διαδικτύου που μπορεί να αποτελέσει ΜΕΓΙΣΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ όταν δοθεί σε λάθος χέρια.

    ΠΡΟΣ ΤΑ ΜΕΛΗ
    Εύχομαι έχετε βρει την βοήθεια όχι από το ιντερνετ αλλά απο την ζωή. Ελπίζω (τουλάχιστον τις μέρες που ήμουν καλά) να μπόρεσα να βοηθήσω. Ζητάω συγνώμη μέσα από την καρδιά μου για όσες φορές δεν μπόρεσα.

    Καλή συνέχεια σε όλους.









    Από Θεοφανια:

    βινς...σου εύχομαι τα καλύτερα και να είσαι πάντα υγιής.
    Αυτα τα κουτσουρεμένα υ2υ που έχουν φάει απίστευτο μονταζ δεν έχω καταλάβει ακόμη γιατί τα έβαλες.
    Και επειδή δεν βρίσκεσαι εδώ μιας και μας χαιρέτησες, φαντάζομαι πως θα μείνουν στην ιστορία.
    Καλή συνέχεια.

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    220
    Vince ο χωρος αυτος δεν ειναι χωρος θεραπειας αλλα στηριξης κ αλληλοβοηθειας.Τουλαχιστο� � ετσι επρεπε να ειναι.Ειναι ομως κ μια μικρογραφια της κοινωνιας κ των μελων της,δεν προκειται να συναντησεις διαφορετικους χαρακτηρες εκτος φορουμ.Οπως στην ζωη κανεις τις επιλογες σου ετσι κ εδω μπορεις να επιλεξεις τα ατομα που πιστευεις οτι αξιζουν κ να εχεις μια επαφη μαζι τους.
    Δεν εχει σημασια αν δεν νιωθεις καλα η αν νιωθεις πιεσμενος.Κανεις δεν ειναι τελειος [ασχετα τι πιστευουν]κ κανεις δεν περιμενει απο σενα να εισαι.Ουτε εσυ να μην εχεις τετοιες απαιτησεις απο τον εαυτο σου.

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    222
    Ελπίζω να βρεις αυτό που ζητάς.
    Καλό σου δρόμο.

  14. #14
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    Originally posted by vince



    Θέλω να θεραπευτώ από άνθρωπο και όχι από μηχανή. Αρκετά υπέφερα εδώ μέσα.


    Σε παρακαλώ να κλειδώσεις το nickname vince. Αν θελήσω να ξαναμπώ εδώ μέσα θα το κάνω με άλλο ψευδώνυμο. Αρκετά υπέφερα εξαιτίας της αξιοπιστίας μου.
    Για όνομα. τέτοιο χάλι δεν περίμενα να συναντήσω σε έναν χώρο αλληλοβοήθειας.

    Ευχαριστώ για την έστω μικρή προσπάθεια να σώσεις ότι μπορούσε να σωθεί.

    Με εκτίμηση. Σου εύχομαι τα καλύτερα και κυρίως να πάρεις ασφαλής αποφάσεις για τα άτομα που δεν εμπλέκονται. Ακόμα δεν μπορώ να χωνέψω πως τα λίγα συμπαθητικά nicknames του φορουμ ως δια μαγείας εξαφανίστηκαν.

    Ντροπή και αίσχος. Είναι δυσάρεστη μια τέτοια ανακάλυψη.


    ΤΟ ΜΕΓΕΘΟΣ ΤΗΣ ΑΔΙΚΙΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΣΥΓΧΩΡΗΤΟ.

    Θα ήθελα να ποσταρεις το μήνυμα μου, αυτό, εσύ για να το δουν μερικοί μερικοί. Χαίρομαι που αποχωρώ αν και γνωρίζω πως χωρίς την δική σου συγκατάθεση δεν θα μπορέσω να απαλλαγώ από αυτό το ψευδώνυμο.

    ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΝΑΡΤΗΣΕ ΤΟ ΜΗΝ. ΜΟΥ ΚΑΠΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΟΥΝ ΟΛΟΙ.

    Ελπίζω η ζωή μου να συνεχιστεί απο εκεί που την παράτησα.

    Ευχαριστώ και καλή τύχη. Λυπάμαι που δεν μπόρεσα να αποτελέσω μέρος της θεραπείας και αντί αυτού μου έλαχε η συμμετοχή στο πρόβλημα.

    ΛΥΠΑΜΑΙ ΑΛΑ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΘΑ ΚΛΕΙΔΩΘΕΙ ΤΟ NICKNAME VINCE. Ελπίζω από δω και στο εξής να συνεχίζει να ζει ο άνθρωπος και όχι τα ψευδώνυμα και οι απάνθρωπες τακτικές ενός διαδικτύου που μπορεί να αποτελέσει ΜΕΓΙΣΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ όταν δοθεί σε λάθος χέρια.

    ΠΡΟΣ ΤΑ ΜΕΛΗ
    Εύχομαι έχετε βρει την βοήθεια όχι από το ιντερνετ αλλά απο την ζωή. Ελπίζω (τουλάχιστον τις μέρες που ήμουν καλά) να μπόρεσα να βοηθήσω. Ζητάω συγνώμη μέσα από την καρδιά μου για όσες φορές δεν μπόρεσα.

    Καλή συνέχεια σε όλους.
    Εβαλα σε bold, φρασεις που ειτε τις εχω σκεφτει, ειτε τις εχω πει ο ιδιος με το ιδιο νοημα, εδω και καμποσους μηνες.

    Vince,
    πολυ λυπαμαι που εισαι το καινουριο θυμα αυτης της διαδικτυακής αρρώστης καταστασης, εφοσον τελικα ειναι η τελικη σου αποφαση.
    Ισως δεν διαβασεις αυτες τις λεξεις ποτε σου,
    αλλα θα σου πω εν πληρει συνειδηση, οτι κατω απο τις συνθηκες που υπαρχουν επραξες το πιο σοφο και το καλυτερο για εσενα.

    Για οτιδηποτε θελησεις,
    μπορεις να χρησιμοποιησεις το e-mail μου.

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    1,243
    Vince, ήσουν από τα πιο ευγενικά άτομα εδώ μέσα.
    Αποτέλεσες και θα αποτελείς (μιας και τα γραπτά μένουν) παράδειγμα προς μίμηση.
    Η ζωή σίγουρα σε περιμένει.
    Και σου αξίζει.

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •