Σεξουαλικές... μαλαγανιές!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 11 of 11
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    2,456

    Σεξουαλικές... μαλαγανιές!

    Μία ερώτηση λίγο γαργαλιστική, ας απαντήσουν με το χέρι στο ευαγγέλιο οι κοπέλες του φόρουμ.

    Στις πρώτες σεξουαλικές συνευρέσεις (sic) με το νεοαποκτηθέν σας αίσθημα, κρύβετε τις γνώσεις σας στο σεξ από φόβο μην σας "κακοχαρακτηρίσει" ο νέος σύντροφος σας;

    Όταν λέω γνώσεις δεν εννοώ τι έχετε διαβάσει, εννοείται.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,597
    οχι βεβαια.....

    ΑΛΛΑ
    αυτο που εχω οντως κανει, ειναι το να συμπλευσω με την...σεξουαλικη προσωπικοτητα του αισθηματος, οπως την αντιλαμβανομαι τουλαχιστον...
    για παραδειγμα, αν αντιληφθω οτι ειναι υπερβολικα πουριτανος και καποια πραγματα θα τον σοκαριζαν, τα αποφευγω...η αν ειμαι σιγουρη οτι δεν του αρεσουν οι πρωτοβουλιες κλπ...
    αλλα μονο για να ειναι καλυτερη η φαση, ποτε για να μη με κακοχαρακτηρισει...

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    2,456
    Σ\' ευχαριστώ για την απάντηση σου Remedy. Κατανοητό αυτό που λες. Απλά κάτι ήρθε στο μυαλό μου κι αναρωτιώμουν.

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    2

    MA FYSIKA KAI TO PAIZOYME

    WWWWW YES....FYSIKA KAI TO PAIZOUME.....ANALOGA ME TI ANTHROPO EIMASTE STO KREBATI,BGAZOUMAI KAI DIAFORETIKO TYPO,BASIKA SOU BGAZEI KAI ALLOS OPOTE ANALOGA PRATOUME KAI EMEIS....;)

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    4,305
    όχι.αλλά τι σου ήρθε στο μυαλό και αναρωτιόσουν?

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    2,456
    Originally posted by arktos
    όχι.αλλά τι σου ήρθε στο μυαλό και αναρωτιόσουν?
    Μία κοπελιά αναρωτιόμουν που ενώ έλεγε ότι δεν έχει εμπειρία σε μερικά πράγματα, όταν τα έκανε ήταν ποοοολύ καλά.

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    3,217
    Παίζει και η χημεία στο ζευγάρι...Της έβγαινε φυσικό.....δεν χρειάζεται ο άλλος να έχει πάει με την μισή Αττική ούτε να έχει μελετήσει ποικίλων παραγωγών πορνό..Από γαλλικό και Εμανουέλα σε δεν ξέρω τι......

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    3,217
    Ε το πολύ πολύ να έχει μελετήσει κανά πικάντικο άρθρο του Pink Woman,Cosmopolitan και άλλα αντίστοιχης ύλης περιοδικά.......

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    2,456
    Μία φορα πήγε να πάρει το cosmopolitan και της έριξα τέτοιο βλέμμα που πήγε να το βάλει κάτω. Αλλά εντάξει πιο πολύ στη πλάκα. (γιακ. cosmopolitan girls. μακρυά ;) )

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    3,217
    Αχαχαχα.....Ε μα και μετά αναρωτιέσαι πως σου βγήκε έμπειρη...Αχαχχα...Πλακίτσα.. ..Μωρέ ασ\' την να εξειδικευθεί.....Καλό θα σ είναι......

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    με θεα την τραμπαλα
    Posts
    2,503
    Originally posted by alexandros3
    Μία ερώτηση λίγο γαργαλιστική, ας απαντήσουν με το χέρι στο ευαγγέλιο οι κοπέλες του φόρουμ.

    Στις πρώτες σεξουαλικές συνευρέσεις (sic) με το νεοαποκτηθέν σας αίσθημα, κρύβετε τις γνώσεις σας στο σεξ από φόβο μην σας \"κακοχαρακτηρίσει\" ο νέος σύντροφος σας;

    Όταν λέω γνώσεις δεν εννοώ τι έχετε διαβάσει, εννοείται.

    οχι εγω τις κραταω για την επομενη φορα.......ετσι απο βιτσιο δικο μου!να ειναι στα ντεμι η πρωτη κι οσο παει να απογειωνεται το θεμα
    well keep on tryin
    Tread that fine line
    till the end of time..

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •