Είμαι ευγνώμον γιατί...
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 15 of 15
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    1,002

    Είμαι ευγνώμον γιατί...

    Αυτο το τοπικ ειναι αφιερωμενο στην dexa. Εκεινη ξερει!

    Ηθελα να σας προτεινω εν οψη νεας χρονιας, αντι να γκρινιαζουμε για οσα δεν εχουμε, να κανουμε μια λιστα με οσα εχουμε κ ειμαστε χαρουμενοι γιαυτα!
    Ετσι θα γεμισουμε θετικη ενεργεια, θετικες σκεψεις, κ θα μας μπει καλα ο χρονος!
    Ας σκεφτουμε αυτα που εχουμε κ οχι αυτα που δεν!

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    660
    είμαι ευγνώμων για :

    τα κιλα που εχω χασει (και ας θελω να χασω περισσοτερα)
    το οτι ειμαι υγειης
    την οικογενεια μου που μου εχει προσφερει τα παντα κυριολεκτικα
    το οτι ειμαι με ενα ατομο που φαινεται να αξιζει οσο ενας θησαυρος (σταυρωστε κανα δαχτυλο)
    το λαπτοπ που ΘΑ παρω

    και πολλα πραματα ακομη αλλα δεν μου ρχονται στο μυαλο τωρα ...

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    1,002
    Καλη αρχη στελλου, οποτε εχουμε τις μαυρες μας ας σκεφτομαστε ποσα εχουμε...
    Ειμαι ευγνωμον γιατι...ειναι τοσα πολλα που καθε μερα θα γραφω απο λιγα...
    1. που ειναι πιο πολλες οι στιγμες που νιωθω γεματη παρα που νιωθω αδεια (και στομαχικα και ψυχολογικα)
    2. που εμαθα να γεμιζω το στομαχι μου με τροφες που με κανουν να νιωθω ωραια
    3. που περασα τα 100 κιλα κ αναγκαστηκα να μαθω να τρεφομαι κ οχι να με τρωνε
    (σημερα σκεφτομαι ολο τη διαιτα κ το πρωινο ζυγισμα, δε φαινεται ετσι? )

  4. #4
    Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    40
    Είμαι ευγνώμον:
    α)για τους γονείς που έχω άσχετα αν μερικές φορές μου σπάνε τα νεύρα (ναι μαμά κυρίως εσύ)
    β)γιατί με την επέμβαση είδα ενδιαφέρον από συγγενείς που δε το περίμενα
    γ)γιατί δε πεινάω πλέον και χάνω τα κιλά μου (και είναι και γιορτές με πολλά τραπέζια)
    δ)επειδή ήρθες κάποτε στη ζωή μου και μου έμαθες να αγαπάω ενώ πάντα είχα το υπεροπτικό υφάκι και έλεγα εγώ και ο έρωτας καμία σχέση!
    ε)πάνω απ όλα γιατί όλα τα αγαπημένα μου πρόσωπα είναι καλά στην υγεία τους!

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    532
    Για τον αντρούλη μου
    Για την οικογένεια μου
    Που είμαστε όλοι καλά
    Που ο αδελφός μου πάει πολλά καλά με το θέμα της υγείας του
    Για τα κιλά που έχασα
    Για την παρεούλα σας

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Posts
    303
    ΕΙΜΑΙ ΕΥΓΝΩΜΩΝ :
    ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΥΓΕΙΗΣ ΕΓΩ, Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ.
    ΓΙΑ ΟΛΑ ΟΣΑ ΕΧΩ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ.
    ΓΙΑ ΤΗΝ ΓΝΩΡΙΜΙΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤO MAΡΙΝΑΚΙ(DEXA)ΠΟΥ ΕΞΕΛΙΧΘΗΚΕ ΣΕ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ..ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΗ ΕΥΘΥΝΕΤΑΙ ΠΟΥ ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΕΦΤΑΣΑ ΣΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΙΛΑ.
    ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΗΡΘΑΝ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ..

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Posts
    303
    ΤΟ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑΤΙ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΛΙΓΟ ΠΟΝΗΡΟ(ΧΑ!ΧΑ!ΧΑ!)ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΤΗ ΣΧΕΣΗ ΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ DEXA ΑΝΑΦΕΡΕΤΑΙ ΣΤΟ ΟΤΙ ΘΑ ΓΙΝΩ Η ΝΟΝΑ ΤΗΣ ΚΟΡΟΥΛΑΣ ΤΗΣ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ!!!!
    ΑΥΤΑ ,ΓΙΑ ΤΥΧΟΝ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΙΣ....ΧΑ!ΧΑ!

  8. #8
    tweetaki15
    Guest
    ειμαι ευγνωμων γιατι εχω στο πλαι μου ατομα που μαγαπουν,ειναι καλα τα αγαπημενα μου προσωπα,τα παω καλα στα μαθηματα,που εχω τον καλο μου εδω κ τρια χρονια κ που μαε δοθηκε η δυνατοτητα σε δυο μερες να παμε ταξιδι στο εξωτερικο ............κ ειμαι ευγνωμων για ολα αυτα που εχω γιατι να μην ειμαι ????η ζωη ειναι υπεροχη απλα πρεπει να βρουμε το ειδικο κουμπι για να ρυθμιζουμε τα αρνητικα κ να μην μας παιρνει απο κατω.

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Μακεδονια
    Posts
    1,047
    Ευχαριστω badgirl που δεν με ξεχασες!!

    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΘΕΟΥΛΗ ΜΟΥ που πανω απο ολα εχουμε ολοι την ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ!!
    1)που η οικογενεια μου ειναι καλα!!
    2)που εχω 2 γονεις που με αγαπανε παρα πολυ γιά αυτο τρεχουν ακομα πισω απο τον π...πο μου!!
    3)που παρα τις δυσκολιες ολο κατι γινεται και τα βγαζουμε περα!!
    4)που εχω καλους φιλους -αδερφια !!!ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ!!!
    5)που απο δω μεσα εχω γνωριμιες ζωης!!Σοφη σε αγαπαω πολυ ,και θελω να εισαι καλα!!!
    6)Και που θα φορεσω απιστευτο μεν αληθεια δε ΟΛΟΣΩΜΗ ΜΑΥΡΗ ΤΟΥΑΛΕΤΑ -ΒΡΑΚΑ για το ρεβεγιον !!!Δεν εχει ξαναγινει αυτο!!!ΚΑΙ ΤΟ ΧΑΙΡΟΜΑΙ!!!!
    7)ΕΙΜΑΙ Η DEXA ΚΑΙ Η ΖΩΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΚΑΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΛΥΤΕΡΗ!!!!

    ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ,ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ!!!

    ΜΕ ΤΗΝ ΔΥΝΑΜΗ ΤΟΥ ΦΕΓΓΑΡΙΟΥ!!!
    ΦΙΛΙΑ!!

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    532
    Μπράβο μπράβο πολύ χαίρομαι με όλα αυτά που διαβάζω!
    Badgirl ΤΕΛΕΙΑ η ιδέα σου!!!!!!!!!!

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    1,002
    4. που σας βρηκα!
    5. που χανω τα κιλα κ δεν ειμαι η μονη ουτε μονη! παμε γερααααααα
    6. που κ φετος γιορταζουμε σχεδον ολη η οικογενεια μαζι με καποιες απωλειες...αγαπημενων προσωπων...που καλυτερα που εφυγαν νεοι, αντι να ταλαιπωρουνται...
    7. που εχω ακομα τον πατερα μου να με στηριζει κ την μανουλα μου, που μπορει μαζι να μη κανουμε αλλα χωρια της δε μπορω...
    8. που εχω τα ανηψια μου κ με εχουν μαθει τοσα πολλα
    κ κυριως πως να παιρνω χαρα απο τα μικρα απλα πραγματα, απο ενα χαμογελο, ενα χαδι, ενα σκερτσο
    9. που αντι να μεγαλωνω νιωθω ολο κ πιο νεα, ολο κ πιο δυνατη!
    10. που στα 30 μου ειμαι η καλυτερη δυνατη εκδοχη μου κ παλευω να γινω καλυτερη!

    γινονται αλλαγες ακομα κ μεσα σε μια νυχτα...αρκει πρωτα να γινουν στο μυαλο μας παιδια! αλλαζει η χρονια, πεταξτε παλιες κακες συνηθειες, ασχημες σκεψεις, γεμιστε αισιοδοξια, αγαπη, σιγουρια. οχι ελπιδα, σιγουρια!
    ΟΤΙ ΦΕΤΟΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΣ Κ Ο,ΤΙ ΖΗΤΗΣΟΥΜΕ ΜΕ ΠΙΣΤΗ Κ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙ!

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    1,048
    Nιώθω ευγνώμων που έχω τον καλό μου μετά από τόσα χρόνια και εξακολουθεί να με βλέπει, λέει, κούκλα...
    που έχω τις δυο κοράκλες μου και όλοι παθαίνουν πλάκα όταν κυκλοφορούμε οι τρεις μας καθώς δεν μπορούν να καταλάβουν τη μεταξύ μας σχέση...η μια, βλέπετε, πάει Α΄Λυκείου και η άλλη δεν πάει πουθενά καθότι τεσσάρων...
    που έχω υγιείς και κοντά μου τους γονείς μου...
    που περάσαμε πολύ δύσκολα φέτος αλλά θέλουμε να πιστεύουμε ότι τελείωσε...
    που είμαστε μαζί και στηρίζουμε ο ένας τον άλλο...
    που επιτέλους συνειδητοποίησα ότι δεν θα ξαναβάλω παντελόνι της κόρης μου...αλλά κι έτσι καλά είμαι...
    που σας βρήκα στην εκπνοή του χρόνου....
    ΚΑΛΗ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    1,002
    υπαρχουν ανδρες!

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    αθηνα
    Posts
    418
    Originally posted by badgirl
    υπαρχουν ανδρες!
    γιατί..... όπως λέει και ένα γνωστό άσμα και είναι σύνθημα φέτος στο κέντρο Μπουγάς- Ζουγανέλης- Παπακωνσταντίνου.......έρωτα� � είναι ο ΓΙΑΝΝΗΣ !!

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    1,002
    χαχαχαχα

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •