ΕΧΩ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΣΗΜΕΡΑ!ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΕΥΧΟΥΛΕΣ ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ.... - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 28 of 28
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    1,197
    Σας ευχαριστω μεσα απο τη καρδια μου!!.Ναι δε παει αλλο.Δε θελω να ερχονται τα γενεθλια μου και εγω να κλαιω επειδη δεν εχω ζησει και ειμαι ανωριμη για την ηλικια μου.Νιωθω σαν ενα φοβισμενο 18χρονο κοριτσακι που φοβαται να βγει στη ζωη !!!Πανε αυτα!!!!!Θελω να ζησω ελευθερη και θα γινει.Με εχετε συγκινησει ολοι σας .Να στε παντα καλα και να χετε υγεια εσεις και οι αγαπημενοι σας!:)

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    850
    Χρονια πολλα και καλα με υγεία πανω απόλα. Ψυχικη και σωματικη. :) :) :)

    υ.γ: Έχω και γω \"γενεθλια\" σημερα. Συμπληρώνω 2 χρονια στο φορουμ. :P :D

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,495
    Xρόνια σου πολλά.Υγεία.:)
    "Δε με νοιάζει να έρθουν όλοι οι ξένοι στην Ελλάδα και οι Έλληνες να πάνε αλλού. Θεωρώ ότι πατρίδα μας είναι η γη. Από μικρό παιδί απέρριπτα τα σύνορα."
    Σπύρος Μπιμπίλας

  4. #19
    χρονια πολλα και καλα αφρουλα με υγεια,ηρεμια,αγαπη,ευτυχια και πολλες επιτυχιες,καθε σου ονειρο και ευχη να γινει πραγματικοτητα:)
    Οτι βλεπουμε γυρω μας ειναι μονο για αυτη τη φορα.Μην προσπερνας τιποτα,κοιταξε τα χρωματα των λουλουδιων και χαμογελα

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    1,407
    μια μερα μετα βεβαια αλλα χρονια πολλα και απο εμενα!!προσπαθουσα και εχθες αλλα η κολλησει εδω το συστημα μου.
    ο,τι επιθυμεις σου ευχομαι και να σε παντα καλα!!

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    athens
    Posts
    1,565
    χρόνια σου πολλά! ότι επιθυμείς με υγεία!

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    1,197
    Οχι melene σημερα ειναι τα γενεθλια μου.Σας ευχαριστω απο τη καρδια μου και στεναχωριεμαι γιατι μακαρι να ειχα τετοιους φιλους και στη ζωη.Δυστυχως μονο το αγορι μου εχω.Ειχα μια βεβαια την ειχα καταλαβει απο την αρχη αλλα δεν ειχα με ποιον να κανω παρεα ΚΑΙ ΕΝΩ ΕΚΛΑΙΓΑ ΣΤΟΝ ΩΜΟ ΤΗΣ ΟΤΙ ΑΓΑΠΩ ΤΟΝ ΓΙΩΡΓΟ ΠΕΡΥΣΙ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΕΚΕΙΝΗ ΤΟΝ ΚΑΛΕΣΕ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΤΑ ΡΙΞΕ!!!!!Το Σεπτεμβριο το μαθα τυχαια απο μια κομμωτρια αλλα δεν το πιστεψα η δεν ηθελα δε ξερω.Μεχρι πριν μια βδομαδα συναντηθηκημε με το παληκαρι που μονο παληκαρι δεν ειναι και μου πε ολη την αληθεια.Αυτη ακομα να συνελθει απο το βρισιμο.ΤΙ ΝΑ ΠΩ?ΤΟΣΟ ΑΘΩΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟΠΡΟΑΙΡΕΤΗ ΕΙΜΑΙ?ΜΗΠΩΣ ΓΙΑΥΤΟ ΕΧΩ ΤΙΣ ΕΜΜΟΝΕΣ?ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΑΝΤΕΞΩ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ.:(

  8. #23
    Banned
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    641
    afrula σου εύχομαι ολόψυχα χρόνια πολλά και καλά! :)
    Να είσαι γερή και ευτυχισμένη! :)

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    1,407
    Originally posted by afrula
    Οχι melene σημερα ειναι τα γενεθλια μου.Σας ευχαριστω απο τη καρδια μου και στεναχωριεμαι γιατι μακαρι να ειχα τετοιους φιλους και στη ζωη.Δυστυχως μονο το αγορι μου εχω.Ειχα μια βεβαια την ειχα καταλαβει απο την αρχη αλλα δεν ειχα με ποιον να κανω παρεα ΚΑΙ ΕΝΩ ΕΚΛΑΙΓΑ ΣΤΟΝ ΩΜΟ ΤΗΣ ΟΤΙ ΑΓΑΠΩ ΤΟΝ ΓΙΩΡΓΟ ΠΕΡΥΣΙ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΕΚΕΙΝΗ ΤΟΝ ΚΑΛΕΣΕ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΤΑ ΡΙΞΕ!!!!!Το Σεπτεμβριο το μαθα τυχαια απο μια κομμωτρια αλλα δεν το πιστεψα η δεν ηθελα δε ξερω.Μεχρι πριν μια βδομαδα συναντηθηκημε με το παληκαρι που μονο παληκαρι δεν ειναι και μου πε ολη την αληθεια.Αυτη ακομα να συνελθει απο το βρισιμο.ΤΙ ΝΑ ΠΩ?ΤΟΣΟ ΑΘΩΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟΠΡΟΑΙΡΕΤΗ ΕΙΜΑΙ?ΜΗΠΩΣ ΓΙΑΥΤΟ ΕΧΩ ΤΙΣ ΕΜΜΟΝΕΣ?ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΑΝΤΕΞΩ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ.:(
    τι να τους κανεις τους εχθρους με τετοιους φιλους...ετσι ειναι οι περισσοτεροι δυστυχως,να ξερες εμενα τι μου εχουν κανει...
    τουλαχιστον εχεις το αγορι σου...
    αν δεν αντεχεις αυτον τον κοσμο,φτιαξε τον δικο σου και ζησε σε αυτον!αυτο εχω κανει και οποτε δεν μου αρεσει ο κοσμος ο πραγματικος καταφευγω στον δικο μου που ειναι ολα τοσο ομορφα και καλα..δεν φτιαχνεται απο τη μια στιγμη στη αλλη,θελει κοπο..
    τωρα που το σκεφτομαι υπαρχει κατι κοινο μεταξυ αυτων των 2 κοσμων..εισαι και στους 2 μονη σου..κοιταξε αφρουλα μου να τα εχεις καλα με τον εαυτο σου.
    πως εισαι?τι κανεις?

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    May 2008
    Posts
    1,871
    Xρόνια πολλά Αφρούλα..!!!

    remember.... stay strong..! ;)

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    1,197
    Τωρα εκοψα τη τουρτα με καινουργια εμμονη για τη μυτη μου!:D τι να πω τα χω δει ολα.Ευχαριστω boltseed δε σε ξεχασα .Στην αρχη ησουν ο ψυχοθεραπευτης μου!!!Μακαρι να σε πληρωνα και να σουν εσυ!!!:D

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Athens
    Posts
    1,453
    αφρουλα μου σου ευχομαι ολοψυχα να βρεις την ψυχικη σου ηρεμια και καθε σου ονειρο να γινει μια μερα πραγματικοτητα!
    ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ!!!!:)

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    1,197
    Σευχαριστω amelie .Το χα σκεφτει melene μου αυτον τον κοσμο και ημουν λες και ημουν στο παραδεισο!!!!!!!!ΑΛΛΑ ΛΕΩ ΚΑΛΑ ΕΔΩ ΠΕΙΝΑΝΕ ΕΔΩ ΣΚΟΤΩΝΟΝΤΑΙ ΕΔΩ ΣΕ ΒΡΙΖΟΥΝ ΣΕ ΚΟΡΙΔΕΥΟΥΝ ΤΟ ΕΝΑ ΤΟ ΑΛΛΟ ΚΑΙ ΕΣΥ ΘΑ ΣΑΙ ΜΕ ΤΙς ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΙΣ ΓΑΤΟΥΛΕΣ ΣΟΥ?????ΚΑΙ ΑΠΑΝΤΗΣΑ ΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΑΞΙΖΩ .ΔΕ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΝΑΙ ΕΓΩΙΣΤΙΚΟ.ΕΓΩΙΣΤΙΚΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΑΝ ΔΕ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΜΕΝΟΥΣ .ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΓΙΝΩ Η ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΕΓΩΙΣΤΡΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ;)ΑΛΛΑ ΕΝΝΟΩ ΤΟΝ ΚΑΛΟ ΕΓΩΙΣΜΟ.Ελπιζω να με καταλαβετε.Ειμαι λαθος?Δε μπορω να ζησω οπως θελω και ονειρευομαι εγω χωρις να υπαρχουν οι αλλοι?Το χω το δικαιωμα η οχι???Εγω πιστευω ναι.:)

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •