"Υγιής επιθετικότητα" - Page 7
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 7 of 7 FirstFirst ... 567
Results 91 to 96 of 96
  1. #91
    συγχαρητηρια Φωτεινη και απο μενα, πραγματικα το δυσκολοτερο πραγμα στον κοσμο ειναι να μεγαλωνεις παιδια!!!

  2. #92
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    2,077
    Originally posted by Sofia
    Aναρωτιεμαι (κ για μενα) αν φοβομαστε να χαρουμε, οσο φοβομαστε να λυπηθουμε...
    Αναρωτιεμαι, αν συνεβαινε το αντιστροφο, δλδ αν σου ελεγε η δασκαλα, οτι δεν κανετε καλη δουλεια με τον μικρο (γιατι παρεπιπτοντως η δουλεια στο σπιτι με τον μικρο δεν \"γινεται\" στο αυτοματο, καποιοι την κανουν (ποιοι???), αν θα ησουν συγκρατημενα απαισιοδοξη...

    Δεν νομιζεις οτι ειναι σημαντικο, να νιωσεις πώς οι κοποι σου πιανουν τοπο κ να το χαρεις? Δεν εννοω να επαναπαυτεις. Αλλα να αναγνωρισεις την προσπαθεια σου, την δουλεια σου κ την αφοσιωση σου σ αυτο που κανεις:)
    Σοφάκι έπεσες διάνα!!!!
    Μολις το άκουσα χάρηκα γιατί το ήξερα μέσα μου,μα την ιδια στιγμή σκέφτηκα:δηλαδή αν ελεγε κατι αρνητικό,θα το επαιρνα τοις μετρητοις?Κοιτα που κατέληξα:
    Ειναι σημάδια ολα αυτά(και τα καλα και τα ασχημα),ειναι μερος της διαδρομής.Δεν ειναι το τέλος..
    Χρειάζομαι οσο το δυνατόν περισσότερη ψυχραιμία,ωστε να αντιμετωπίζω αποτελεσματικά τα θετικά και τα αρνητικά κομματια.
    Αν λοιπόν μαθαινα κατι ασχημο,σιγουρα θα με στεναχωρούσε,αλλα θα ηθελα να μη με ρίξει,να μπορώ να το δω σαν λόγο να προσπαθήσω..

    Απο μέσα μου ομως πετάω απο τη χαρά μου γιατι πρόκειται για το παιδί μου.Προσπαθώ απλώς να μένω προσγειωμένη.Ειναι σαν να γεμισαν οι μπαταρίες μου και να συνεχίζω πιο χαρούμενη.

  3. #93
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    5,668
    Χαιρομαι:)

    Κ ξερεις, σου αξιζουν διπλα συγχαρητηρια. Γιατι απο οσα εχω διαβασει να γραφεις, δεν ειχες την τυχη μιας ηρεμης παιδικης ηλικιας. Αντιθετα...Οποτε, αυτα που προσφερεις εσυ στα παιδια σου σημερα, δεν ειναι αποκτημα μιας κληρονομιας, αλλα δουλειας, προσπαθειας κ αποθεματων που δημιουργησες εσυ για σενα.

    Να σαι καλα να αισθανεσαι λοιπον:) Ολοι μας δλδ!
    πάρα πολλή ευφυϊα μπορεί να επενδυθεί στην άγνοια, οταν η αναγκη για ψευδαίσθηση ειναι βαθιά...

  4. #94
    Senior Member
    Join Date
    May 2012
    Posts
    875
    Μην ανησυχείς όλα τα αγοράκια έτσι είναι

  5. #95
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2016
    Posts
    1
    Τα πιο ωραια Χελωνονιντζακια παιχνιδια στο ιντερνετ
    http://www.gr.trtgames.com/blog/chel...paidia-dorean/

  6. #96
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by giochiperbambini View Post
    Τα πιο ωραια Χελωνονιντζακια παιχνιδια στο ιντερνετ
    http://www.gr.trtgames.com/blog/chel...paidia-dorean/
    Μαρεσει που διαλεξες το καταλληλο θρεντ , για να βαλεις χελωνονιντζακια !!!!! εκτος αν αυτα ειναι επιθετικα, δεν τα ξερω ......

Page 7 of 7 FirstFirst ... 567

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •